ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu  Empty PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu

Post by Guest 24/10/2020, 19:21

plagira moju viziju pakla u hrvatoslaviji ......socijalističkog


https://www.youtube.com/watch?v=ODAMZGz4llM&t=3693s
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu  Empty Re: PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu

Post by IL Risorto 24/10/2020, 19:27

obala razuma wrote:plagira moju viziju pakla u hrvatoslaviji ......socijalističkog


https://www.youtube.com/watch?v=ODAMZGz4llM&t=3693s
Je.Pročitao je ovo što ti danima pišeš po forumu,te je samo ponovio kao njegovo viđenje. :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu  Empty Re: PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu

Post by Guest 24/10/2020, 19:54

סמאל wrote:
obala razuma wrote:plagira moju viziju pakla u hrvatoslaviji ......socijalističkog


https://www.youtube.com/watch?v=ODAMZGz4llM&t=3693s
Je.Pročitao je ovo što ti danima pišeš po forumu,te je samo ponovio kao njegovo viđenje. :rasta
nije ima muda za psa rata , socijalističke proljećare  i još tog ,,al uči marljiv je
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu  Empty Re: PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu

Post by marcellus 24/10/2020, 20:55

סמאל wrote:
obala razuma wrote:plagira moju viziju pakla u hrvatoslaviji ......socijalističkog


https://www.youtube.com/watch?v=ODAMZGz4llM&t=3693s
Je.Pročitao je ovo što ti danima pišeš po forumu,te je samo ponovio kao njegovo viđenje. :rasta


sigurno ne, jer mi je on na ignoru zajedno s rayem protiv kojeg nemam ništa ali je spamer pa mi je teško pratit forum i crvenim koji je sendvičarski trol. Ali da abraham je imao jebene izjave koje su za iznijet u javni prostor, naravno ne mogu mu dat credit

_________________
PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu  Empty Re: PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu

Post by IL Risorto 24/10/2020, 20:57

marcellus wrote:
סמאל wrote:
obala razuma wrote:plagira moju viziju pakla u hrvatoslaviji ......socijalističkog


https://www.youtube.com/watch?v=ODAMZGz4llM&t=3693s
Je.Pročitao je ovo što ti danima pišeš po forumu,te je samo ponovio kao njegovo viđenje. :rasta


sigurno ne, jer mi je on na ignoru zajedno s rayem protiv kojeg nemam ništa ali je spamer pa mi je teško pratit forum i crvenim koji je sendvičarski trol. Ali da abraham je imao jebene izjave koje su za iznijet u javni prostor, naravno ne mogu mu dat credit
Ne mogu vjerovat da si na ignore stavio galaktičkog generala ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu  Empty Re: PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu

Post by Guest 24/10/2020, 21:12

marcellus wrote:
סמאל wrote:
obala razuma wrote:plagira moju viziju pakla u hrvatoslaviji ......socijalističkog


https://www.youtube.com/watch?v=ODAMZGz4llM&t=3693s
Je.Pročitao je ovo što ti danima pišeš po forumu,te je samo ponovio kao njegovo viđenje. :rasta


sigurno ne, jer mi je on na ignoru zajedno s rayem protiv kojeg nemam ništa ali je spamer pa mi je teško pratit forum i crvenim koji je sendvičarski trol. Ali da abraham je imao jebene izjave koje su za iznijet u javni prostor, naravno ne mogu mu dat credit
sve si ka školarac ponovija 

al nemaš muda prozvat istinske krivce 

socijalističke rasiste na svim nivoima vlasti policiji vojsci sudstvu dorhu,,,apsolutno svaki nivo vlasti,,,oni su RASISTI 

naplatitelje domoljublja 

obrazovni socijalistički JOVIĆIZAM 

socijalističke proljećare 

hrvatske akademike ,,, svi su mentalni ovisnici socijalističkih diploma i stekovina ,,, onih šta seru kroz HKV


psa rata medveda 


mlatiš praznu slamu ,,,jer si isti ka pobrojani
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu  Empty Re: PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu

Post by marcellus 24/10/2020, 21:33

סמאל wrote:
marcellus wrote:
סמאל wrote:
obala razuma wrote:plagira moju viziju pakla u hrvatoslaviji ......socijalističkog


https://www.youtube.com/watch?v=ODAMZGz4llM&t=3693s
Je.Pročitao je ovo što ti danima pišeš po forumu,te je samo ponovio kao njegovo viđenje. :rasta


sigurno ne, jer mi je on na ignoru zajedno s rayem protiv kojeg nemam ništa ali je spamer pa mi je teško pratit forum i crvenim koji je sendvičarski trol. Ali da abraham je imao jebene izjave koje su za iznijet u javni prostor, naravno ne mogu mu dat credit
Ne mogu vjerovat da si na ignore stavio galaktičkog generala ?


ma gle nije to što je on lud ko šlapa nego jednostavno zatrola temu pa mi je lakše kliknut njegov post ako ga baš hoću pročitat nego listat pet stranica teme da dođem do posta koji nije njegov, jer nadrobi 50 odgovora na istu temu jedan za drugim... tak da nisam upratio to o galaktičkom generalu, mislim da je to neki poremećaj ko i kod grete, možda jednog dana Longi dođe i do Trumpa i UN-a

_________________
PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu  Empty Re: PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu

Post by catabbath 24/10/2020, 22:44

Eh stao na veledrogerijama, nije mi se dalo gledati dalje. Ugl. veledrogerije su lopovi odobreni od države, kao glume žrtve a plasiraju ljekove duplo skuplje nego u Sloveniji.

_________________
PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu  Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12394
2015-08-22


Back to top Go down

PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu  Empty Re: PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu

Post by marcellus 24/10/2020, 22:45

catabbath wrote:Eh stao na veledrogerijama, nije mi se dalo gledati dalje. Ugl. veledrogerije su lopovi odobreni od države, kao glume žrtve a plasiraju ljekove duplo skuplje nego u Sloveniji.


ne nego naši ravnatelji bolnica ugovore duplo veću cijenu nego u sloveniji. Pola meni pola tebi pola bagi.

_________________
PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu  Empty Re: PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu

Post by Guest 24/10/2020, 23:05

ovde si rekao plagijat 54:20 

al nemaš hrabrosti imenovat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu  Empty Re: PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu

Post by catabbath 24/10/2020, 23:10

marcellus wrote:
catabbath wrote:Eh stao na veledrogerijama, nije mi se dalo gledati dalje. Ugl. veledrogerije su lopovi odobreni od države, kao glume žrtve a plasiraju ljekove duplo skuplje nego u Sloveniji.


ne nego naši ravnatelji bolnica ugovore duplo veću cijenu nego u sloveniji. Pola meni pola tebi pola bagi.

Nije nego ovi im odgađaju naplatu dugova ali im odobravaju duplo više cijene. Do sad niti jedna veledrogerija nije propala unatoč navodnim milijardskim dugovima.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12394
2015-08-22


Back to top Go down

PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu  Empty Re: PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu

Post by jastreb 24/10/2020, 23:21

סמאל wrote:
marcellus wrote:
סמאל wrote:
obala razuma wrote:plagira moju viziju pakla u hrvatoslaviji ......socijalističkog


https://www.youtube.com/watch?v=ODAMZGz4llM&t=3693s
Je.Pročitao je ovo što ti danima pišeš po forumu,te je samo ponovio kao njegovo viđenje. :rasta


sigurno ne, jer mi je on na ignoru zajedno s rayem protiv kojeg nemam ništa ali je spamer pa mi je teško pratit forum i crvenim koji je sendvičarski trol. Ali da abraham je imao jebene izjave koje su za iznijet u javni prostor, naravno ne mogu mu dat credit
Ne mogu vjerovat da si na ignore stavio galaktičkog generala ?
Ni ja.

Al sjeti se prije koji mjesec kad sam ovdje pisao kako je Marcellus mrmljao protiv gospodina Generala sa 5*,onda me napao da sam lud,a i ti mi nisi vjerovao.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu  Empty Re: PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu

Post by michaellcmacha 24/10/2020, 23:47

pa upravo i da je, zašto bi  se to našem marcelu zamjeralo, ako i prenese nečiju misao, tezu, tvrdnju, to samom tvorcu može samo imponirati... pogotovo ako to marcelovi sugovornici u javnom auditoriju ili gledatelji podrže, mada nije problem i da ne podrže....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu  Empty Re: PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu

Post by IL Risorto 25/10/2020, 00:47

jastreb wrote:
סמאל wrote:
marcellus wrote:
סמאל wrote:
obala razuma wrote:plagira moju viziju pakla u hrvatoslaviji ......socijalističkog


https://www.youtube.com/watch?v=ODAMZGz4llM&t=3693s
Je.Pročitao je ovo što ti danima pišeš po forumu,te je samo ponovio kao njegovo viđenje. :rasta


sigurno ne, jer mi je on na ignoru zajedno s rayem protiv kojeg nemam ništa ali je spamer pa mi je teško pratit forum i crvenim koji je sendvičarski trol. Ali da abraham je imao jebene izjave koje su za iznijet u javni prostor, naravno ne mogu mu dat credit
Ne mogu vjerovat da si na ignore stavio galaktičkog generala ?
Ni ja.

Al sjeti se prije koji mjesec kad sam ovdje pisao kako je Marcellus mrmljao protiv gospodina Generala sa 5*,onda me napao da sam lud,a i ti mi nisi vjerovao.
Mislim kako je nečuveno i krajnje nepopularno,gospodina galaktičkog generala s 5* staviti na ignore.U nedostatku gromovnika Iknara,Longi je trenutno naše najveće forumsko blago.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu  Empty Re: PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu

Post by mentalitet 25/10/2020, 03:31

obala razuma wrote:plagira moju viziju pakla u hrvatoslaviji ......socijalističkog


https://www.youtube.com/watch?v=ODAMZGz4llM&t=3693s

Bez zajebancije sada..Nisam te chitao na onom forumu jer imash jebeno nesvakidashnju gradju rechenice i svojih misli,,ali si originalan i ne prepisujesh.To cijenim kod ljudi kada su svoji ...pa makar bili i sasvim suprotnih shvacanja od mojih..Poshtujem i cijenim ljude kada nisu chopor ,,kada imaju mozga i jaja,,kada su nepristrasni i koliko toliko objektivni.....koji se ne shutaju nauchenim floskulama iz kumrovecke shkole ili negdje u Kanadi..Njemachkoj,,,ili Juznoj Americi napamet nauchenoj ustashijadi ..,,,osim shto bi se mogao malo spustiti na nivo stoke sitnog zuba da te bolje razumiju,,,jer bilo chija misao ako odudara od njihovih klisheja je za njih nerazumljiva..i ne dolazi do njihovih vijuga te samim time i ne utjeche na njih..Dodushe ,,ja sam za njih pencilin jer tochno znam kada napishem neku rijech da ce pogoditi cilj i da ce se zahaklati kao som za smrdljivu jetricu ,,,udjem im u mozak kroz ochi a da i ne primijete,,,znam to jer vidim da se koriste tim mojim rijechima koje nisu bile prije prisutne u njihovom siromashnom vokabularu,,Kuzish ? :))
Tema ti je za kurac jer se poredish sa tim smecem pacovskog izgleda koji prevrce po otpadu hrvatske stvarnosti pa onda kopira i slaze svoje "umotvorine"kao neshto shto ce promijeniti ili odusheviti tu primitivnu publiku shto moram priznati da ponekada i uspijeva jer vidim da ga neki chak i citiraju..Plus toga pichka je u vojsci nauchila kuhati dobar grah pa ih time hrani te zato svi zajdo po nekim poratalima i na ovome forumu prde mjesto da govore,,Pazi,,taj je priznao da mora nechim hraniti svoju djecu..bok te jebo..mrznjom i otrovom ne razmishljajuci da ce im to unishtiti zivote,,vjerujem da je i njegov otac njega hranio za vrijeme socijalizma istom hranom..a kada je doshlo vrijeme da se promijeni shkrlak on je vec imao u rezervi od svoga oca komunjare i samo se prilagodio vremenu i prostoru bash kao zadnja pantagana..
mentalitet
mentalitet

Posts : 5028
2020-07-05


Back to top Go down

PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu  Empty Re: PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu

Post by Guest 25/10/2020, 04:55

michaellcmacha wrote:pa upravo i da je, zašto bi  se to našem marcelu zamjeralo, ako i prenese nečiju misao, tezu, tvrdnju, to samom tvorcu može samo imponirati... pogotovo ako to marcelovi sugovornici u javnom auditoriju ili gledatelji podrže, mada nije problem i da ne podrže....
matcel je stoka socijalistička 

neovisno o tom ,, do besvijesti ponavlja nebuloze okupacijom desne strane u koju po nikakvim kodeksima nema teorie pripadati 

u tom je glavna poenta svega 

 sve vam je ovde na forumu SOCIJALIZAM apsolutno sve ,,,ne postoji lijevo ne postoji desno ,,, zato i uživate u političkom kanibalizmu gdje se međusobno izjedate 



marcelov zanos korištenja memoriranih teza"sa kojima se ne slaže" je smrt razuma , to ubija hrvatsku 

marcel je isti ka mesić u australiji kad je reka istinu o  jasenovcu 


marcel je u 54:20 rekao da hrvatska desnica želi samo socijalizam , što je točno , onda se prao nebulozama vidjevši da se nesvijesno "zezunuo" , jer on tako ne misli ,,,odnosno nemože misliti jer nema kapaciret 

https://www.ex-iskon-pleme.com/t43248-desnicari-su-picke

on je samo još jedan potrčko koji nabraja činjenice bez smisla 

neopisivo jadno ga je čitati među hrvatskom nadrirasom akademske socijalističke gamadi na HKV.hr

taj HKV je najveća kanalizacija koja postoji , tamo za boga imaju  hitreca kom je tuđman poklonija sve ,,,, al stoka socijalistička nije radio apsolutno ništa ,,, pa kad je tuđman stavio komunističke socijaliste onda se socijalistički desničar naša u čudu ,,, 

marcel je stoka socijalistička
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu  Empty Re: PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu

Post by Guest 25/10/2020, 07:41

marcel je etalon budale koju kalibrira socijalizam
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu  Empty Re: PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu

Post by marcellus 25/10/2020, 08:10

catabbath wrote:
marcellus wrote:
catabbath wrote:Eh stao na veledrogerijama, nije mi se dalo gledati dalje. Ugl. veledrogerije su lopovi odobreni od države, kao glume žrtve a plasiraju ljekove duplo skuplje nego u Sloveniji.


ne nego naši ravnatelji bolnica ugovore duplo veću cijenu nego u sloveniji. Pola meni pola tebi pola bagi.

Nije nego ovi im odgađaju naplatu dugova ali im odobravaju duplo više cijene. Do sad niti jedna veledrogerija nije propala unatoč navodnim milijardskim dugovima.

gle, iste veledrogerije prodaju i nama i slovencima. Ako netko nije ugovorio istu cijenu, onda je to problem HDZ-ovca na čelu bolnice

_________________
PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu  Empty Re: PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu

Post by IL Risorto 25/10/2020, 09:35

obala razuma wrote:

marcel je stoka socijalistička
Aha,jesi čuo marcel,još ćeš na kraju ti u isto kolo s samnom,jastrebom i sorom. :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu  Empty Re: PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu

Post by Guest 25/10/2020, 12:32

Ignore je apsolutno najbolja stvar na forumu.

Nemam problema da mi netko iznosi argumentiranu kritiku, ali odgovarati na osobne prozivke, psovke i maltretiranja neću.

Prije mi je bilo ispod časti staviti bilo koju budaletinu na ignore, ponosio sam se s time što se mogu nadlajavati s svakim, ali sada...ovo je dnevni boravak, da ne kažem sprdnja, naspram starog foruma u vršnim godinama.

Najviše što možeš jest prenijeti svoju poruku, ali ne možeš očekivati da će ju itko drugi prihvatiti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu  Empty Re: PLAGIJATOR ,,šupak u velebitu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum