ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glasnović : Pokraden sam na izborima

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Glasnović : Pokraden sam na izborima Empty Glasnović : Pokraden sam na izborima

Post by RayMabus 7/7/2020, 18:11

Tužit će ih

https://www.google.com/amp/s/amp.index.hr/article/2196384/glasnovic-tvrdi-da-je-pokraden-na-izborima-izvjescujem-hrvatsku-i-svjetsku-javnost
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Glasnović : Pokraden sam na izborima Empty Re: Glasnović : Pokraden sam na izborima

Post by IL Risorto 7/7/2020, 18:13

Jedna od boljih stvari ovih izora je ta,što nećemo više gledati tog retarda i slušat njegove shizofrene teorije.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Glasnović : Pokraden sam na izborima Empty Re: Glasnović : Pokraden sam na izborima

Post by jastreb 7/7/2020, 18:13

Tko stoji iza krađe?

Udba ili Srbi ?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Glasnović : Pokraden sam na izborima Empty Re: Glasnović : Pokraden sam na izborima

Post by jastreb 7/7/2020, 18:14

סמאל wrote:Jedna od boljih stvari ovih izora je ta,što nećemo više gledati tog retarda i slušat njegove shizofrene teorije.
Baš. To i ja kažem. Luđak na kvadrat. I jako negativan entitet.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Glasnović : Pokraden sam na izborima Empty Re: Glasnović : Pokraden sam na izborima

Post by IL Risorto 7/7/2020, 18:15

jastreb wrote:
סמאל wrote:Jedna od boljih stvari ovih izora je ta,što nećemo više gledati tog retarda i slušat njegove shizofrene teorije.
Baš. To i ja kažem. Luđak na kvadrat. I jako negativan entitet.
Kao da ga je Galaktička Federacija uvalila u sabor.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Glasnović : Pokraden sam na izborima Empty Re: Glasnović : Pokraden sam na izborima

Post by RayMabus 7/7/2020, 18:22

סמאל wrote:
jastreb wrote:
סמאל wrote:Jedna od boljih stvari ovih izora je ta,što nećemo više gledati tog retarda i slušat njegove shizofrene teorije.
Baš. To i ja kažem. Luđak na kvadrat. I jako negativan entitet.
Kao da ga je Galaktička Federacija uvalila u sabor.
Ni ne znam tko je on. Nisam ga ni slušao u saboru.

Moš mislit kako će mu HDZ dat taj mandat. Basketball
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Glasnović : Pokraden sam na izborima Empty Re: Glasnović : Pokraden sam na izborima

Post by jastreb 7/7/2020, 18:24

Dasnas se pozivao na izbore u Štokholmu.

Tvrdio je da se izbori ondje zbog nepravilnosti ponavljaju i da će ondje dobiti glasove potrebne za Sabor.

A onda je stigla vijest da su izbori u Štokholmu poništeni.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Glasnović : Pokraden sam na izborima Empty Re: Glasnović : Pokraden sam na izborima

Post by epikur37 7/7/2020, 19:33

jugozomboidi mu smjestili
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Glasnović : Pokraden sam na izborima Empty Re: Glasnović : Pokraden sam na izborima

Post by RayMabus 7/7/2020, 19:35

Nek se žali upravi vodovoda. Basketball
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Glasnović : Pokraden sam na izborima Empty Re: Glasnović : Pokraden sam na izborima

Post by mutava baštarda 7/7/2020, 20:37

Rada Borić mu ukrala glasove.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Glasnović : Pokraden sam na izborima Empty Re: Glasnović : Pokraden sam na izborima

Post by immortal 7/7/2020, 21:35

epikur37 wrote:jugozomboidi mu smjestili
došli iz šume i uzeli mu wc papir

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23176
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Glasnović : Pokraden sam na izborima Empty Re: Glasnović : Pokraden sam na izborima

Post by IL Risorto 7/7/2020, 22:20

Kukavelj se ne miri s gubitkom fotelje u Saboru.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Glasnović : Pokraden sam na izborima Empty Re: Glasnović : Pokraden sam na izborima

Post by AssadNaPodmornici 7/7/2020, 22:26

Lik neshvaća kakav je mentalitet ljudi u RH a onda u Hercegovini još gore

To što se on ratova za njih i bori se za njihove interese nije nikakva jebena garancija da će dobiti njihove glasove. Hdz je napravio sustav u Bosni tako da samo HDZovci mogu dobiti mandat i nitko drugi

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21000
2018-06-14


Back to top Go down

Glasnović : Pokraden sam na izborima Empty Re: Glasnović : Pokraden sam na izborima

Post by AssadNaPodmornici 7/7/2020, 22:29

Netreba nikakva krađa (iako je znalo i toga biti do nazad par godina, sada i ne baš jer svi sada imaju pravo nagledati a prije si imao hdz ovce koji ti nadziru glasanje i broje glasove normalno da su krali)
Kako je Marc rekao Plenkovic je dobio 20 % manje glasova nego Karamarko a ima apsolutnu vlast. Ostali su stali doma i tako je HDZ na vlasti. Netko tko je stao doma ako ga čujem da kaže nešto "nevalja vlast" dobit će šamar. Taj tko je ostao doma skoro da je glasovao za Hdz, dakle nema jebeno pravo šta srati, jer njegovi su na vlasti

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21000
2018-06-14


Back to top Go down

Glasnović : Pokraden sam na izborima Empty Re: Glasnović : Pokraden sam na izborima

Post by darth_vader 7/7/2020, 22:44

AssadNaPodmornici wrote:Lik neshvaća kakav je mentalitet ljudi u RH a onda u Hercegovini još gore

To što se on ratova za njih i bori se za njihove interese nije nikakva jebena garancija da će dobiti njihove glasove. Hdz je napravio sustav u Bosni tako da samo HDZovci mogu dobiti mandat i nitko drugi


:tu
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Glasnović : Pokraden sam na izborima Empty Re: Glasnović : Pokraden sam na izborima

Post by aben 7/7/2020, 22:51

AssadNaPodmornici wrote:Netreba nikakva krađa (iako je znalo i toga biti do nazad par godina, sada i ne baš jer svi sada imaju pravo nagledati a prije si imao hdz ovce koji ti nadziru glasanje i broje glasove normalno da su krali)
Kako je Marc rekao Plenkovic je dobio 20 % manje glasova nego Karamarko a ima apsolutnu vlast. Ostali su stali doma i tako je HDZ na vlasti. Netko tko je stao doma ako ga čujem da kaže nešto "nevalja vlast" dobit će šamar. Taj tko je ostao doma skoro da je glasovao za Hdz, dakle nema jebeno pravo šta srati, jer njegovi su na vlasti


osto sun doma, vlost ne vridi.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Glasnović : Pokraden sam na izborima Empty Re: Glasnović : Pokraden sam na izborima

Post by darth_vader 7/7/2020, 22:52

Dobićeš plesku...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Glasnović : Pokraden sam na izborima Empty Re: Glasnović : Pokraden sam na izborima

Post by aben 7/7/2020, 22:54

jasambrend wrote:Dobićeš plesku...
un je još mladić ki pije vodu, ide soju i mišiće dobivo u teretani, a jo iden srdele, pijin vino i dižen stene..bring im on

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Glasnović : Pokraden sam na izborima Empty Re: Glasnović : Pokraden sam na izborima

Post by AssadNaPodmornici 7/7/2020, 23:04

Nisam vidio teretanu godinu dana
Jučer sam tuka baustelu na poslu a popodne udario faturetu posli posla isto baustelu. 
A onda nakon svega toga otišao trčati i zgibove. 

Nakon toliko fizikale i posli trening, koji će mi kurac teretana 
Nkkada jači nisam nego sada. Mogu raditi 16h u komadu fizički šta će mi teretana
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21000
2018-06-14


Back to top Go down

Glasnović : Pokraden sam na izborima Empty Re: Glasnović : Pokraden sam na izborima

Post by aben 7/7/2020, 23:09

AssadNaPodmornici wrote:Nisam vidio teretanu godinu dana
Jučer sam tuka baustelu na poslu a popodne udario faturetu posli posla isto baustelu. 
A onda nakon svega toga otišao trčati i zgibove. 

Nakon toliko fizikale i posli trening, koji će mi kurac teretana 
Nkkada jači nisam nego sada. Mogu raditi 16h u komadu fizički šta će mi teretana
bravo, 
ali, sudjelovanje na izborima je ko glasovanje na anketama i rješavanje testova u mili i gloriji, nešto svojstveno ženami, a ne muškima. da mi jedun demokrat more dati trisku, omoh bi se sun ubi.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Glasnović : Pokraden sam na izborima Empty Re: Glasnović : Pokraden sam na izborima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum