ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milenijska fotografija najuspješnijeg preduzeća - lokomotive rasta

Go down

Milenijska fotografija najuspješnijeg preduzeća - lokomotive rasta Empty Milenijska fotografija najuspješnijeg preduzeća - lokomotive rasta

Post by udba Sat 28 Nov - 10:21

Holdingovci se slikali za Milenijsku fotografiju uz 10 godina tvrtke
Radnici zagrebačke komunalne megatvrtke na travi uz fontane u Ulici Hrvatske bratske zajednice stali su tako da oblikuju logotip Holdinga. Šimi Strikomanu, poznatom autoru milenijskih fotografija, ovo je bilo jubilarno 500. takvo snimanje


Oko 1500 radnika, tj. gotovo desetina ukupnog broja, rasporedilo se tako da čine logotip





http://www.vecernji.hr/zg-vijesti/holdingovci-se-slikali-za-milenijsku-fotografiju-uz-10-godina-tvrtke-1040573





Milenijska fotografija najuspješnijeg preduzeća - lokomotive rasta 2a2dd9395670bd481abdf51480f419e6


Hvala im što su izdržali
– Na najbolji mogući način uz rođendan Holdinga, najveće tvrtke u državi, obilježili smo i 500. milenijsku fotografiju. Sad idemo ispočetka, 501., 502... Ideja i vizija imamo, a prije svega moram zahvaliti ljudima koji me angažiraju proteklih 15 godina i svima koji su strpljivo sudjelovali u snimanju, posebno radnicima Holdinga koji su izdržali unatoč jakoj hladnoći – kazao je Strikoman nakon posla.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Milenijska fotografija najuspješnijeg preduzeća - lokomotive rasta Empty Re: Milenijska fotografija najuspješnijeg preduzeća - lokomotive rasta

Post by vili40 Sat 28 Nov - 10:38

"a prije svega moram zahvaliti ljudima koji me angažiraju proteklih 15 godina i svima koji su strpljivo sudjelovali u snimanju, posebno radnicima Holdinga koji su izdržali unatoč jakoj hladnoći – kazao je Strikoman nakon posla."...hahahahhaaaa...a šefovi uredno proizvode gubitke,peglaju kartice,vozikaju se službenim automobilima na produžene vikende,reprezentacije,nerad,plaće kao da su u Kanadi...lijepo nema šta
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

Milenijska fotografija najuspješnijeg preduzeća - lokomotive rasta Empty Re: Milenijska fotografija najuspješnijeg preduzeća - lokomotive rasta

Post by marcellus Sat 28 Nov - 11:49

čekaj pa taj đubar koji mi šalje ovrhe ima 15.000 zaposlenih, za grad od 750 000 stanovnika, za koji kurac?

_________________
Milenijska fotografija najuspješnijeg preduzeća - lokomotive rasta 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Milenijska fotografija najuspješnijeg preduzeća - lokomotive rasta Empty Re: Milenijska fotografija najuspješnijeg preduzeća - lokomotive rasta

Post by Guest Sat 28 Nov - 11:50

marcellus wrote:čekaj pa taj đubar koji mi šalje ovrhe ima 15.000 zaposlenih, za grad od 750 000 stanovnika, za koji kurac?
horor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milenijska fotografija najuspješnijeg preduzeća - lokomotive rasta Empty Re: Milenijska fotografija najuspješnijeg preduzeća - lokomotive rasta

Post by vili40 Sat 28 Nov - 12:09

marcellus wrote:čekaj pa taj đubar koji mi šalje ovrhe ima 15.000 zaposlenih, za grad od 750 000 stanovnika, za koji kurac?
nek ti objasne,meni jesu pa sad znam da su upravo takvi stvoreni da radi BDP-a potiču potrošnju i da ta radna mjesta smanjuju nezaposlenost uhljeba koji čekaju po par mjeseci(neki i po godinu dana)da se doživotno usidre.To što pljačkaju i usprkos tome rade gubitke nema veze jer,ma ne znam ni ja više,moram još jednom pitati da mi to rastumače... :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

Milenijska fotografija najuspješnijeg preduzeća - lokomotive rasta Empty Re: Milenijska fotografija najuspješnijeg preduzeća - lokomotive rasta

Post by Guest Sat 28 Nov - 12:19

vili40 wrote:
marcellus wrote:čekaj pa taj đubar koji mi šalje ovrhe ima 15.000 zaposlenih, za grad od 750 000 stanovnika, za koji kurac?
nek ti objasne,meni jesu pa sad znam da su upravo takvi stvoreni da radi BDP-a potiču potrošnju i da ta radna mjesta smanjuju nezaposlenost uhljeba koji čekaju po par mjeseci(neki i po godinu dana)da se doživotno usidre.To što pljačkaju i usprkos tome rade gubitke nema veze jer,ma ne znam ni ja više,moram još jednom pitati da mi to rastumače... :D

ali bitno je da se država zaduži u "degeneriranoj neoliberalnoj americi gdje je crni petak" njima za plaće, a onda ovi sa tim plaćama trče u njemačke trgovine, i kupuju njemačku uvoznu robu - nakon što mjesec dana su drkali kurac na poslu i slali ovrhe, i tako nam valjda podižu.. BDP?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milenijska fotografija najuspješnijeg preduzeća - lokomotive rasta Empty Re: Milenijska fotografija najuspješnijeg preduzeća - lokomotive rasta

Post by vili40 Sat 28 Nov - 12:27

EmberSpirit wrote:
vili40 wrote:
marcellus wrote:čekaj pa taj đubar koji mi šalje ovrhe ima 15.000 zaposlenih, za grad od 750 000 stanovnika, za koji kurac?
nek ti objasne,meni jesu pa sad znam da su upravo takvi stvoreni da radi BDP-a potiču potrošnju i da ta radna mjesta smanjuju nezaposlenost uhljeba koji čekaju po par mjeseci(neki i po godinu dana)da se doživotno usidre.To što pljačkaju i usprkos tome rade gubitke nema veze jer,ma ne znam ni ja više,moram još jednom pitati da mi to rastumače... :D

ali bitno je da se država zaduži u "degeneriranoj neoliberalnoj americi gdje je crni petak" njima za plaće, a onda ovi sa tim plaćama trče u njemačke trgovine, i kupuju njemačku uvoznu robu - nakon što mjesec dana su drkali kurac na poslu i slali ovrhe, i tako nam valjda podižu.. BDP?
pa moramo biti sretni zbog takvih,što je njima bolje to bi trebalo biti bolje i nama.Pa kamo bismo došli da takvi puno ne troše?7-8 tisuća prosjek?To je premalo,staviti im minimalac na bar 15 pa da vidiš kako će tek onda lomiti ruke i noge po skijalištima u Švicarskoj ili Austriji. :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

Milenijska fotografija najuspješnijeg preduzeća - lokomotive rasta Empty Re: Milenijska fotografija najuspješnijeg preduzeća - lokomotive rasta

Post by Guest Sat 28 Nov - 12:29

vili40 wrote:
EmberSpirit wrote:
vili40 wrote:
marcellus wrote:čekaj pa taj đubar koji mi šalje ovrhe ima 15.000 zaposlenih, za grad od 750 000 stanovnika, za koji kurac?
nek ti objasne,meni jesu pa sad znam da su upravo takvi stvoreni da radi BDP-a potiču potrošnju i da ta radna mjesta smanjuju nezaposlenost uhljeba koji čekaju po par mjeseci(neki i po godinu dana)da se doživotno usidre.To što pljačkaju i usprkos tome rade gubitke nema veze jer,ma ne znam ni ja više,moram još jednom pitati da mi to rastumače... :D

ali bitno je da se država zaduži u "degeneriranoj neoliberalnoj americi gdje je crni petak" njima za plaće, a onda ovi sa tim plaćama trče u njemačke trgovine, i kupuju njemačku uvoznu robu - nakon što mjesec dana su drkali kurac na poslu i slali ovrhe, i tako nam valjda podižu.. BDP?
pa moramo biti sretni zbog takvih,što je njima bolje to bi trebalo biti bolje i nama.Pa kamo bismo došli da takvi puno ne troše?7-8 tisuća prosjek?To je premalo,staviti im minimalac na bar 15 pa da vidiš kako će tek onda lomiti ruke i noge po skijalištima u Švicarskoj ili Austriji:D
ahhahahaha




avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milenijska fotografija najuspješnijeg preduzeća - lokomotive rasta Empty Re: Milenijska fotografija najuspješnijeg preduzeća - lokomotive rasta

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum