ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pariz grad Tame

Go down

Pariz grad Tame Empty Pariz grad Tame

Post by RayMabus 3/10/2020, 23:32

Prijeđi na glavni sadržaj


DomVijestiDruštvo
Odrasla osoba i četvero djece pronađeni su mrtvi u paviljonu u Seine-Saint-Denisu
Činjenice su se dogodile u mjestu Noisy-le-Sec. Osumnjičeni je navodno ubio suprugu, dvoje djece i dvoje nećaka.

Napisao Le Figaro s AFP-om
Ažurirano prije 4 sata
Odrasla osoba i četvero djece pronađeni su mrtvi u paviljonu u Seine-Saint-Denisu.
Odrasla osoba i četvero djece pronađeni su mrtvi u paviljonu u Seine-Saint-Denisu. GEOFFROY VAN DER HASSELT / AFP
Pet osoba, uključujući četvero djece, pronađeno je mrtvo u subotu 3. listopada u paviljonu u mjestu Noisy-le-Sec (Seine-Saint-Denis), priopćilo je tužiteljstvo Bobigny.

PROČITAJTE TAKOĐER : U Villefontaineu se solidarnost organizira oko Victorineove rodbine
Još su tri odrasle osobe ozbiljno ozlijeđene, uključujući navodnog počinitelja, i dvoje tinejdžera u dobi od 13 i 15 godina lakše, priopćilo je tužiteljstvo Bobigny, koje govori o " obiteljskom " zločinu u još uvijek nejasnim okolnostima. “ U ovoj fazi ništa ne može utvrditi podrijetlo i okolnosti ove tragedije. "

PUBLICITET

Prema Le Pointu , navodni počinitelj koristio je oštricu s oštricom. Prema agenciji BFM Paris, ovaj je čovjek pronađen u nesvijesti na mjestu događaja prije nego što je hospitaliziran. Tužiteljstvo navodi da bi osumnjičeni ubio suprugu, dvoje djece i dvoje nećaka. Obitelj je porijeklom iz Šri Lanke, prema istom izvoru.

Prema prvim elementima istrage, tragedija se dogodila ujutro. Prema policijskom izvoru, beba mlađa od 2 godine među mrtvima je zajedno s djecom u dobi od 2 do 14 godina. “ Bila je to obitelj bez povijesti, uzorna. Ne mogu vjerovati ”, izjavio je gradonačelnik grada PCF Olivier Sarrabeyrouse, izabran prije nekoliko mjeseci i koji je bio učitelj nekolicine te djece. Obitelj je, prema njegovim riječima, bila prisutna u Francuskoj nekoliko godina.

13-godišnji dječak panično je došao s krvlju na glavi. Rekao mi je: 'stric me progoni čekićem', bio je izbezumljen

Mohamed Hemani, upravnik bara u koji se sklonio jedan od tinejdžera
Razlozi djelovanja osumnjičenog nisu poznati. Istražitelji su saslušali svjedoka. “ Prvo sam intervenirao jer sam čuo vriske i jecaje, pozvonio sam na vrata, ali nije reagirao. U međuvremenu je jedan od sinova prošao kroz kuhinjski prozor na prvom katu, krvareći u glavi. Rekao mi je da je njegov ujak ispalio crijevo, poludio i udario čekićem i zatvorio obitelj u kuću ”, rekao je muškarac.

Prema njihovom izvještaju, dvojicu tinejdžera ujutro je stric zatvorio u podrum paviljona u kojem su bili njihovi roditelji i jedan od njihove braće, svi teško ozlijeđeni. " Čuli su i vriske gore " prije nego što su uspjeli pobjeći, navodi se u izjavi.

PUBLICITET
Prema izjavama koje je prikupio AFP, jedan se od tinejdžera potom sklonio u bar u okolici.Prema prvim izjavama, jedan je od ozlijeđenih tinejdžera u susjednom baru, onom Rond-point, došao tražiti pomoć. pomoć u subotu ujutro, uzbunjivanje policije. “ 13-godišnjak je u panici došao s krvlju na glavi. Rekao mi je: 'ujak me lovi čekićem', bio je izbezumljen " , rekao je menadžer bara Mohamed Hemani za AFP. “ Štitio sam ga, nitko nije bio iza njega, rekao mi je da su njegove sestre zaključane u stanu s trećom osobom. Ja sam se pobrinuo za njega i nazvao hitnu službu i policiju ”.

PUBLICITET

Prvi spor prije tjedan dana
Grad će postaviti psihološku ćeliju za djecu i obitelji, najavio je gradonačelnik. Za istragu je odgovorna pravosudna policija Seine-Saint-Denis.

U ovom susjedstvu u blizini stanice RER, gdje je uspostavljen sigurnosni opseg, nekoliko je svjedoka bilo u šoku. “ Bila je to obitelj bez povijesti, uzorna. Ne mogu vjerovati ” , rekao je za AFP gradski gradonačelnik PCF-a Olivier Sarrabeyrouse, koji je izabran prije nekoliko mjeseci i koji je bio učitelj nekolicine ove djece. Obitelj je, prema njegovim riječima, bila prisutna u Francuskoj nekoliko godina.

Vlasnik drugog bara, Petit-Noisy, smještenog desetak metara od drame, spomenuo je nedavni spor u obitelji za koji je smatrao da nema budućnosti. " Poznavao sam oca, vrlo mirnog i ljubaznog, znao je ponekad doći u kafić, stigli su prije godinu ili dvije ", rekao je za AFP pod uvjetom da ostane anoniman. " Prošli tjedan u ovoj je obitelji već bio obiteljski spor, policija je došla i od tada se smirila ".

Vidi također - Povećava li se nasilje u Francuskoj?

La violence augmente-t-elle vraiment en France ?
SharePause
Unmute
Current Time
0:11
/
Duration
5:01

Quality LevelsFullscreen
Otkriti
Stavlja stabljiku ruže u krumpir i gledajte što se događa tjedan dana kasnije! Fantastično!
Savjeti i trikovi
|
Sponzorirano
Covid-19: nova evidencija kontaminacije s gotovo 17 000 slučajeva u 24 sata
Javno zdravstvo Francuska također je zabilježilo 49 smrtnih slučajeva.
Le Figaro
Sumnje: čovjek za kojeg se sumnja da je Xavier Dupont de Ligonnès uhićen, a zatim pušten
Za Xavierom Dupontom de Ligonnèsom uzalud se traga od 2011. On je glavni osumnjičenik za peterostruko ubojstvo u Nantesovu masakru.
Le Figaro
Melun: žena napadnuta zbog odbijanja napretka alkoholičara
Osumnjičeni, 29-godišnjak koji je u vrijeme zločina bio jako alkoholiziran, priveden je. Kaže da je sve zaboravio.
Le Figaro
Smrt Victorine: obdukcija otkriva smrt "utapanjem uz intervenciju treće strane"
Slučajni trag formalno je isključen u vezi sa smrću 18-godišnje djevojčice, pronađene mrtve u ponedjeljak, u potoku u Villefontaineu, na Isèreu.
Le Figaro
Preuzmite aplikaciju Figaro
Sjedinjene Države: bogata nasljednica osuđena na 81 mjesec zatvora zbog seksualnog skandala Nxivm
Le Figaro
Alice Coffin : «Les hommes, je ne regarde plus leurs films, je n'écoute plus leur musique»
U svojoj brošuri Le Génie Lesbien, feministička aktivistica piše da je bojkotirala djela koja su stvorili muškarci, a koja uspoređuje s "napadačima".
Le Figaro
"Despotski ego": bivša supruga Emmanuela Carrèrea osuđuje "laži" autora Joge
Knjige
Val d'Oise: imam procesuiran zbog "isprike za terorizam"
Društvo
Indija: druga žena Dalit umrla je za tjedan dana nakon grupnog silovanja
Flash Vijesti
Goldnadel: "Ime francuske tragedije je masovna imigracija"
Vox Tvrtka
"Sretno u ovom neredu": Nicolas Bedos odmata se nakon svoje provokacije
Glumac i redatelj izazvao je snažnu kritiku nakon što je propovijedao, u ime slobode rasprave i ogorčenja, nepoštivanje gesta barijere pred koronavirusom.
Le Figaro
Julien Doré "šokiran" je "snishođenjem" Roselyne Bachelot prema Clari Luciani

Glazba, Muzika
184 osvrta
Berengere Kissfey de la Bile
10.03.2020 u 23:25
Integrirano. Štetno. opasno. Hvala vam...

Slobodni um
10.03.2020 u 23:24
Francuska je na putu da postane poput SAD-a, odnosno mješavine svih vrsta imigranata. Osim domorodaca koji žive u rezervatima, svaki je Amerikanac imigrant ili potomak useljenika. Primjerice, Trump je unuk njemačkog imigranta. Biden je potomak irskog imigranta. Obama je sin kenijskog imigranta.

Edmee12
10.03.2020 u 23:00
Slatka Francuska, zelena zemlja mog djetinjstva.

PROČITAJTE SVIH 183 RECENZIJA
Učitavanje predloženih članaka ...
Više usluga

Vijesti koje ne smijete propustiti

TV program

Sport

Gđa

Zdravlje

Vodič za kupnju

Obrazovanje i usmjeravanje

Kultura

Promo kodovi i popusti

Poslovi

Oglasi za nekretnine

Štednja novca i financije
PRETPLATITE SE
80
183
Konfigurirajte kolačićeMapa web stranicePovjerljivostCGUCGVInformacije o kolačićimačarterPomoć i kontaktPravna obavijestPretplateBiltenPublicitetMapa web stranice
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Pariz grad Tame Empty Re: Pariz grad Tame

Post by RayMabus 3/10/2020, 23:36

Obitelj je porijeklom sa Šri Lanke.

Zatukao čekićem četvereo djece i neku ženu , valjda svoju , svoje dvoje djece i još dvoje nečaka. Tako piše po prvim ppdacima.

Samo trpaj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Pariz grad Tame Empty Re: Pariz grad Tame

Post by T. 4/10/2020, 00:24

RayMabus wrote:Obitelj je porijeklom sa Šri Lanke.

Zatukao čekićem četvereo djece i neku ženu , valjda svoju , svoje dvoje djece i još dvoje nečaka. Tako piše po prvim ppdacima.

Samo trpaj.
Radi se o prastarom običaju čekićanja, toliko rasprostranjenom u muslimanskim zemljama...
Da su same konotacije da bi se radilo o nečem negativnom čisti fašizam...
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Pariz grad Tame Empty Re: Pariz grad Tame

Post by T. 4/10/2020, 00:29

T. wrote:
RayMabus wrote:Obitelj je porijeklom sa Šri Lanke.

Zatukao čekićem četvereo djece i neku ženu , valjda svoju , svoje dvoje djece i još dvoje nečaka. Tako piše po prvim ppdacima.

Samo trpaj.
Radi se o prastarom običaju čekićanja, toliko rasprostranjenom u muslimanskim zemljama...
Da su same konotacije da bi se radilo o nečem negativnom čisti fašizam...
Bijeli ljudi nikako da se otarase svoje kolonijalno-ugnjetavačke povijesti...
Smatram da je vrijeme da prihvate činjenicu kako postoje drugi i drugačiji...
Što je njima wagner i gaudi, drugome je maca i špica...
Kultura i umjetnost ne poznaju granice...
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Pariz grad Tame Empty Re: Pariz grad Tame

Post by Leviathan2 4/10/2020, 08:57

jebo pariz, paris postao obicna africka vukojebina

_________________
Pariz grad Tame Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Pariz grad Tame Empty Re: Pariz grad Tame

Post by Guest 4/10/2020, 16:53

Leviathan2 wrote:jebo pariz, paris postao obicna africka vukojebina
yahhh...Marsej jos potkraj 80tih bio pun arapa i camuga..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pariz grad Tame Empty Re: Pariz grad Tame

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum