ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moskovska patrijaršija o Aja Sofiji : Poštujte osjećaje kršćana , Turska ima dovoljno đamija

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Moskovska patrijaršija o Aja Sofiji : Poštujte osjećaje kršćana , Turska ima dovoljno đamija - Page 5 Empty Re: Moskovska patrijaršija o Aja Sofiji : Poštujte osjećaje kršćana , Turska ima dovoljno đamija

Post by IL Risorto 5/7/2020, 01:12

Moskovska patrijaršija o Aja Sofiji : Poštujte osjećaje kršćana , Turska ima dovoljno đamija - Page 5 Latest?cb=20181009053535

Samo se ti zajebaji,pa kad nestane planeta Glaktičke Federacije,gdje ćeš se onda inkarnirat.
Ali ja ću se zauzet za tebe i možeš se inkarnirat kod nas ili još bolje,otić ravno u Pandemonium. :rasta

IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Moskovska patrijaršija o Aja Sofiji : Poštujte osjećaje kršćana , Turska ima dovoljno đamija - Page 5 Empty Re: Moskovska patrijaršija o Aja Sofiji : Poštujte osjećaje kršćana , Turska ima dovoljno đamija

Post by RayMabus 5/7/2020, 01:14

Zar se moraš inkarnirat uopće ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176284
2014-04-11


Back to top Go down

Moskovska patrijaršija o Aja Sofiji : Poštujte osjećaje kršćana , Turska ima dovoljno đamija - Page 5 Empty Re: Moskovska patrijaršija o Aja Sofiji : Poštujte osjećaje kršćana , Turska ima dovoljno đamija

Post by IL Risorto 5/7/2020, 01:15

Pa zapravo ne.Ti stalno pričaš o tome kako ćeš se inkarnirat na planet pod kontrolom GF.
Ja imam drugi način koji već sad koristim.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Moskovska patrijaršija o Aja Sofiji : Poštujte osjećaje kršćana , Turska ima dovoljno đamija - Page 5 Empty Re: Moskovska patrijaršija o Aja Sofiji : Poštujte osjećaje kršćana , Turska ima dovoljno đamija

Post by RayMabus 5/7/2020, 01:28

סמאל wrote:Pa zapravo ne.Ti stalno pričaš o tome kako ćeš se inkarnirat na planet pod kontrolom GF.
Ja imam drugi način koji već sad koristim.
Pa normalno da ne moraš ako nećeš. Slobodna volja. Plus naravno mora postojat i rasa tj u šta ćeš se inkarnirat. Ako je rasa tu , nađeš tijelo i inkarniraš se. Ako oćeš. A ako nećeš nećeš. 

Ne mislim opet na ovu planetu jer mi je ova igra zamorna i nizak level svijesti oko mene.

Malo mi je ovo dosadno i nezanimljivo. Zato sam se maka od svega jer me to ništa ne zanima nit su moje igre.

Možemo slobodno ovu planetu Zemlju preimenovati u planet Glupih i kompliciranih.

Sporo kopčate.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176284
2014-04-11


Back to top Go down

Moskovska patrijaršija o Aja Sofiji : Poštujte osjećaje kršćana , Turska ima dovoljno đamija - Page 5 Empty Re: Moskovska patrijaršija o Aja Sofiji : Poštujte osjećaje kršćana , Turska ima dovoljno đamija

Post by RayMabus 5/7/2020, 01:30

Planet Močvara.

A rase brajo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176284
2014-04-11


Back to top Go down

Moskovska patrijaršija o Aja Sofiji : Poštujte osjećaje kršćana , Turska ima dovoljno đamija - Page 5 Empty Re: Moskovska patrijaršija o Aja Sofiji : Poštujte osjećaje kršćana , Turska ima dovoljno đamija

Post by RayMabus 5/7/2020, 02:04

Jučer sam gleda dokumenatarac o oktobarskoj revoluciji i samo 8% stanovništva Rusije je bilo pismeno a to je bilo prije sto godina.

Možda jednostavno previše brzo tehnološki napredujete tako da kaskate na nekim drugim poljima.

Imate atomsku i avione al umno još uvijek jašete konje i kočije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176284
2014-04-11


Back to top Go down

Moskovska patrijaršija o Aja Sofiji : Poštujte osjećaje kršćana , Turska ima dovoljno đamija - Page 5 Empty Re: Moskovska patrijaršija o Aja Sofiji : Poštujte osjećaje kršćana , Turska ima dovoljno đamija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum