ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

9-godišnji dječak jednom rečenicom osvojio srca. Sada ga tisuće ljudi žele posvojiti

Go down

9-godišnji dječak jednom rečenicom osvojio srca. Sada ga tisuće ljudi žele posvojiti Empty 9-godišnji dječak jednom rečenicom osvojio srca. Sada ga tisuće ljudi žele posvojiti

Post by debotoijusto 17/8/2020, 20:04

JORDAN, devetogodišnji dječak iz Oklahome, slomio je srce mnogima kada je u nedavnoj emisiji poručio gledateljima: "Nadam se da će netko od vas mene izabrati."
Nakon emitiranja te emisije, agencija za udomljavanje u Oklahomi je preplavljena upitima ljudi koji žele Jordanu, koji je u sustavu udomiteljstva, pružiti dom u kojem će živjeti zauvijek. U prvih 12 sati nakon što je priča emitirana, agencija je primila 5000 upita od ljudi iz cijele zemlje, rekla je Casey White, komunikacijska administratorica u DHC-u Oklahoma, u razgovoru za Today.
Kada je novinarka pitala dječaka koje bi tri želje želio da mu se ispune, Jordan je spremno odgovorio: "Obitelj, obitelj i obitelj. Samo bih volio da imam obitelj, da nekoga mogu zvati mama i tata ili samo mama ili samo tata. Zapravo, nije me briga.”
"Mogao bih s nekim ljudima razgovarati kad god mi zatreba. Nadam se da će netko od vas mene izabrati", rekao je skromni dječak i osvojio srca javnosti.

White je rekla kako se nada da će zanimanje za ovu priču nadahnuti ljude da razmotre i mnogu drugu djecu u udomiteljstvu u državi, ali i širom Sjedinjenih Država.
"Kad se dogodi takva situacija i priča o djetetu postane viralna, ponekad obitelji zanima samo to dijete", rekla je, naglasivši da "postoji puno drugih mališana koji trebaju obitelji".


9-godišnji dječak jednom rečenicom osvojio srca. Sada ga tisuće ljudi žele posvojiti 43940592-ece3-48c6-9623-d96b5baa0733

https://www.index.hr/mame/clanak/9godisnji-djecak-jednom-recenicom-osvojio-srca-sada-ga-tisuce-ljudi-zele-posvojiti/2205795.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30623
2014-04-12


Back to top Go down

9-godišnji dječak jednom rečenicom osvojio srca. Sada ga tisuće ljudi žele posvojiti Empty Re: 9-godišnji dječak jednom rečenicom osvojio srca. Sada ga tisuće ljudi žele posvojiti

Post by Maggie19 17/8/2020, 20:07

Na zalost, ima takvih i kod nas koliko hoces, a sustav usvajanja ne funkcionira.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

9-godišnji dječak jednom rečenicom osvojio srca. Sada ga tisuće ljudi žele posvojiti Empty Re: 9-godišnji dječak jednom rečenicom osvojio srca. Sada ga tisuće ljudi žele posvojiti

Post by debotoijusto 17/8/2020, 20:16

Maggie19 wrote:Na zalost, ima takvih i kod nas koliko hoces, a sustav usvajanja ne funkcionira.
klinac se ne zamara formom hetero/solo/homo samo da obitelj , na balkanu bi docekao sudnji dan osim ako nije brnabicka sto smo podvalili srbima ili opackica sto dosla jednom daj mi ovu  i odvela kuci
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30623
2014-04-12


Back to top Go down

9-godišnji dječak jednom rečenicom osvojio srca. Sada ga tisuće ljudi žele posvojiti Empty Re: 9-godišnji dječak jednom rečenicom osvojio srca. Sada ga tisuće ljudi žele posvojiti

Post by mutava baštarda 18/8/2020, 01:02

Šta će jadno dite kad su BredPit i Anđa sve Benetton usvajali...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

9-godišnji dječak jednom rečenicom osvojio srca. Sada ga tisuće ljudi žele posvojiti Empty Re: 9-godišnji dječak jednom rečenicom osvojio srca. Sada ga tisuće ljudi žele posvojiti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum