ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SDP danas bira novog predsjednika

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

SDP danas bira novog predsjednika - Page 4 Empty Re: SDP danas bira novog predsjednika

Post by crvenkasti 27/9/2020, 12:33

marcellus wrote:
crvenkasti wrote:Na čemu ćemo sad zasnivati naš identitet?
Nismo što?
Ništa?

ne zamjenjuj teze. Vaš se identitet temelji na tome da mrzite hrvate, inače ti ne bi bio tu. Jebe se meni za srpske forume, ne idem tamo.

boli nas kurac za niš i čačak, al vas boli za dubrovnik i knin.


Ja sam već dugo Hrvat. 
Toliko da sam već sam počeo zaboravljati što su to Srbi i kakvi su. 

U odnosu na što sam ja onda Hrvat? 
Nemam ništa kao osnovu. Nešto čvrsto, nešto što se zna kakvo je i što dugo postoji. Ništa nemam. 

Koji sam ja kurac? Zašto uopće postojim?

crvenkasti

Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

SDP danas bira novog predsjednika - Page 4 Empty Re: SDP danas bira novog predsjednika

Post by marcellus 27/9/2020, 12:52

epikur37 wrote:
marcellus wrote:
Hektorović wrote:

Jako loš izbor

U biti kao straka su istrošeni.

u biti je i hdz, samo im to još nitko nije rekao. I SDP je mislio da je na vrhu svijeta kad su imali premijera, predsjednika, sve... a to je bilo do prije nekih pet godina. U samo pet godina, stranka koja je vladala u skoro svim većim gradovima u Hrvatskoj, koja je imala parlamentarnu većinu, predsjednika, medije, sve, je praktički prestala postojati.

I sad mogu pjevat south will rise again ili dogodine u kninu, ali od toga nema ništa. Jednom su se digli iz mrtvih, 1990. Drugi put više ne vjerujem da će uspjeti. Iskreno, malo će kome falit. Kao reformirani komunisti, moš mislit što su reformirani


Škoro presjednik ili karamarko ako može ikako :)

sigurno ne bi bili najneuspješnija država ex-istočnog bloka po svim parametrima. HDZ je zajebao sve što se moglo zajebati, rumunji nas šišaju, poljska danas spram hrvatske izgleda ko austrija spram juge, česi su druga planeta, mađarska izgleda neusporedivo uređenije

_________________
SDP danas bira novog predsjednika - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

SDP danas bira novog predsjednika - Page 4 Empty Re: SDP danas bira novog predsjednika

Post by marcellus 27/9/2020, 12:52

ali ok dobro vi iz hadezea se možete tješit da je u srbiji plata 400 evra, jebote, ko da je srbija uopće država

_________________
SDP danas bira novog predsjednika - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

SDP danas bira novog predsjednika - Page 4 Empty Re: SDP danas bira novog predsjednika

Post by crvenkasti 27/9/2020, 12:58

marcellus wrote:ali ok dobro vi iz hadezea se možete tješit da je u srbiji plata 400 evra, jebote, ko da je srbija uopće država

Mi smo Hrvati, tj. nismo Srbi.
Bili nas kurac za Mađare i Rumune.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

SDP danas bira novog predsjednika - Page 4 Empty Re: SDP danas bira novog predsjednika

Post by IL Risorto 27/9/2020, 13:01

marcellus wrote:
jasambrend wrote:
venus wrote:

Skužaj, a di su prosvjedi protiv istog?


Kaki prosvjedi? Popularnost vođe nam veća nego kod Kim Jong-una... ti hoćeš reći da nečime nisi zadovoljna možda...  :W

hdz je postao čapekova stranka umjerenog napretka u okvirima zakona (na stranu što ih zakon ne jebe dok ih ne ulove)

HDZ predvodi borbu protiv korupcije, iduće je valjda da će RF tražit zabranu petokrake a SDP lustraciju
lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

SDP danas bira novog predsjednika - Page 4 Empty Re: SDP danas bira novog predsjednika

Post by n_razbojnik 27/9/2020, 13:12

crvenkasti wrote:
marcellus wrote:
crvenkasti wrote:Na čemu ćemo sad zasnivati naš identitet?
Nismo što?
Ništa?

ne zamjenjuj teze. Vaš se identitet temelji na tome da mrzite hrvate, inače ti ne bi bio tu. Jebe se meni za srpske forume, ne idem tamo.

boli nas kurac za niš i čačak, al vas boli za dubrovnik i knin.


Ja sam već dugo Hrvat. 
Toliko da sam već sam počeo zaboravljati što su to Srbi i kakvi su. 

U odnosu na što sam ja onda Hrvat? 
Nemam ništa kao osnovu. Nešto čvrsto, nešto što se zna kakvo je i što dugo postoji. Ništa nemam. 

Koji sam ja kurac? Zašto uopće postojim?
A nista...

SDP danas bira novog predsjednika - Page 4 Https%3A%2F%2Fcdn.cnn.com%2Fcnnnext%2Fdam%2Fassets%2F200622181858-noose-stock

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

SDP danas bira novog predsjednika - Page 4 Empty Re: SDP danas bira novog predsjednika

Post by IL Risorto 27/9/2020, 13:18

SDP je izgubljen slučaj.Nadam se kako će,,Možemo'' ili neka druga ljevo liberalna opcija uspjet se nametnut kao alternativa,kao što je recimo Most i DP alternativa HDZ-u.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

SDP danas bira novog predsjednika - Page 4 Empty Re: SDP danas bira novog predsjednika

Post by michaellcmacha 28/9/2020, 01:36

ubij se konjino, ili naleti kad opet zagrmi, ima ovdje dosta uslužnih...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

SDP danas bira novog predsjednika - Page 4 Empty Re: SDP danas bira novog predsjednika

Post by michaellcmacha 28/9/2020, 01:43

marcellus wrote:
jastreb wrote:Takodjer Mirela nije taoc Rim9katolicke,niti bilo k9je druge k9nfesije.

jes ba osim što je za građansku bosnu bez hrvata... malo vuče na zeleno, ne samo ekološki
jel isto tako i za građansku hrvatsku... čitao danas nešto u vezi muslimana u sisku i okolici... 50tih i šezdesetih se počeli naseljavati, onda se počeli izjašnjavati jugoslavenima jer ih nisu fermali ni hrvati ni srbi... u samom sisku mogli su se naseljavati samo u capragu... probo je jedan u hrastelnici ali je odustao... i onda pred sam rat se udvostručio negdje i utrostručio broj muslimana... uglavnom ona je cijepljena jugošica... jebo je hakija
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

SDP danas bira novog predsjednika - Page 4 Empty Re: SDP danas bira novog predsjednika

Post by vuksadinare 28/9/2020, 04:32

Sto ti je zagorski jal..kolar u sjevernoj hrvatskoj dobio manje nego pedja grbin :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

SDP danas bira novog predsjednika - Page 4 Empty Re: SDP danas bira novog predsjednika

Post by vuksadinare 28/9/2020, 04:33

..i onda se cude sto im hercegovci i dalmosi vladaju :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

SDP danas bira novog predsjednika - Page 4 Empty Re: SDP danas bira novog predsjednika

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum