ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaštela : Pretučenom Lovri i njegovoj obitelji obnovit će se kuća u kojoj sad nema ni struje ni vode

Go down

Kaštela : Pretučenom Lovri i njegovoj obitelji obnovit će se kuća u kojoj sad nema ni struje ni vode Empty Kaštela : Pretučenom Lovri i njegovoj obitelji obnovit će se kuća u kojoj sad nema ni struje ni vode

Post by RayMabus Fri 4 Sep - 17:56

Svaka čast.

https://slobodnadalmacija.hr/dalmacija/obala/citava-dalmacija-u-akciji-dobrote-pretucenom-lovri-i-njegovoj-obitelji-obnovit-ce-se-kuca-u-kojoj-sada-nema-ni-struje-ni-vode-1042379
RayMabus
RayMabus

Posts : 175649
2014-04-11


Back to top Go down

Kaštela : Pretučenom Lovri i njegovoj obitelji obnovit će se kuća u kojoj sad nema ni struje ni vode Empty Re: Kaštela : Pretučenom Lovri i njegovoj obitelji obnovit će se kuća u kojoj sad nema ni struje ni vode

Post by epikur37 Fri 4 Sep - 17:57

:tu
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Kaštela : Pretučenom Lovri i njegovoj obitelji obnovit će se kuća u kojoj sad nema ni struje ni vode Empty Re: Kaštela : Pretučenom Lovri i njegovoj obitelji obnovit će se kuća u kojoj sad nema ni struje ni vode

Post by IL Risorto Fri 4 Sep - 18:33

Među ovim udrugama i pojedincima,ne vidim da se Galaktička Federacija isprsila kao donator.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Kaštela : Pretučenom Lovri i njegovoj obitelji obnovit će se kuća u kojoj sad nema ni struje ni vode Empty Re: Kaštela : Pretučenom Lovri i njegovoj obitelji obnovit će se kuća u kojoj sad nema ni struje ni vode

Post by RayMabus Fri 4 Sep - 18:40

Ako misliš na mene , ja ću nekom drugom prilikom. Trenutno sam u knap sa parama dok mi traje ovaj porez na stanove od 2500 kuna svaki mjesec.

Imam jedva za pivu do kraja godine dok mi to ne istekne. Evo sad taman pijen jednu pivušu.

Kad mi istekne porez bit će viška para i za dat nekome tko ima manje od mene. Trenutno san knap s lovon.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175649
2014-04-11


Back to top Go down

Kaštela : Pretučenom Lovri i njegovoj obitelji obnovit će se kuća u kojoj sad nema ni struje ni vode Empty Re: Kaštela : Pretučenom Lovri i njegovoj obitelji obnovit će se kuća u kojoj sad nema ni struje ni vode

Post by RayMabus Fri 4 Sep - 18:49

Ima situacija kad ja reagiram al to su obično mala djeca a roditelji ok a nemaju i vidiš da su ljudi ok al se našli u ekonomskoj situaciji.

Ovo ne poznajem uopće a riječ je o odraslom liku no očito isto siromašni čim nema ni vodu ni struju pa su se sad organizirali da im pomognu.

To je ok. Podržavam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175649
2014-04-11


Back to top Go down

Kaštela : Pretučenom Lovri i njegovoj obitelji obnovit će se kuća u kojoj sad nema ni struje ni vode Empty Re: Kaštela : Pretučenom Lovri i njegovoj obitelji obnovit će se kuća u kojoj sad nema ni struje ni vode

Post by IL Risorto Fri 4 Sep - 19:08

Ne nisam mislio na tebi.Valjda ima neki pravni predstavnik preko kojeg djeluje GF,scientolozi ili šta već.Nećeš ti valjda iz svog džepa financirat ono što bi trebao GF.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Kaštela : Pretučenom Lovri i njegovoj obitelji obnovit će se kuća u kojoj sad nema ni struje ni vode Empty Re: Kaštela : Pretučenom Lovri i njegovoj obitelji obnovit će se kuća u kojoj sad nema ni struje ni vode

Post by RayMabus Fri 4 Sep - 19:12

סמאל wrote:Nećeš ti valjda iz svog džepa financirat ono što bi trebao GF.
Zašto ne ? Radim to ponekad kad ja to procjenim.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175649
2014-04-11


Back to top Go down

Kaštela : Pretučenom Lovri i njegovoj obitelji obnovit će se kuća u kojoj sad nema ni struje ni vode Empty Re: Kaštela : Pretučenom Lovri i njegovoj obitelji obnovit će se kuća u kojoj sad nema ni struje ni vode

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum