ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beroš: Naredio sam potpunu mobilizaciju zdravstva, Split pred pucanjem sustava

Go down

Beroš: Naredio sam potpunu mobilizaciju zdravstva, Split pred pucanjem sustava Empty Beroš: Naredio sam potpunu mobilizaciju zdravstva, Split pred pucanjem sustava

Post by Hektorović 27/10/2020, 13:44

https://www.index.hr/vijesti/clanak/beros-naredio-sam-potpunu-mobilizaciju-zdravstva/2225205.aspx


Last edited by Hektorović on 27/10/2020, 13:45; edited 1 time in total
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Beroš: Naredio sam potpunu mobilizaciju zdravstva, Split pred pucanjem sustava Empty Re: Beroš: Naredio sam potpunu mobilizaciju zdravstva, Split pred pucanjem sustava

Post by Hektorović 27/10/2020, 13:45

[size=45]Šef splitske bolnice: Stanje je alarmantno, uskoro nećemo imati gdje primati bolesne[/size]


RAVNATELJ splitske bolnice i član kriznog stožera Splitsko-dalmatinske županije Julije Meštrović rekao je kako je stanje alarmantno te da se broj bolesnika u splitskoj bolnici u posljednjih tjedan dana udvostručio. 
"Ako se ovako nastavi bit ćemo u velikom problemu. Velik dio kapaciteta je zauzet. Ovo je zadnji trenutak da se počnemo ponašati tako da se taj broj više ne povećava jer ako se nastavi kao u zadnja dva tjedna imat ćemo problem s osobljem, pa onda i s kapacitetima, i nećemo imati gdje primati bolesnike", rekao je Meštrović u razgovoru za N1.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum