ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Inzko : Tražit ću da EU zabrani ulazak Dodiku

Go down

Inzko : Tražit ću da EU zabrani ulazak Dodiku Empty Inzko : Tražit ću da EU zabrani ulazak Dodiku

Post by RayMabus 8/11/2020, 08:41

Ako ne ukloni ploču do svibnja 2021

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/nastavi-li-dodik-velicati-ratne-zlocnice-trazit-cu-od-eu-da-mu-se-zabrani-ulaz-15001650

Inzko : Tražit ću da EU zabrani ulazak Dodiku Images?q=tbn%3AANd9GcTGtQ1PuAU2UJ3tQAKUYEWrpjogp0Nz-MajhA&usqp=CAU
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Inzko : Tražit ću da EU zabrani ulazak Dodiku Empty Re: Inzko : Tražit ću da EU zabrani ulazak Dodiku

Post by RayMabus 8/11/2020, 08:46

Inzko se odma osokolio. 

I šta kad Brisel pozove na razgovor predsjedništvo BiH ? 

Glupi i nevažni Inzko.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Inzko : Tražit ću da EU zabrani ulazak Dodiku Empty Re: Inzko : Tražit ću da EU zabrani ulazak Dodiku

Post by RayMabus 8/11/2020, 08:50

Rusija odgovorila otvaranjem sjednice o gašenju mandata visokog predstavnika u BiH


https://www.zenit.ba/rusija-na-dnevni-red-pic-a-stavlja-pitanje-zatvaranja-ohr-a/
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Inzko : Tražit ću da EU zabrani ulazak Dodiku Empty Re: Inzko : Tražit ću da EU zabrani ulazak Dodiku

Post by RayMabus 8/11/2020, 09:16

Međunarodni predstavnik za implementaciju mira u BiH

Zanimljiva titula a podržava ga zapad da napravi građansku unitarnu BiH.

Ajmo tebi još jedan islamistički napad u zapadnoj Europi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Inzko : Tražit ću da EU zabrani ulazak Dodiku Empty Re: Inzko : Tražit ću da EU zabrani ulazak Dodiku

Post by RayMabus 8/11/2020, 10:05

RayMabus wrote:Međunarodni predstavnik za implementaciju mira u BiH
Ovo me zabavlja.

Međunarodni predstavnik za implementaciju rata u .....sad moram pogledat koje države ovog šefa protektorata podržavaju.

pirat
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Inzko : Tražit ću da EU zabrani ulazak Dodiku Empty Re: Inzko : Tražit ću da EU zabrani ulazak Dodiku

Post by RayMabus 8/11/2020, 10:17

Međunarodni predstavnik za implementaciju rata u Njemačkoj.

Zvuči dobro.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Inzko : Tražit ću da EU zabrani ulazak Dodiku Empty Re: Inzko : Tražit ću da EU zabrani ulazak Dodiku

Post by RayMabus 8/11/2020, 10:24

Krajnje desni Nijemci i svi drugi desničarski radikali , to će biti Srbi.

Ljevica i centar to će biti Hrvati.

Muslimani će biti muslimani.

Ljevica i centar živit će u Federaciji zajedno s muslimanima a desničari će imat svoju republiku u sklopu Njemačke.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Inzko : Tražit ću da EU zabrani ulazak Dodiku Empty Re: Inzko : Tražit ću da EU zabrani ulazak Dodiku

Post by jastreb 8/11/2020, 10:27

Dodik je vec pomalo Don Kihot. Jurisa na vjetrenjace kontra bura i oluja u nekom zastarjelom nacinu borbe za svoj narod k9jem je vec unaprijed određena sudbina polaganog nestajanja.

Ne brzog nestajanja kao Srbima u Hrvatskoj,ili Hrvatima u Bosni,ali ipak nestajanja.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Inzko : Tražit ću da EU zabrani ulazak Dodiku Empty Re: Inzko : Tražit ću da EU zabrani ulazak Dodiku

Post by RayMabus 8/11/2020, 10:32

Srbi su nebitni. 

Vidi raje došla u BiH i nametnila pazi sad ovo : međunarodni predstavnik za implementaciju mira u BiH.

Ma šta god to značilo a u osnovi protektorat s kojim će se vladat iz jednog centra nad narodima dakle mini preslika kako vanzemaljci misle vladat planetom i narodima preko jedne svjetske vlade.

Napad je najbolja obrana.

Tehnika ogledala.

Država koju sam odabrao je Njemačka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Inzko : Tražit ću da EU zabrani ulazak Dodiku Empty Re: Inzko : Tražit ću da EU zabrani ulazak Dodiku

Post by jastreb 8/11/2020, 10:40

RayMabus wrote:Srbi su nebitni. 

Vidi raje došla u BiH i nametnila pazi sad ovo : međunarodni predstavnik za implementaciju mira u BiH.

Ma šta god to značilo a u osnovi protektorat s kojim će se vladat iz jednog centra nad narodima dakle mini preslika kako vanzemaljci misle vladat planetom i narodima preko jedne svjetske vlade.

Napad je najbolja obrana.

Tehnika ogledala.

Država koju sam odabrao je Njemačka.
Švabe neće pasti na tvoja trabunjanja o GF,podsjeca ih na Hitlerove nebuloze o tajnim oruzjima. Ne puse oni vise to.

Da ne govorimo sta ce bit kad vide da si iz Hrvatske i da si scijentolog.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Inzko : Tražit ću da EU zabrani ulazak Dodiku Empty Re: Inzko : Tražit ću da EU zabrani ulazak Dodiku

Post by RayMabus 8/11/2020, 10:48

A odakle ti to da ću ih ja išta pitati ?

Ja sam i anđeoska hijerarhija a i demoni su isto. Čim čuješ da ja spominjem tehniku ogledala .... ha ha ha ha ha ha
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Inzko : Tražit ću da EU zabrani ulazak Dodiku Empty Re: Inzko : Tražit ću da EU zabrani ulazak Dodiku

Post by RayMabus 8/11/2020, 10:55

Njemačka podržava ovog predstavnika. Cilj im je svjetska vlada koja iz jednog centra upravlja narodima. BiH je mini replika tog.

Tehnika ogledala je anđeoska tehnika kad postave ogledalo i sve šta ti radiš vraća se tebi.

Ja sam čist.

Berlin če biti Sarajevo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Inzko : Tražit ću da EU zabrani ulazak Dodiku Empty Re: Inzko : Tražit ću da EU zabrani ulazak Dodiku

Post by epikur37 8/11/2020, 12:52

Može on tražiti hurac, kao što i jeste....
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Inzko : Tražit ću da EU zabrani ulazak Dodiku Empty Re: Inzko : Tražit ću da EU zabrani ulazak Dodiku

Post by vuksadinare 8/11/2020, 15:13

epikur37 wrote:Može on tražiti hurac, kao što i jeste....
moze jer zna da mu je na liniji sad i washington...takodjer i brisel...za sad dodik sutra mozda i covic..ali vidim covke je odmah istrcao uguzivanjem bidenu da ga ovaj ne stavi na crnu listu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Inzko : Tražit ću da EU zabrani ulazak Dodiku Empty Re: Inzko : Tražit ću da EU zabrani ulazak Dodiku

Post by epikur37 8/11/2020, 15:48

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:Može on tražiti hurac, kao što i jeste....
moze jer zna da mu je na liniji sad i washington...takodjer i brisel...za sad dodik sutra mozda i covic..ali vidim covke je odmah istrcao uguzivanjem bidenu da ga ovaj ne stavi na crnu listu...


sve ok...mi hercegsrbi smo pod pritiskom iduće 4 godine

a vi pravašo-mujage imate svojih pet minuta:


Morate ukinuti Hrvate u biH i RS...prkačin, bujanec i hasanče su već zalegli

vaših pet minuta e već odbrojava...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Inzko : Tražit ću da EU zabrani ulazak Dodiku Empty Re: Inzko : Tražit ću da EU zabrani ulazak Dodiku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum