ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down

Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice - Page 10 Empty Re: Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice

Post by vili40 Mon 29 Jun - 7:23

vuksadinare wrote:treba priznati d aima zena koje zele zivjeti na tardicionalniji nacin a to ne postoju ovi sa lijeve i liberalne bande..nego takve zene vrijeđaju na najgrublji nacin..poput..'ženčetine,sluge,čobanice,nazaduše'
od toga jedan dio koji redovito dobije mušku terapiju u vidu batina poslije krkanovog povratka sa muškog druženja,janjetine i par bokala vina.Što žena ima više od toga željeti kad joj objasni da je takva tradicija.

vili40

Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice - Page 10 Empty Re: Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice

Post by vuksadinare Mon 29 Jun - 7:30

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:treba priznati d aima zena koje zele zivjeti na tardicionalniji nacin a to ne postoju ovi sa lijeve i liberalne bande..nego takve zene vrijeđaju na najgrublji nacin..poput..'ženčetine,sluge,čobanice,nazaduše'
od toga jedan dio koji redovito dobije mušku terapiju u vidu batina poslije krkanovog povratka sa muškog druženja,janjetine i par bokala vina.Što žena ima više od toga željeti kad joj objasni da je takva tradicija.
pa ako zele tako zivjeti tko smo mi da im to zamjeramo...ili prigovaramo....ove druge se pozivaju na pravo da žele zivjeti kako oni hoce..a isto zamjeraju ovim tradicionalnim zenama na svom zivotnom izboru..dakle licemjerje i sebicnost...'nista ne valja ako nije po mom'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice - Page 10 Empty Re: Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice

Post by vuksadinare Mon 29 Jun - 7:33

inace po statistickim podacima najvise nasilja nad zenama je u urbanim sredinama...dakle po nekoj logici urbana sredina bi trebala pozitivnije oblikovati covjeka a ispada suprotno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice - Page 10 Empty Re: Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice

Post by vuksadinare Mon 29 Jun - 7:41

inace...ove koje se pozivaju na vlastitu slobodu poput veljace ili februarke,pišekice,pokosice,severine i drugih...imaju iza sebe po nekoliko propalih brakova,veza i interesantno njima su uvijek krivi njihovi muski partneri...nikad one...i to je za zamisliti se...sebicnost i pokvarenost
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice - Page 10 Empty Re: Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice

Post by prckov Mon 29 Jun - 9:03

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:treba priznati d aima zena koje zele zivjeti na tardicionalniji nacin a to ne postoju ovi sa lijeve i liberalne bande..nego takve zene vrijeđaju na najgrublji nacin..poput..'ženčetine,sluge,čobanice,nazaduše'
od toga jedan dio koji redovito dobije mušku terapiju u vidu batina poslije krkanovog povratka sa muškog druženja,janjetine i par bokala vina.Što žena ima više od toga željeti kad joj objasni da je takva tradicija.

cuj ovog soma
on ovako tupast misli da je uzrok tom ponasanju zato sto je tradicionalan odnos u braku
kako si tako glup
prckov
prckov

Posts : 34149
2014-04-18


Back to top Go down

Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice - Page 10 Empty Re: Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice

Post by prckov Mon 29 Jun - 9:06

inace jedna zena sa troje djece ovdje u australiji je izjavila da uziva bit kod kuce sa djecom a da muz radi i brine se o djeci i kuci
ovi lijevo tolerantni to stavili na sve i jedan televizijski kanal
tolko im to bilo cudo

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34149
2014-04-18


Back to top Go down

Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice - Page 10 Empty Re: Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice

Post by vuksadinare Mon 29 Jun - 9:49

prckov wrote:inace jedna zena sa troje djece ovdje u australiji je izjavila da uziva bit kod kuce sa djecom a da muz radi i brine se o djeci i kuci
ovi lijevo tolerantni to stavili na sve i jedan televizijski kanal
tolko im to bilo cudo
naravno da im je cudno..oni gledaju djecu kao postrojene pioneri..a zene...hm Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice - Page 10 Empty Re: Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice

Post by Guest Mon 29 Jun - 9:59

vuksadinare wrote:
prckov wrote:inace jedna zena sa troje djece ovdje u australiji je izjavila da uziva bit kod kuce sa djecom a da muz radi i brine se o djeci i kuci
ovi lijevo tolerantni to stavili na sve i jedan televizijski kanal
tolko im to bilo cudo
naravno da im je cudno..oni gledaju djecu kao postrojene pioneri..a zene...hm Basketball


ovo je predobro

https://tribun.hr/majcinski-nagon-pobjeduje-drustene-utjecaje/

procitaj svakako
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice - Page 10 Empty Re: Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice

Post by Oh_Femder Mon 29 Jun - 10:36

marcellus wrote:
Oh_Femder wrote:
marcellus wrote:moram primijetiti da su svi zagovornici pobačaja već rođeni i majke ih nisu pobacile, pa je malo licemjerno da se zalažu za nešto što nisu željeli da se dogodi njima.
Interesantno pitanje je da li bi hrvatski (i ini) nezagovornici pobačaja isto tako moralno vertikalno reagirali na ideju da je Marija Javoršek trebala abortirala malog Jožeka.
naravno....
He-he, titoist  :^0  ne zaboravlja one stanove što su mu komunjare dale familiji na atraktivnim zagrebačkim lokacijama  :P

_________________
Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice - Page 10 Nikon-10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice - Page 10 Empty Re: Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice

Post by Maggie19 Mon 29 Jun - 10:46

Organizacija Hoda za život: 'Brezac Benigar neovlašteno koristi naš vizualni identitet'

Odrekli je se.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice - Page 10 Empty Re: Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice

Post by Guest Mon 29 Jun - 10:48

Maggie19 wrote:Organizacija Hoda za život: 'Brezac Benigar neovlašteno koristi naš vizualni identitet'

Odrekli je se.

stavila sam link na pocetku teme.. ona znaci ne pripada inicijativi hod za zivot nego u sred kampanje pod imenom hoda za zivot upada sa ogavnim manipuliranjem sudbinama nesretnih zena.. politicke manipulacije

kila mozga gskk
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice - Page 10 Empty Re: Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice

Post by Maggie19 Mon 29 Jun - 10:55

Sorry,  metty, ali nisam vidjela.
SAd više ništa ne shvacam, koga ti i sto u stvari podrzavas,  ali nema veze.
😊

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice - Page 10 Empty Re: Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice

Post by vili40 Mon 29 Jun - 11:21

prckov wrote:inace jedna zena sa troje djece ovdje u australiji je izjavila da uziva bit kod kuce sa djecom a da muz radi i brine se o djeci i kuci
ovi lijevo tolerantni to stavili na sve i jedan televizijski kanal
tolko im to bilo cudo
ajde daj malo o australiji ti koji si kad si prvi puta došao u grad preskakao tramvajske tračnice da te ne strefi struja.Da su u hrvatskoj plaće ko u australiji i tu bi se moglo tako,bog da i žena nađe posao pa onda eventualnim viškom i štednjom odvede djecu tjedan dana na more i kupiti im obleku,obuću i knjige.Jebli te lijevi i tolerantni na koje se stalno obrušavaš kao da si ti normalan.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice - Page 10 Empty Re: Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice

Post by Maggie19 Mon 29 Jun - 11:26

vili40 wrote:
Maggie19 wrote:Kako se svi slozite, lijevi i desni, kad treba dirati u tuđa prava.
Da ne kazem ženska.
;-D
Cast iznimkama.
Ajde, barem imam satisfakciju sto cete za mog zivota sigurno ostati duboko frustrirani. ;-))
ja se ipak najviše zabrinem kada ta velika briga za život dolazi sa one strane gdje im zna izletit "Žena nije stvorena za mudraca,nego za madraca"
hvala na brizi, ali ne treba.
Tako nekako 😎

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice - Page 10 Empty Re: Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice

Post by Guest Mon 29 Jun - 11:49

Maggie19 wrote:Sorry,  metty, ali nisam vidjela.
SAd više ništa ne shvacam, koga ti i sto u stvari podrzavas,  ali nema veze.
😊


pa ima veze..
recimo ja podrzavam inicijativu hod za zivot ali smatram da je pobacaj ubojstvo..
time, kao ni inicijativa hod za zivot ne osudjujem ni jednu zenu, ni jednog oca za njihovu odluku nego promicem prava djeteta na zivot sto je temeljno ljudsko pravo..
ovdje na forumu stavljam razlicite dokaze da je oplodjena jajna stanica vec citav covjek sa svim fizickim i psihickim osobinama i jedinstvenom dnk koju nosi svaki covjek..
ali ne osudjujem ni jednu zenu koja je napravila pobacaj usprkos tome sto sam rekla da su i one koje podrzavaju pobacaj cedomorke mislju, rjecju i propustom
nitko pa ni Hod za zivot ne moze u potpunosti razumjeti zene koje su se odlucile za taj cin, ali moze utjecati na osvjescenje cinjenice da je u pitanju covjek a ne nakupina stanica koja se moze ocistiti iz maternice..

ne znam za sada, a i u njemackoj je prije konacne odluke o pobacaju postojao savjetodavni tim u kojemu je bio i svecenik i taj tim je zeni pomagao sagledati sve aspekte za i protiv, posebno iz iskustva pojave ptsp nakon pobacaja a takodjer i strasne griznje savjesti.. o tome postoje svjedocanstva brojnih zena koje su pocinile pobacaj

ova nevidjena i gnusna i odvratna medijska hajka u kojoj se razvlace tragedije silovanih zena za pridobivanje jeftinih politickih bodova je jednostavno nedopustiva i sa gnusanjem je osudjujem
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice - Page 10 Empty Re: Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice

Post by Guest Mon 29 Jun - 11:54

Maggie19 wrote:Sorry,  metty, ali nisam vidjela.
SAd više ništa ne shvacam, koga ti i sto u stvari podrzavas,  ali nema veze.
😊


Tema je kao stvorena za predizbornu mobilizaciju birača.

Realno, tko god dođe na vlast neće taj zakon u njegovoj osnovi mijenjati.


Ali kad smo već tu ...  svi bismo si trebali postaviti pitanja?


Kada počinje život?

Samim zaćećem?

Prvim otkucajem srca (16 dan od zaćeća)?


Kada embrio postane fetus sa svim formiranim organima i kad njegov mozak preuzima nadzor nad radom svih organa (9. tjedan)?

Ili kad se dijete rodi (deveti mjesec uglavnom, ali može i prije)?

Kad počinje taj život?

Što ako je plod deformiran?

Što u slučaju silovanja? Čija odluka?

Silovanje maloljetnice? Opet čija odluka?



U Njemačkoj nećeš ostvariti pravo na abortus bez potvrde da si prošla obvezno savjetovanje.

Ako se to napravi ide se na kazneni progon. 

Inače je dopušten do 14. tjedna trudnoće, dakle već je fetus u pitanju. Uh!

U Švedskoj je pobačaj dopušten, pazi ovo, do 18. tjedna trudnoće i možeš ga napraviti i ako ti se ne svidi spol djeteta koje nosiš. 

Komu je to normalno?

Meni nije.

Država New York u SAD-u dopušta pobačaj i u 9. mjesecu trudnoće.

Stravično ludilo.


Sjeverna Irska pak dopušta pobačaj samo u slučaju životne opasnosti za ženu.  Silovanje i deformacija ploda se ne uzima u obzir kao razlog dopuštanja pobačaja.

Opet ludilo, ali druge krajnosti.


Kila mozga ... veli Abraham.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice - Page 10 Empty Re: Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice

Post by Sora Mon 29 Jun - 12:05

prckov wrote:inace jedna zena sa troje djece ovdje u australiji je izjavila da uziva bit kod kuce sa djecom a da muz radi i brine se o djeci i kuci
ovi lijevo tolerantni to stavili na sve i jedan televizijski kanal
tolko im to bilo cudo

prcka u talibane :tu

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice - Page 10 Empty Re: Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice

Post by prckov Mon 29 Jun - 12:26

vili40 wrote:
prckov wrote:inace jedna zena sa troje djece ovdje u australiji je izjavila da uziva bit kod kuce sa djecom a da muz radi i brine se o djeci i kuci
ovi lijevo tolerantni to stavili na sve i jedan televizijski kanal
tolko im to bilo cudo
ajde daj malo o australiji ti koji si kad si prvi puta došao u grad preskakao tramvajske tračnice da te ne strefi struja.Da su u hrvatskoj plaće ko u australiji i tu bi se moglo tako,bog da i žena nađe posao pa onda eventualnim viškom i štednjom odvede djecu tjedan dana na more i kupiti im obleku,obuću i knjige.Jebli te lijevi i tolerantni na koje se stalno obrušavaš kao da si ti normalan.

jebote jesu tebe te tracnice i travaji ocarali :D

nisi skuzio sta sam htio rec pa cu malo pojasnit
ne zanima mene kako ce ljudi svoj brak organizirat niti to treba bit icija briga
nit sam ista sugeriro u tom smislu
nego iznosim na vidjelo lijevo ludilo da na udarni termin dnevnika objave to kao vaznu vijest
kuzis
a da su mediji desni onda bi reko desnih jer jebe se mene jesul budale s lijeve ili desne strane
kujis
sumnjam :D
prckov
prckov

Posts : 34149
2014-04-18


Back to top Go down

Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice - Page 10 Empty Re: Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice

Post by prckov Mon 29 Jun - 12:28

Sora wrote:
prckov wrote:inace jedna zena sa troje djece ovdje u australiji je izjavila da uziva bit kod kuce sa djecom a da muz radi i brine se o djeci i kuci
ovi lijevo tolerantni to stavili na sve i jedan televizijski kanal
tolko im to bilo cudo

prcka u talibane :tu
tebe cu ja sore zamotat
samo ce ti ben na nosu virit da znam u kom pravcu da te okrenem kad smo u sopingu :^0
prckov
prckov

Posts : 34149
2014-04-18


Back to top Go down

Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice - Page 10 Empty Re: Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice

Post by vili40 Wed 1 Jul - 12:12

Maggie19 wrote:
vili40 wrote:
Maggie19 wrote:Kako se svi slozite, lijevi i desni, kad treba dirati u tuđa prava.
Da ne kazem ženska.
;-D
Cast iznimkama.
Ajde, barem imam satisfakciju sto cete za mog zivota sigurno ostati duboko frustrirani. ;-))
ja se ipak najviše zabrinem kada ta velika briga za život dolazi sa one strane gdje im zna izletit "Žena nije stvorena za mudraca,nego za madraca"
hvala na brizi, ali ne treba.
Tako nekako 😎
eto još jedan isplivao:
Moćni HDZ-ovac iz Požege optužen za obiteljsko nasilje
Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice - Page 10 Fgbxfgbfggggg

OPĆINSKI sud u Požegi podignuo je optužnicu protiv Igora Krizmanića, bivšeg zamjenika predsjednika Gradskog vijeća Požege i donedavno visokopozicioniranog člana tamošnjeg HDZ-a.
Sud je optužnicu podigao 26. lipnja zbog kaznenog djela povrede djetetovih prava, javlja Telegram. Za kazneno djelo za koje se tereti Krizmanića, prema članku 177., stavak 2, propisana je kazna zatvora od šest mjeseci do pet godina. 
Tko je Igor Krizmanić?
Igor Krizmanić je bivši HDZ-ov potpredsjednik Gradskog vijeća Požege, a u javnost je dospio u ožujku prošle godine.
Potresnu priču njegove kćeri, 25-godišnje Petre Š. u grupi #Spasime, objavio je Index. Teško je tada optužila svog oca, visokopozicioniranog požeškog političara, za sustavno nasilje nad njom i njenom majkom. Spominjala je suze i krv.
> Kći teško optužuje moćnog HDZ-ovca za obiteljsko nasilje: Sjećam se suza i krvi
Ubrzo nakon što je objavljena priča njegove kćeri, Krizmanić se povukao sa svih dužnosti. No nije propustio sve i negirati uz tvrdnje da je on uspješan čovjek.
"Vidio sam što je objavila, dobio sam obavijest o tome. To što je napisano je ružna stvar", rekao nam je Krizmanić tada.
"Ona je moje dijete, ja o njoj mislim sve najbolje, a rastava se desila kako se desila", dodao je.
"Negiram sve to. Ono što piše u objavi da sam ja svoju kćer nazivao pogrdnim imenima, to su bezočne laži. Ovo nek ide na dušu onome tko je pisao", rekao nam je HDZ-ovac pa na upit je li zlostavljao kćer i ženu odgovorio:
"Gledajte, takav čovjek bi morao biti monstrum. Ja sam uspješan čovjek, fakultetski obrazovan. Ne znam čime je ovo ponukano, razveli smo se prije 15 godina. Sad imam neki drugi život. To ne znači da svoju djecu, kao i svaki otac, ne volim", rekao je Igor Krizmanić u razgovoru za Index.
Kenwood Kenon osudio njegov čin, Krizmanić zamrznuo članstvo i odstupio sa svih dužnosti

Nakon ovog razgovora Krizmanić je zamrznuo članstvo u HDZ-u i odstupio je sa svih dužnosti u stranci i u vijeću. 
Krizmanić namjerava sudski riješiti ovo pitanje, a dok se ono ne riješi, odlučio je zamrznuo članstvo u HDZ-u i odstupiti sa svih dužnosti u stranci i u vijeću.
Sve je tada komentirao i šef HDZ-a Andrej Kenwood Kenon istaknuvši da "nasilje u HDZ-u neće tolerirati".
"To je jasan signal da HDZ ne tolerira nasilje. Ne znam kako se to događa, ali stalno je nešto vezano za Požegu. Mislim da se radi o slučaju od prije 15 godina. Nikakvih saznanja o tome nisam imao. Nemam dovoljno informacija da bih više rekao. Time se bave županijska i gradska organizacija", izjavio je tada komentirajući slučaj premijer Andrej Kenwood Kenon, a prenio HRT.
Javio se i Krizmanićev sin te potvrdio potresnu priču svoje sestre
Nedugo zatim javio se i Krizmanićev sin te za Index potvrdio sve što je njegova sestra napisala u potresnom pismu. 
"Evo da se i ja oglasim, inače sam sin dotičnog gospodina ili da ga nazovem svojim 'ocem' koji izjavljuje kako ništa loše ne misli o svojoj kćeri, e pa dragi tata da te sin malo razotkrije.
Imaš dvoje unučadi kojima ni imena ne znaš, ako toliko voliš svoju djecu kojoj si priuštio pravi pakao u djetinjstvu i kojoj si vjerojatno zaboravio datume rođenja jer ne pamtim dana kad si nazvao da čestitaš rođendan, makar da pitaš kako ste djeco, dali vam nešto treba.
Sjećamo se i ti i ja jako dobro onog dana kad sam te zaustavio da udariš moju sestru, sjećam se jako dobro onog dana kad si nas izbacio iz kuće, sjećam se jako dobro svih pogrdnih riječi koje si izgovorio mojoj sestri, a o mami da ne pričam, nadam se da ne moram dalje jer ima toga još puno.
A imam još nešto da kažem što se sjećam, a vrlo vjerojatno i ti, a to je dan kad sam ti rekao da je karma ku*va koja se vraća kao bumerang", poručio je ocu Adrian Krizmanić krajem ožujka 2019. godine.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice - Page 10 Empty Re: Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice

Post by Sora Wed 1 Jul - 12:17

ovi iz hdzeja su nasilnici


to imponira obično mlakonjama i impotentnim muškima
koji osim priče o velikom.. hdzeju
ništ drugo ne znaju

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice - Page 10 Empty Re: Organizatorica Hoda za život: Silovane žene koje žele pobaciti za mene su ubojice

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum