ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

srbija ponovo postala bitna u svetu ..

Go down

srbija ponovo postala bitna u svetu .. Empty srbija ponovo postala bitna u svetu ..

Post by pizzon 27/9/2020, 14:54

https://informer.rs/vesti/politika/551772/srbija-ponovo-postala-bitna-svetu-kurti-ocajan-zbog-vasingtona-beograd-biti-ekonomska-sila-albanci-samo-potrosaci-srpske-robe
pizzon
pizzon

Posts : 4988
2020-04-21


Back to top Go down

srbija ponovo postala bitna u svetu .. Empty Re: srbija ponovo postala bitna u svetu ..

Post by Serbinho-3 27/9/2020, 15:10

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=09&dd=27&nav_category=640&nav_id=1738683
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26461
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

srbija ponovo postala bitna u svetu .. Empty Re: srbija ponovo postala bitna u svetu ..

Post by epikur37 27/9/2020, 15:17

jao majko mila....ovih paćenika :D

pizdun

može malo mortadele za promjenu :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

srbija ponovo postala bitna u svetu .. Empty Re: srbija ponovo postala bitna u svetu ..

Post by Serbinho-3 27/9/2020, 15:48

Srbija je izborila punu rehabilitaciju pred svetom. Decenijama srpski predsednik nije išao u Belu kuću", rekao je Kurti.

Ja ne znam da je neki Srpski Predsednik bio u Beloj Kuci, niti

da je to toliko bitno, koliko ovom egzibicionisti, sto mu izgleda

zao, sto se nije kao kao neko bitan u Beloj Kuci.


Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26461
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

srbija ponovo postala bitna u svetu .. Empty Re: srbija ponovo postala bitna u svetu ..

Post by IL Risorto 27/9/2020, 15:54

Kad god pomislim kako su Hrvati jedan od najiskompleksiranijih naroda na svijetu,Srbi me uvijek iznova demantiraju.
Bosanci,koliko god bili glupasti kao narod,barem nemaju takve komplekse poput Hrvata i Srba.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

srbija ponovo postala bitna u svetu .. Empty Re: srbija ponovo postala bitna u svetu ..

Post by Serbinho-3 27/9/2020, 15:55

Nazvao ga je sporazumom koji stvara "Četvrtu Jugoslaviju", prenosi Gazeta Ekspres.

Dodao je da se ta nova Jugoslavija stvara kroz područje "mini Šengena" koje će srpskoj strani omogućiti ekonomsku hegemoniju nad Albancima na Kosovu i Albaniji.



Stavlja Jugoslaviju u usta a u istu mu dosli sa kesom rodjaci

da se navuku na socijalnu asistenciju i poput termita uniste

sve sto vredi.

Barem im je takav opis u Italiji.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26461
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

srbija ponovo postala bitna u svetu .. Empty Re: srbija ponovo postala bitna u svetu ..

Post by jastreb 27/9/2020, 15:59

סמאל wrote: 
Bosanci,koliko god bili glupasti kao narod,barem nemaju takve komplekse poput Hrvata i Srba.
X kao kuća.

Gledao sam jedno zanimljivo predavanje Zijada Ljakića vodećeg bosanskog vehabista. Kad mu je na nos nabačeno da su Bošnjaci nastali od Srba ili Hrvata,on se nasmijao i rekao da to uopće nije bitno. Da je bitno da su Bošnjaci muslimani i tačka.

Drugo,Bošnjaci ne kukaju da su žrtve kao ova dva iskompleksirana plemena,iako su najebali u oba rata. 

Treće Bošnjaci svaku svoju žrtvu prikazuju kao šehida,gaziju i heroja,a ova dva plemena(u čemu Hrvati ipak prednjače,objasniću kako) i heroje pretvaraju u nevine i bespomoćne žrtve.

Evo da objasnim. Znam za primjere herojskih pogibija hrvatskih boraca u DR-u i umjersto da se od toga pravi kult junaštva,oni za likom prolivaju suze,na spomenik mu stavljaju anđeliće i ministrante,i umjesto da veličaju junaštvo,poručuju da ga čuvasju anđelići.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

srbija ponovo postala bitna u svetu .. Empty Re: srbija ponovo postala bitna u svetu ..

Post by jastreb 27/9/2020, 16:01

Ja mislim da se ustaše okreću u grobu kad vide kako ih prikazuju ovi današnji plačiljubi. U tome najveći doprinos ima katolička crkva u Hrvata,koji te ljude,umjesto kao borce,uglavnom prikazuju kao nekakve nemoćne mekušce i za njima prolivaju suze i šalju im anđeliće.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

srbija ponovo postala bitna u svetu .. Empty Re: srbija ponovo postala bitna u svetu ..

Post by Serbinho-3 27/9/2020, 16:03


Nazvao ga je sporazumom koji stvara "Četvrtu Jugoslaviju", prenosi Gazeta Ekspres.

Dodao je da se ta nova Jugoslavija stvara kroz područje "mini Šengena" koje će srpskoj strani omogućiti ekonomsku hegemoniju nad Albancima na Kosovu i Albaniji.



Vize nista, nece ih ni oni na koje se pozivaju.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26461
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

srbija ponovo postala bitna u svetu .. Empty Re: srbija ponovo postala bitna u svetu ..

Post by Serbinho-3 27/9/2020, 16:04

jastreb wrote:Ja mislim da se ustaše okreću u grobu kad vide kako ih prikazuju ovi današnji plačiljubi. U tome najveći doprinos ima katolička crkva u Hrvata,koji te ljude,umjesto kao borce,uglavnom prikazuju kao nekakve nemoćne mekušce i za njima prolivaju suze i šalju im anđeliće.

Kakve veze to ima sa temom?

Isto i ovaj iznad.

Man'te se alkohola...

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26461
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

srbija ponovo postala bitna u svetu .. Empty Re: srbija ponovo postala bitna u svetu ..

Post by Serbinho-3 27/9/2020, 16:05

סמאל wrote:Kad god pomislim kako su Hrvati jedan od najiskompleksiranijih naroda na svijetu,Srbi me uvijek iznova demantiraju.
Bosanci,koliko god bili glupasti kao narod,barem nemaju takve komplekse poput Hrvata i Srba.


Mislis Bosnjaci, Bosanci su Srbi i Hrvati iz Bosne ...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26461
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

srbija ponovo postala bitna u svetu .. Empty Re: srbija ponovo postala bitna u svetu ..

Post by marcellus 27/9/2020, 16:07

Bitni ste ko semafor u Imotskom

_________________
srbija ponovo postala bitna u svetu .. 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

srbija ponovo postala bitna u svetu .. Empty Re: srbija ponovo postala bitna u svetu ..

Post by IL Risorto 27/9/2020, 16:14

Serbinho-3 wrote:
סמאל wrote:Kad god pomislim kako su Hrvati jedan od najiskompleksiranijih naroda na svijetu,Srbi me uvijek iznova demantiraju.
Bosanci,koliko god bili glupasti kao narod,barem nemaju takve komplekse poput Hrvata i Srba.


Mislis Bosnjaci, Bosanci su Srbi i Hrvati iz Bosne ...
Zapravo da. Hrvatsi iz BiH su takođe iskompleksirani,pa se neprestano moraju dokazivat velikim Hrvatima,pretpostavljam da je tako i sa BiH,Srbima.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

srbija ponovo postala bitna u svetu .. Empty Re: srbija ponovo postala bitna u svetu ..

Post by Serbinho-3 27/9/2020, 16:19

סמאל wrote:
Serbinho-3 wrote:
סמאל wrote:Kad god pomislim kako su Hrvati jedan od najiskompleksiranijih naroda na svijetu,Srbi me uvijek iznova demantiraju.
Bosanci,koliko god bili glupasti kao narod,barem nemaju takve komplekse poput Hrvata i Srba.


Mislis Bosnjaci, Bosanci su Srbi i Hrvati iz Bosne ...
Zapravo da. Hrvatsi iz BiH su takođe iskompleksirani,pa se neprestano moraju dokazivat velikim Hrvatima,pretpostavljam da je tako i sa BiH,Srbima.


Pitaj Jastreba, on sve zna a usput Musliman kao i ti, bolje

razume Hrvate.

Vidim da ste se odmah javili u zastitu Albanaca.

Muslimani odmah svoje brane, napadaju Hriscane.


Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26461
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

srbija ponovo postala bitna u svetu .. Empty Re: srbija ponovo postala bitna u svetu ..

Post by IL Risorto 27/9/2020, 17:17

Serbinho-3 wrote:
סמאל wrote:
Serbinho-3 wrote:


Mislis Bosnjaci, Bosanci su Srbi i Hrvati iz Bosne ...
Zapravo da. Hrvatsi iz BiH su takođe iskompleksirani,pa se neprestano moraju dokazivat velikim Hrvatima,pretpostavljam da je tako i sa BiH,Srbima.


Pitaj Jastreba, on sve zna a usput Musliman kao i ti, bolje

razume Hrvate.

Vidim da ste se odmah javili u zastitu Albanaca.

Muslimani odmah svoje brane, napadaju Hriscane.


Koja budaleština,Islam bih utopio u čaši vode,jednako kao i hrišćanstvo u svim varijantama.
Osim toga,krajne nekorektno je meni spočitavat kako branim Šiptari i muslimane,kad i ptice na grani znaju kako sam upravo ja najveći pravobranitelj za nedužnu srpsku nejač na hrvatskom internetskom bespuću.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

srbija ponovo postala bitna u svetu .. Empty Re: srbija ponovo postala bitna u svetu ..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum