ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FOTO Počelo glasanje u inozemstvu. Od ranog jutra gužve na biralištima u Mostaru

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

FOTO Počelo glasanje u inozemstvu. Od ranog jutra gužve na biralištima u Mostaru - Page 3 Empty Re: FOTO Počelo glasanje u inozemstvu. Od ranog jutra gužve na biralištima u Mostaru

Post by RayMabus Sat 4 Jul - 18:39

Kad god vidim da ljudi rade nešto a to nešto će ih ukopati a omjer je da će u 90% slučajeva izabrati krivo ja im dam ultimatum

Izaberi krivo i ja ću doći

Upozoreni ste

FOTO Počelo glasanje u inozemstvu. Od ranog jutra gužve na biralištima u Mostaru - Page 3 80057918

RayMabus

Posts : 176285
2014-04-11


Back to top Go down

FOTO Počelo glasanje u inozemstvu. Od ranog jutra gužve na biralištima u Mostaru - Page 3 Empty Re: FOTO Počelo glasanje u inozemstvu. Od ranog jutra gužve na biralištima u Mostaru

Post by vuksadinare Sat 4 Jul - 18:42

tre wrote:
vuksadinare wrote:...inace ja osobno zbog te dvije stvari ne bi nikad bio clanom sdp-a...prije bi bio clan neke druge lijeve stranke iz razloga sto su osnovani u drzavi hrvatskoj pa nemaju ako nista drugo taj krimen i teret...i znam brdo nacionalno i drzavotvorno osvjestenih hrvata koji nikad zbog toga ne bi glasali za sdp pa da ih na cirkular vezes i zelis pripiliti...
ja ne bi bio nikad lijevo ali bi ih barem uvažavao da su prohrvatska ljevica no ova gamad je i dan danas titoistički autistična i naravno da nemam za njih milosti ni koliko je crno ispod nokta a naročito zbog toga što su nas razoružali i ostavili goloruke zbog čega je okupirana i popaljena trećina države a o 17 tisuća mrtvih da ne govorim, tisućama invalida, preko 400 ubijene djece... ni zaboravit ni oprostit toj komunističkoj stoci nikada
pa meni je gore ovo sa to oruzjem nego napustanje sabora ili ne glasovanje...ovo sa oruzjem si direktno ugrozio zivote tisucama,desecima,stotinama tisuca ljudi..tko to ne moze shvatiti taj je isti kalibar kao ovi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99171
2015-09-08


Back to top Go down

FOTO Počelo glasanje u inozemstvu. Od ranog jutra gužve na biralištima u Mostaru - Page 3 Empty Re: FOTO Počelo glasanje u inozemstvu. Od ranog jutra gužve na biralištima u Mostaru

Post by RayMabus Sat 4 Jul - 18:44

vuksadinare wrote:
tre wrote:
vuksadinare wrote:...inace ja osobno zbog te dvije stvari ne bi nikad bio clanom sdp-a...prije bi bio clan neke druge lijeve stranke iz razloga sto su osnovani u drzavi hrvatskoj pa nemaju ako nista drugo taj krimen i teret...i znam brdo nacionalno i drzavotvorno osvjestenih hrvata koji nikad zbog toga ne bi glasali za sdp pa da ih na cirkular vezes i zelis pripiliti...
ja ne bi bio nikad lijevo ali bi ih barem uvažavao da su prohrvatska ljevica no ova gamad je i dan danas titoistički autistična i naravno da nemam za njih milosti ni koliko je crno ispod nokta a naročito zbog toga što su nas razoružali i ostavili goloruke zbog čega je okupirana i popaljena trećina države a o 17 tisuća mrtvih da ne govorim, tisućama invalida, preko 400 ubijene djece... ni zaboravit ni oprostit toj komunističkoj stoci nikada
pa meni je gore ovo sa to oruzjem nego napustanje sabora ili ne glasovanje...ovo sa oruzjem si direktno ugrozio zivote tisucama,desecima,stotinama tisuca ljudi..tko to ne moze shvatiti taj je isti kalibar kao ovi
Da. Imaju ultimatum.

Il isprika...

Il slijedi KLANJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176285
2014-04-11


Back to top Go down

FOTO Počelo glasanje u inozemstvu. Od ranog jutra gužve na biralištima u Mostaru - Page 3 Empty Re: FOTO Počelo glasanje u inozemstvu. Od ranog jutra gužve na biralištima u Mostaru

Post by RayMabus Sat 4 Jul - 18:55

Volim klati ljude.

Posebno volim one koji me onda gledaju u oči i pitaju Anđele zašto mi to radiš ?

Da ste odlučili drukčije Sao Krajine ne bi ni bilo.

Jer ste izazvali nepotrebnu patnju svima.

Zato vam to radim.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176285
2014-04-11


Back to top Go down

FOTO Počelo glasanje u inozemstvu. Od ranog jutra gužve na biralištima u Mostaru - Page 3 Empty Re: FOTO Počelo glasanje u inozemstvu. Od ranog jutra gužve na biralištima u Mostaru

Post by RayMabus Sat 4 Jul - 18:59

Testirajte me.

FOTO Počelo glasanje u inozemstvu. Od ranog jutra gužve na biralištima u Mostaru - Page 3 80057918
RayMabus
RayMabus

Posts : 176285
2014-04-11


Back to top Go down

FOTO Počelo glasanje u inozemstvu. Od ranog jutra gužve na biralištima u Mostaru - Page 3 Empty Re: FOTO Počelo glasanje u inozemstvu. Od ranog jutra gužve na biralištima u Mostaru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum