ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EK isplaćuje 88,9 milijuna eura pomoći Zagrebu

Go down

EK isplaćuje 88,9 milijuna eura pomoći Zagrebu Empty EK isplaćuje 88,9 milijuna eura pomoći Zagrebu

Post by Eroo 12/8/2020, 00:09

EK isplaćuje 88,9 milijuna eura pomoći Zagrebu

https://vijesti.hrt.hr/642822/ek-isplacuje-889-milijuna-eura-pomoci-zagrebu
Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

EK isplaćuje 88,9 milijuna eura pomoći Zagrebu Empty Re: EK isplaćuje 88,9 milijuna eura pomoći Zagrebu

Post by Eroo 12/8/2020, 00:09

Reci: Hvala, Plenky! :)
Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

EK isplaćuje 88,9 milijuna eura pomoći Zagrebu Empty Re: EK isplaćuje 88,9 milijuna eura pomoći Zagrebu

Post by Guest 12/8/2020, 00:15

Premijer Andrej Kenwood Kenon avansna je sredstva od 89 milijuna eura najavio u srpnju, dodajući kako se nakon toga očekuje malo više od 500 milijuna eura. Danas je na Twitteru objavio kako je zadovoljan odlukom Europske komisije. Napominje kako je to najveći predujam ikad isplaćen iz EUSF-a.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EK isplaćuje 88,9 milijuna eura pomoći Zagrebu Empty Re: EK isplaćuje 88,9 milijuna eura pomoći Zagrebu

Post by mentalitet 12/8/2020, 00:22

mobiu$ wrote:Premijer Andrej Kenwood Kenon avansna je sredstva od 89 milijuna eura najavio u srpnju, dodajući kako se nakon toga očekuje malo više od 500 milijuna eura. Danas je na Twitteru objavio kako je zadovoljan odlukom Europske komisije. Napominje kako je to najveći predujam ikad isplaćen iz EUSF-a.

Okej ,,ajde ti to struchno objasni shto EK znachi pomoc,,nemoj da ja moram zdravo seljachki sa matematikom do treceg razreda osnovne objashnjavati..
Ljudi moji ...kada cete shvatiti da nema dzabe ni kod stare babe pa tako ni kod stare kurvetine Europe..Oni kad daju ochekuju najmanje tri puta vishe da im se vrati..Objashnjavao sam mome dobrom frendu davno uz vino ovakve stvari..a on me je uvjeravao da cemo izmuzti fondove....jarane...mi smo balkanci sitni lopovi u odnosu na zapadne,,kada to shvatite manje ce vas krasti i exploatirati..Eto,,,a ti objasni ljudima koliko Hrvatska placa chlanarinu za NATO,,koliko za EU,,i da ne nabrajam za shta vec...a koliko joj se vraca,,To je kao da ja na nekom semaforu dam tipu koji zica lovu za prezivljavanje a koristi je za alkohol..i ostale opijate..
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

EK isplaćuje 88,9 milijuna eura pomoći Zagrebu Empty Re: EK isplaćuje 88,9 milijuna eura pomoći Zagrebu

Post by Eroo 12/8/2020, 00:42

mentalitet wrote:
mobiu$ wrote:Premijer Andrej Kenwood Kenon avansna je sredstva od 89 milijuna eura najavio u srpnju, dodajući kako se nakon toga očekuje malo više od 500 milijuna eura. Danas je na Twitteru objavio kako je zadovoljan odlukom Europske komisije. Napominje kako je to najveći predujam ikad isplaćen iz EUSF-a.

Okej ,,ajde ti to struchno objasni shto EK znachi pomoc,,nemoj da ja moram zdravo seljachki sa matematikom do treceg razreda osnovne objashnjavati..
Ljudi moji ...kada cete shvatiti da nema dzabe ni kod stare babe pa tako ni kod stare kurvetine Europe..Oni kad daju ochekuju najmanje tri puta vishe da im se vrati..Objashnjavao sam mome dobrom frendu davno uz vino ovakve stvari..a on me je uvjeravao da cemo izmuzti fondove....jarane...mi smo balkanci sitni lopovi u odnosu na zapadne,,kada to shvatite manje ce vas krasti i exploatirati..Eto,,,a ti objasni  ljudima koliko Hrvatska placa chlanarinu za NATO,,koliko za EU,,i da ne nabrajam za shta vec...a koliko joj se vraca,,To je kao da ja na nekom semaforu dam tipu koji zica lovu za prezivljavanje a koristi je za alkohol..i ostale opijate..
Vidi se po GDP Češke, Poljske, Slovačke itd, koji jesu u EU i NATO i zemalja koje nisu članice.
Jebe te matematkia "do trećeg osnovne". :D
Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

EK isplaćuje 88,9 milijuna eura pomoći Zagrebu Empty Re: EK isplaćuje 88,9 milijuna eura pomoći Zagrebu

Post by mentalitet 12/8/2020, 00:48

Eroo wrote:
mentalitet wrote:
mobiu$ wrote:Premijer Andrej Kenwood Kenon avansna je sredstva od 89 milijuna eura najavio u srpnju, dodajući kako se nakon toga očekuje malo više od 500 milijuna eura. Danas je na Twitteru objavio kako je zadovoljan odlukom Europske komisije. Napominje kako je to najveći predujam ikad isplaćen iz EUSF-a.

Okej ,,ajde ti to struchno objasni shto EK znachi pomoc,,nemoj da ja moram zdravo seljachki sa matematikom do treceg razreda osnovne objashnjavati..
Ljudi moji ...kada cete shvatiti da nema dzabe ni kod stare babe pa tako ni kod stare kurvetine Europe..Oni kad daju ochekuju najmanje tri puta vishe da im se vrati..Objashnjavao sam mome dobrom frendu davno uz vino ovakve stvari..a on me je uvjeravao da cemo izmuzti fondove....jarane...mi smo balkanci sitni lopovi u odnosu na zapadne,,kada to shvatite manje ce vas krasti i exploatirati..Eto,,,a ti objasni  ljudima koliko Hrvatska placa chlanarinu za NATO,,koliko za EU,,i da ne nabrajam za shta vec...a koliko joj se vraca,,To je kao da ja na nekom semaforu dam tipu koji zica lovu za prezivljavanje a koristi je za alkohol..i ostale opijate..
Vidi se po GDP Češke, Poljske, Slovačke itd, koji jesu u EU i NATO i zemalja koje nisu članice.
Jebe te matematkia "do trećeg osnovne". :D

Jarane pogledaj malo unazad u povijest pa cesh vidjeti da su ti narodi i prije bili veliki stvaraoci i radnici a ne lopovi kao hrvati..Ali josh jednom kazem,,matematikom treceg razreda osnovne se moze izrachunati tko koga izrabljuje i pomaze,,,Stvar je u tome da ste lakomi na tudje a to zohari sa zapada dobro znaju pa vas uvijek ulove na taj mamatz kroz povijest,,To je isto kad laskash nekoj glupachitzi da je lijepa i da bi je zenio dok je ne jebesh onda joj pokvareni mushki odvale cipelcug..i nije to strashno nego je strashno shto se uvijek upeca na tu foru kao shto se hrvati upecaju na Europske fondove i ostalu "pomoc" ..Bog te jebo glupih ljudi...ali ajd,,boli me kurac necu ja to otplacivati niti moja djeca,,nego vasha i vashi praunuci..koji ce vam jednom jebati sve po spisku i proklinjati koliko ste bili glupi..
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

EK isplaćuje 88,9 milijuna eura pomoći Zagrebu Empty Re: EK isplaćuje 88,9 milijuna eura pomoći Zagrebu

Post by Serbinho-3 12/8/2020, 01:26

Eroo wrote:
mentalitet wrote:
mobiu$ wrote:Premijer Andrej Kenwood Kenon avansna je sredstva od 89 milijuna eura najavio u srpnju, dodajući kako se nakon toga očekuje malo više od 500 milijuna eura. Danas je na Twitteru objavio kako je zadovoljan odlukom Europske komisije. Napominje kako je to najveći predujam ikad isplaćen iz EUSF-a.

Okej ,,ajde ti to struchno objasni shto EK znachi pomoc,,nemoj da ja moram zdravo seljachki sa matematikom do treceg razreda osnovne objashnjavati..
Ljudi moji ...kada cete shvatiti da nema dzabe ni kod stare babe pa tako ni kod stare kurvetine Europe..Oni kad daju ochekuju najmanje tri puta vishe da im se vrati..Objashnjavao sam mome dobrom frendu davno uz vino ovakve stvari..a on me je uvjeravao da cemo izmuzti fondove....jarane...mi smo balkanci sitni lopovi u odnosu na zapadne,,kada to shvatite manje ce vas krasti i exploatirati..Eto,,,a ti objasni  ljudima koliko Hrvatska placa chlanarinu za NATO,,koliko za EU,,i da ne nabrajam za shta vec...a koliko joj se vraca,,To je kao da ja na nekom semaforu dam tipu koji zica lovu za prezivljavanje a koristi je za alkohol..i ostale opijate..
Vidi se po GDP Češke, Poljske, Slovačke itd, koji jesu u EU i NATO i zemalja koje nisu članice.
Jebe te matematkia "do trećeg osnovne". :D


GDP?

Realni prikaz situacije?

Proizvode automobile i sta kao bogati?
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

EK isplaćuje 88,9 milijuna eura pomoći Zagrebu Empty Re: EK isplaćuje 88,9 milijuna eura pomoći Zagrebu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum