ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion"

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

"Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion" Empty "Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion"

Post by Serbinho-3 13/10/2020, 18:13

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2020&mm=10&dd=13&nav_id=1747400
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

"Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion" Empty Re: "Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion"

Post by Serbinho-3 13/10/2020, 18:15

Zasto da se srusi?

Izgradis novi na drugoj lokaciji a ovaj ostavis nizerazrednim

klubovima i za atletiku...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

"Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion" Empty Re: "Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion"

Post by RayMabus 13/10/2020, 18:18

Maksimir je Dinamov stadion a nije nit može biti nacionalni. Srbija nek gradi šta oće , to se Hrvatsku ne tiče.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

"Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion" Empty Re: "Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion"

Post by RayMabus 13/10/2020, 18:51

Lovren sere. Reprezentacija mora igrat po Hrvatskoj a ne samo u jednoj točci. Sad se radi moderan stadion u Osijeku.

"Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion" Dizajn-bez-naslova_Jq0r61x

Maksimir je Dinamov stadion i njihovo ruglo. Nacionalni stadion od 300 miljona eura na kojem bi na kraju igrao Dinamo a plaćali ga mi svi ostali a reprezentacija bi tu igrala tri puta godišnje jer mora igrat i u drugim gradovima u Hrvatskoj nema šanse.

I ovaj u Osijeku se gradi privatnim i gradskim novcem a ne iz đepa sviju.

Nek Mamič gradi svoj stadion ako oće. Lopov se natuka para a ni kune nije vratija u stadiin. Ajde bježi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

"Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion" Empty Re: "Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion"

Post by Serbinho-3 13/10/2020, 18:52

RayMabus wrote:Maksimir je Dinamov stadion a nije nit može biti nacionalni. Srbija nek gradi šta oće , to se Hrvatsku ne tiče.


Promasio si poentu...

Ne znam ciji je Stadion Maksimir, ali se ceka na gradnju

novog a to nece biti pre nego sto Suljo izgradi, pa onda

mora i HR da prati trku...

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

"Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion" Empty Re: "Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion"

Post by T. 13/10/2020, 18:54

RayMabus wrote:Maksimir je Dinamov stadion a nije nit može biti nacionalni. Srbija nek gradi šta oće , to se Hrvatsku ne tiče.
Mislim da je vlasništvo grada zagreba...
Kao što je poljud grada splita itd. ...
Profesionalni klubovi a nemaju svoje terene... :facepalm
Čekaju da im dođe netkl ala kerum i deložira ih pa napravi hotel na mjestu stadiona...
Klubovi 100+ godina pa podstanari...
Ne znam da iti jedan naš prvoligaš ima stadion u vlasništvu...moguće ali nisam upoznat..


Last edited by T. on 13/10/2020, 18:57; edited 1 time in total
T.
T.

Posts : 17113
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

"Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion" Empty Re: "Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion"

Post by RayMabus 13/10/2020, 18:56

Serbinho-3 wrote:
RayMabus wrote:Maksimir je Dinamov stadion a nije nit može biti nacionalni. Srbija nek gradi šta oće , to se Hrvatsku ne tiče.


Promasio si poentu...

Ne znam ciji je Stadion Maksimir, ali se ceka na gradnju

novog a to nece biti pre nego sto Suljo izgradi, pa onda

mora i HR da prati trku...

Ne mora. Mi se nismo javili da budemo domaćin na EP.

https://www.google.com/amp/s/m.vecernji.hr/amp/sport/Suljo-objavio-senzaciju-srbija-zeli-sp-u-nogometu-2030-1280321

S ovim ste se obavezali i izgradit novi stadion. Početna cijena 250 miljona eura. Sretno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

"Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion" Empty Re: "Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion"

Post by RayMabus 13/10/2020, 19:05

Serbinho-3 wrote:
RayMabus wrote:Maksimir je Dinamov stadion a nije nit može biti nacionalni. Srbija nek gradi šta oće , to se Hrvatsku ne tiče.


Promasio si poentu...

Ne znam ciji je Stadion Maksimir, ali se ceka na gradnju

novog a to nece biti pre nego sto Suljo izgradi, pa onda

mora i HR da prati trku...

Mađari su napravili novi stadion da dobiju da budu domačin na ovom evropskom prvenstvu

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Pusk%C3%A1s_Ar%C3%A9na

Mi ne moramo ništa. Nismo mi Srbija koja nije u EU a pati od toga da se nekako pokaže u svijetu kao civilizirana država i spremni su keširat za novi stadion 300 miljina eura iz svog đepa.

Aj lopata u ruke i radi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

"Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion" Empty Re: "Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion"

Post by RayMabus 13/10/2020, 19:20

Mađari igrali s nama u skupini , dobili nas i odma dobili krila , došli u Split odma Modrič uzeja balun obrani i sam da gol , potopilo ih. Na kraju se nisu ni kvalificirali a domačin i utukli puste pare u novi stadion.

Sad igraju s Islandom kroz kvalifikacije lige nacija da mogu na EP.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

"Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion" Empty Re: "Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion"

Post by RayMabus 13/10/2020, 19:24

Srbija ima ogroman interes da gradi mega stadion u Beogradu.

1. Nogometna infrastruktura stvarno loša

2. Centralizirana su država pa im je tako jedan mega stadion u glavnom gradu ok

3. Vučic ima ogromnu želju Srbiju prikazat civiliziranom državom jer želi biti dio Evrope i želi na SP ili EP a gradnja novog stadiona je 100% domaćin EP

4. U Beogradu je na vlasti ista stranka kao i u državi i tako davajući državnu lovu podržava i sebe u glavnom gradu za iduće izbore



Ništa od ovoga u Hrvatskoj nije slučaj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

"Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion" Empty Re: "Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion"

Post by RayMabus 13/10/2020, 19:26

Kad vi to napravite mi čemo vas gledat pa vidit šta ćemo mi.

U svakom slučaju neće biti ako HDZ nije na vlasti i u državi i u gradu jer nisu ludi dat pare iz državnog proračuna da podrže Bandića ili SDP
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

"Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion" Empty Re: "Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion"

Post by Serbinho-3 13/10/2020, 21:46

RayMabus wrote:Kad vi to napravite mi čemo vas gledat pa vidit šta ćemo mi.

U svakom slučaju neće biti ako HDZ nije na vlasti i u državi i u gradu jer nisu ludi dat pare iz državnog proračuna da podrže Bandića ili SDP


Nema logike da se gradi nesto, gde ce neki da izgube

nekoliko utakmica, liga slaba i ne donosi novac.

Jedino multifunkcionalan stadion, gde mozes da imas

masu sportova, usput i da spoljni deo imas kancelarijski

prostor, Soping Centar, Hotel, gde ce ljudi dolaziti zbog

ostalih potreba a ponajmanje zbog fudbala.

Klasicni Stadioni su glupost, osim mozda jakih liga, tipa

u Americi dobiju stotine milione od TV prenosa, pa onda

nikne Stadion kao Dallas Cowboys-a, kakav nema u Evropi,

niti ce uskoro biti.

Mada i kao takav je glupost, ako nema ostalog sadrzaja.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

"Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion" Empty Re: "Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion"

Post by RayMabus 13/10/2020, 22:18

Meni je svejedno oće li neka druga država svojim novcem gradit stadione koji koštaju hrpu para.

https://www.google.com/amp/s/mondo.rs/Sport/Fudbal/amp/a1364687/Aleksandar-Suljo-fudbal-nacionalni-stadion-izgradnja-Beograd-Surcin.html

Ne vidim smisao gradnje toga a samo za potrebe reprezentacije. Možda u Srbij reprezentacija igra samo u Beogradu pa ajd al u Hrvatskoj to nije tako nego igra po cijeloj državi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

"Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion" Empty Re: "Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion"

Post by danni1 13/10/2020, 22:21

Serbinho-3 wrote:Zasto da se srusi?

Izgradis novi na drugoj lokaciji a ovaj ostavis nizerazrednim

klubovima i za atletiku...
zato što je u kurcu i najjeftinije je to sravnat sa zemljom i napravit novo. A može se i nešto drugo tu napravit a stadion na drugom mjestu.

_________________
"Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion" Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

"Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion" Empty Re: "Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion"

Post by Guest 13/10/2020, 22:24

danni1 wrote:
Serbinho-3 wrote:Zasto da se srusi?

Izgradis novi na drugoj lokaciji a ovaj ostavis nizerazrednim

klubovima i za atletiku...
zato što je u kurcu i najjeftinije je to sravnat sa zemljom i napravit novo. A može se i nešto drugo tu napravit a stadion na drugom mjestu.
20km od centra
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion" Empty Re: "Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion"

Post by RayMabus 13/10/2020, 22:40

Ne znam šta bi reka za ovu priču da se radi novi skupi stadion u Beogradu a samo za reprezentaciju. Praktički onda vežeš reprezentaciju samo za glavni grad al ok to u Srbiji još i možeš al onda ispada da ostatak vremena stadion nema svrhu ...i tako to pa sad ....jedino da se osnuje neki NK Beograd kao gradski klub pa da igra u prvoj ligi Srbije pa onda je stadion iskorišten maksimalno itd.

Znači reprezentacija + gradski klub koji igra u prvoj ligi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

"Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion" Empty Re: "Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion"

Post by Eroo 13/10/2020, 22:53

T. wrote:
RayMabus wrote:Maksimir je Dinamov stadion a nije nit može biti nacionalni. Srbija nek gradi šta oće , to se Hrvatsku ne tiče.
Mislim da je vlasništvo grada zagreba...
Kao što je poljud grada splita itd. ...
Profesionalni klubovi a nemaju svoje terene... :facepalm
Čekaju da im dođe netkl ala kerum i deložira ih pa napravi hotel na mjestu stadiona...
Klubovi 100+ godina pa podstanari...
Ne znam da iti jedan naš prvoligaš ima stadion u vlasništvu...moguće ali nisam upoznat..
;) Neka ga napravi ološoj koji sada odlazi na utakmice, uglavnom zbog maltretiranja drugih i tuče.
Sad bi im još trebali gradit stadione...

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74754
2016-07-22


Back to top Go down

"Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion" Empty Re: "Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion"

Post by RayMabus 13/10/2020, 22:55

Cukarički , Rad i Voždovac nogometni klubovi iz Beograda u prvoj ligi uz Zvezdu I Partizan.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/2020%E2%80%9321_Serbian_SuperLiga

Mislim jedino da osnuješ NK Beograd pa da on igra na tom stadionu i ovoj prvoj ligi pa ako ništa drugo bar se igra na vrhunskom sstadiinu. Tako bar neke svrhe ima jer ovi Voždovac , Rad i Čukarički su kvartovski stadioni.

Stadion NK Rad.

"Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion" 299091bba91d4296d5fb7c95b393a333
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

"Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion" Empty Re: "Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion"

Post by RayMabus 13/10/2020, 23:09

Stadion Čukarićki

"Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion" Maxresdefault
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

"Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion" Empty Re: "Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion"

Post by RayMabus 13/10/2020, 23:26

Kad se sve izvaže možda i ima smisla radit novi moderan stadion za reprezentaciju Srbije al onda očito ne samo za to nego i da nekakvi gradski klub igra na njemu u ovoj prvoj ligi Srbije jer ovaj Čukarički i Rad to te sramota prenosit i na tv dok bi ovdje već neki npr NK Beograd protiv npr Vojvodina da dođe u gost već mogao pustit na tv ta se gleda.

Reprezentacija ne igra puno čak ni ako je staviš da stalno igra samo na jednom stadionu tako da to nije investicija nego da ti i neki klub igra na tom stadionu i onda bi se podigao i kvalitet te prve lige u Srbiji jer imaš klub koji neće biti nešto al je bar stadion odličan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

"Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion" Empty Re: "Maksimir je najružniji – probudićemo se tek kad Srbija napravi Nacionalni stadion"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum