ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ustaše protjerale 800 iljada nejači iz Hrvatske

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Ustaše protjerale 800 iljada nejači iz Hrvatske - Page 2 Empty Re: Ustaše protjerale 800 iljada nejači iz Hrvatske

Post by Šandor Winnetou 16/8/2020, 20:24

michaellcmacha wrote:
tre wrote:https://kamenjar.com/dan-kad-je-propala-krajina/
Kroz kakav su mentalni dril prošli govori i to što 25 godina nakon Oluje u Beogradu još stoluje vlada i skupština RSK u progonstvu, koja se i u siječnju ove godine potužila Vučiću što je Hrvatska “okupirala Republiku Srpsku Krajinu” i “prognala iz nje i hrvatskih područja 800.000 (osam stotina tisuća) Srba, lišila ih osnovnih ljudskih prava i zaplijenila im svu pokretnu i nepokretnu imovinu”.

Polaka ali to sigurno ide do 2 meleona u narednih 10 godina Ustaše protjerale 800 iljada nejači iz Hrvatske - Page 2 1f602
a 4 miljona ostalo... koji kurac se bune... mogli smo svi k njima otići....  što bi rekao crveni
jocolor

Šandor Winnetou

Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Ustaše protjerale 800 iljada nejači iz Hrvatske - Page 2 Empty Re: Ustaše protjerale 800 iljada nejači iz Hrvatske

Post by Šandor Winnetou 16/8/2020, 20:28

Meatke wrote:
tre wrote:https://kamenjar.com/dan-kad-je-propala-krajina/
Kroz kakav su mentalni dril prošli govori i to što 25 godina nakon Oluje u Beogradu još stoluje vlada i skupština RSK u progonstvu, koja se i u siječnju ove godine potužila Vučiću što je Hrvatska “okupirala Republiku Srpsku Krajinu” i “prognala iz nje i hrvatskih područja 800.000 (osam stotina tisuća) Srba, lišila ih osnovnih ljudskih prava i zaplijenila im svu pokretnu i nepokretnu imovinu”.

Polaka ali to sigurno ide do 2 meleona u narednih 10 godina Ustaše protjerale 800 iljada nejači iz Hrvatske - Page 2 1f602

psihotron je u kritičnoj fazi ... ako eksplodira bit će gore od černobila ... :W
što ga nestavi da se malo podsjetimo te vanzemaljske tehnologije s kojom su srbende poražene već na kosovu polju!!

_________________
Ustaše protjerale 800 iljada nejači iz Hrvatske - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Ustaše protjerale 800 iljada nejači iz Hrvatske - Page 2 Empty Re: Ustaše protjerale 800 iljada nejači iz Hrvatske

Post by Šandor Winnetou 16/8/2020, 20:30

marcellus wrote:
tre wrote:
mutava baštarda wrote:
Serbinho-3 wrote:Realno...
Za generaciju, dvije doći će do 10 miliona...
To je tako...
A dovoljno je pogledati popis stanovništva i jednostavnim matematičkim operacijama izračunat koliki je manjak Srba u Hrvatskoj...
diš reć srbendama da koriste logiku :bash

tako i drugi svjetski... ukupno je u travanjskom ratu, četnicima, partizanima, bombardiranju beograda, NDH, i svemu ostalom od 41-45 poginulo nekih 450.000 srba - po NJIHOVIM službenim podacima... od toga 700.000 u Jasenovcu.
išlo je to to do dva meleona neslužbeno, držim da će se srblji zaustaviti negdje oko te brojke kad se podvuče crta

_________________
Ustaše protjerale 800 iljada nejači iz Hrvatske - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Ustaše protjerale 800 iljada nejači iz Hrvatske - Page 2 Empty Re: Ustaše protjerale 800 iljada nejači iz Hrvatske

Post by danni1 16/8/2020, 20:32

mentalitet wrote:
jastreb wrote:Bilo kako bilo,mi im se rugamo zbog tzv traktorijade,a mi bismo najmanje trebali slaviti tu tragediju,drugovi.

Ta tragedija srpskog naroda pogađa našu zemlju više nego što je pogodila i samu Srbiju.

Naša zemlja propada zbog nestanka tog radišnog i veselog naroda. Liku sada umjesdto njih nastanjuju Cigani,a nekad čista i uređena srpska sela sada liče na deponije smeća. Zemlja je neobrađena,nema struje,vode...

Neki dan sam se umalo pobio s jednim Caganinom koji se hvali otetom srpskom kućom,a dvorište mu liči na svinjac.

Pa ti si na dobrom tragu.Jebo mu bog mater..ajmo malo bez ikakvih emocija rasudjivati o tim dogadjajima iz Devedesetih.Najvece bogastvo jedne zemlje su seljaci i to oni u ruralnim podruchjima jer koliko toliko odrzavaju neki vid zivota u tim vukojebinama,,Pokazalo se da nitko osim srba i ponekog hrvata ne zeli da zivi u tome kamenjaru.Dakle,,nakon te Oluje trebalo je pod pokroviteljstvom medjunarodne zajednice (ne samo zapada vec i Kine i Rusije) izvesti pravedna i fer sudjenja ljudima koji su chinili zlochine nad bilo kojom stranom.Tako bi ostranili kukolj od zita i zivot bi se nastavio dalje tamo gdje je stao..Evo ovdje kad chitash pojednince koji se deklariraju kao srbi ili hrvati nakon par rechenica shvatish da su istog mentaliteta ..Imao sam prilike druziti se sa hercegovcima razlichitih vjera ...ne samo da su isti po mentalitetu nego i mrznji koju nikada nece izreci u razgovoru ali ce ti uvijek pokushati servirati kako njihovo govno ne smrdi..Milosevicu su bili potrebni srbi iz Krajine da cuvaju Kosovo ..a Franji hrvati iz Bosne da bi pojachao natalitet jer zagorci i prigorci nisu vishe mogli jebavati svoje zene zbog velike kolichine alkohola u krvi...Zato je i izmishljena ona izreka u Zagorju,,Bara nemrem tolike vina spiti da bum te jebal. Ma ..koji je meni kurac da se uvijek ulovim na ovakvu temu...valjda shto ne mogu vjerovati da ljudi josh zive u proshlosti a zivot im klizi izmedju prstiju..Chudo Balkana je u povijesti..previshe povijesti manje zivota..tak to nekako ide..
Realno. Krajina nije mogla ostat u okvirima RH dok tamo žive srbi.

Realno i bez emocija nužno je bilo protjerat srbe.

tako da, bolje da je Krajina prazna i u sklopu Hrvatske nego naseljena u sklopu Srbije.

To je realno. Sve ostalo je sviranje kurcu.

_________________
Ustaše protjerale 800 iljada nejači iz Hrvatske - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Ustaše protjerale 800 iljada nejači iz Hrvatske - Page 2 Empty Re: Ustaše protjerale 800 iljada nejači iz Hrvatske

Post by dijagram 16/8/2020, 20:34

Dobro, jel 800, 900 il milijun, ... to ce plenki i pupi dogovoriti .
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Ustaše protjerale 800 iljada nejači iz Hrvatske - Page 2 Empty Re: Ustaše protjerale 800 iljada nejači iz Hrvatske

Post by Šandor Winnetou 16/8/2020, 20:50

dijagram wrote:Dobro, jel 800, 900 il milijun, ... to ce plenki i pupi dogovoriti .
pupi još nije dovoljno krila razvio da ide na te brojke no ne sumnjam da je u stanju podržati takve brojke koje dolaze od strane kmečavaca iz srbije

_________________
Ustaše protjerale 800 iljada nejači iz Hrvatske - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Ustaše protjerale 800 iljada nejači iz Hrvatske - Page 2 Empty Re: Ustaše protjerale 800 iljada nejači iz Hrvatske

Post by dijagram 16/8/2020, 20:54

tre wrote:
dijagram wrote:Dobro, jel 800, 900 il milijun, ... to ce plenki i pupi dogovoriti .
pupi još nije dovoljno krila razvio da ide na te brojke no ne sumnjam da je u stanju takve brojke koje dolaze od strane kmečavaca iz srbije
Ne treba se osvrtati na ovo licitiranje
Vazno je odrediti tko ide u vukovar, tko u kolonu a tko baca venac u dunav za nejac koju ste tamo smaknuli.
Takvim dejstvom doci ce se do pomirbe:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Ustaše protjerale 800 iljada nejači iz Hrvatske - Page 2 Empty Re: Ustaše protjerale 800 iljada nejači iz Hrvatske

Post by Šandor Winnetou 16/8/2020, 21:02

dijagram wrote:
tre wrote:
dijagram wrote:Dobro, jel 800, 900 il milijun, ... to ce plenki i pupi dogovoriti .
pupi još nije dovoljno krila razvio da ide na te brojke no ne sumnjam da je u stanju podržati takve brojke koje dolaze od strane kmečavaca iz srbije
Ne treba se osvrtati na ovo licitiranje
Vazno je odrediti tko ide u vukovar, tko u kolonu a tko baca venac u dunav za nejac koju ste tamo smaknuli.
Takvim dejstvom doci ce se do pomirbe:)
i meni se tako čini, kao da se vraća kosorica jospović i tadić u igru kad je ovaj otišao na groblje u Vu 5 minuta gdje je sahranjeno 2 tisuće ljudi pobijenih od srbalja i akon toga se napravio kmek od 2 sata za ubijenim srbljima u Paulin Dvoru, čak nji 19.

_________________
Ustaše protjerale 800 iljada nejači iz Hrvatske - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Ustaše protjerale 800 iljada nejači iz Hrvatske - Page 2 Empty Re: Ustaše protjerale 800 iljada nejači iz Hrvatske

Post by dijagram 16/8/2020, 21:04

tre wrote:
dijagram wrote:
tre wrote:
dijagram wrote:Dobro, jel 800, 900 il milijun, ... to ce plenki i pupi dogovoriti .
pupi još nije dovoljno krila razvio da ide na te brojke no ne sumnjam da je u stanju podržati takve brojke koje dolaze od strane kmečavaca iz srbije
Ne treba se osvrtati na ovo licitiranje
Vazno je odrediti tko ide u vukovar, tko u kolonu a tko baca venac u dunav za nejac koju ste tamo smaknuli.
Takvim dejstvom doci ce se do pomirbe:)
i meni se tako čini, kao da se vraća kosorica jospović i tadić u igru kad je ovaj otišao na groblje u Vu 5 minuta gdje je sahranjeno 2 tisuće ljudi pobijenih od srbalja i akon toga se napravio kmek od 2 sata za ubijenim srbljima u Paulin Dvoru, čak nji 19.
Nisu vazne brojke, vazno je da se stanje promijeni.
To je za dobro svih nas,...tako se to obicno kaze:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Ustaše protjerale 800 iljada nejači iz Hrvatske - Page 2 Empty Re: Ustaše protjerale 800 iljada nejači iz Hrvatske

Post by mentalitet 17/8/2020, 16:50

danni1 wrote:
mentalitet wrote:
jastreb wrote:Bilo kako bilo,mi im se rugamo zbog tzv traktorijade,a mi bismo najmanje trebali slaviti tu tragediju,drugovi.

Ta tragedija srpskog naroda pogađa našu zemlju više nego što je pogodila i samu Srbiju.

Naša zemlja propada zbog nestanka tog radišnog i veselog naroda. Liku sada umjesdto njih nastanjuju Cigani,a nekad čista i uređena srpska sela sada liče na deponije smeća. Zemlja je neobrađena,nema struje,vode...

Neki dan sam se umalo pobio s jednim Caganinom koji se hvali otetom srpskom kućom,a dvorište mu liči na svinjac.

Pa ti si na dobrom tragu.Jebo mu bog mater..ajmo malo bez ikakvih emocija rasudjivati o tim dogadjajima iz Devedesetih.Najvece bogastvo jedne zemlje su seljaci i to oni u ruralnim podruchjima jer koliko toliko odrzavaju neki vid zivota u tim vukojebinama,,Pokazalo se da nitko osim srba i ponekog hrvata ne zeli da zivi u tome kamenjaru.Dakle,,nakon te Oluje trebalo je pod pokroviteljstvom medjunarodne zajednice (ne samo zapada vec i Kine i Rusije) izvesti pravedna i fer sudjenja ljudima koji su chinili zlochine nad bilo kojom stranom.Tako bi ostranili kukolj od zita i zivot bi se nastavio dalje tamo gdje je stao..Evo ovdje kad chitash pojednince koji se deklariraju kao srbi ili hrvati nakon par rechenica shvatish da su istog mentaliteta ..Imao sam prilike druziti se sa hercegovcima razlichitih vjera ...ne samo da su isti po mentalitetu nego i mrznji koju nikada nece izreci u razgovoru ali ce ti uvijek pokushati servirati kako njihovo govno ne smrdi..Milosevicu su bili potrebni srbi iz Krajine da cuvaju Kosovo ..a Franji hrvati iz Bosne da bi pojachao natalitet jer zagorci i prigorci nisu vishe mogli jebavati svoje zene zbog velike kolichine alkohola u krvi...Zato je i izmishljena ona izreka u Zagorju,,Bara nemrem tolike vina spiti da bum te jebal. Ma ..koji je meni kurac da se uvijek ulovim na ovakvu temu...valjda shto ne mogu vjerovati da ljudi josh zive u proshlosti a zivot im klizi izmedju prstiju..Chudo Balkana je u povijesti..previshe povijesti manje zivota..tak to nekako ide..
Realno. Krajina nije mogla ostat u okvirima RH dok tamo žive srbi.

Realno i bez emocija nužno je bilo protjerat srbe.

tako da, bolje da je Krajina prazna i u sklopu Hrvatske nego naseljena u sklopu Srbije.

To je realno. Sve ostalo je sviranje kurcu.

Pa onda po toj filozofiji realno je i da se protjeraju hrvati iz Srbije ..BiH.Ako je vec tako trebalo biti (a izgleda da jeste jer su to vec odavno smislili odredjeni crkveni krugovi na sve tri strane) sto se fino nisu dogovorili...Tko ne zeli zivjeti sa drugim narodima fino razmijenish imovinu i sve pet.,,a ne da se idu ubijati i rushiti sve zivo da bi sutra opet to gradili..Ja taj mentalitet uz najbolju volju ne mogu razumjeti.Posebno jer sam bio ubijedjen da hrvati nisu toliko divlji kao srbi i muslimani..Sada znam da su to ista govna koja ti prichaju o domoljublju dok te ne zavrnu..Pa shta reche Tudjman na Trgu Republike,,,samo ratom se drzava dobija.E vidish meni je jasno da je ta hrvatska takozvana elita sastavljena od djece bivshih ustasha i komunjara smislila kako po svaku cijenu doci do drzave ne razmishljajuci da drzava koshta nego kako doci do drzave da bi je lakshe mogao opljachkati i pokrasti..Zar to nije isto tako sadasnja realnost?? .Svako bi vozio Mercedesa ali treba imati za gorivo i odrzavanje,,Ja ovakav politichki nepismen donosio bih poshtenije i racionalnije odluke od tih kamenjarskih gmazova.Zashto ste se borili pizda vam materina..To je pravo pitanje .Kada odgovore sami sebi iskreno..tada ce dobiti ponovo sposobnost da vide malo dalje ..Ovdje se nadjebavaju forumski ustashe i forumski chetnici tko je kome shta...jebo mater,,,koliko je tko ubio..zapalio ,,ukro...opljachkao..i shto je najgore njima se pridruzuju i ljudi koji su pametni i vidi se po tipkanju da imaju dva zrna soli vishe od drugih..Chemu sluzi forum,,,drkanju...pa izadjite iz sobe zatvorite PC...odite proshetati na svjez zrak pizda vam materina primitivna..Ma i ja sam budala kakve nema ,,shta me boli kurac..zivite u svome svinjcu i rokcite ko krmci,,samo nemojte shiriti smrad okolo..
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Ustaše protjerale 800 iljada nejači iz Hrvatske - Page 2 Empty Re: Ustaše protjerale 800 iljada nejači iz Hrvatske

Post by Ringo10 17/8/2020, 17:08

danni1 wrote:
mentalitet wrote:
jastreb wrote:Bilo kako bilo,mi im se rugamo zbog tzv traktorijade,a mi bismo najmanje trebali slaviti tu tragediju,drugovi.

Ta tragedija srpskog naroda pogađa našu zemlju više nego što je pogodila i samu Srbiju.

Naša zemlja propada zbog nestanka tog radišnog i veselog naroda. Liku sada umjesdto njih nastanjuju Cigani,a nekad čista i uređena srpska sela sada liče na deponije smeća. Zemlja je neobrađena,nema struje,vode...

Neki dan sam se umalo pobio s jednim Caganinom koji se hvali otetom srpskom kućom,a dvorište mu liči na svinjac.

Pa ti si na dobrom tragu.Jebo mu bog mater..ajmo malo bez ikakvih emocija rasudjivati o tim dogadjajima iz Devedesetih.Najvece bogastvo jedne zemlje su seljaci i to oni u ruralnim podruchjima jer koliko toliko odrzavaju neki vid zivota u tim vukojebinama,,Pokazalo se da nitko osim srba i ponekog hrvata ne zeli da zivi u tome kamenjaru.Dakle,,nakon te Oluje trebalo je pod pokroviteljstvom medjunarodne zajednice (ne samo zapada vec i Kine i Rusije) izvesti pravedna i fer sudjenja ljudima koji su chinili zlochine nad bilo kojom stranom.Tako bi ostranili kukolj od zita i zivot bi se nastavio dalje tamo gdje je stao..Evo ovdje kad chitash pojednince koji se deklariraju kao srbi ili hrvati nakon par rechenica shvatish da su istog mentaliteta ..Imao sam prilike druziti se sa hercegovcima razlichitih vjera ...ne samo da su isti po mentalitetu nego i mrznji koju nikada nece izreci u razgovoru ali ce ti uvijek pokushati servirati kako njihovo govno ne smrdi..Milosevicu su bili potrebni srbi iz Krajine da cuvaju Kosovo ..a Franji hrvati iz Bosne da bi pojachao natalitet jer zagorci i prigorci nisu vishe mogli jebavati svoje zene zbog velike kolichine alkohola u krvi...Zato je i izmishljena ona izreka u Zagorju,,Bara nemrem tolike vina spiti da bum te jebal. Ma ..koji je meni kurac da se uvijek ulovim na ovakvu temu...valjda shto ne mogu vjerovati da ljudi josh zive u proshlosti a zivot im klizi izmedju prstiju..Chudo Balkana je u povijesti..previshe povijesti manje zivota..tak to nekako ide..
Realno. Krajina nije mogla ostat u okvirima RH dok tamo žive srbi.

Realno i bez emocija nužno je bilo protjerat srbe.

tako da, bolje da je Krajina prazna i u sklopu Hrvatske nego naseljena u sklopu Srbije.

To je realno. Sve ostalo je sviranje kurcu.
Taj zaključak zvuči gadno i surovo ali na njega su nas natjerali samii Srbi
Ringo10
Ringo10

Posts : 21563
2015-09-24


Back to top Go down

Ustaše protjerale 800 iljada nejači iz Hrvatske - Page 2 Empty Re: Ustaše protjerale 800 iljada nejači iz Hrvatske

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum