ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenkovic : Neće meni Mujo iz Doboja solit pamet

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Plenkovic : Neće meni Mujo iz Doboja solit pamet - Page 2 Empty Re: Plenkovic : Neće meni Mujo iz Doboja solit pamet

Post by jastreb 3/7/2020, 18:19

kaya wrote:
jastreb wrote:Stanje uopće nije napeto kao na prethodnim i svim drugim izborima.

HDZ više nitko ne percipira kao neku nacionalističku,a kamo li ekstremnu stranku.

Ovi izbori su usmjereni uglavniom na HDZ. SDP ih ,naravno želi maknut s vlasti (SDP jedini ima šanse maknuti HDZ,i po mom mišljenju uspjet će),dočim ovi drugi nastoje pobijediti HDZ,kako bi bili jaka oporba SDP-u.

Znači HDZ je nakon ovih izbora il pukovnik il pokojnik. Ako pobijedi ima vlast,a ako izgubi bit će slabiji od ovih škoronaca,pravaša i krovopokrivača.
Pobjediti će, ovaj put.
Nakon (neočekivane) pobjede Milanovića,na preds.izborima više ni u ni što nisam siguran.

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Plenkovic : Neće meni Mujo iz Doboja solit pamet - Page 2 Empty Re: Plenkovic : Neće meni Mujo iz Doboja solit pamet

Post by vili40 3/7/2020, 18:22

jastreb wrote:
kaya wrote:
jastreb wrote:Stanje uopće nije napeto kao na prethodnim i svim drugim izborima.

HDZ više nitko ne percipira kao neku nacionalističku,a kamo li ekstremnu stranku.

Ovi izbori su usmjereni uglavniom na HDZ. SDP ih ,naravno želi maknut s vlasti (SDP jedini ima šanse maknuti HDZ,i po mom mišljenju uspjet će),dočim ovi drugi nastoje pobijediti HDZ,kako bi bili jaka oporba SDP-u.

Znači HDZ je nakon ovih izbora il pukovnik il pokojnik. Ako pobijedi ima vlast,a ako izgubi bit će slabiji od ovih škoronaca,pravaša i krovopokrivača.
Pobjediti će, ovaj put.
Nakon (neočekivane) pobjede Milanovića,na preds.izborima više ni u ni što nisam siguran.
ono je bilo drugo,SDP nema sa kim napraviti većinu jedino sa HDZ-om
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Plenkovic : Neće meni Mujo iz Doboja solit pamet - Page 2 Empty Re: Plenkovic : Neće meni Mujo iz Doboja solit pamet

Post by jastreb 3/7/2020, 18:43

vili40 wrote:
jastreb wrote:
kaya wrote:
jastreb wrote:Stanje uopće nije napeto kao na prethodnim i svim drugim izborima.

HDZ više nitko ne percipira kao neku nacionalističku,a kamo li ekstremnu stranku.

Ovi izbori su usmjereni uglavniom na HDZ. SDP ih ,naravno želi maknut s vlasti (SDP jedini ima šanse maknuti HDZ,i po mom mišljenju uspjet će),dočim ovi drugi nastoje pobijediti HDZ,kako bi bili jaka oporba SDP-u.

Znači HDZ je nakon ovih izbora il pukovnik il pokojnik. Ako pobijedi ima vlast,a ako izgubi bit će slabiji od ovih škoronaca,pravaša i krovopokrivača.
Pobjediti će, ovaj put.
Nakon (neočekivane) pobjede Milanovića,na preds.izborima više ni u ni što nisam siguran.
ono je bilo drugo,SDP nema sa kim napraviti većinu jedino sa HDZ-om
Ne mislim na post izborne igrice i trgovanje.

Mislim na rezultate izbora.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Plenkovic : Neće meni Mujo iz Doboja solit pamet - Page 2 Empty Re: Plenkovic : Neće meni Mujo iz Doboja solit pamet

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum