ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

emancipacija

Go down

emancipacija Empty emancipacija

Post by debotoijusto 22/10/2020, 19:07

- Spakirajte stvari djeco, odlazimo - jedna je od posljednjih rečenica koju je izrekla 37-godišnja žena svojim kćerkicama u srijedu predvečer u stanu u zagrebačkom Susedgradu. Nije tada niti slutila da će njezin prijedlog o razvodu, koji je tog dana više puta odlučno ponovila 43-godišnjem suprugu, inače zagrebačkom policajcu, dovesti do stravičnog zločina.
Naime, žestoka svađa supružnika koji su bili u braku 17 godina rezultirala je potezanjem oružja. Policajac je s više hitaca iz službenog pištolja prvo usmrtio partnericu, da bi potom iz istog pištolja ubio sebe.
Policijski očevid na mjestu užasa trajao je sve do četiri sata ujutro.
Neopisiva količina tuge preplavila je zgradu u kojoj su živjeli, kao i susjede koji su ih poznavali jer vijest da je čovjek ispred dvije kćerkice ubio im majku, a potom i sebe nikoga ne ostavlja ravnodušnim.
- Mi još ne možemo vjerovati da se ovo dogodilo. Čuli smo negdje oko 20 sati, kad smo se vratili kući, da muški glas viče: 'Razvod hoćeš, razvod?' Nakon toga je uslijedilo pet, šest hitaca te krici i plač. Niti minutu kasnije čuo se još jedan prigušeni hitac. Nikad prije toga nismo čuli nikakvu pucnjavu uživo pa smo ostali zatečeni. Ubrzo su ispred zgrade došle policija i Hitna - rekla je za Jutarnji jedna susjeda. Drugi susjed s velikom tugom otkriva da policija nije uspijevala ući u stan jer su vrata bila zaključana, a djevojčice, u šoku, nisu uspijevale pronaći ključ.

U našoj zgradi živjeli su više od deset godina. Bili su tihi, mirni, suzdržani. Svaku nedjelju svi zajedno odlazili su u crkvu. U prolazu su uvijek svi pozdravljali, djeca su im prekrasno odgojena. Bili su vrlo vrijedni i brižni prema djeci. On je radio u policiji, a ona čak dva posla, od kojih je jedan bio u trgovini odjećom.
Iako su živjeli u 50-ak kvadrata, nabavili su si nedavno i psa s kojim je jedna od kćeri u vrijeme užasa bila vani. Sve me strah pomisliti kako će cijela situacija utjecati na njih dalje i nadam se da će bake uspjeti, unatoč boli, djevojčice izvesti na pravi put - dodao je drugi susjed. Jedan, pak, od susjeda u ulici rekao nam je tijekom očevida da se nekoliko sati prije jezive tragedije iz stana čula buka, vika i predbacivanje.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/htjela-ga-je-napustiti-i-odvesti-djecu-zato-je-ubio-i-nju-i-sebe-u-stanu-su-bile-i-dvije-kceri-15027192
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

emancipacija Empty Re: emancipacija

Post by debotoijusto 22/10/2020, 19:09

seosko ubojstvo iz "arene" u predgradju , brzim preletom okicama zamjetih jednu recenicu

Svaku nedjelju svi zajedno odlazili su u crkvu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

emancipacija Empty Re: emancipacija

Post by RayMabus 22/10/2020, 23:38

A pa šta ćeš. Dobro nije dicu ubija. Pomračenje uma. Sve idealno i onda će ona razvod. A eto ti ga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

emancipacija Empty Re: emancipacija

Post by RayMabus 22/10/2020, 23:44

Ove teme koliko god bile ružne uvik me oraspolože jer mi odma padne na pamet u kakvoj san ja situaciji moga bit da san se oženija i napravija dite. Najeba bi ko žuti.

A ovako diga se u 11 popodne , vidija korona i otiša igrat igrice. Cili dan igran igrice. Poubija san 30 kaguara a oni su najopasniji. Planinska puma.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

emancipacija Empty Re: emancipacija

Post by IL Risorto 22/10/2020, 23:58

debotoijusto wrote:seosko ubojstvo iz "arene" u predgradju , brzim preletom okicama zamjetih jednu recenicu

Svaku nedjelju svi zajedno odlazili su u crkvu
  bilježim ti + za ovo :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

emancipacija Empty Re: emancipacija

Post by RayMabus 23/10/2020, 00:08

Njihov život njihovi problemi. Nisan in ja kriv šta su ušli u bračnu zajednicu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

emancipacija Empty Re: emancipacija

Post by IL Risorto 23/10/2020, 00:14

RayMabus wrote:Njihov život njihovi problemi. Nisan in ja kriv šta su ušli u bračnu zajednicu.
Njihovi problemi su gotovi,međutim njihova djeca sada su problem društva.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

emancipacija Empty Re: emancipacija

Post by RayMabus 23/10/2020, 00:41

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Njihov život njihovi problemi. Nisan in ja kriv šta su ušli u bračnu zajednicu.
Njihovi problemi su gotovi,međutim njihova djeca sada su problem društva.
I dalje nisu moj problem. Imam i svojih. Ne triba mi još tuđih a posebno ne od ovih šta su ušli u bračnu zajednicu a nisu skužili da živimo u matrijarhatu a ne patrijarhartu.

Patrijart na zapadu imaš samo ako živiš sam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

emancipacija Empty Re: emancipacija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum