ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"ja bi to po kratkom postupku"

Go down

"ja bi to po kratkom postupku" Empty "ja bi to po kratkom postupku"

Post by debotoijusto 30/8/2020, 18:07

GRUPA ljudi je navodno silovala i pretukla na smrt nevinog muškarca nakon što je 10-godišnja djevojčica "iz šale lagala" da ju je on napastovao. Djevojčica je tvrdila da je vozač kamiona Dmitrij Čikvarkin (48) dodirivao nju i još jednu djevojčicu (3) ispod struka nakon što ih je odvezao do dadilje u ruskom gradu Verhnjaja Pišma.




Otac djevojčice Sergej Čabin (33) i njegova djevojka Valeria Dunaeva (25), majka drugog djeteta, optuženi su da su uz pomoć trojice prijatelja napali Čikvarkina nakon što su čuli priču djevojčice.
"Prvo su ga silovali, a onda su mu s istom cijevi razbili glavu. Napali su i dadilju jer je pokušala zaštititi Čikvarkina", rekli su iz policije, a prenosi The Mirror.

Vozač kamiona, inače i sam otac 6-godišnje curice, bio je živ kada je grupa otišla, ali je kasnije preminuo zbog nanesenih ozljeda.
Dunaeva i Čabin, zajedno s navodnim suučesnikom Mihailom Ivanovom (27), uhićeni su nakon što je policija utvrdila da je optužba izmišljena. Druga dvojica muškaraca koja su sudjelovala u ubojstvu su u bijegu.
Sva četvorica bi mogla dobiti doživotnu kaznu zatvora, dok bi Dunaeva mogla dobiti do 20 godina zatvora.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/curica-u-rusiji-lagala-da-ju-je-muskarac-zlostavljao-roditelji-ga-silovali-i-ubili/2208887.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

"ja bi to po kratkom postupku" Empty Re: "ja bi to po kratkom postupku"

Post by Ringo10 30/8/2020, 18:17

E svasta na ovom svijetu...cuj silovali ga i ubili

Nista, Crni Delfin je spreman za njih

A ta mala...tako mala a tako lazljiva mala kucka
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

"ja bi to po kratkom postupku" Empty Re: "ja bi to po kratkom postupku"

Post by Guest 30/8/2020, 18:20

Ringo10 wrote:E svasta na ovom svijetu...cuj silovali ga i ubili

Nista, Crni Delfin je spreman za njih

A ta mala...tako mala a tako lazljiva mala kucka

djeca lazu i to gotvo stalno..to sto je internet sveprisutan,pa ideje kupe sa njega,samo je razlog da se svi zabrinu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"ja bi to po kratkom postupku" Empty Re: "ja bi to po kratkom postupku"

Post by T. 30/8/2020, 22:13

Ima dobar film na tu temu...


_________________
"ja bi to po kratkom postupku" Unname11
T.
T.

Posts : 17081
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

"ja bi to po kratkom postupku" Empty Re: "ja bi to po kratkom postupku"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum