ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Britanci sjebali španjolski proračun

Go down

Britanci sjebali španjolski proračun Empty Britanci sjebali španjolski proračun

Post by RayMabus 26/7/2020, 14:15

:tu

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/britanci-u-soku-spanjolska-sezona-pred-krahom-iznenadna-odluka-londona-posijala-paniku-i-kaos-15010314
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Britanci sjebali španjolski proračun Empty Re: Britanci sjebali španjolski proračun

Post by RayMabus 26/7/2020, 14:19

Nama neće jer smo manja destinacija i nemamo 1000 zaraženih u jednom danu ko Katalonija nikidan.

Uostalom :

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/bracki-dani-borisa-johnsona-bio-je-smjesten-u-vili-sutivan-nacelnik-opcine-govorio-mmu-je-kolega-a-najvise-je-uzivao-u-zubacima-i-domacem-vinu-9173957

Ode i ja imam kuću 500 metara od ove vile bliže moru a ćaća od ovog načelnika Sutivana mi je poslovni partner.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Britanci sjebali španjolski proračun Empty Re: Britanci sjebali španjolski proračun

Post by RayMabus 26/7/2020, 14:22

Socijalist Pedro Sančez na aparatima.

Johnson. :tu

RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Britanci sjebali španjolski proračun Empty Re: Britanci sjebali španjolski proračun

Post by RayMabus 27/7/2020, 18:50

Ha ha ha pa pa turizam. Vrhunski.



https://www.klix.ba/vijesti/svijet/u-spaniji-tokom-vikenda-vise-od-6-000-novih-slucajeva-zaraze-koronavirusom/200727156


Britanci sjebali španjolski proračun 61nxtbn5FXL._AC_SY450_
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Britanci sjebali španjolski proračun Empty Re: Britanci sjebali španjolski proračun

Post by Guest 27/7/2020, 19:02

Mislim da više nema scenarija ni smisla boriti se, eventualno skloniti starije, kronične bolesnike i osobe s narušenim imunitetom, koliko se može.

Virus se širi snažno, nezaustavljivo. Stopa smrtnosti je malena. Kako sad stvari stoje, svi ćemo se zaraziti (ili već jesmo), golema većina će bolest prohodati ili imati zanemarive simptome.

Cjepivo se neće uspjeti napraviti za jedan soj još dosta vremena, a virus mutira non-stop novi sojevi. Ljudi koji su preboljeli jedan soj, sad bivaju pozitivni na drugi.

Nije tu neko popuštanje, jer nekog izbora ja ne vidim. Možemo probati uvesti u kako-tako sterilne uvjete one koje ne smijemo izložiti riziku, a za druge...previše se proširilo, i nema stopu smrtnosti koja bi uvjetovala bilo kakvu posebnu mjeru na razini čitave populacije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Britanci sjebali španjolski proračun Empty Re: Britanci sjebali španjolski proračun

Post by Hektorović 27/7/2020, 19:34

Španjolska 6000 novih preko vikenda.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Britanci sjebali španjolski proračun Empty Re: Britanci sjebali španjolski proračun

Post by Hektorović 27/7/2020, 19:38

mobiu$ wrote:Mislim da više nema scenarija ni smisla boriti se, eventualno skloniti starije, kronične bolesnike i osobe s narušenim imunitetom, koliko se može.

Virus se širi snažno, nezaustavljivo. Stopa smrtnosti je malena. Kako sad stvari stoje, svi ćemo se zaraziti (ili već jesmo), golema većina će bolest prohodati ili imati zanemarive simptome.

Cjepivo se neće uspjeti napraviti za jedan soj još dosta vremena, a virus mutira non-stop novi sojevi. Ljudi koji su preboljeli jedan soj, sad bivaju pozitivni na drugi.

Nije tu neko popuštanje, jer nekog izbora ja ne vidim. Možemo probati uvesti u kako-tako sterilne uvjete one koje ne smijemo izložiti riziku, a za druge...previše se proširilo, i nema stopu smrtnosti koja bi uvjetovala bilo kakvu posebnu mjeru na razini čitave populacije.

Cjepiva definitivno dolaze, toliko je love i truda uloženo da bi bilo čudo da ga ne bude... Prvo klasična a onda na sljedeće ljeto stiže i mRNA. Jedini problem će biti cijepiti dovoljno ljudi, pošto je očito kako će biti masa conspiracy theory budala koja će to odbijati.

Uz cjepivo se još radi na inhibitorima svih vrsta, i tu su već neke stvari napravljene... Znam povjerljivo kako samo u Americi sve laboratorije koje su prije radile od raka do drugih bolesti, sva biokemija, sad skoro isključivo rade na COVID-19, sve ostalo nije niti drugi, nego treći plan.



Često je problem lova, a to u ovom slučaju nije.

Na ovim mojom informiranim pretpostavkama počiva i čitava svjetska burza.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Britanci sjebali španjolski proračun Empty Re: Britanci sjebali španjolski proračun

Post by Guest 27/7/2020, 21:12

Hektorović wrote:
mobiu$ wrote:Mislim da više nema scenarija ni smisla boriti se, eventualno skloniti starije, kronične bolesnike i osobe s narušenim imunitetom, koliko se može.

Virus se širi snažno, nezaustavljivo. Stopa smrtnosti je malena. Kako sad stvari stoje, svi ćemo se zaraziti (ili već jesmo), golema većina će bolest prohodati ili imati zanemarive simptome.

Cjepivo se neće uspjeti napraviti za jedan soj još dosta vremena, a virus mutira non-stop novi sojevi. Ljudi koji su preboljeli jedan soj, sad bivaju pozitivni na drugi.

Nije tu neko popuštanje, jer nekog izbora ja ne vidim. Možemo probati uvesti u kako-tako sterilne uvjete one koje ne smijemo izložiti riziku, a za druge...previše se proširilo, i nema stopu smrtnosti koja bi uvjetovala bilo kakvu posebnu mjeru na razini čitave populacije.

Cjepiva definitivno dolaze, toliko je love i truda uloženo da bi bilo čudo da ga ne bude... Prvo klasična a onda na sljedeće ljeto stiže i mRNA. Jedini problem će biti cijepiti dovoljno ljudi, pošto je očito kako će biti masa conspiracy theory budala koja će to odbijati.

Uz cjepivo se još radi na inhibitorima svih vrsta, i tu su već neke stvari napravljene... Znam povjerljivo kako samo u Americi sve laboratorije koje su prije radile od raka do drugih bolesti, sva biokemija, sad skoro isključivo rade na COVID-19, sve ostalo nije niti drugi, nego treći plan.



Često je problem lova, a to u ovom slučaju nije.

Na ovim mojom informiranim pretpostavkama počiva i čitava svjetska burza.

Đenerale, da te pitam, misliš li ti da je ovo prirodno iskombiniran virus? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Britanci sjebali španjolski proračun Empty Re: Britanci sjebali španjolski proračun

Post by Hektorović 27/7/2020, 22:00

mobiu$ wrote:
Đenerale, da te pitam, misliš li ti da je ovo prirodno iskombiniran virus? :)

Pojma nemam, al je malo sumnjivo da se pojavio baš 10 kilometara od najboljeg Kineskog biološkog laboratorija a tisućama kilometara od špilja južne kine (čije mikroorganizme baš proučava taj laboratorij).

Da su namjerno pustili, ne, da im je nešto slučajno izašlo vanka, možda. Definitivno je ili iz špilje ili iz laboratorije.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Britanci sjebali španjolski proračun Empty Re: Britanci sjebali španjolski proračun

Post by Guest 27/7/2020, 23:05

Hektorović wrote:
mobiu$ wrote:
Đenerale, da te pitam, misliš li ti da je ovo prirodno iskombiniran virus? :)

Pojma nemam, al je malo sumnjivo da se pojavio baš 10 kilometara od najboljeg Kineskog biološkog laboratorija a tisućama kilometara od špilja južne kine (čije mikroorganizme baš proučava taj laboratorij).

Da su namjerno pustili, ne, da im je nešto slučajno izašlo vanka, možda. Definitivno je ili iz špilje ili iz laboratorije.

Meni to nekako nategnuto, pa protokoli koje imaju na takvim mjestima su takvi da se takve stvari jednostavno ne događaju. Sad bi netko rekao...to je Kina. Ali jebiga svaka zemlja koja razvojno ode toliko daleko da ima takve laboratorije vode računa o tome da se takvi zajebi ne dogode.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Britanci sjebali španjolski proračun Empty Re: Britanci sjebali španjolski proračun

Post by RayMabus 30/7/2020, 21:35

Španjolska : 1229 novih slučajeva u posljednja 24 sata

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/svijet/epidemija-ne-jenjava-spanjolska-francuska-britanija-i-irska-zabiljezile-rekordan-broj-novozarazenih-koronavirusom-u-posljednjih-nekoliko-tjedana-1035504

RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Britanci sjebali španjolski proračun Empty Re: Britanci sjebali španjolski proračun

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum