ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji Empty Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by Noor Fri 9 Oct - 12:34

Rođen u Kninu, tvrdi da se rodio u 'srpskoj Dalmaciji', a sada opet provocira Hrvate

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji 2bdc4275ea89aef353bf


Ovaj osvjedočeni velikosrbin sada je nastavio s provokacijama. Naime, na Facebooku je objavljena fotografija na kojoj se vidi da Borjan peče rakiju u majici na kojoj na ćirilici piše "Srpska Krajina".

Podsjećamo na ranije sramotne izjave Borjana koji prisvaja hrvatsko tlo. - Kad sam došao u klub, rekao sam da sam iz Knina i da sam kao čovjek rođen u tom gradu ispunio san dolaskom u Crvenu zvezdu. To je dio mene! Znam tko sam i odakle dolazim! Knin je uvijek bio zvezdaški grad, a ova pobjeda nad Kolnom bio je za cijelu srpsku Dalmaciju. Vrlo dobro znam koliko ova pobjeda znači našem narodu - ispalio je Borjan kada je došao u Zvezdu. - Nisam rođen u Hrvatskoj. Rođen sam u Krajini, to je bilo srpsko mjesto. Ja sebe opisujem kao nekoga tko je rodom iz Srbije, iz Dalmacije, ali osjećam se kao Kanađanin jer sam tamo proveo puno godina.

- Moja obitelj živjela je lijepo u Kninu, a 1995. godine kada se dogodio rat došli smo u Beograd bez ičega, sve smo izgubili - pričao je o svom djetinjstvu Borjan u emisiji 'Lično, nezvanično' dok se na zidu nalazila slika s motivima Crvene zvezde i natpis 'Knin' na ćirilici.  - Došli smo u Beograd bez ičega. Prodavali smo jagode sa šlagom, a otac je imao kiosk. Od prvih zarađenih novaca kupio sam vratarske  rukavice. Tada smo predali papire za SAD, Australiju, Kanadu i Zimbabve, a tada je otac 2000. godine odlučio da idemo u Kanadu. Obitelj i dalje živi u Kanadi i ne planiraju se vraćati.


https://www.vecernji.hr/sport/roden-u-kninu-tvrdi-da-se-rodio-u-srpskoj-dalmaciji-a-sada-opet-provocira-hrvate-1437034?utm_source=Facebook&utm_medium=Status&utm_content=1437034&utm_campaign=FB%20page%20statusi&fbclid=IwAR26Y1T8c9arjeasJc0daisIjBKfGBmKr_BDkqPgZ5rGtKfXx0lVsEoW7WQ

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by crvenkasti Fri 9 Oct - 12:36

Kako može?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28797
2014-04-17


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by Guest Fri 9 Oct - 12:40

crvenkasti wrote:Kako može?

razlika između srpska i socijalistička je neznatna
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by Ringo10 Fri 9 Oct - 12:43

E jaka stvar sto neki krelac lupa gluposti.

Oni su svoje odsvirali...ostaje im samo kazan za rakiju na kojem pise Srpska Krajina

I cemu ovakvi glupi tekstovi po medijima...I cemu ova tema uopce..

Nikad cuo za ovu budalu
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by Noor Fri 9 Oct - 12:45

Ringo10 wrote:E jaka stvar sto neki krelac lupa gluposti.

Oni su svoje odsvirali...ostaje im samo kazan za rakiju na kojem pise Srpska Krajina

I cemu ovakvi glupi tekstovi po medijima...I cemu ova tema uopce..

Nikad cuo za ovu budalu

ni ja, možda je jastreb, on prati fudbal

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by RayMabus Fri 9 Oct - 12:47

Budala. Zato su i protjerani.

Ja sam čuo. Kreten uopće ne razmišlja kako njegove izjave utječu na preostalu Srbadiju u Kninu i okolici. Glupi četnik ostaje glupi četnik. Ma idiot.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by crvenkasti Fri 9 Oct - 12:51

Svi oni tako misle.
Prije ili kasnije možemo očekivati da nam se osvete.
Nema spavanja!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28797
2014-04-17


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by RayMabus Fri 9 Oct - 12:54

Nije rođen u Krajini jer je rođen 1987.

Dalmacija nikad nije bila dio vojne Krajine. To su izmislili u svrhu stvaranja velike Srbije tu.

Karta vojne Krajine :

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji 1200px-Karta_Hrvatska_i_Slavonija_oko_1820._%28gra%C4%91anska_Hrvatska%2C_Vojna_Krajina%2C_Rije%C4%8Dki_gubernij%29


Nek on Srbuje po Beogradu kolko oće. Zna se kako prolaze ovi šta se u Zvezdinim obilježjima dođu kurčit po Dalmaciji.

Četnička dinarska divizija.

Ajte Bog.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by Guest Fri 9 Oct - 12:57

crvenkasti wrote:Svi oni tako misle.
Prije ili kasnije možemo očekivati da nam se osvete.
Nema spavanja!
čuvajmo naš socijalizam
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by Guest Fri 9 Oct - 13:16

Gdje igra, ne smije ništa drugo ni reći.

Ali kad već nije nakovanj, biće čekić. Neka dođe on lijepo na odmor u tu svoju “srpsku Dalmaciju”.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by Guest Fri 9 Oct - 13:19

crvenkasti wrote:Svi oni tako misle.
Prije ili kasnije možemo očekivati da nam se osvete.
Nema spavanja!

Crvenkasti, a zbog čega biste nam se osvetili?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by vuksadinare Fri 9 Oct - 13:19

...ajd ako nista lik je bar iskren...ne glumi osvjestenog 'cistunca'....vise postujem takve nego one koji cesljaju biografiju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by vuksadinare Fri 9 Oct - 13:20

mobiu$ wrote:
crvenkasti wrote:Svi oni tako misle.
Prije ili kasnije možemo očekivati da nam se osvete.
Nema spavanja!

Crvenkasti, a zbog čega biste nam se osvetili?
...bi i on...ali jbg punac drzi metlu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by RayMabus Fri 9 Oct - 13:24

mobiu$ wrote:Gdje igra, ne smije ništa drugo ni reći.

Ali kad već nije nakovanj, biće čekić. Neka dođe on lijepo na odmor u tu svoju “srpsku Dalmaciju”.
A igra tamo jer je od malih nogu prosrpski odgajan. Nek on srbuje i dalje. Daleko im kuća. Imamo mi pametnijeg posla nego s tim divljacima imat posla. Ajde traktor i doviđenja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by vuksadinare Fri 9 Oct - 13:29

inace ako me sjecanje ne vara..jedan borjan je bio u uzem krugu mile martica..i jedan od osnivaca marticeve milicije...da'l je sta u ovom rodu..a s obzirom kako ovaj diše ne bi me cudilo da mu je to bio sam caca,stric..inace Borjani vuku porijeklo iz nekog srpskog sela kraj Drniša...znao sam jednog Borjana ali taj je pak bio zagorec
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by Ringo10 Fri 9 Oct - 13:32

Vojna Krajina kao povijesni pojam nema nikakve veze ni sa Srbijom ni sa srpstvom

Austrijska tvorevina radi lakse obrane od Osmanlija...a sad sto je tu bila znacajnija koncentracija pravoslavnog zivlja druga je stvar
I nisu opce ni bili vecina u VK.
Samo lazu kako bi opravdali svoje velikosrpske pretenzije
I naravno da svi oni tako misle
I koga zaboli kitomir radi toga
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by RayMabus Fri 9 Oct - 13:36

U laži su kratke noge ali zato traktor može daleko potegnit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by immortal Fri 9 Oct - 13:49

crvenkasti wrote:Kako može?
pa znaš da vi srbi oduvijek najbolje možete s.at
to je to.. ništa drugo
kad bude sam usrat će se kao i drugi

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23176
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by epikur37 Fri 9 Oct - 13:53

Ringo10 wrote:E jaka stvar sto neki krelac lupa gluposti.

Oni su svoje odsvirali...ostaje im samo kazan za rakiju na kojem pise Srpska Krajina

I cemu ovakvi glupi tekstovi po medijima...I cemu ova tema uopce..

Nikad cuo za ovu budalu


baš

ono, jao užas 

:D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by Noor Fri 9 Oct - 13:55

epikur37 wrote:
Ringo10 wrote:E jaka stvar sto neki krelac lupa gluposti.

Oni su svoje odsvirali...ostaje im samo kazan za rakiju na kojem pise Srpska Krajina

I cemu ovakvi glupi tekstovi po medijima...I cemu ova tema uopce..

Nikad cuo za ovu budalu


baš

ono, jao užas 

:D

evo tebi tvog Cara, da ti malo razgali dušu i srce :D


_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji Empty Re: Nisam rođen u Hrvatskoj. Ja sam rođen u srpskoj Dalmaciji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum