ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa

Go down

Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa Empty Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa

Post by RayMabus Thu 9 Jul - 7:24

Ha ha ha riješili se Pernara i sad ovi

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/grbin-potvrdio-da-zeli-biti-novi-sef-sdp-a-nasa-stranka-je-zapustena-i-mnogi-su-njome-razocarani-15007161
RayMabus
RayMabus

Posts : 175653
2014-04-11


Back to top Go down

Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa Empty Re: Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa

Post by vuksadinare Thu 9 Jul - 7:28

ako ovaj dođe za presjednika na sljedecim izborima...maximum maximuma 15 mandata Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa Empty Re: Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa

Post by RayMabus Thu 9 Jul - 7:33

A bar ćemo se nasmijat. Pogubili se. Ne znaju di in je guzica a di glava. Mislili su da če dobit mandate na izvolte a kad ono prc Milojka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175653
2014-04-11


Back to top Go down

Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa Empty Re: Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa

Post by vuksadinare Thu 9 Jul - 7:37

RayMabus wrote:A bar ćemo se nasmijat. Pogubili se. Ne znaju di in je guzica a di glava. Mislili su da če dobit mandate na izvolte a kad ono prc Milojka.
pa poanta je ova...ako nece piti peđa predsjednik...bice im maras..ako nece maras...bice im fred matic....ko nece biti fred matic...bit cem im hajdas doncic..ako pak nece biti ovaj bice im kreso beljak...zapravo jednostavno ni nemaju neki izbor...osim da zamole zokija da abdicira....ove sto vrijede...je zoki znogirao i stari su....kog go izaberu...nije im svjetla buducnost Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa Empty Re: Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa

Post by RayMabus Thu 9 Jul - 7:47

Smiješni su. Ceo svet im se smije. Ako žele povratiti dio biračkog tijela onda jedino šta dolazi u obzir je žena na čelu SDP jer jedino to može parirati Plenkovicu da na centru vrati dio birača prema ljevici centra.

Sve ostalo je promašaj jer nit jedan muški trenutno ne može ugrozit Plenkovica na centru.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175653
2014-04-11


Back to top Go down

Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa Empty Re: Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa

Post by catabbath Thu 9 Jul - 8:24

Nema baš nekog izbora. Jedino bi bila fora da je šef SDPa iz Pule kao i šef IDSa a baš se ne vole :). I riječki SDP je pušiona.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12394
2015-08-21


Back to top Go down

Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa Empty Re: Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa

Post by vuksadinare Thu 9 Jul - 8:25

peđa da bude predsjednik sdp-a jedino bi bio upamcen sto bi bio najvisi predsjednik Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa Empty Re: Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa

Post by Guest Thu 9 Jul - 8:42

Peđa ima + na račun glazbenih preferencija kad se utoči za šankom.

Najbolji kandidat bi bio Hajduković. Šef SDP-a mora biti naviknut na batine od partnera i guženje od političke konkurencije, a Hajduković tu ima jake reference.

Ako ne uspije na unutarstranačkim u SDP-u, uvijek mu ostaje DP...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa Empty Re: Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa

Post by Guest Thu 9 Jul - 8:45

vuksadinare wrote:peđa da bude predsjednik sdp-a jedino bi bio upamcen sto bi bio najvisi predsjednik Basketball

Jedanputa je bio na Korzu dok sam prolazio, pa ogroman je.

Podsjetio me na jednog kečera kad sam bio mali, užasno sam ga se bojao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa Empty Re: Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa

Post by vuksadinare Thu 9 Jul - 8:50

mobiu$ wrote:
vuksadinare wrote:peđa da bude predsjednik sdp-a jedino bi bio upamcen sto bi bio najvisi predsjednik Basketball

Jedanputa je bio na Korzu dok sam prolazio, pa ogroman je.

Podsjetio me na jednog kečera kad sam bio mali, užasno sam ga se bojao.
...j sam ga vidio u zagrebu..opisoa bi ga kao veliko dijete Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa Empty Re: Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa

Post by RayMabus Thu 9 Jul - 9:10

Oglasio se i Linić.

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/politika/sdp-bi-dogodine-mogao-izgubiti-i-rijeku-slavko-linic-bivsi-ministar-progovorio-o-stanju-u-stranci-iz-koje-je-izbacen-prije-sest-godina-1031356
RayMabus
RayMabus

Posts : 175653
2014-04-11


Back to top Go down

Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa Empty Re: Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa

Post by Guest Thu 9 Jul - 9:13

vuksadinare wrote:ako ovaj dođe za presjednika na sljedecim izborima...maximum maximuma 15 mandata Basketball

Što baš je simpa lik.

Kakobirekao....daleko od toga da će preokrenuti stvari za tu stranku ali opet teško da i mogu niže pasti  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa Empty Re: Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa

Post by marcellus Thu 9 Jul - 9:14

sad će se i u SDP-u pjevat Čavoglave cheers

_________________
Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa Empty Re: Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa

Post by vuksadinare Thu 9 Jul - 9:16

jebote zivot kad nam plenki ispade najbolji politicar....koji je 2000-te kuhao kavu mati granicu i lupao pecate No
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa Empty Re: Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa

Post by Guest Thu 9 Jul - 9:23

vuksadinare wrote:jebote zivot kad nam plenki ispade najbolji politicar....koji je 2000-te kuhao kavu mati granicu i lupao pecate No

kad su alternativa Bernardić i Škoro.....Plenki ti dođe Cincinnatus  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa Empty Re: Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa

Post by vuksadinare Thu 9 Jul - 9:25

MaximusDecimusMiridije wrote:
vuksadinare wrote:jebote zivot kad nam plenki ispade najbolji politicar....koji je 2000-te kuhao kavu mati granicu i lupao pecate No

kad su alternativa Bernardić i Škoro.....Plenki ti dođe Cincinnatus  :D
...da je bandic mlađi i u najboljim politickim godinama pomeo bi ove sve..i da je ostao u sdp-u
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa Empty Re: Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa

Post by vuksadinare Thu 9 Jul - 9:27

eto na sto nam je politika spala...da moramo zazivati arlovice,racana,budišu i slicne....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa Empty Re: Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa

Post by catabbath Thu 9 Jul - 9:42

mobiu$ wrote:
vuksadinare wrote:peđa da bude predsjednik sdp-a jedino bi bio upamcen sto bi bio najvisi predsjednik Basketball

Jedanputa je bio na Korzu dok sam prolazio, pa ogroman je.

Podsjetio me na jednog kečera kad sam bio mali, užasno sam ga se bojao.

Mda ali je bezopasan u tom smislu.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12394
2015-08-21


Back to top Go down

Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa Empty Re: Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa

Post by vuksadinare Thu 9 Jul - 9:45

catabbath wrote:
mobiu$ wrote:
vuksadinare wrote:peđa da bude predsjednik sdp-a jedino bi bio upamcen sto bi bio najvisi predsjednik Basketball

Jedanputa je bio na Korzu dok sam prolazio, pa ogroman je.

Podsjetio me na jednog kečera kad sam bio mali, užasno sam ga se bojao.

Mda ali je bezopasan u tom smislu.
dijete u tijelu međeda lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa Empty Re: Peđa objavio kandidaturu za šefa SDPa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum