ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Snimka koja steže srce: Floridski policajci uhićuju 8-godišnjaka jer je lupio učitelja. On tiho plače

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Snimka koja steže srce: Floridski policajci uhićuju 8-godišnjaka jer je lupio učitelja. On tiho plače - Page 4 Empty Re: Snimka koja steže srce: Floridski policajci uhićuju 8-godišnjaka jer je lupio učitelja. On tiho plače

Post by Sora 14/8/2020, 11:56

prckov wrote:
Sora wrote:Prcko više nije čovjek 
Manje više 
Tak da nema problema s pameti 
Ti si Prcko za žaljenje 

Nego, hoće li pompeo objasniti janšama KAKVA JE TO SLOBODA U AMERICI 
Ili će ovaj uzeti mačka u vreći

komunjarskim koljacima je malo ko covjek
zato su ih tolko i pobili

tak da gledajuci iz te perspektive mogu manifestirat da me zaboli  cundrlica sta taki sljam misli
jer vidi vako sore, kad prodajes "empatiju" moras bit dosljedna a ne selektivna dab imala moralnu poziciju ocijenjivat ljuckost
a posto si ti polovno komunisticko smece i selektivno se zgrazas na nepravdi ili zlocinima, nisi u toj poziciji, kujis
ti si jedino bila dobra za magaze kad si bila mlada, jer prica se po cevabdzinicama ubosni da se lijeve ludare dobro prase :D
Prcko sorry 
Samo si potvrdio sve što mislim o tebi 
Jrbga znam da istina boli čak i ovdekarce 
Elem prcko. Ne prodajem ništa. Branim struku. Ne radi se o empatoji.. He. 
A glede tvog mišljenja da sam ja komunističko smeće. Koliko se vidi komunistička smeća su narodima juge omogućila bolji život nego današnja smeća. 
Jest da nisi im smio reći da su smeća ali bože moj. Sve su to igre riječima.. Ideološki prepucavanja. 
Tebe pratim prcko. Jebeš politiku. Vjeruj. Nisi čovjek. Točka.

Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Snimka koja steže srce: Floridski policajci uhićuju 8-godišnjaka jer je lupio učitelja. On tiho plače - Page 4 Empty Re: Snimka koja steže srce: Floridski policajci uhićuju 8-godišnjaka jer je lupio učitelja. On tiho plače

Post by Sora 14/8/2020, 12:01

prckov wrote:
Sora wrote:Nikad nije policija dolazila u razred. 
Ako je bilo potrebe za istragom tada bi razgovarali s djetetom u prisutnosti pedagoga ili druge stručne osobe. 
Kad je počela ova nova pedagogijs da se dijete s roditeljima prijavljuje na centar zssoc rad i na policiju sve po uzoru na američke kretene, škola je prenijela svoje kompetencije na ustanove koje automatski OZNAČE tj. Stigmstiziraju
A disciplina je sve gora. U ovom upisnim roku se nije dosta ljudi odlučilo za školstvo tj učitelja.
I ne


policija je pozvana od strane skolske administracije (psiholog, pedagog, principal)
pa nisu pali s neba u skolu
imaju propisan zakon kako se ponasat sa maloljetnicima
nisu ga policajci ni pisali ni odobrili ni usvojili, ljudi samo rade svoj poso
sto se njih tice oni bi radije osli na donuts nego se zajebavali sa budalama
kod nas u skolu doduse nije dolazila policija, to su rjesavali nastavnici
tako je nastavnik biologije malom koji je previse skako na odmoru zavrno usi i opalio zidarsku
bio je peti razred osnovne skole
mali nije doso sebi nakon sto su ga pokusali osvjestit i odnijeli ga u bolnicu
ne znam sto je dalje bilo i ne znam jesul se ikom srca stiskala i jeli bilo selektivnih napada empatije.
A iskreno da kajem,  da je udario soru u sisu (udario je nastavnicu u sisu) jab ga nagradio jer bi je spasio od stiskanja srca  :D
samo da je uciteljica bila crnkinja mali bi po leftardskim medijima bio instant krsten kao bijeli supremacist i seksist. Samo promjenis kontest i dobijes skroz drugo stiskanje srca
jer leftardi ne bi imali nikakve standarde da nemaju duple

I TI MENI  PRIGOVARAŠ ZA DVOSTRUKA MJERILA.
AJ PRCKO BOLAN. SREDI SE 
NE ODUZIMAJ MI VRIJEME NA TVOJE LUDOSTI.
BOLJE DA ČITAM KAKO HRVATSKA TONE  U SIROMAŠTVO. 
TO SU JEL KOMUNISTIČKA SMEĆA KRIVA

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Snimka koja steže srce: Floridski policajci uhićuju 8-godišnjaka jer je lupio učitelja. On tiho plače - Page 4 Empty Re: Snimka koja steže srce: Floridski policajci uhićuju 8-godišnjaka jer je lupio učitelja. On tiho plače

Post by Maggie19 14/8/2020, 12:27

Vaa dvoje opet isto.
Nije ovdje tema ideologija vec djecja prava, odgoj i obrazovanje, pedagpogja, etc.
Prci, svi znamo da je sora licemjerna te da ne bi reagirala ili bi pravdala da su to ucinili mudzahedini, ali to nas okrece od teme.
Također, Jugoslavija je bitna samo u kontekstu usporedbe odgojno-obrazovnog sustava.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Snimka koja steže srce: Floridski policajci uhićuju 8-godišnjaka jer je lupio učitelja. On tiho plače - Page 4 Empty Re: Snimka koja steže srce: Floridski policajci uhićuju 8-godišnjaka jer je lupio učitelja. On tiho plače

Post by Sora 14/8/2020, 12:34

Evo Megi sad dokaz da nisam licemjeran 
Steram te u 3 pičke materine glupsčo retardirana nesposobns  za uvid u temu

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Snimka koja steže srce: Floridski policajci uhićuju 8-godišnjaka jer je lupio učitelja. On tiho plače - Page 4 Empty Re: Snimka koja steže srce: Floridski policajci uhićuju 8-godišnjaka jer je lupio učitelja. On tiho plače

Post by Maggie19 14/8/2020, 13:21

Dobro, sora.
Ljutis se na druge, pa psujes miliciju.
Nije se tako moglo u Jugi.
;-D

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Snimka koja steže srce: Floridski policajci uhićuju 8-godišnjaka jer je lupio učitelja. On tiho plače - Page 4 Empty Re: Snimka koja steže srce: Floridski policajci uhićuju 8-godišnjaka jer je lupio učitelja. On tiho plače

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum