ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

boga molis i dobru se nadas

Go down

boga molis i dobru se nadas Empty boga molis i dobru se nadas

Post by debotoijusto 15/10/2020, 19:15

Nevjerojatnu bešćutnost i beskrupuloznost pokazao je 35-godišnjak iz Jarmine, koji je osumnjičen da je 19. rujna 2020. opljačkao 57-godišnjaka u nesvjesnom stanju nakon što je na njega prije toga naletio kombi koji ga je odbacio u odvodni kanal. I vozač kombija 65-godišnjak iz Tovarnika, a neslužbeno doznajemo da je riječ o mjesnom župniku Stjepanu Vukovcu, koji je udario 57-godišnjaka pobjegao je s mjesta nesreće a da o tome nije obavijestio ni Hitnu pomoć ni policiju.

Zbog toga je zaradio kaznene prijave za izazivanje prometne nesreće i nepružanje pomoći. Župnik je poslije nekim ljudima u selu rekao da mu se učinilo kako je nešto udario te se nakon nekih 50-100 metara zaustavio, ali da ništa nije vidio, pa je nastavio voziti.
Policija ga je otkrila dva dana nakon nesreće. Unesrećeni pješak tako je ostao ležati u nesvjesnom stanju u kanalu, no nedugo zatim naišao je 54-godišnjak iz Ilače, koji je prolazio automobilom i čim je vidio čovjeka u kanalu zaustavio se te pozvao Hitnu pomoć i policiju.
Ozlijeđeni je potom prevezen u Opću županijsku bolnicu Vinkovci, gdje su mu morali sanirati teže ozljede koje je zadobio, ali i utvrđivati identitet, jer uz sebe nije imao dokumente.
Kada je došao k sebi ispričao je policajcima sve čega se sjeća, ali im je kazao i da je u džepu imao novčanik s novcima i osobnim dokumentima. Policija je sada pred sobom imala i potencijalnu tešku krađu.
Odmah su otvorili istragu, ispitali sve koji su bili u nekom kontaktu s unesrećenim i prije nekoliko dana došli do saznanja da bi počinitelj krađe mogao biti 35-godišnjak iz Jarmine kojega su kazneno prijavili.
No, ono što je u ovom slučaju dodatno zapanjujuće je da se prema neslužbenim informacijama radi o djelatniku Hitne pomoći koja je izašla na tu intervenciju.
Potvrdu smo pokušali dobiti i od ravnatelja Zavoda za hitnu medicinu Vukovarsko-srijemske županije Mate Matića, ali nam je on rekao da o tome nema nikakvih informacija.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/zupnik-ga-je-pregazio-i-pobjegao-a-dok-je-lezao-u-nesvijesti-opljackao-ga-je-djelatnik-hitne-15025550
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30621
2014-04-12


Back to top Go down

boga molis i dobru se nadas Empty Re: boga molis i dobru se nadas

Post by debotoijusto 15/10/2020, 19:15

sto kaze penava ? progone ga jer vodi stepincevu crkvu ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30621
2014-04-12


Back to top Go down

boga molis i dobru se nadas Empty Re: boga molis i dobru se nadas

Post by melkior 15/10/2020, 22:37

debotoijusto wrote:Nevjerojatnu bešćutnost i beskrupuloznost pokazao je 35-godišnjak iz Jarmine, koji je osumnjičen da je 19. rujna 2020. opljačkao 57-godišnjaka u nesvjesnom stanju nakon što je na njega prije toga naletio kombi koji ga je odbacio u odvodni kanal. I vozač kombija 65-godišnjak iz Tovarnika, a neslužbeno doznajemo da je riječ o mjesnom župniku Stjepanu Vukovcu, koji je udario 57-godišnjaka pobjegao je s mjesta nesreće a da o tome nije obavijestio ni Hitnu pomoć ni policiju.

Zbog toga je zaradio kaznene prijave za izazivanje prometne nesreće i nepružanje pomoći. Župnik je poslije nekim ljudima u selu rekao da mu se učinilo kako je nešto udario te se nakon nekih 50-100 metara zaustavio, ali da ništa nije vidio, pa je nastavio voziti.
Policija ga je otkrila dva dana nakon nesreće. Unesrećeni pješak tako je ostao ležati u nesvjesnom stanju u kanalu, no nedugo zatim naišao je 54-godišnjak iz Ilače, koji je prolazio automobilom i čim je vidio čovjeka u kanalu zaustavio se te pozvao Hitnu pomoć i policiju.
Ozlijeđeni je potom prevezen u Opću županijsku bolnicu Vinkovci, gdje su mu morali sanirati teže ozljede koje je zadobio, ali i utvrđivati identitet, jer uz sebe nije imao dokumente.
Kada je došao k sebi ispričao je policajcima sve čega se sjeća, ali im je kazao i da je u džepu imao novčanik s novcima i osobnim dokumentima. Policija je sada pred sobom imala i potencijalnu tešku krađu.
Odmah su otvorili istragu, ispitali sve koji su bili u nekom kontaktu s unesrećenim i prije nekoliko dana došli do saznanja da bi počinitelj krađe mogao biti 35-godišnjak iz Jarmine kojega su kazneno prijavili.
No, ono što je u ovom slučaju dodatno zapanjujuće je da se prema neslužbenim informacijama radi o djelatniku Hitne pomoći koja je izašla na tu intervenciju.
Potvrdu smo pokušali dobiti i od ravnatelja Zavoda za hitnu medicinu Vukovarsko-srijemske županije Mate Matića, ali nam je on rekao da o tome nema nikakvih informacija.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/zupnik-ga-je-pregazio-i-pobjegao-a-dok-je-lezao-u-nesvijesti-opljackao-ga-je-djelatnik-hitne-15025550
lol!
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

boga molis i dobru se nadas Empty Re: boga molis i dobru se nadas

Post by darth_vader 15/10/2020, 23:03

Nema dalje... 💪
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19673
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

boga molis i dobru se nadas Empty Re: boga molis i dobru se nadas

Post by debotoijusto 16/10/2020, 22:27

"Vrlo ozbiljno razmišljam da odem odavde. Stvarno. Je*eš mene, star sam i oguglao na kretene i još uvijek se oni više boje mene nego ja njih, ali stvarno ne želim da mi djeca rastu na mjestu gdje župnik zgazi tipa, ode, a onda istog tipa opljačka tip iz hitne pomoći", započeo je Ugljen.


"Gdje poludjela osoba puca na policiju, a ljudi ga slave kao narodnog heroja. Gdje se slavi pljačka, neobrazovanost i razbojstvo. Nije vam ovo Amerika i naši policajci ne koriste ljude kao glinene golubove. Najiskrenije ne želim da mi djeca rastu u ovakvom društvu", napisao je.

"Ljudi se ovome smiju, a ja apsolutno ništa smiješno u ovome ne vidim. Osim najgoreg ljudskog šljama koje gazi druge ljude i odlazi i drugog šljama koji iste te zgažene pljačka. Da, to je šljam. To je dno dna. To je toliko morbidno da stvarno ne vjerujem da je ovo istina. Pazite, to su svećenik i djelatnik hitne pomoći, ljudi koji bi trebali brinuti za druge ljude, a oni ih gaze i pljačkaju", dodao je.
"Da se razumijemo, nemam fiks ideja o uzvišenosti nikakvih zanimanja i ljudi koji se njima bave, ali iskreno, ovo su ljudi kojima je pomaganje drugima u opisu posla. Najiskrenije ne želim da mi djeca rastu u ovakvom društvu. Tko ostane zadnji, neka ugasi svijetlo. Zapravo, nema potrebe, ionako će nam prije iskopčati struju", zaključio je.

https://www.index.hr/magazin/clanak/domaci-glumac-ne-zelim-odgajati-djecu-gdje-osoba-puca-na-policiju-a-ljudi-ga-slave/2222565.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30621
2014-04-12


Back to top Go down

boga molis i dobru se nadas Empty Re: boga molis i dobru se nadas

Post by Guest 17/10/2020, 01:31

debotoijusto wrote:[size=67]"Vrlo ozbiljno razmišljam da odem odavde. Stvarno. Je*eš mene, star sam i oguglao na kretene i još uvijek se oni više boje mene nego ja njih, ali stvarno ne želim da mi djeca rastu na mjestu gdje župnik zgazi tipa, ode, a onda istog tipa opljačka tip iz hitne pomoći", započeo je Ugljen.[/size]


[size=67]"Gdje poludjela osoba puca na policiju, a ljudi ga slave kao narodnog heroja. Gdje se slavi pljačka, neobrazovanost i razbojstvo. Nije vam ovo Amerika i naši policajci ne koriste ljude kao glinene golubove. Najiskrenije ne želim da mi djeca rastu u ovakvom društvu", napisao je.[/size]

[size=67]"Ljudi se ovome smiju, a ja apsolutno ništa smiješno u ovome ne vidim. Osim najgoreg ljudskog šljama koje gazi druge ljude i odlazi i drugog šljama koji iste te zgažene pljačka. Da, to je šljam. To je dno dna. To je toliko morbidno da stvarno ne vjerujem da je ovo istina. Pazite, to su svećenik i djelatnik hitne pomoći, ljudi koji bi trebali brinuti za druge ljude, a oni ih gaze i pljačkaju", dodao je.[/size]
[size=67]"Da se razumijemo, nemam fiks ideja o uzvišenosti nikakvih zanimanja i ljudi koji se njima bave, ali iskreno, ovo su ljudi kojima je pomaganje drugima u opisu posla. Najiskrenije ne želim da mi djeca rastu u ovakvom društvu. Tko ostane zadnji, neka ugasi svijetlo. Zapravo, nema potrebe, ionako će nam prije iskopčati struju", zaključio je.[/size]

[size=67]https://www.index.hr/magazin/clanak/domaci-glumac-ne-zelim-odgajati-djecu-gdje-osoba-puca-na-policiju-a-ljudi-ga-slave/2222565.aspx[/size]

Eto ... gdje ćeš boljeg razloga da taj mamlaz ode u Vrancusku ili u neku razvikanu zapadnu zemlju poznatu po vrednotama  npr. zaletavanje kamionom u masu ljudi na adventu ili rezanja glava uz multi-kulturalni poklik "Alahu ekber" i tak to. O lupežima i korupciji tamo da ne velim. Tamo toga nema ... ma gdje bi!

Prenesi Asimu da čim prije ode, tim bolje.

Usput .... čekam i da ona usrana kretenčina od Mile Kekina iseli iz Hrvatske zbog referenduma o braku.

Čekam i da onaj šupak Shitting Bull ili kak se već zove iz "gornjogradske" Voćarske iseli iz Hrvatske zato kaj mu je esdepej pošilpu izbore.

Se i ti spremaš kufere pakirati?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

boga molis i dobru se nadas Empty Re: boga molis i dobru se nadas

Post by T. 17/10/2020, 01:35

Šta bi on pakirao kufere?
Gdje to još može sisati proračun i srati po državi koja ga financira?

_________________
boga molis i dobru se nadas Unname11
T.
T.

Posts : 17123
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

boga molis i dobru se nadas Empty Re: boga molis i dobru se nadas

Post by Guest 17/10/2020, 01:37

T. wrote:Šta bi on pakirao kufere?
Gdje to još može sisati proračun i srati po državi koja ga financira?


Još uvijek se nadam ... a Nada je kurva koja ... i tak to.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

boga molis i dobru se nadas Empty Re: boga molis i dobru se nadas

Post by vuksadinare 17/10/2020, 04:35

Ode om jer je Dodik bio u zagrebu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

boga molis i dobru se nadas Empty Re: boga molis i dobru se nadas

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum