ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne!

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne! - Page 3 Empty Re: Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne!

Post by RayMabus 15/9/2020, 08:54

Plenkovica ćemo lupat korona krizom , navalom imigranata , iseljavanjem i slomom nataliteta , porastom ekstremne desnice u zapadnoj Europi iduće četiri godine i tako to. Mandat će mu biti veseo. Poželit će da ga nije dobija.

RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne! - Page 3 Empty Re: Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne!

Post by vuksadinare 15/9/2020, 08:56

RayMabus wrote:Nema od toga ništa. Vidim da još gajiš nadu da će Škoro postat premijer al netko ti mora objasniti zašto neće a meni se ne da jer tko do sada nije shvatio da je Škoro politički istrošen lik i neće.
m nije u pitanju škoro..sto s etice mene moze biti i kvrga kvrgic ali mora imati muda..muda da kad dođe stani pani ne zaziva druge da podmetnu rit umjesto doticnog...naravno mora imati nesto i od uma...ne jebem ja vise ono govori pet jezika i slicne neoliberalne gluposti...danas su na cijeni igraci sa mudima...kojima na prvom mjestu mora biti vlastiti dom i obitelj...a ne da srecu i sigurnost trazi kod susjeda ili nekog drugog...treba nam onaj koji je spreman zajedno sa onima kojima upravlja kusati kupus...dok ne bude bolje...da ga ne cega audi ili mercedes na straznjem ulazu kad zagusti...treba nam netko koji ce reci bakiru,sulji i drugoj sitnozubezi..ne serite...i ne prelazite zadanu crtu..a ne da prosipa dosadne i izraubane fraze o eu,bratstvu i slicno....cime drugoj strani daje municiju i otkriva svoje slabosti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne! - Page 3 Empty Re: Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne!

Post by RayMabus 15/9/2020, 08:58

A pa iduće četiri godine to nećeš gledat. Taki je horoskop. Zaboravi tu priču. Plenkovic i Pupovac vladaju iduće četiri godine.

Nek ode kupit avione jer nema više odgađanja. Novi udar na proračun.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne! - Page 3 Empty Re: Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne!

Post by vuksadinare 15/9/2020, 09:03

RayMabus wrote:Plenkovica ćemo lupat korona krizom , navalom imigranata , iseljavanjem i slomom nataliteta , porastom ekstremne desnice u zapadnoj Europi iduće četiri godine i tako to. Mandat će mu biti veseo. Poželit će da ga nije dobija.
mislis da vec ne zali...covjek koji se pouzda da ce ga sreca stalno sluziti...osuđen je na propast...gadnu kašu mu je zamutila rimac...nema dana da ne ispliva nego iz plenkijevog okruzenja koji nema aferu u kojoj nije upletena rimac...a nije polucen ni rezultat nekakve pomirbe...koja je odigrana u kninu i varivodama...jer jucer je pupi sa ekipom polozio vijenac na groblju 'sajkaca' u vukovaru gdje su pokopane cede koje su napadale vukovar...trece...milance mu kvari planove sto se tice bh-a...svojim agresivnim istupima perma sajama sarajlijama dok on istupa na briselskoj liniji prema bh-a...ttu je sve veci otpor i prema koroni...igra sa natjecajem za zrakoplove koji ce za koji mjesec zavrsiti kao i oni predhodni...jedino mu ide u prilog st jos dobro kotira u briselskim hodnicima i sto zna da sitnozubez ispod njega u hdz-u ne zna ni na wc otici a da ga ne pitaju kako da to obave
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne! - Page 3 Empty Re: Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne!

Post by RayMabus 15/9/2020, 09:06

Pa kao što rekoh : Nek uživa iduće četiri godine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne! - Page 3 Empty Re: Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne!

Post by vuksadinare 15/9/2020, 09:14

RayMabus wrote:Pa kao što rekoh : Nek uživa iduće četiri godine.
kao sto rekoh visak moci sklizav teren...kad ostanes sam na cistini tek onda s evidi tko si i sto si...zato kazem..plenki je mozda dobar operativac koji ce odrađivati posao za druge...sa tim da ima nekog uz sebe koji ce ga drzati za muda...problem je sto je sad situacija drugacija...odgovornosti drugacije...nema vise izgovora tipa...'ja bi ali ne da pupi,prdoljak'..i time loviti bodove i sazaljenje...vođa se ne stvara vođa se rađa...koliko je dobra uvjerljiva pobjeda hdz-a toliko ima i drugu stranu...kad festa prođe na povrsinu izbije glavobolja...uzdat se vjecno u da ce te maziti sreca i da mo's prodavati muda pod bubrege je zajeb...kako sad reci 'nisam ja kriv kriv je jandrokovic'...nije isto kad si prst upirao za voju 'krivnju' prema prdoljaku ili divjakici ili ne znam beri
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne! - Page 3 Empty Re: Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne!

Post by RayMabus 15/9/2020, 09:16

A pa šta ću mu ja. Sad je na streljani a metaka je puno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne! - Page 3 Empty Re: Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne!

Post by vuksadinare 15/9/2020, 09:29

RayMabus wrote:A pa šta ću mu ja. Sad je na streljani a metaka je puno.
jbg...nikad se nije nasao u ovoj poziciji danas...uvijek je za druge odrađivao birokratske i operativne poslove...sad je sam pale na svijetu...i pitanja...sto sad?ima li netko u blizini da uskoci?...osobno vjerujem da je i njega iznenadila ovakva pobjeda hdz-a na izborima jer je imao plan da opet nekog veze uz sebe koji ce dijeliti krivnju ili ce s emoci opravdavati na partnerov racun a koji ce poslusno podmetati leđa...zato je i najsretniji kad spici u brisel ili negdje vani i kad je na svom terenu i moze pricati price..a da ove zaboli kurac sto prica :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne! - Page 3 Empty Re: Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne!

Post by vuksadinare 15/9/2020, 09:32

samo mi žao mede...koji je morao biti taj koji je određen da prvih dana vlasti nakon izbora podmetne leđa za plenkija..ali ga nema nesto u zadnej vrijeme...valda medo uvidio stetnost podmetanja leđa za plenkija pa se povukao u zavjetrinu po sitemu..'plenki nemoj me vise traziti usluge i da vadim kestenje iz vatre'..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne! - Page 3 Empty Re: Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne!

Post by Guest 15/9/2020, 10:22

Longija i Yodu na granicu u punoj borbenoj opremi...budete sigurni pored ta dva mladca..dobro..Longi je malo ovremešnio
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne! - Page 3 Empty Re: Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne!

Post by RayMabus 15/9/2020, 10:26

Ja sam u penziji. Ništa ratovi. Samo dajem podatke iz budućnosti i ostale podatke o kretanju trupa na terenu.

Ako ne možete poubijat nenaoružane il slabo naoružanu vojnu silu a onda šta možete ? Ništa jel ? Neka vam Anemija brani državu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne! - Page 3 Empty Re: Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne!

Post by Guest 15/9/2020, 10:28

oke oke,samo provjeravam jesil budan.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne! - Page 3 Empty Re: Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne!

Post by vuksadinare 15/9/2020, 10:30

Legendovich wrote:Longija i Yodu na granicu u punoj borbenoj opremi...budete sigurni pored ta dva mladca..dobro..Longi je malo ovremešnio
pa ti si specijalac..ti bi za primjer mlađima trebao otici prvi na granicu  :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne! - Page 3 Empty Re: Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne!

Post by Guest 15/9/2020, 13:00

vuksadinare wrote:
Legendovich wrote:Longija i Yodu na granicu u punoj borbenoj opremi...budete sigurni pored ta dva mladca..dobro..Longi je malo ovremešnio
pa ti si specijalac..ti bi za primjer mlađima trebao otici prvi na granicu  :)
sto ja imam sa vami??? Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne! - Page 3 Empty Re: Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne!

Post by vuksadinare 15/9/2020, 13:03

Legendovich wrote:
vuksadinare wrote:
Legendovich wrote:Longija i Yodu na granicu u punoj borbenoj opremi...budete sigurni pored ta dva mladca..dobro..Longi je malo ovremešnio
pa ti si specijalac..ti bi za primjer mlađima trebao otici prvi na granicu  :)
sto ja imam sa vami??? Suspect
jesi drzavljanin ili nisi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne! - Page 3 Empty Re: Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne!

Post by Guest 15/9/2020, 13:04

vuksadinare wrote:
Legendovich wrote:
vuksadinare wrote:
pa ti si specijalac..ti bi za primjer mlađima trebao otici prvi na granicu  :)
sto ja imam sa vami??? Suspect
jesi drzavljanin ili nisi
ne vise
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne! - Page 3 Empty Re: Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne!

Post by vuksadinare 15/9/2020, 13:05

Legendovich wrote:
vuksadinare wrote:
Legendovich wrote:
sto ja imam sa vami??? Suspect
jesi drzavljanin ili nisi
ne vise
imas li hr putovnicu ili nemas....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne! - Page 3 Empty Re: Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne!

Post by Guest 15/9/2020, 13:06

vuksadinare wrote:
Legendovich wrote:
vuksadinare wrote:
jesi drzavljanin ili nisi
ne vise
imas li hr putovnicu ili nemas....
logicno je da nemam,koji ce mi kiki??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne! - Page 3 Empty Re: Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne!

Post by vuksadinare 15/9/2020, 13:11

Legendovich wrote:
vuksadinare wrote:
Legendovich wrote:
ne vise
imas li hr putovnicu ili nemas....
logicno je da nemam,koji ce mi kiki??
..nemas kurac..prodaj to nekom drugom...znas kako se kaze bolje visak nego manjak...nikad ne znas....odoh na pdf povijest mnogo je obljetnica ovih rujanskih dana :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne! - Page 3 Empty Re: Ispod radara: Nasilni migranti pritišću Hrvatsku. Vojsku na granice? Zašto ne!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum