ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kupite mi stan

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Kupite mi stan - Page 2 Empty Re: Kupite mi stan

Post by RayMabus 4/9/2020, 16:11

Čitam i ne vjerujem šta čitam ;



https://m.vecernji.hr/vijesti/neocekivan-obrat-djevojka-koja-trazi-novac-za-kupnju-stana-prodaje-kucu-vrijednu-115-000-eura-1428943

RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kupite mi stan - Page 2 Empty Re: Kupite mi stan

Post by kic 4/9/2020, 16:13


ja ne vjerujem da je skupila 400e već

ono, nečiju plaću skoro, a samo je pitala
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kupite mi stan - Page 2 Empty Re: Kupite mi stan

Post by RayMabus 4/9/2020, 16:16

kic wrote:
ja ne vjerujem da je skupila 400e već

ono, nečiju plaću skoro, a samo je pitala
Skupit će ona još. Nije glupa ženska uopće. Samo jer ima muda netko će joj uplatit sto kuna. Pametno je to čeljade.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kupite mi stan - Page 2 Empty Re: Kupite mi stan

Post by Guest 4/9/2020, 21:24

RayMabus wrote:
kic wrote:
ja ne vjerujem da je skupila 400e već

ono, nečiju plaću skoro, a samo je pitala
Skupit će ona još. Nije glupa ženska uopće. Samo jer ima muda netko će joj uplatit sto kuna. Pametno je to čeljade.


Besramna je, pamet je baš i ne krasi. Ako je išla stavljat glupendra oglas za kuću roditelja mogla je makar staviti drugu e-mail adresu, ovako se mora opravdavat zašto prodaje obiteljsku imovinu i istovremeno žica ljude po svijetu da joj daju lovu da kupi stan, u 25-oj jel. 

Baš sam danas izjavila koliko besramnih žicera ima kojima ne pada na pamet da se sami za nešto potrude, em lijeni em nezadovoljni.
:kickass

 

Kad sam nešto stekneš, zaradiš, to ima svoju vrijednost - uz financijsku dolazi zadovoljstvo i unutarnji mir.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kupite mi stan - Page 2 Empty Re: Kupite mi stan

Post by dijagram 4/9/2020, 21:28

Bitange press
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Kupite mi stan - Page 2 Empty Re: Kupite mi stan

Post by darth_vader 4/9/2020, 22:25

venus wrote:
RayMabus wrote:
kic wrote:
ja ne vjerujem da je skupila 400e već

ono, nečiju plaću skoro, a samo je pitala
Skupit će ona još. Nije glupa ženska uopće. Samo jer ima muda netko će joj uplatit sto kuna. Pametno je to čeljade.


Besramna je, pamet je baš i ne krasi. Ako je išla stavljat glupendra oglas za kuću roditelja mogla je makar staviti drugu e-mail adresu, ovako se mora opravdavat zašto prodaje obiteljsku imovinu i istovremeno žica ljude po svijetu da joj daju lovu da kupi stan, u 25-oj jel. 

Baš sam danas izjavila koliko besramnih žicera ima kojima ne pada na pamet da se sami za nešto potrude, em lijeni em nezadovoljni.
:kickass

 

Kad sam nešto stekneš, zaradiš, to ima svoju vrijednost - uz financijsku dolazi zadovoljstvo i unutarnji mir.


Dokle god bude ekipe koja pred "premijera" ne smi' doć' gologuza, ova frajla je u pravu 100%...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kupite mi stan - Page 2 Empty Re: Kupite mi stan

Post by Guest 5/9/2020, 06:57

jasambrend wrote:
venus wrote:

Besramna je, pamet je baš i ne krasi. Ako je išla stavljat glupendra oglas za kuću roditelja mogla je makar staviti drugu e-mail adresu, ovako se mora opravdavat zašto prodaje obiteljsku imovinu i istovremeno žica ljude po svijetu da joj daju lovu da kupi stan, u 25-oj jel. 

Baš sam danas izjavila koliko besramnih žicera ima kojima ne pada na pamet da se sami za nešto potrude, em lijeni em nezadovoljni.
:kickass

 

Kad sam nešto stekneš, zaradiš, to ima svoju vrijednost - uz financijsku dolazi zadovoljstvo i unutarnji mir.


Dokle god bude ekipe koja pred "premijera" ne smi' doć' gologuza, ova frajla je u pravu 100%...


Možda nisam bila jasna. Ta ista cura od 25 godina oglašava prodaju obiteljske kuće od 115 tisuća eura, koja je eto na jadnog brata, a jadnim roditeljima će se od toga trebati isplatiti svi krediti. Krediti potrošeni na koga? Pa ko je tu lud?

Ovo je mala prčvajz zemlja, sve se brzo dozna. Jednostavno, nek prodaju što imaju i idu radit.

[size=31]Oglasila se i djevojka iz kampanje za stan: Mama mi je nezaposlena, a kuća u Sisku je od mog brata[/size]


Kao kontakt u oglasu kuće za prodaju navedena je ista e-mail adresa, kao i na platformi Go Get Funding gdje je djevojka pokrenula kampanju skupljanja donacija.


Neobična priča o djevojci Kristini koja je putem platforme Go Get Funding tražila donacije kako bi kupila stan u Zagrebu dobila je još zanimljiviji nastavak. 
Društvenim mrežama proširila se informacija da autorica oglasa u kojem moli za pomoć istovremeno prodaje kuću u Sisku za 115.000 eura. Naime, kao kontakt u oglasu kuće za prodaju koji je objavljen na Indexovim oglasima navedena je ista e-mail adresa, kao i na platformi Go Get Funding gdje je djevojka pokrenula kampanju skupljanja donacija. No kuća nije njena, kaže Kristina.
"Da, na indexu je preko mog maila stavljen oglas za kuću u Sisku iz usluge. To nije moja kuća, to je kuća od mog brata Hrvoja koji sad živi kod bake te pokušava prodati tu kuću kako bi si priuštio neki manji stan i završio fakultet te pomogao našim roditeljima da otplate kredite. Mama mi je nezaposlena, očuh radi u INI i dobio je obavijest da 01.10. potpisuje otkaz, a imaju 2 kredita te pokušavaju doći na nulu. Iz njihovog primjera sam naučila što znači kredit i da se nikad ne zna što će biti danas, sutra, a kamoli za 5, 10, 15, 30 godina i ne želim se kao oni uvaliti u dugove već pokušati na neki drugi način doći do stana", kazala nam je.
Podsjetimo, kao razlog pokretanja kampanje navela je činjenicu da ne želi cijeli život živjeti s kreditom, a cilj joj je prikupiti 80.000 eura.
"Nemam nikakvu specijalnu priču, samo ne želim živjeti skoro cijeli svoj život s kreditom. Imam 25 godina i želim si kupiti stan u Zagrebu, pa ako mogu skupiti 80.000 ljudi da mi daju po 1 euro, mogla bih skupiti novac. Ili 40.000 ljudi koji će mi dati po 2 eura. Znate kako matematika funkcionira :) – napisala je 25-godišnjakinja.
Ideja kako bez muke do stana izazvala je mnoštvo komentara kako na društvenim mrežama, tako i među komentatorima na portalima koji su tu vijest prenijeli. 
"Ovo je novi moment. Ova se ne želi niti uhljebiti pa da onda dobije, već želi dobiti bez uhljebljivanja... Ako ništa drugo, puno poštenije", "A da ti ipak uzmeš motiku u ruke? Svaki dan sve više pametnjakovića koji traže kruha bez motike" i "Ako je influencerica onda može", samo su neki od komentara čitatelja Večernjeg.

https://m.vecernji.hr/vijesti/neocekivan-obrat-djevojka-koja-trazi-novac-za-kupnju-stana-prodaje-kucu-vrijednu-115-000-eura-1428943
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kupite mi stan - Page 2 Empty Re: Kupite mi stan

Post by prckov 5/9/2020, 08:24


bolje bacit nego njoj dat
veci ceif

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34145
2014-04-19


Back to top Go down

Kupite mi stan - Page 2 Empty Re: Kupite mi stan

Post by Guest 5/9/2020, 09:29

Ušli su u dugove da bi napravili svoj dream house. Ako ne mogu njih 4 raditi i zaraditi za otplatu kredita to mi je fkt čudno. Ljudi moji, pa nema tu zdravog morala da ona pored obiteljske imovine koju prodaje žica sebi od ljudi po svijetu za stan. A drugi ljudi koji su radili, stjecali i kupovali su onda budale. Sustav vrijednosti, moral i etika u ovom okruženju nam je potpuno u pipiju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kupite mi stan - Page 2 Empty Re: Kupite mi stan

Post by kic 5/9/2020, 10:35


mora se reći da su i krediti malo lihvarski, stan preplatiš 2,5 puta
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kupite mi stan - Page 2 Empty Re: Kupite mi stan

Post by epikur37 5/9/2020, 10:43

ako maloj treba...nije kasno da uplatim u ponedjeljak :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Kupite mi stan - Page 2 Empty Re: Kupite mi stan

Post by prckov 5/9/2020, 12:43

kic wrote:
mora se reći da su i krediti malo lihvarski, stan preplatiš 2,5 puta

kolke su kamate u vas
prckov
prckov

Posts : 34145
2014-04-19


Back to top Go down

Kupite mi stan - Page 2 Empty Re: Kupite mi stan

Post by RayMabus 5/9/2020, 13:45

venus wrote:Ušli su u dugove da bi napravili svoj dream house. Ako ne mogu njih 4 raditi i zaraditi za otplatu kredita to mi je fkt čudno. Ljudi moji, pa nema tu zdravog morala da ona pored obiteljske imovine koju prodaje žica sebi od ljudi po svijetu za stan. A drugi ljudi koji su radili, stjecali i kupovali su onda budale. Sustav vrijednosti, moral i etika u ovom okruženju nam je potpuno u pipiju.
Normalno da ste budale. Kao šta rekoh ovo je pametno žensko čeljade.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kupite mi stan - Page 2 Empty Re: Kupite mi stan

Post by dijagram 6/9/2020, 12:34

Ako cura ne prikupi dovoljno sredestava udomit ce se kod longija.
On ima apartman opremljen po njenim zeljama.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Kupite mi stan - Page 2 Empty Re: Kupite mi stan

Post by melkior 6/9/2020, 14:21

Bolje da je žena pametna nego da je lijepa, problem je ako je i lijepa i pametna, onda nemaš baš nikakve šanse. A niti jedna, prema svom vlastitom iskustvu, ne okida kad joj kažeš da je lijepa, već isključivo kad čuje da je pametna. Nekim ženama sam u životu rekao da su lijepe, niti jednoj da je pametna. Taj posljednji kompliment se ipak treba zaslužiti. Da, bilo je žena kojima sam bez problema mogao komplimentirati da su pametne. Ali jer su pametne, nikad nisam imao tu priliku. Moja bivša šefica se jednom istinski obradovala kad sam joj da je lijepa, ali to je isključivo zato jer je svoju pamet ionako već prije dokazala pa s tim više nije imala problema ni nesigurnosti. Stoga postoji nekoliko pravila:
žena koja je pametna ne očekuje da joj to kažeš, već će se potruditi sama da ti to dokaže. I sebi i tebi.
Žena koja je lijepa ne očekuje da joj to kažeš, osim ako je pametna. U stvari, na tebi je da joj to pokažeš. 
Žena koja sebe ne smatra lijepom očekuje da joj kažeš da je pametna.
Žena koja sebe ne smatra pametnom će se barem potruditi biti lijepa. Ako ipak ima soli u glavi, možda će i biti lijepa, ali će neočekivano ispasti i pametna.
Žena koja za sebe već zna da je i lijepa i pametna, ne očekuje ništa, ali sama daje i sama uzima sve.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Kupite mi stan - Page 2 Empty Re: Kupite mi stan

Post by michaellcmacha 6/9/2020, 14:38

venus wrote:Ušli su u dugove da bi napravili svoj dream house. Ako ne mogu njih 4 raditi i zaraditi za otplatu kredita to mi je fkt čudno. Ljudi moji, pa nema tu zdravog morala da ona pored obiteljske imovine koju prodaje žica sebi od ljudi po svijetu za stan. A drugi ljudi koji su radili, stjecali i kupovali su onda budale. Sustav vrijednosti, moral i etika u ovom okruženju nam je potpuno u pipiju.
to su sisački ološari.... Skrbina poznam odavno, preko veze se ušaltao u rafineriju i tamo brao plaću od 9000 kuna zadnjih 20 godina, s tim da mu je uvijek bila uvreda reći da ide raditi... on ide na posel ko i njegovi kolege... i sad je nema dugo u lokalnoj birtiji provalio kako nema teorije da nađe posel gdje ne mora ništa raditi...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Kupite mi stan - Page 2 Empty Re: Kupite mi stan

Post by veber 6/9/2020, 14:48

kic wrote:
mora se reći da su i krediti malo lihvarski, stan preplatiš 2,5 puta
ti, kao i većina ne znaš matematiku.
kupuješ stan kao "rezervu" neka se nađe.
što si mogao kupit s 50 pffeninga1980e, a što možeš danas s 25 centi?
ne lupetajte.

ako vrag odnese šalu svi bumo u tri pm.
ako ne vrijednost eura bu bila za pedeset godina tri centa.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Kupite mi stan - Page 2 Empty Re: Kupite mi stan

Post by RayMabus 6/9/2020, 15:32

dijagram wrote:Ako cura ne prikupi dovoljno sredestava udomit ce se kod longija.
On ima apartman opremljen po njenim zeljama.
Jedino ako zatrudni pa nemam izbora.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kupite mi stan - Page 2 Empty Re: Kupite mi stan

Post by aben 6/9/2020, 15:35

prckov wrote:
kic wrote:
mora se reći da su i krediti malo lihvarski, stan preplatiš 2,5 puta

kolke su kamate u vas
3%

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Kupite mi stan - Page 2 Empty Re: Kupite mi stan

Post by Maggie19 6/9/2020, 15:48

venus wrote:
RayMabus wrote:
kic wrote:
ja ne vjerujem da je skupila 400e već

ono, nečiju plaću skoro, a samo je pitala
Skupit će ona još. Nije glupa ženska uopće. Samo jer ima muda netko će joj uplatit sto kuna. Pametno je to čeljade.


Besramna je, pamet je baš i ne krasi. Ako je išla stavljat glupendra oglas za kuću roditelja mogla je makar staviti drugu e-mail adresu, ovako se mora opravdavat zašto prodaje obiteljsku imovinu i istovremeno žica ljude po svijetu da joj daju lovu da kupi stan, u 25-oj jel. 

Baš sam danas izjavila koliko besramnih žicera ima kojima ne pada na pamet da se sami za nešto potrude, em lijeni em nezadovoljni.
:kickass

 

Kad sam nešto stekneš, zaradiš, to ima svoju vrijednost - uz financijsku dolazi zadovoljstvo i unutarnji mir.

Na zalost, upravo ta prva recenica govori sve.
Danas idealna kombinacija.
Uspjelo se, nakon toliko rada i djelovanja.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Kupite mi stan - Page 2 Empty Re: Kupite mi stan

Post by RayMabus 6/9/2020, 15:50

Te koje se ne srame zatrudne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kupite mi stan - Page 2 Empty Re: Kupite mi stan

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum