ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predsjednik traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Predsjednik  traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata - Page 2 Empty Re: Predsjednik traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata

Post by abraham 15/11/2020, 11:10

epikur37 wrote:
abraham wrote:Ako sam dobro shvatio, stari ljevicharski fazon, napravish proble te se poslije "borish" da ga rijeshish. Naime svi se upljuvali da dokazhu kako je kockoglavi neshta super inteligentan...Inteligentan a nije znao da ga "vodaju" kao cigo medjeda i da je korisna budala. Trebao je pitaiti svaku babu u Vitez-u ili Kiseljaku i ona bi mu objasnila. Bilo kako bilo sad se opet takov inteligentan nashao da rijeshi problem. Koji problem??? Taj shta je sam sudjelovao u stvaranju istog....... Kila mozga... Da, ako anemija i on ne rijeshe problem, ja stvarno ne znam tko bi to mogao uraditi....


hasanče jel

:P

heblo te on skupa s tregerima
Hebo ti on ono shta ti je najmilije bez tregera, papk posrani

abraham

Posts : 14069
2014-04-14


Back to top Go down

Predsjednik  traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata - Page 2 Empty Re: Predsjednik traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata

Post by epikur37 15/11/2020, 11:49

Abe odgovor ti je nerazmjeran...i ruzan.

Necu se nadovezati. Ako te je prevec cimnulo ovo s tregerima I hasancetom...mea culpa.

U glavnom zoki povlaci dobre poteze, dosta dobre, vlada kaska...

A DP nije alternativa, napose hasance.


Svi smo primjecujem kraceg fitilja.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Predsjednik  traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata - Page 2 Empty Re: Predsjednik traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata

Post by abraham 15/11/2020, 14:25

Odgovor je u skladu sa vashim upisom. Dajte se kontrolirajte i ne psujte. Drugo, drzite se merituma. Ne fantazirajte i poslije ne gradite nadogradnju, procjene, fantazije i spekulacije na svojoj uobrazliji. NA isjechku sa you tube se vidi da Milanovich instalira Komshicha. fakti. Shto se to promijenilo??? Nishta. Kakova je uloga Hasanbegovicha, Shkore i bilo koga osim adz/sdp koji su na vlasti neprekidno od samostalnosti. tuki ukljuchen... Tako meni ne prodajite te seljachke fore. Ti je za sajma u Srebreniku ili Loparama , meni nemojte. Kila mozga...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14069
2014-04-14


Back to top Go down

Predsjednik  traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata - Page 2 Empty Re: Predsjednik traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata

Post by epikur37 15/11/2020, 14:32

abraham wrote:Odgovor je u skladu sa vashim upisom. Dajte se kontrolirajte i ne psujte. Drugo, drzite se merituma. Ne fantazirajte i poslije ne gradite nadogradnju, procjene, fantazije i spekulacije na svojoj uobrazliji. NA isjechku sa you tube se vidi da Milanovich instalira Komshicha. fakti. Shto se to promijenilo??? Nishta. Kakova je uloga Hasanbegovicha, Shkore i bilo koga osim adz/sdp koji su na vlasti neprekidno od samostalnosti. tuki ukljuchen... Tako meni ne prodajite te seljachke fore. Ti je za sajma u Srebreniku ili Loparama , meni nemojte. Kila mozga...


Nije u skladu po sadržaju i naboju. Iskočili ste iz tračnica, doduše malo sam dao povod, priznajem. 

Šta god.


Svjestan sam da je Zoki podržavao Komšića, ali isto tako stoji i da ni jedan državnik (predsjednik, premijer) još od FT nije ovako jasno stao oko ovog pitanja.

Oko Hasančeta je stavr posve jasna svakom zdravorazumskom Hrvatu.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Predsjednik  traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata - Page 2 Empty Re: Predsjednik traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata

Post by dijagram 15/11/2020, 20:02

Alergija jebe anemiju.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Predsjednik  traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata - Page 2 Empty Re: Predsjednik traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata

Post by abraham 15/11/2020, 20:26

Je ali oba jebu DNRH... Plebs, pljesche, navija, lupka nogicama i svrshava od sreche.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14069
2014-04-14


Back to top Go down

Predsjednik  traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata - Page 2 Empty Re: Predsjednik traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata

Post by dijagram 15/11/2020, 20:31

abraham wrote:Je ali oba jebu DNRH... Plebs, pljesche, navija, lupka nogicama i svrshava od sreche.....
Nesposobni za nesto konstruktivno, ali nas zato "zabavljaju" , kao dvije dvorske lude.
Nekima su i smijesni.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Predsjednik  traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata - Page 2 Empty Re: Predsjednik traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata

Post by newuser 15/11/2020, 20:58

Milanović je jedini pravi političar u hrvatskoj. Ovi iz HDZ se meni osobno gade u svakom pogledu. Pogotovo hdz RH a nije daleko niti sestrinska im stranka u BiH. Sve interes do interesa ljigavo do ljigavog. Milanović iskače od toga i zato mu palac gore.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Predsjednik  traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata - Page 2 Empty Re: Predsjednik traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata

Post by epikur37 15/11/2020, 21:22

newuser wrote:Milanović je jedini pravi političar u hrvatskoj. 
lud je

ali baš takav treba

mandat tek počeo

divotica
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Predsjednik  traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata - Page 2 Empty Re: Predsjednik traži sjednicu VNS zbog kršenju Daytonskog sporazuma na štetu Hrvata

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum