ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade Empty Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade

Post by RayMabus 7/13/2020, 11:52

Moraš se smijat ovoj politici. A neka ga malo. Da ne kažu da smo ustaše.

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2197758

A jbte komedije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176245
2014-04-11


Back to top Go down

Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade Empty Re: Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade

Post by kic 7/13/2020, 11:56

'Potpredsjednik za društvene djelatnosti i ljudska prava Vlade RH nadređen je ministrima zdravstva, obrazovanja, znanosti, kulture, informiranja, mirovinskog sustava, rada, socijale, sporta', napisala je Kosor.

'Zato što vodi koordinaciju na kojoj moraju biti i ministri. Bez njegovog odobrenja zakon npr. ne može proći koordinaciju. Što ne prođe koordinaciju, ne može na sjednicu Vlade.'

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/sdss-dobiva-mjesto-potpredsjednika-vlade-je-li-ono-tako-nevazno-kako-se-to-prikazuje-foto-20200710

eto što su vam ministri
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade Empty Re: Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade

Post by RayMabus 7/13/2020, 12:09

Ja sam ionako u oporbi tako da mi je svejedno. Imam primjedbe na tog Miloševića kad je na obljetnici pokolja Srba od strane ustaša u Bjelovaru počeo pričati kako je to bilo smišljeno i ničim izazvano a onda ja pogleda a par dana prije vojska kraljevine Jugoslavije napravila pokolj Hrvata i ustaše se osvetile.

Tako da če baš bit zanimljivo gledat njegovo predsjedanje jer sam ga uhvatio u laži.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176245
2014-04-11


Back to top Go down

Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade Empty Re: Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade

Post by marcellus 7/13/2020, 12:13

još kajtazija za premijera...

_________________
Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade Empty Re: Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade

Post by vuksadinare 7/13/2020, 12:14

marcellus wrote:još kajtazija za premijera...
...ne znaima to njega..on hoce biti ministar zastite okolisa i energetike Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade Empty Re: Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade

Post by RayMabus 7/13/2020, 12:16

Citirat ću njegove riječi : Taj zločin nije bio slučajan i označio je početak genocidne zločinačke politike.

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/komemoracija-na-79-godisnjicu-masovnog-ustaskog-zlocina-u-gudovcu-20200428

Taj zločin nije bio slučajan dakle bio je namjeran i označio je početak genocidne politike.

Nigdje ni riječi o tome da je taj zločin osveta ustaša nad zločinom kraljevine Jugoslavije nad Hrvatima u tom kraju par dana prije.

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Pokolj_u_Gudovcu


No prvi minus si od mene dobio. Sad ću te samo gledat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176245
2014-04-11


Back to top Go down

Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade Empty Re: Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade

Post by vuksadinare 7/13/2020, 12:19

Kajtazi:E plenki..

Plenki:Reci...

Kajtazi:Mogu ja da budem ono kako ono 

rece..zaštita neka...da budem ministar...plenki...moze...

Plenki:ma moze bratko...

Kajtazi:I moj burke...moze da mi pomaze...kako ono..neki pomocnik da bude...

Plenki:ma moze...

Kajtazi:I moja sestra emina...ona hoce da bude neka kako ono...ministarka...

Plenki:ma moze sve moze..

Kajtazi:Moj komsija hoce da bude...kako ono...da tvoj tajnik bude...

Plenki:evo odmah biljezim...

Kajtazi:A sta ce da ostane hrvatima..ovaj...tvojim

Plenki:muda crnog labuda
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade Empty Re: Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade

Post by RayMabus 7/13/2020, 13:13

Znaš šta je problem s tim Miloševićem ? Njegova izjava o pokolju Srba u Gudovcu di on uopće ne spominje pokolj Hrvata civila od strane vojske kraljevine Jugoslavije prije toga i da je to bila odmazda za to pa ispada da su eto ovi tamo došli bezveze itd i onda ispada da je to bilo planirano a u osnovi su Srbi prvi počeli a ti Srbi su vojnici kraljevine Jugoslavije.

A inače tko ne zna povijest da podsjetim , to su ovi :

Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade CETNICKA-ZASTAVA_slika_O_40569325
RayMabus
RayMabus

Posts : 176245
2014-04-11


Back to top Go down

Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade Empty Re: Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade

Post by Guest 7/13/2020, 13:17

Boris Milošević?

On si je ''dobar'' s Tonsonom. 

Kaj bu sad Tonson?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade Empty Re: Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade

Post by Guest 7/13/2020, 13:19

RayMabus wrote:Znaš šta je problem s tim Miloševićem ? Njegova izjava o pokolju Srba u Gudovcu di on uopće ne spominje pokolj Hrvata civila od strane vojske kraljevine Jugoslavije prije toga i da je to bila odmazda za to pa ispada da su eto ovi tamo došli bezveze itd i onda ispada da je to bilo planirano a u osnovi su Srbi prvi počeli a ti Srbi su vojnici kraljevine Jugoslavije.

A inače tko ne zna povijest da podsjetim , to su ovi :

Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade CETNICKA-ZASTAVA_slika_O_40569325



Pardon ... to su i ''oficijelno'' antifašisti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade Empty Re: Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade

Post by Hektorović 7/13/2020, 13:24

Funkcija je više simbolička nego stvarna, a Hrvati kao narod nebi trebali imati problem ponuditi i manjinama manji udio u vladi.

jaka nacija ne pati od takvih sitnih nesigurnosti.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade Empty Re: Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade

Post by RayMabus 7/13/2020, 13:26

To je Plenkovicev problem. Nije moj. Meni ne bi mogao postat ništa u državi dok ne objasni detaljno svoju izjavu oko pokolja Srba u Gudovcu i zbog čega prešućuje da je to bila odmazda zbog pokolja četnika nad Hrvatima.

Možda podržava četnike ? I pokolje istih nad hrvatskim civilima ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176245
2014-04-11


Back to top Go down

Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade Empty Re: Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade

Post by Hektorović 7/13/2020, 13:29

RayMabus wrote:To je Plenkovicev problem. Nije moj. Meni ne bi mogao postat ništa u državi dok ne objasni detaljno svoju izjavu oko pokolja Srba u Gudovcu i zbog čega prešućuje da je to bila odmazda zbog pokolja četnika nad Hrvatima.

Možda podržava četnike ?

Predložio ga je SDSS, oni vode svoju politiku.

Na koncu manjine i pojedinci neka imaju svoje viđenje povijesti. No na svaku reviziju treba odgovoriti i to je to.

Kažem ne treba se pretvarati u nesigurne Srbe i Bošnjake koji ne trpe pluralizam.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade Empty Re: Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade

Post by Guest 7/13/2020, 13:29

Hektorović wrote:Funkcija je više simbolička nego stvarna, a Hrvati kao narod nebi trebali imati problem ponuditi i manjinama manji udio u vladi.

jaka nacija ne pati od takvih sitnih nesigurnosti.


Jaka nacija ne jebe takve žohare niti 1/2 %.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade Empty Re: Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade

Post by Hektorović 7/13/2020, 13:30

Na koncu autentičan predstavnik Srba kao potpredsjednik vlade je politički srednji prst Vučiću i njegovom laprdanju.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade Empty Re: Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade

Post by RayMabus 7/13/2020, 13:32

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:To je Plenkovicev problem. Nije moj. Meni ne bi mogao postat ništa u državi dok ne objasni detaljno svoju izjavu oko pokolja Srba u Gudovcu i zbog čega prešućuje da je to bila odmazda zbog pokolja četnika nad Hrvatima.

Možda podržava četnike ?

Predložio ga je SDSS, oni vode svoju politiku.

Na koncu manjine i pojedinci neka imaju svoje viđenje povijesti. No na svaku reviziju treba odgovoriti i to je to.

Kažem ne treba se pretvarati u nesigurne Srbe i Bošnjake koji ne trpe pluralizam.
Ja ću mu dat šansu. Jedan minus ima al mora ih imat više od jednog da se moje promatranje pretvori i u konkretnu akciju.

To je P vlada. Njegova odgovornost.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176245
2014-04-11


Back to top Go down

Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade Empty Re: Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade

Post by Guest 7/13/2020, 13:33

Hektorović wrote:Funkcija je više simbolička nego stvarna, a Hrvati kao narod nebi trebali imati problem ponuditi i manjinama manji udio u vladi.

jaka nacija ne pati od takvih sitnih nesigurnosti.


Kurca bi tako pragmatizirao glede viđenja povijesti da je neki muslić tipa Hasanče u hrvatskoj vladi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade Empty Re: Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade

Post by RayMabus 7/13/2020, 13:37

Sovak wrote:
Hektorović wrote:Funkcija je više simbolička nego stvarna, a Hrvati kao narod nebi trebali imati problem ponuditi i manjinama manji udio u vladi.

jaka nacija ne pati od takvih sitnih nesigurnosti.


Kurca bi tako pragmatizirao glede viđenja povijesti da je neki muslić tipa Hasanče u hrvatskoj vladi.
Pusti ga. On to radi radi Dodika.

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/dodik-cestitao-plenkovicu-poziva-na-poboljsanje-polozaja-srba-u-hrvatskoj-20200707

Nakon pada Strahea u Austriji podpredsjednik vlade RH iz redova nacionalne manjine a koji je pripadnik srpske manjine je jedan politički čin i prema RS.


Last edited by RayMabus on 7/13/2020, 13:38; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176245
2014-04-11


Back to top Go down

Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade Empty Re: Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade

Post by Hektorović 7/13/2020, 13:37

Sovak wrote:
Hektorović wrote:Funkcija je više simbolička nego stvarna, a Hrvati kao narod nebi trebali imati problem ponuditi i manjinama manji udio u vladi.

jaka nacija ne pati od takvih sitnih nesigurnosti.


Kurca bi tako pragmatizirao glede viđenja povijesti da je neki muslić tipa Hasanče u hrvatskoj vladi.

Pa i bio je Hasanče i nisam histerizirao, s time kao što piše epikur, problem Hasančeta je problem trojanskog konja pošto nastupa sa pozicije Hrvarskog nacionalizma dok gura Bošnjačke interese, a ne sa pozicije predstavnika Bošnjačke manjine.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade Empty Re: Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade

Post by kaya 7/13/2020, 13:40

Pa to nije nužno loše, jedino se malo nezgodno preziva.
On zna da će biti pod povećalom i samim time biti će korektniji i raditi u hrvatskom interesu. Bar mislim...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade Empty Re: Škoristi na aparatima , Milošević potpredsjednik vlade

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum