ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kim Jong Un: Držanje ljubimaca doma je dekadencija, sve pse u restorane.

Page 11 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down

Kim Jong Un: Držanje ljubimaca doma je dekadencija, sve pse u restorane. - Page 11 Empty Re: Kim Jong Un: Držanje ljubimaca doma je dekadencija, sve pse u restorane.

Post by RayMabus Wed 19 Aug - 13:34

Danas ste imali islamistički napad u Berlinu. Kako Njemci izumiru a triba radne snage stvari će s vremenom postojati sve gore.

Sistem nije samoodrživ.

https://www.dnevno.hr/vjera/vjera-kultura-i-znanost/prorocanstvo-nikole-tesle-koje-zapanjuje-ovo-je-znak-propadanja-civilizacije-1385949/

Možda to još ne vidite dovoljno dobro al vrijeme ide prema naprijed. Vidjet ćete kad se vremenski približite tome da ta šema nije održiva i da je to put u kaos.

Vladavina žena = put u kaos.

RayMabus

Posts : 176105
2014-04-11


Back to top Go down

Kim Jong Un: Držanje ljubimaca doma je dekadencija, sve pse u restorane. - Page 11 Empty Re: Kim Jong Un: Držanje ljubimaca doma je dekadencija, sve pse u restorane.

Post by Guest Wed 19 Aug - 13:38

marcellus wrote:
dzango wrote:
RayMabus wrote:Otići ću 2 svjetlosne godine dalje od Zemlje i sjesti tamo di nema žive duše.

Jutros sam izašao iz glave deset centimetara u snu. Nisam iz tijela jer sam se sam vratija nazad jer nisam očekiva izlaženje.

Moram otići u taj prostor između planeta di nema žive duše.
A da ipak uzmeš prvo neke lekove?

pa to smo ga već svi pitali, i ja i kaja i neki drugi... jedino venus misli da je zapravo normalan. Makar mislim da ni ona to ne misli, nego je antiprotivna

Puno je normalniji od mnogih ovdje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kim Jong Un: Držanje ljubimaca doma je dekadencija, sve pse u restorane. - Page 11 Empty Re: Kim Jong Un: Držanje ljubimaca doma je dekadencija, sve pse u restorane.

Post by RayMabus Wed 19 Aug - 13:56

Ja osobno imam nekih problema jer san ima problema s materom pa se to poslije odrazilo i na žene s kojima san pokuša uspostaviti kontakt tako da u nekim stvarima tu radi toga pretjerujem al i to je dio te vladavine žena : ugaze muškom na žulj i onda takvi pojedinac skroz pukne i baca sve oko sebe u probleme i radi sranja.

To je isto dio vladavine žena jer je njegova posljedica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176105
2014-04-11


Back to top Go down

Kim Jong Un: Držanje ljubimaca doma je dekadencija, sve pse u restorane. - Page 11 Empty Re: Kim Jong Un: Držanje ljubimaca doma je dekadencija, sve pse u restorane.

Post by RayMabus Wed 19 Aug - 14:22

Mic po mic žene će izgurati muškarce i zasjenit muževnost i od muškaraca napravit samo sredstvo za produljenje vrste.

Zato se ja ne seksam iako imam sve mogućnosti na tom planu od toga da mogu privuć žensku i da imam love i nekretnina.

Čekam treći svjetski rat jer to neće biti samo rat nego i totalna promjena društvenog sistema i micanja te njihove vladavine u društvu i obitelji jer u protivnom natalitet se neće popravit jer o nećemu odlučuju i muški.

Radile su račun bez krčmara , parazitirale na tome šta prijašnjih generacija ima više ( jer je bio patrijahart ) i sad su isušile ljudski resurs jer je krahirao natalitet i sad da bi im se sistem održao trebaju uvozit ljude al to neće ići glatko nego će se taj plan raspast u velikom stilu i priko noći promjena cijelog tog društvenog sistema.

Ide streljačina ljevičara i femknistkinja diljem Europe.

Postoje i druge metode dolaska na vlast i uzimanja većine od glasanja na izborima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176105
2014-04-11


Back to top Go down

Kim Jong Un: Držanje ljubimaca doma je dekadencija, sve pse u restorane. - Page 11 Empty Re: Kim Jong Un: Držanje ljubimaca doma je dekadencija, sve pse u restorane.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum