ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom  - Page 3 Empty Re: Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom

Post by veber 27/8/2020, 22:52

venus wrote:
veber wrote:
venus wrote:
veber wrote:
venus wrote:

Nisam nikom mama da ga branim, nek svatko piše što hoće. Dosadan si sa ponavljanjem, već si to napisao.
ja ti zapraf nemam nekih problema. pinka kapa, imam tu povlasticu da ne trebam radit, a imat prihode.

likovi tipa robi, ero mi idu nakurac.

stalno pokušavaju dokazat/pokazat da imaju, a nemaju.


ja nemam nikaj. i ne pokušavam pokazati da imam nekaj.

primjerice kolega svetoje je bio inžinjer, dioničar , menadžer.

ima ruku koju je preimenovao u rujku.

kaj to treba liku od 60g?
uz uredne postave dječjih slika.

koga laže?
tebe?
mene?

samo sebe laže.

Pa dobro, i? Što mi koji čitamo imamo od toga ako itko tu na forumu laže, ni iz džepa ni u džep, kužiš... 
Plus tvrdiš nešto što ne možeš dokazati ni ti ni itko drugi na forumu jer se ne družimo.
pola foruma se znamo in vivo.
ovdje na vip-u znamo se osobno cca 80%

da napišem da vozim rolsa pol vip-a bi mi reklo da serem, jer 60% vip-a zna da vozim bicikl.

većina nas se ovdje poznaje in vivo ili znamo za nekog robija, nenada, mariju, elviru.

Kratko i jasno: jel se ti ili netko s vipa druži s Robijem da bi ti mogao biti 100% siguran u te podatke koje iznosiš?
paaaa, recimo da.
zna ga ekipa iz županje, ali nisu na forumu.
s robijem se ne druži nitko s foruma. čak ni kada je bio jedan od jačih u eu. forum, ne robi.

ali nitko nije siguran u nikog 100%

ali naš robi pedofilj je ziher kod mutti za 12€ brt

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom  - Page 3 Empty Re: Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom

Post by Guest 27/8/2020, 22:58

veber wrote:
venus wrote:

Kratko i jasno: jel se ti ili netko s vipa druži s Robijem da bi ti mogao biti 100% siguran u te podatke koje iznosiš?
paaaa, recimo da.
zna ga ekipa iz županje, ali nisu na forumu.
s robijem se ne druži nitko s foruma. čak ni kada je bio jedan od jačih u eu. forum, ne robi.

ali nitko nije siguran u nikog 100%

ali naš robi pedofilj je ziher kod mutti za 12€ brt

To znači da ti lupaš na plejbek i radiš konstrukcije samo da pišeš negativno.

Nek živi s kim hoće, za koliko para hoće, kakve veze to ima s ikim, kužiš?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom  - Page 3 Empty Re: Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom

Post by Guest 27/8/2020, 23:03

venus wrote:
Legendovich wrote:
venus wrote:
Legendovich wrote:
venus wrote:

Gle, da ti bude jasno, ja nikome ne pripadam, samo gledam što se događa, a pitanje je bilo hipotetsko.

Kakve fakte si ti iznio?
pripadas pripadas..itekako..svaka zena koja dobro stoji,necije je vlasnistvo..no fancy...fakti..ono o efbiaju..

Ovo mi molim te obrazloži jer fkt ne vidim kako mogu ja kao žena biti ičije vlasništvo..

A drugo, smiješno mi je kako pišeš efbiaj,jemerica..misliš da smo mi ovdje na malom forumu bitni nekome tko analizira podatke  :D

A što se tiče toga tko je uvalio koronu i zašto, ja nisam donijela konačni sud, samo promatram. I kao što reče Kic, skepticizam je dobar.
Kako ne mozes??..odvoji zenku i sa dobrom skolom,bez uticajnih i moćnih moškijah nema joj uspjeha..dodajmo tu metroseksualcice-uvijek na usluzi damama,osiguran joj je uspon..backgraund je uvijek presudni faktor..
iliti,mosh biti pametan,cak i skolovan,bez veza,najebo si..


pisem sreco moja opusteno,kako mi ono dojde..po naski..ili vaski...kakogod.. :clown

nope,to tvoje se zove implementiranje krivnje..zapadni izum..hosh nekog pokopati,ne izjavis činjenicu,jerbo nemas dokaza-mozda ti uslijedi tuzba,nego postavis retoricko pitanje i glumish gljivu....za one nizeg menthalnog kapabilitija,mamac neodoljivi...tema neodoljiva..

skepticizam je oke..slazem se.. :rasta :rasta :rasta

Prvo terminologija me bode u oči: ženka je termin uvriježen za životinje. Ne znam bi li taj termin primijenio na ukućane, ili bi?

Nisi baš konkretno u boldanom dijelu objasnio zašto misliš da žena može biti nečije vlasništvo. Na koji dio svijeta si točno mislio?


Što se tiče maski, tema je vrlo životna. Nitko ne priča o tome da milijuni ljudi diljem svijeta svakodnevno umiru od srčanih bolesti i karcinoma, a mi se bavimo brojanjem je li u Kaštelima bilo 3 sa simptomima covida ili 2, koliko prehlađeni imaju godina i jesu li išli u teretanu. Veliku bau-bau GDPR uredbu smo srušili objavom tuđih podataka o zdravlju, kao za dobro javnog interesa.
Samo primjećujem što se događa, ne donosim konačne niti drugima imputiram zaključke. Imam oči i nisu mi na dupetu.

Kako se tema nenadano pretvorila u temu o Veberovoj zaljubljenosti u Robija  :D  moram dignut post da ne potone. 

Robi odgovori pliz na ovaj gore dio o ženama.  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom  - Page 3 Empty Re: Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom

Post by AlfaOmega 27/8/2020, 23:05

Kad su žene u pitanju, ni on robi, on je rob

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom  - Page 3 Empty Re: Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom

Post by veber 27/8/2020, 23:12

venus wrote:
venus wrote:
Legendovich wrote:
venus wrote:
Legendovich wrote:
pripadas pripadas..itekako..svaka zena koja dobro stoji,necije je vlasnistvo..no fancy...fakti..ono o efbiaju..

Ovo mi molim te obrazloži jer fkt ne vidim kako mogu ja kao žena biti ičije vlasništvo..

A drugo, smiješno mi je kako pišeš efbiaj,jemerica..misliš da smo mi ovdje na malom forumu bitni nekome tko analizira podatke  :D

A što se tiče toga tko je uvalio koronu i zašto, ja nisam donijela konačni sud, samo promatram. I kao što reče Kic, skepticizam je dobar.
Kako ne mozes??..odvoji zenku i sa dobrom skolom,bez uticajnih i moćnih moškijah nema joj uspjeha..dodajmo tu metroseksualcice-uvijek na usluzi damama,osiguran joj je uspon..backgraund je uvijek presudni faktor..
iliti,mosh biti pametan,cak i skolovan,bez veza,najebo si..


pisem sreco moja opusteno,kako mi ono dojde..po naski..ili vaski...kakogod.. :clown

nope,to tvoje se zove implementiranje krivnje..zapadni izum..hosh nekog pokopati,ne izjavis činjenicu,jerbo nemas dokaza-mozda ti uslijedi tuzba,nego postavis retoricko pitanje i glumish gljivu....za one nizeg menthalnog kapabilitija,mamac neodoljivi...tema neodoljiva..

skepticizam je oke..slazem se.. :rasta :rasta :rasta

Prvo terminologija me bode u oči: ženka je termin uvriježen za životinje. Ne znam bi li taj termin primijenio na ukućane, ili bi?

Nisi baš konkretno u boldanom dijelu objasnio zašto misliš da žena može biti nečije vlasništvo. Na koji dio svijeta si točno mislio?


Što se tiče maski, tema je vrlo životna. Nitko ne priča o tome da milijuni ljudi diljem svijeta svakodnevno umiru od srčanih bolesti i karcinoma, a mi se bavimo brojanjem je li u Kaštelima bilo 3 sa simptomima covida ili 2, koliko prehlađeni imaju godina i jesu li išli u teretanu. Veliku bau-bau GDPR uredbu smo srušili objavom tuđih podataka o zdravlju, kao za dobro javnog interesa.
Samo primjećujem što se događa, ne donosim konačne niti drugima imputiram zaključke. Imam oči i nisu mi na dupetu.

Kako se tema nenadano pretvorila u temu o Veberovoj zaljubljenosti u Robija  :D  moram dignut post da ne potone. 

Robi odgovori pliz na ovaj gore dio o ženama.  :)
robi ti nemre odgovoriti na temu žena jer je stari pedofilj.
živi u nemačko, a ne zna ni trun njemačkog.

od snajperiste-koji ne zna kalibar snajpera-postao je menadžer, kasnije inžinjer u audiju.
da bi altruističnosću sve to odbacio i postao saubermacher kod turčina...

ljudi mogu svakaj pisat o sebi. treba razlučit što je istina.

evo ja ti pišem istinu, ti razluči da nije laž, nemam prioda, nemam imovine, nemam pokretnina.
hrane me bivša žena i otac.
socijalan sam slučaj.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom  - Page 3 Empty Re: Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom

Post by Šandor Winnetou 28/8/2020, 01:14

venus wrote:
tre wrote:
venus wrote:
tre wrote:
venus wrote:Hajde piši, tko će dočekat..
Pazi se robija zavodnika, taj odma ugovara i večeru kod fadila na ćošku i sobu u najbližem hostelu i to po akcijskim cijenama ;)

lol!


Ma što to kažeš, škrt je?


hahhah tek sad vidim da piše hostel... :^0
Možda i nije ali ima mjesečno kredita 1600 ojra a zaradi 2000 pa se čovjek snalazi kako zna i umije, budi sretna da ne bude ono "ma gdje sam izgubio novčanik" kad dođe vrijeme za calenzi bite :DD

Ma ja ne vjerujem da bi bilo tko ovdje, ok osim Epija  :D, rekao svoje pravo financijsko stanje, pa tako ni Robi.
To je nekako ono strogo intimno i strogo pov. Pa ja svoje prijatelje ne pitam koliko zarađuju, niti se ja ikom dam ispovijedat npr. 
A pogotovo u ovo doba krize. Tako da ti ja ne vjerujem u to da je Robi rekao svoju računicu.

A ako zemljaku zagusti, platiću, ta svoji smo...  :^0
pa sam se hvalio s tim kreditima, doduše navikli smo da uvijek mulja i petlja pa se ne bi čudio i da se i u ovom slučaju samopohebao kao i masu puta do sada. Pa ja sam ga uhvatio u laži 4-5 x najmanje, ono nije problem ali ako danas napiše jedno a kroz neko vrijeme nešto drugo jasno je da će upasti u mašinu zbog toga jer ljudi baš i ne vole takve lažove a uz to teške hvalisavce kao što je naš robi.

_________________
Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom  - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom  - Page 3 Empty Re: Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom

Post by veber 28/8/2020, 03:51

idem hranit srne.
srećom robi spava.
da ne spava mogao bi me pogoditi u šumi s posebnim, robi kalibrom.
2,54 ili turbo šumskim 3,39
u biti u ovu uru robi ne spava.
on je saubermacher.
do šeste ure.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom  - Page 3 Empty Re: Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom

Post by Guest 28/8/2020, 08:12

tre wrote:
pa sam se hvalio s tim kreditima, doduše navikli smo da uvijek mulja i petlja pa se ne bi čudio i da se i u ovom slučaju samopohebao kao i masu puta do sada. Pa ja sam ga uhvatio u laži 4-5 x najmanje, ono nije problem ali ako danas napiše jedno a kroz neko vrijeme nešto drugo jasno je da će upasti u mašinu zbog toga jer ljudi baš i ne vole takve lažove a uz to teške hvalisavce kao što je naš robi.

Jasno, slažem se da ljudi ne vole hvalisanje i laž.

Prema tome, pazi što pišeš Robi, nije do drugih, do tebe je..  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom  - Page 3 Empty Re: Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom

Post by Guest 28/8/2020, 08:16

veber wrote:
robi ti nemre odgovoriti na temu žena jer je stari pedofilj.

živi u nemačko, a ne zna ni trun njemačkog.

od snajperiste-koji ne zna kalibar snajpera-postao je menadžer, kasnije inžinjer u audiju.
da bi altruističnosću sve to odbacio i postao saubermacher kod turčina...

ljudi mogu svakaj pisat o sebi. treba razlučit što je istina.

evo ja ti pišem istinu, ti razluči da nije laž, nemam prioda, nemam imovine, nemam pokretnina.
hrane me bivša žena i otac.
socijalan sam slučaj.

Veberu, dosadan si i ponavljaš se, šta si se nalijepio na čovjeka ko krpelj..

A to što si socijalan slučaj i što te drugi hrane kod mene ti ne prolazi.
Ako imaš zdrave ruke radi 3 posla pa nećeš pisat pizdariye.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom  - Page 3 Empty Re: Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom

Post by Guest 28/8/2020, 08:24

Evo nove objave o maskama:

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/hrvati-navalili-na-na-izraelske-maske-za-40-kuna-struka-tvrdi-doista-bi-mogle-unistiti-viruse-15015816

https://www.novilist.hr/vijesti/hrvatska/hrvati-pohrlili-po-izraelske-maske-koje-navodno-u-par-minuta-unistavaju-koronavirus-evo-u-cemu-je-kvaka-s-njima/

Novinari, prepisuju, a ne navode prvi izvor.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom  - Page 3 Empty Re: Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom

Post by veber 28/8/2020, 11:15

venus wrote:

Veberu, dosadan si i ponavljaš se, šta si se nalijepio na čovjeka ko krpelj..

A to što si socijalan slučaj i što te drugi hrane kod mene ti ne prolazi.
Ako imaš zdrave ruke radi 3 posla pa nećeš pisat pizdariye.
zakaj bi radio kada mi svaki mjesec legne malo više od tri epijeve plaće.
daj mi razlog da idem raditi.
režije su mi oko 7 soma, imam neki kreditić od soma.
ne izlazim van.



a nisam se nalijepio na robija kao ni na safeta od novog mesta.
oni bulazne, lažu i naravno da čovjek mora komentirati nekonzistenciju.

robi je na starom forumu natipkao da ide u njemačku, taman ulaskom hr u eu, da bi napisao da je inžinjer u audiju, pa menadžer, pa sve neka rukovodeća mjesta.

u biti je obični saubermacher po pogonima. još uvijek je jeftiniji čovjek od robota.
a dobar dio nas ipak nije iz vukojebine, neki radimo u njemačkoj pa znamo odnose, primanja i tko gdje pripada.

možda ti je robi simpa, ali laže uzduž i poprek.
i pedofil je.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom  - Page 3 Empty Re: Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom

Post by Guest 28/8/2020, 12:44

veber wrote:
venus wrote:

Veberu, dosadan si i ponavljaš se, šta si se nalijepio na čovjeka ko krpelj..

A to što si socijalan slučaj i što te drugi hrane kod mene ti ne prolazi.
Ako imaš zdrave ruke radi 3 posla pa nećeš pisat pizdariye.
zakaj bi radio kada mi svaki mjesec legne malo više od tri epijeve plaće.
daj mi razlog da idem raditi.
režije su mi oko 7 soma, imam neki kreditić od soma.
ne izlazim van.



a nisam se nalijepio na robija kao ni na safeta od novog mesta.
oni bulazne, lažu i naravno da čovjek mora komentirati nekonzistenciju.

robi je na starom forumu natipkao da ide u njemačku, taman ulaskom hr u eu, da bi napisao da je inžinjer u audiju, pa menadžer, pa sve neka rukovodeća mjesta.

u biti je obični saubermacher po pogonima. još uvijek je jeftiniji čovjek od robota.
a dobar dio nas ipak nije iz vukojebine, neki radimo u njemačkoj pa znamo odnose, primanja i tko gdje pripada.

možda ti je robi simpa, ali laže uzduž i poprek.
i pedofil je.

Zašto bi radio? E baš si pravu našao pitati koja jako voli raditi  :) 

Zato što kroz rad otkriješ što sve možeš, zato što učiš nove stvari, zato što rad daje dostojanstvo...blabla ma kome ja to govorim.

Iz ovog što si napisao gore je jasno da zavidiš ljudima koji su samostalni, kreativni i samoodrživi. 

Pa ako netko od forumaša i radi kao saubermacher, ako radi pošteno svoj posao, ima moj respekt. 
I obrnuto, parazit i ljenčina od mene respekt nikad neće dobit. 

Sad sam na godišnjem, a kad nisam mene ćeš u radno vrijeme teško sresti na forumu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom  - Page 3 Empty Re: Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom

Post by Oh_Femder 28/8/2020, 14:53

venus wrote:
veber wrote:
venus wrote:Veberu, dosadan si i ponavljaš se, šta si se nalijepio na čovjeka ko krpelj..

A to što si socijalan slučaj i što te drugi hrane kod mene ti ne prolazi.
Ako imaš zdrave ruke radi 3 posla pa nećeš pisat pizdariye.
zakaj bi radio kada mi svaki mjesec legne malo više od tri epijeve plaće.
daj mi razlog da idem raditi.
režije su mi oko 7 soma, imam neki kreditić od soma.
ne izlazim van.

a nisam se nalijepio na robija kao ni na safeta od novog mesta.
oni bulazne, lažu i naravno da čovjek mora komentirati nekonzistenciju.

robi je na starom forumu natipkao da ide u njemačku, taman ulaskom hr u eu, da bi napisao da je inžinjer u audiju, pa menadžer, pa sve neka rukovodeća mjesta.

u biti je obični saubermacher po pogonima. još uvijek je jeftiniji čovjek od robota.
a dobar dio nas ipak nije iz vukojebine, neki radimo u njemačkoj pa znamo odnose, primanja i tko gdje pripada.

možda ti je robi simpa, ali laže uzduž i poprek.
i pedofil je.
Zašto bi radio? E baš si pravu našao pitati koja jako voli raditi  :) 

Zato što kroz rad otkriješ što sve možeš, zato što učiš nove stvari, zato što rad daje dostojanstvo...blabla ma kome ja to govorim.

Iz ovog što si napisao gore je jasno da zavidiš ljudima koji su samostalni, kreativni i samoodrživi. 

Pa ako netko od forumaša i radi kao saubermacher, ako radi pošteno svoj posao, ima moj respekt. 
I obrnuto, parazit i ljenčina od mene respekt nikad neće dobit. 

Sad sam na godišnjem, a kad nisam mene ćeš u radno vrijeme teško sresti na forumu.
Rad je stvorio čovjeka... Karl Marx  :)

_________________
Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom  - Page 3 Nikon-10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom  - Page 3 Empty Re: Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom

Post by AlfaOmega 28/8/2020, 15:24

Rad je stvorija čovika, a nerad gospodina. :D

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom  - Page 3 Empty Re: Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom

Post by veber 28/8/2020, 16:00

venus wrote:
veber wrote:
venus wrote:

Veberu, dosadan si i ponavljaš se, šta si se nalijepio na čovjeka ko krpelj..

A to što si socijalan slučaj i što te drugi hrane kod mene ti ne prolazi.
Ako imaš zdrave ruke radi 3 posla pa nećeš pisat pizdariye.
zakaj bi radio kada mi svaki mjesec legne malo više od tri epijeve plaće.
daj mi razlog da idem raditi.
režije su mi oko 7 soma, imam neki kreditić od soma.
ne izlazim van.



a nisam se nalijepio na robija kao ni na safeta od novog mesta.
oni bulazne, lažu i naravno da čovjek mora komentirati nekonzistenciju.

robi je na starom forumu natipkao da ide u njemačku, taman ulaskom hr u eu, da bi napisao da je inžinjer u audiju, pa menadžer, pa sve neka rukovodeća mjesta.

u biti je obični saubermacher po pogonima. još uvijek je jeftiniji čovjek od robota.
a dobar dio nas ipak nije iz vukojebine, neki radimo u njemačkoj pa znamo odnose, primanja i tko gdje pripada.

možda ti je robi simpa, ali laže uzduž i poprek.
i pedofil je.

Zašto bi radio? E baš si pravu našao pitati koja jako voli raditi  :) 

Zato što kroz rad otkriješ što sve možeš, zato što učiš nove stvari, zato što rad daje dostojanstvo...blabla ma kome ja to govorim.

Iz ovog što si napisao gore je jasno da zavidiš ljudima koji su samostalni, kreativni i samoodrživi. 

Pa ako netko od forumaša i radi kao saubermacher, ako radi pošteno svoj posao, ima moj respekt. 
I obrnuto, parazit i ljenčina od mene respekt nikad neće dobit. 

Sad sam na godišnjem, a kad nisam mene ćeš u radno vrijeme teško sresti na forumu.
kaj si plava ili blesava?
prihod mi je ko robijevih tri i po.
radim što jako malo ljudi može.
hobi.

nije bitno dignem li se u 5 ili u podne. svaki mjesec legne tri i pol robijeve plaće.

naravno moj upis može biti laž.
ovo je forum, a robi je inžinjer.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom  - Page 3 Empty Re: Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom

Post by vuksadinare 28/8/2020, 16:06

Cak dvadesetak zarazenih na sto tisuca stanovnika....ziva tragedija apokalipsa...kog jebu u mozak?...mene nece
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom  - Page 3 Empty Re: Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom

Post by vuksadinare 28/8/2020, 16:08

Nit znam nekoga tko je iz moje blize okoline obolio od korone niti zbog nje zavrsio u bolnici ili umro...a svi drhte ....ma bjez
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom  - Page 3 Empty Re: Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom

Post by veber 28/8/2020, 16:13

vuksadinare wrote:Nit znam nekoga tko je iz moje blize okoline obolio od korone niti zbog nje zavrsio u bolnici ili umro...a svi drhte ....ma bjez
mislim da si fulao.
safet održava temu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom  - Page 3 Empty Re: Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom

Post by epikur37 28/8/2020, 16:16

vuksadinare wrote:Nit znam nekoga tko je iz moje blize okoline obolio od korone niti zbog nje zavrsio u bolnici ili umro...a svi drhte ....ma bjez


Ima ih sigurno, ja znam ljude koji su i umrli.

Jedva čekam cjepivo.

I to treba po direktivi, procijepiti i gotovo. 

Treba izaći iz ove mentalne, epidemiološe i ekonomske blokade....
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom  - Page 3 Empty Re: Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom

Post by vuksadinare 28/8/2020, 16:28

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:Nit znam nekoga tko je iz moje blize okoline obolio od korone niti zbog nje zavrsio u bolnici ili umro...a svi drhte ....ma bjez


Ima ih sigurno, ja znam ljude koji su i umrli.

Jedva čekam cjepivo.

I to treba po direktivi, procijepiti i gotovo. 

Treba izaći iz ove mentalne, epidemiološe i ekonomske blokade....
Ma vidjet ces cjepivo za sveto nigdarjevo...treba ga kupit i platit...sa cim?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom  - Page 3 Empty Re: Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom

Post by Guest 28/8/2020, 16:32

Oh_Femder wrote:
Rad je stvorio čovjeka... Karl Marx  :)

Rad usrećuje i oplemenjuje. Ja  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom  - Page 3 Empty Re: Rasprodane izraelske antivirusne maske s bakrom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum