ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jedna mučna tema(posebno za Kaju)

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Jedna mučna tema(posebno za Kaju) - Page 2 Empty Re: Jedna mučna tema(posebno za Kaju)

Post by jastreb 13/7/2020, 21:40

Eroo wrote:
סמאל wrote:Najgore od svega,što mnogo toga prođe ispod radara,a najmučnije kad to rade djeca.
Kad se maloljetnici iživljavaju na životinjama,onda što možeš očekivat od njih kad porastu,već da se pretvore u Galaktičke generale s 5*.
Djeca su iskrena, a kad odrastu samo glume iskrenost.
Odgovor obojici:

Moje je mišljenje kako djeca obično nemaju razvijen osjećaj za samilost,pa je među djecom kudikamo veća prisutnost omalovažavanja ,zlostavljanja i naročito nemilosrdnog izrugivanja svojih vršnjaka.

Takvih stvari među odraslima gotovo da i nema.

Kad ste vidjeli da četrdesetogodišnjaci ismijavaju nekog svog vršnjaka zato što nosi naočale sa velikom dioptrijom,ili da se tridesetogodišnjaci pa makar bili i pijani ili našmrkani,smiju čovjeku koji nema jednu ruku???

To je uglavnom dječji specifikum. Djeca još ne znaju šta je život. I ne razmišljaju potpuno.   Dakle.po meni bi bilo čudnije da ovakve stvari čine odrasle,zrele osobe.

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Jedna mučna tema(posebno za Kaju) - Page 2 Empty Re: Jedna mučna tema(posebno za Kaju)

Post by Guest 13/7/2020, 21:53

jastreb wrote:
Eroo wrote:
סמאל wrote:Najgore od svega,što mnogo toga prođe ispod radara,a najmučnije kad to rade djeca.
Kad se maloljetnici iživljavaju na životinjama,onda što možeš očekivat od njih kad porastu,već da se pretvore u Galaktičke generale s 5*.
Djeca su iskrena, a kad odrastu samo glume iskrenost.
Odgovor obojici:

Moje je mišljenje kako djeca obično nemaju razvijen osjećaj za samilost,pa je među djecom kudikamo veća prisutnost omalovažavanja ,zlostavljanja i naročito nemilosrdnog izrugivanja svojih vršnjaka.

Ovo se totalno slažem. I onda kad se djeca okrenu samoobrani uz upotrebu kombinirki i skalpela onda svi seru po tome što se branio da je opet u kurcu...  :|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jedna mučna tema(posebno za Kaju) - Page 2 Empty Re: Jedna mučna tema(posebno za Kaju)

Post by veber 13/7/2020, 22:03

MaximusDecimusMiridije wrote:
jastreb wrote:
Eroo wrote:
סמאל wrote:Najgore od svega,što mnogo toga prođe ispod radara,a najmučnije kad to rade djeca.
Kad se maloljetnici iživljavaju na životinjama,onda što možeš očekivat od njih kad porastu,već da se pretvore u Galaktičke generale s 5*.
Djeca su iskrena, a kad odrastu samo glume iskrenost.
Odgovor obojici:

Moje je mišljenje kako djeca obično nemaju razvijen osjećaj za samilost,pa je među djecom kudikamo veća prisutnost omalovažavanja ,zlostavljanja i naročito nemilosrdnog izrugivanja svojih vršnjaka.

Ovo se totalno slažem. I onda kad se djeca okrenu samoobrani uz upotrebu kombinirki i skalpela onda svi seru po tome što se branio da je opet u kurcu...  :|
o čemu vi bulaznite?
djeca su ti djeca.
uvijek.
barem normalnim ljudima.
meni je stari održao ovor o štetnosti cigare. ne po bosanski za duvan već cohiba.
gledam i nemrem bilivit. a imam 50g

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Jedna mučna tema(posebno za Kaju) - Page 2 Empty Re: Jedna mučna tema(posebno za Kaju)

Post by Guest 13/7/2020, 22:05

Djeca po defaultu su sposobna za okrutnosti za kakve bi se u Auschwitzu medalje dijelilo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jedna mučna tema(posebno za Kaju) - Page 2 Empty Re: Jedna mučna tema(posebno za Kaju)

Post by veber 13/7/2020, 22:10

MaximusDecimusMiridije wrote:Djeca po defaultu su sposobna za okrutnosti za kakve bi se u Auschwitzu medalje dijelilo.
gjeca imaju tu liniju preživljavanja. čak su i okrutna.
osvetoljubiva.


mi odrasli smo grozniji.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Jedna mučna tema(posebno za Kaju) - Page 2 Empty Re: Jedna mučna tema(posebno za Kaju)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum