ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Umro Krasnodar Rora

Go down

Umro Krasnodar Rora Empty Umro Krasnodar Rora

Post by vuksadinare 12/11/2020, 10:03

http://www.index.hr/sport/clanak/umro-je-krasnodar-rora-jedan-od-najvecih-igraca-dinama/2229698.aspx
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Umro Krasnodar Rora Empty Re: Umro Krasnodar Rora

Post by vuksadinare 12/11/2020, 10:04

R.I.P..eto u par dana dva velikana iz one slavne dinamove generacije 1967 usto i dobri prijatelji..znam mu brata..nisu se bas slagali njih dvojica..ali i njemu izrazavam saucesce makar ovim putem ako slucajno procita
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Umro Krasnodar Rora Empty Re: Umro Krasnodar Rora

Post by vuksadinare 12/11/2020, 10:05

molim admina da ispravi slovo u prezimemu u naslovu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Umro Krasnodar Rora Empty Re: Umro Krasnodar Rora

Post by pizzon 12/11/2020, 10:14

on nije bio golgeter
koliko znam
bio je paker,
bese 10 ka ?
laka mu zemlja

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Umro Krasnodar Rora Empty Re: Umro Krasnodar Rora

Post by pizzon 12/11/2020, 10:15

vuksadinare wrote:molim admina da ispravi slovo u prezimemu u naslovu

mnogo brzgas, brzak :)
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Umro Krasnodar Rora Empty Re: Umro Krasnodar Rora

Post by vuksadinare 12/11/2020, 10:16

pizzon wrote:on nije bio golgeter
koliko znam
bio je paker,
bese 10 ka ?
laka mu zemlja
levo krilo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Umro Krasnodar Rora Empty Re: Umro Krasnodar Rora

Post by sitting_bull 12/11/2020, 11:26

Sjajan igrač i čovjek, gospodin kojeg sam imao čast osobno upoznati.

Počivaj u miru.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Umro Krasnodar Rora Empty Re: Umro Krasnodar Rora

Post by kic 12/11/2020, 11:29


počivao u miru
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Umro Krasnodar Rora Empty Re: Umro Krasnodar Rora

Post by vuksadinare 12/11/2020, 11:43

sitting_bull wrote:Sjajan igrač i čovjek, gospodin kojeg sam imao čast osobno upoznati.

Počivaj u miru.
ja mu znam mlađeg brata...sa kojim sam radio jedno vrijeme...nije bio bas u dobrim odnosima sa bratom...pa nije ni cesto pricao o njemu...mislim da se tu radilo o nekoj svađi uobicajno oko imovinsko pravnih odnosa i nasljedstva...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Umro Krasnodar Rora Empty Re: Umro Krasnodar Rora

Post by vuksadinare 12/11/2020, 11:46

vuksadinare wrote:
sitting_bull wrote:Sjajan igrač i čovjek, gospodin kojeg sam imao čast osobno upoznati.

Počivaj u miru.
ja mu znam mlađeg brata...sa kojim sam radio jedno vrijeme...nije bio bas u dobrim odnosima sa bratom...pa nije ni cesto pricao o njemu...mislim da se tu radilo o nekoj svađi uobicajno oko imovinsko pravnih odnosa i nasljedstva...
onak u natuknicama je rekao da ga je krasnodar nesto zajebao oko nasljedstva....ili mu nije isplatio do kraja neku lovu za to nasljedstvo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Umro Krasnodar Rora Empty Re: Umro Krasnodar Rora

Post by sitting_bull 12/11/2020, 12:25

vuksadinare wrote:
vuksadinare wrote:
sitting_bull wrote:Sjajan igrač i čovjek, gospodin kojeg sam imao čast osobno upoznati.

Počivaj u miru.
ja mu znam mlađeg brata...sa kojim sam radio jedno vrijeme...nije bio bas u dobrim odnosima sa bratom...pa nije ni cesto pricao o njemu...mislim da se tu radilo o nekoj svađi uobicajno oko imovinsko pravnih odnosa i nasljedstva...
onak u natuknicama je rekao da ga je krasnodar nesto zajebao oko nasljedstva....ili mu nije isplatio do kraja neku lovu za to nasljedstvo
ja sam krasu sretao u društvu s jednim mojim rođakom koji je završio kineziologiju pa su njih dvojica imali stručne lamentacije, a ja sam se uključivao s laičkim pitanjima i u zajebanciji.

uvijek je bio fin i uglađen gospodin, duhovit, vispren, jako je pazio na obleku, gotovo šminker. nismo pričali o familijama, ali nije glumio facu, nego se javio na pozdrav čak i u šopingu kad ga ja nisam ni spazio.
nije bilo neko prijateljstvo, ali smo se znali.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Umro Krasnodar Rora Empty Re: Umro Krasnodar Rora

Post by vuksadinare 12/11/2020, 13:02

sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:
vuksadinare wrote:
sitting_bull wrote:Sjajan igrač i čovjek, gospodin kojeg sam imao čast osobno upoznati.

Počivaj u miru.
ja mu znam mlađeg brata...sa kojim sam radio jedno vrijeme...nije bio bas u dobrim odnosima sa bratom...pa nije ni cesto pricao o njemu...mislim da se tu radilo o nekoj svađi uobicajno oko imovinsko pravnih odnosa i nasljedstva...
onak u natuknicama je rekao da ga je krasnodar nesto zajebao oko nasljedstva....ili mu nije isplatio do kraja neku lovu za to nasljedstvo
ja sam krasu sretao u društvu s jednim mojim rođakom koji je završio kineziologiju pa su njih dvojica imali stručne lamentacije, a ja sam se uključivao s laičkim pitanjima i u zajebanciji.

uvijek je bio fin i uglađen gospodin, duhovit, vispren, jako je pazio na obleku, gotovo šminker. nismo pričali o familijama, ali nije glumio facu, nego se javio na pozdrav čak i u šopingu kad ga ja nisam ni spazio.
nije bilo neko prijateljstvo, ali smo se znali.
brat mu je vise bio obicnjak...on je tehnicki odrzavao poslovnicu pbz american u lastovskoj ulici...ono u biti domar...inace brat mu je navijac hajduka :D ...interesantno brat mu je bio odlican prijatelj sa juricom jerkovicem..mislim da su cak bili u nekim kumskim vezama..preko djece...inace krasnodar je igrao za dinamo a kako mi je njegov buraz rekao oriđiđi je bio navijac šibenika...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Umro Krasnodar Rora Empty Re: Umro Krasnodar Rora

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum