ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Preminula supruga Josipa Manolića

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Preminula supruga Josipa Manolića - Page 2 Empty Re: Preminula supruga Josipa Manolića

Post by Guest 19/8/2020, 19:24

marcellus wrote:

ne bi sad ulazio u teološke rasprave, samo se nadam da će se peć na ražnju par tisuća godina...

Joža će u Paklu, ako ikad navrati, osobno mučiti Sotonu.

Guest
Guest


Back to top Go down

Preminula supruga Josipa Manolića - Page 2 Empty Re: Preminula supruga Josipa Manolića

Post by IL Risorto 19/8/2020, 19:24

marcellus wrote:
סמאל wrote:
mobiu$ wrote:
סמאל wrote:
marcellus wrote:Onaj dolje ga očito ne želi jer je strah da će ga dat ubit i preuzet njegovo mjesto, a onaj gore ne želi ni čut za njega. Zadnji put kad mu je smrt pokucala na vrata vidjela je s kim ima posla, rekla "oprostite na smetnji" i otišla svojim poslom
Zato kad jednog dana ipak umre,završit će u tmini,ništavilu,beskrajnoj praznini iz koje ne  može pobjeć.

Imao sam prilku čuti neke stare ljude iz Duge Rese,koji znaju njegova divljaštva nakon ww2.mislim kako se samo Mengelo može staviti u istu kategoriju s Manolićem.
Da išta znaš o kršćanstvu, u čistilište svi idemo do sudnjeg dana.

Tad će Gospodin konačno presuditi.
Bajke za odraslu djecu. :cleanteeth
Ali,hipotetički,ako sudnji dan dođe za miljun godin. onda ti isti vrag da drito ideš u pakao.
Ne mogu se načudit da u 21.st. netko puši takve gluposti.

ne bi sad ulazio u teološke rasprave, samo se nadam da će se peć na ražnju par tisuća godina...
Ti si novinar.Trebao bi napisat cijeli članak o njegovim zvjerstvima na području današnje karlovačke županije.Još uvijek ima živih svjedoka a mainstream mediji to guraju pod tepih.Mislim kako niti u afričkim kanibalskim državama,jedan takav monstrum ne može biti ugledni član društva.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Preminula supruga Josipa Manolića - Page 2 Empty Re: Preminula supruga Josipa Manolića

Post by Guest 19/8/2020, 19:26

Karlovačke ili Bjelovarsko-bilogorske?

Doduše njegov Shadowfax stigne odradit obje županije, nema beda
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminula supruga Josipa Manolića - Page 2 Empty Re: Preminula supruga Josipa Manolića

Post by Brain32 19/8/2020, 19:29

mobiu$ wrote:
marcellus wrote:

ne bi sad ulazio u teološke rasprave, samo se nadam da će se peć na ražnju par tisuća godina...

Joža će u Paklu, ako ikad navrati, osobno mučiti Sotonu.
Pa još ga je u školi slal po pljuge i sendvič, kaj tek misliš kaj bu mu sad radil...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Preminula supruga Josipa Manolića - Page 2 Empty Re: Preminula supruga Josipa Manolića

Post by marcellus 19/8/2020, 19:29

Preminula supruga Josipa Manolića - Page 2 Joza210

_________________
Preminula supruga Josipa Manolića - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Preminula supruga Josipa Manolića - Page 2 Empty Re: Preminula supruga Josipa Manolića

Post by IL Risorto 19/8/2020, 19:29

mobiu$ wrote:Karlovačke ili Bjelovarsko-bilogorske?

Doduše njegov Shadowfax stigne odradit obje županije, nema beda
Prema mojim informacijama,pod njegovim zapovjedništvom događale su se monstruozne stvari na području Ozlja,Duga Rese,Ogulina,Krašića a navodno je u nekima osobno sudjelovao.
Ova država je za kurac,kad pušta da jedan takav Freddy Kruger bude ugledni član društva.
Izvest ga pred sud,pa makar bio na respiratoru.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Preminula supruga Josipa Manolića - Page 2 Empty Re: Preminula supruga Josipa Manolića

Post by Guest 19/8/2020, 22:04

סמאל wrote:
mobiu$ wrote:Karlovačke ili Bjelovarsko-bilogorske?

Doduše njegov Shadowfax stigne odradit obje županije, nema beda
Prema mojim informacijama,pod njegovim zapovjedništvom događale su se monstruozne stvari na području Ozlja,Duga Rese,Ogulina,Krašića a navodno je u nekima osobno sudjelovao.
Ova država je za kurac,kad pušta da jedan takav Freddy Kruger bude ugledni član društva.
Izvest ga pred sud,pa makar bio na respiratoru.

Nije on na respiratoru.

Dopušta da respirator preživljava na njemu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminula supruga Josipa Manolića - Page 2 Empty Re: Preminula supruga Josipa Manolića

Post by marcellus 20/8/2020, 09:35

סמאל wrote:
marcellus wrote:
סמאל wrote:
mobiu$ wrote:
סמאל wrote:
Zato kad jednog dana ipak umre,završit će u tmini,ništavilu,beskrajnoj praznini iz koje ne  može pobjeć.

Imao sam prilku čuti neke stare ljude iz Duge Rese,koji znaju njegova divljaštva nakon ww2.mislim kako se samo Mengelo može staviti u istu kategoriju s Manolićem.
Da išta znaš o kršćanstvu, u čistilište svi idemo do sudnjeg dana.

Tad će Gospodin konačno presuditi.
Bajke za odraslu djecu. :cleanteeth
Ali,hipotetički,ako sudnji dan dođe za miljun godin. onda ti isti vrag da drito ideš u pakao.
Ne mogu se načudit da u 21.st. netko puši takve gluposti.

ne bi sad ulazio u teološke rasprave, samo se nadam da će se peć na ražnju par tisuća godina...
Ti si novinar.Trebao bi napisat cijeli članak o njegovim zvjerstvima na području današnje karlovačke županije.Još uvijek ima živih svjedoka a mainstream mediji to guraju pod tepih.Mislim kako niti u afričkim kanibalskim državama,jedan takav monstrum ne može biti ugledni član društva.

pisao sam o tome

_________________
Preminula supruga Josipa Manolića - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Preminula supruga Josipa Manolića - Page 2 Empty Re: Preminula supruga Josipa Manolića

Post by melkior 26/8/2020, 03:07

Ringo10 wrote:36 godina mlađa od njega
Umrla je od starosti, RIP  :cry
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Preminula supruga Josipa Manolića - Page 2 Empty Re: Preminula supruga Josipa Manolića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum