ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću Empty Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću

Post by Hektorović 8/8/2020, 22:38

Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću
prije 3 sata

Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću 86fcdb7a-a72a-4aa7-a27c-bfee03e7beca
Foto: Milan Sabic/PIXSELL
LJETOVANJE Nikoline i Vidoja Ristovića u vili 4 Islands u Kaštel Starom pretvorilo se u noćnu moru. Ristovići su s dvije njene kćeri, njegovom kćeri i s prijateljima došli u vilu 19. srpnja preko agencije Vip Holiday Booker.
Kao vlasnica vile navodi se Ana Šabić, supruga slovenskog državljanina Roka Gale. Kako tvrdi Nikolina, dvanaestog dana boravka u vili, s 30. na 31. srpnja, izbačeni su na ulicu. Rok Gale je napao Vidoja, njena kći Hana pala je u nesvijest zbog stresa i završila na Hitnoj, a ostali su i bez stvari u vrijednosti između 275 i 300 tisuća eura. Navela je da je riječ o novcu u gotovini (65 do 68 tisuća eura), muškom satu Custos (18 tisuća eura), satu Rolex Daytona rose gold (35 tisuća eura), narukvici Cartier Love s brilijantima (40 tisuća i 600 eura), muškom satu Pierre Kunz (zlato) 13/50 (25 tisuća eura), ženskom prstenu Cartier Panther (25 tisuća eura) te Chopard prstenu 3.75 ct (bijelo zlato) vrijednosti 65.000 eura. 
Ispričala je da je sve krenulo još prvog dana kad su došli u vilu koju su platili 19.500 eura za 14 noćenja.
"Uredno smo sklopili ugovor s agencijom i platili pola iznosa unaprijed, ni ne sluteći da ćemo biti potjerani, poniženi i pokradeni", rekla je za Slobodnu Dalmaciju.
"Tog prvog dana nas je dočekao Rok Gale i zamolio nas da mu u gotovini damo ostatak novca kao i depozit od tri tisuće eura u slučaju štete iako je bilo rečeno da će depozit biti dvije tisuće. Sve smo mu to uredno dali na ruke. Mila majko, što je potom uslijedilo... Taj čovjek nam je svaki dan počeo dolaziti s različitim izgovorima koji su se najčešće odnosili na radove u kući. Znao je ostajati i po 45 minuta, što je radio i gdje je sve ulazio, ne znamo. Potom je postao toliko slobodan da mi je govorio: Što si umorna, loše izgledaš, jesi li tulumarila?, a Vidoju je dobacivao: Smorila te obitelj? Imam ja neke Brazilke u Beogradu koje te mogu razonoditi. Čak mi je rekao da sam krivo namjestila traku za vježbanje pa da će morati naplatiti depozit. Vrhunac svega je bio kad smo vidjeli da je cijela vila prekrivena kamerama, što znači da je mogao pratiti svaki naš korak. Jednog dana kad smo bili na bazenu prijateljica i ja smo prekrili kameru, jer ako sam već toliko platila, imam pravo da se možda skinem u toples, zašto bi on to gledao... Možda ga je to razbjesnilo, ne znam. Unatoč našim pritužbama agenciji, točnije Dariju Šariću i Smiljani Barbarić koja je trebala biti naš VIP concierge i na raspolaganju 24 sata dnevno, a ženi glasa nismo čuli, tek smo dobili šturi odgovor kako je Rok Gale specifična osoba. Nisu nam se niti javljali na pozive te večeri kad se sve odigravalo", dodala je.
One večeri kad su izbačeni, tvrdi da je Vidoje bio s odvjetnikom, a ona s obitelji i prijateljima na večeri. Kako kaže, pred rampom su ih dočekala dva naoružana zaštitara, ispred njih bila je crvena Toyota Yaris bez registracijskih tablica dok su sva svjetla u kući bila ugašena.
"Ti su nam zaštitari rekli da su angažirani od strane Roka Gale i da nemamo ovlasti ući. Pali su povišeni tonovi, djeca su bila jako prepadnuta. U jednom trenutku Vidoje je uspio zaobići zaštitare i ući na stražnji ulaz kako bi iznio naše stvari. Vrata su bila poluotvorena, a kad je ušao, osjetio je da ga netko šutira i obara na pod. Rok Gale mu je sjedio na leđima dok je njegova supruga vikala: Četnička kurva koja puši srpski k.... neće ući u moju kuću ni za 15 života. Strašno nešto! Zvala sam policiju koja je stigla nakon 15 minuta. No, ubrzo sam po njihovom ponašanju shvatila kako poznaju zaštitare i samog Galu te da od njih neće biti nikakve koristi. Rekli su da je to privatno vlasništvo i da nas ne mogu pustiti", ispričala je.
U kuću su ušle prijateljica i Hana, a kako tvrdi Ristović, vukle su kofere preko makadama dok su ih vrijeđali. Hani je u jednom trenutku pozlilo i pala je u nesvijest, a Nikolinin prijatelj je ušao na silu, unio je u svoj automobil i odvezao u bolnicu.
"U jednom trenutku Gale je krenuo nasrtati na mene govoreći: Kurvo četnička, preskočit ću ogradu i rastrgat ću te. Jedva su ga uspjeli zaustaviti. Kad su nam napokon dozvolili da odemo sa stvarima, a nije bilo onih najvrjednijih, vikali su za nama: Sad dižemo rampu i ima da se gubite odavde! Vrhunac svega je bio kad je sutradan Vidoje samoinicijativno otišao u policiju kako bi prijavio Galu i njegovu suprugu zbog razbojničke krađe, napada i govora mržnje, ali je tamo zadržan 24 sata kao strani državljanin, iako većinu godine provodi u Hrvatskoj i ima unajmljenu kuću u Zagrebu kod Biserke Petrović. Gale ga je, naime, prijavio za prijetnje, u policiji je rekao da mu je Vidoje govorio kako će mu prebiti ženu, srušiti kuću, otkinuti glavu, što naravno nije istina", tvrdi Nikolina.
Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću 753736eb-9732-405e-9184-eb2ddcd72aec
Galina verzija je drugačija.
"Uništavali su mi kuću. I premda sam ih na to stalno upozoravao, nisu prestajali, a na kraju su mi još i zaprijetili. Uvijek se trudim oko gostiju, nikada prije, ponavljam, nikada ni s kim nisam imao problema. Pa osam ljudi je dva dana čistilo nakon njih. Morali smo kupovati nove stvari. Da su se držali kućnog reda i da nisu prijetili, nikada do toga ne bi došlo. Agenciji je bilo prijavljeno da će doći s dva pomeranca, a imali su četiri psa i toga afričkoga ježa koji je zasmrdio čitavu sobu. Ti psi su skakali u bazen i spavali su u krevetima, premda je to bilo zabranjeno kućnim redom. Navečer smo promijenili brave na vratima i zapriječili im ulaz jer smo se bojali da će sve uništiti. Kasnije smo im uz pratnju policije dali da iznesu stvari. Ma ništa nismo niti pipnuli, nikakvo zlato, novac, ništa. Ostavili smo sve kako smo našli da oni mogu iznijeti", rekao je.
"Dovršili smo 1. kolovoza kriminalističko istraživanje nad 42-godišnjim državljaninom Srbije zbog sumnje da je počinio kazneno djelo prijetnja na štetu 49-godišnjeg državljanina Slovenije na kaštelanskom području. Po provedenom kriminalističkom istraživanju protiv osumnjičenog je podnijeta kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu te je doveden policijskom pritvorskom nadzorniku. Nadalje, u odnosu na prijavu zaprimljenu 31. srpnja koju je podnijela 47-godišnjakinja kriminalističko istraživanje je u tijeku. Ako osoba smatra da su joj povrijeđena prava primjenom policijskih ovlasti od strane policijskih službenika, može podnijeti pritužbu", izvijestila je pak policija.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću Empty Re: Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću

Post by Hektorović 8/8/2020, 22:38

https://www.index.hr/magazin/clanak/ristovic-izbaceni-smo-iz-vile-kci-je-zavrsila-na-hitnoj-vlasnik-unistili-su-kucu/2203848.aspx
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću Empty Re: Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću

Post by Hektorović 8/8/2020, 22:39

Vidim Slovenac je umješan sa pranjem love

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/slovenci-prali-evre-mafijskim-bossom

I imao neke mutne poslove po BiH

http://www.idoconline.info/article/43745



Sumnjiva ekipa i sa jedne i se druge strane...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću Empty Re: Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću

Post by kaya 8/8/2020, 22:46

Svašta dakle.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću Empty Re: Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću

Post by kaya 8/8/2020, 22:48

Pobili se srbi i slovenci ...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću Empty Re: Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću

Post by michaellcmacha 8/8/2020, 22:56

u hrvatskoj... što ne na slovenskom ili srpskom moru... a ne da ocrnjuju hrvatski turizam svojim gadarijama... naglasak na slovensko i srpsko more...  :cleanteeth cheers

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću Empty Re: Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću

Post by debotoijusto 8/8/2020, 22:57

odlicna prica , lik s likom che-a ljetuje s 2-3m. kuna da se nadje u vili lika koji tezak xxx m. kun a svaki dan dolazi nesto popravit...i kamere

Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću 61552773
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću Empty Re: Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću

Post by epikur37 8/8/2020, 22:59

Neka institucije rade svoj posao...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću Empty Re: Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću

Post by Hektorović 8/8/2020, 23:02

kaya wrote:Pobili se srbi i slovenci ...
Lutao je oko 45 minuta po kući i zatim otišao, ne znam gdje. Znao je počinjati i razgovore s mojim suprugom i nagovarati ga na neke poslovne suradnje. Pričao je da je imao zaštitarsku tvrtku u Sloveniji, pa onda nešto u Republici Srpskoj...



https://www.jutarnji.hr/scena/domace-zvijezde/nikolina-pisek-izbacili-su-nas-i-pokrali-a-platili-smo-vilu-20-000-eura-vlasnik-unistavali-su-15012599


Realno čim čuješ da posluje po RS, treba zbrisati. :D

A ovo je sve skupa zbog nekog kvazielita preseravanja, da je rentala kod našeg Epija uštedjela bi tone love, imala ljubaznog domaćina i nebi je boljela glava.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću Empty Re: Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću

Post by Hektorović 8/8/2020, 23:04

debotoijusto wrote:odlicna prica , lik s likom che-a ljetuje s 2-3m. kuna da se nadje u vili lika koji tezak xxx m. kun a svaki dan dolazi nesto popravit...i kamere

Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću 61552773

Čim vidiš da je slovenac imao firme po RS i neke mutne poslove, treba zbrisat što dalje...

U biti nitko normalan ne plaća onoliko za rentanje, čak i ako ima lovu. Osim možda u par hotela gdje zbilja usluga na razini. Ovi skorojevići su dobili što su tražili...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću Empty Re: Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću

Post by Hektorović 8/8/2020, 23:06

Suprug je kod sebe imao oko 68.000 eura gotovine koju je par dana ranije podignuo s računa u Splitu jer je preko jednoga odvjetničkog ureda bio u pregovorima za kupnju jedne nekretnine u Zagrebu, a taj novac je trebao biti kapara. Također imali smo i skupocjeni nakit vrijedan oko 270.000 eura, tri muška sata, Cartierovu narukvicu s briljantima. Te dragocjenosti smo stavili u sef koji se nalazio u ormaru u mojoj sobi, međutim nakon tjedan dana je Vidoje krivo ukucao šifru u sef te se sef zablokirao, pa smo zvali Galu da otvori sef jer se mogao otvoriti i ključem. On je došao i otključao sef, međutim bilo mi je neugodno jer sam vidjela da ima ključ, pa smo odlučili da nakit više ne držimo u sefu.




koja žgadija
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću Empty Re: Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću

Post by danni1 8/8/2020, 23:18

Hektorović wrote:Suprug je kod sebe imao oko 68.000 eura gotovine koju je par dana ranije podignuo s računa u Splitu jer je preko jednoga odvjetničkog ureda bio u pregovorima za kupnju jedne nekretnine u Zagrebu, a taj novac je trebao biti kapara. Također imali smo i skupocjeni nakit vrijedan oko 270.000 eura, tri muška sata, Cartierovu narukvicu s briljantima. Te dragocjenosti smo stavili u sef koji se nalazio u ormaru u mojoj sobi, međutim nakon tjedan dana je Vidoje krivo ukucao šifru u sef te se sef zablokirao, pa smo zvali Galu da otvori sef jer se mogao otvoriti i ključem. On je došao i otključao sef, međutim bilo mi je neugodno jer sam vidjela da ima ključ, pa smo odlučili da nakit više ne držimo u sefu.




koja žgadija
Jesu li prijavili gotovo 300 000€ vrijedan nakit kad su dolazili u RH?

Takve glupave priće može samo debil povjerovat.

_________________
Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću Empty Re: Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću

Post by kaya 8/8/2020, 23:29

michaellcmacha wrote:u hrvatskoj... što ne na slovenskom ili srpskom moru... a ne da ocrnjuju hrvatski turizam svojim gadarijama... naglasak na slovensko i srpsko more...  :cleanteeth cheers
😀, Da. Uništavaju nam turizam svojim čarkama.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću Empty Re: Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću

Post by epikur37 8/8/2020, 23:34

Hektorović wrote:

U biti nitko normalan ne plaća onoliko za rentanje, čak i ako ima lovu. Osim možda u par hotela gdje zbilja usluga na razini.

x

ma preseravanje, teško
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću Empty Re: Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću

Post by Guest 8/8/2020, 23:36

Nema tu ništa čudno i ja sve svoje dragocjenosti nosim sa sobom kad idem na odmor  :D

Istinabog....radi se o mobitelu i Toyoti Yaris...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću Empty Re: Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću

Post by epikur37 8/8/2020, 23:40

MaximusDecimusMiridije wrote:Nema tu ništa čudno i ja sve svoje dragocjenosti nosim sa sobom kad idem na odmor  :D

Istinabog....radi se o mobitelu i Toyoti Yaris...

Kako kaže, pred rampom su ih dočekala dva naoružana zaštitara, ispred njih bila je crvena Toyota Yaris bez registracijskih tablica dok su sva svjetla u kući bila ugašena.

di si ti bio te noći?
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću Empty Re: Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću

Post by Hektorović 8/8/2020, 23:40

MaximusDecimusMiridije wrote:Nema tu ništa čudno i ja sve svoje dragocjenosti nosim sa sobom kad idem na odmor  :D

Istinabog....radi se o mobitelu i Toyoti Yaris...

Pa ti nisi fensi šmensi elita i influencer :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću Empty Re: Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću

Post by Hektorović 8/8/2020, 23:41

epikur37 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Nema tu ništa čudno i ja sve svoje dragocjenosti nosim sa sobom kad idem na odmor  :D

Istinabog....radi se o mobitelu i Toyoti Yaris...

Kako kaže, pred rampom su ih dočekala dva naoružana zaštitara, ispred njih bila je crvena Toyota Yaris bez registracijskih tablica dok su sva svjetla u kući bila ugašena.

di si ti bio te noći?

:D :D Epi, oko sokolovo
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću Empty Re: Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću

Post by Guest 8/8/2020, 23:47

Hektorović wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Nema tu ništa čudno i ja sve svoje dragocjenosti nosim sa sobom kad idem na odmor  :D

Istinabog....radi se o mobitelu i Toyoti Yaris...

Pa ti nisi fensi šmensi elita i influencer :D

Pa nije da nebih ja...ali niti imam para niti izgleda  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću Empty Re: Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću

Post by Guest 8/8/2020, 23:48

epikur37 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Nema tu ništa čudno i ja sve svoje dragocjenosti nosim sa sobom kad idem na odmor  :D

Istinabog....radi se o mobitelu i Toyoti Yaris...

Kako kaže, pred rampom su ih dočekala dva naoružana zaštitara, ispred njih bila je crvena Toyota Yaris bez registracijskih tablica dok su sva svjetla u kući bila ugašena.

di si ti bio te noći?

Moja je plave boje molim lijepo! I to neke neobične plave!  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću Empty Re: Ristović: Izbačeni smo iz vile, kći je završila na Hitnoj; vlasnik: Uništili su kuću

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum