ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Posljednji sud!

Go down

Posljednji sud! Empty Posljednji sud!

Post by Patriot_1 10/5/2014, 10:31

21 Sada se pak izvan Zakona očitovala pravednost Božja, posvjedočena Zakonom i Prorocima, 22 pravednost Božja po vjeri Isusa Krista, prema svima koji vjeruju. Ne, nema razlike! 23 Svi su zaista sagriješili i potrebna im je slava Božja; 24 opravdani su besplatno, njegovom milošću po otkupljenju u Kristu Isusu. 25 Njega je Bog izložio da krvlju svojom bude Pomirilište po vjeri. Htio je tako očitovati svoju pravednost kojom je u svojoj božanskoj strpljivosti propuštao dotadašnje grijehe; 26 htio je očitovati svoju pravednost u sadašnje vrijeme - da bude pravedan i da opravdava onoga koji je od vjere Isusove. 27 Gdje je dakle hvastanje? Isključeno je. Po kojem zakonu? Po zakonu djela? Ne, nego po zakonu vjere. 28 Smatramo zaista da se čovjek opravdava vjerom bez djela Zakona. 29 Ili je Bog samo Bog Židova? Nije li i pogana? Da, i pogana. 30 Jer jedan je Bog: on će opravdati obrezane zbog vjere i neobrezane po vjeri. 31 Obeskrepljujemo li dakle Zakon po vjeri? Nipošto! Naprotiv, Zakon utvrđujemo." Rimljanima 3
Dakle,jedino riješenje za spasenje čovjeka je iskreno pokajanje!"Bože ,molim te oprosti mi moje grijehe"!Inače nas čeka ovo:Otkrivenje 6 poglavlje:"
12 Gledao sam kako Jaganjac razlama šesti pečat. Nastane velik potres. Sunce pocrni poput crne kostrijeti, a Mjesec postane krvavocrven.
13 Zvijezde počnu padati s neba na zemlju poput zelenih smokvica sa smokve kad ju zatrese jak vjetar.
14 Nebo se smota kao svitak i iščezne. Sve planine i otoci pokrenu se s mjesta.
15 Zemaljski kraljevi, vladari, vojskovođe, bogataši i moćnici - svi se skriju po špiljama i gorskim pećinama.
16 Gorama i pećinama vikali su: 'Padnite na nas i skrijte nas od lica Onoga koji sjedi na prijestolju i od Jaganjčeva gnjeva.
17 Došao je velik dan njihova gnjeva! Tko će preživjeti?'
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum