ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HDZ : Moguća je odgoda izbora

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

HDZ : Moguća je odgoda izbora - Page 2 Empty Re: HDZ : Moguća je odgoda izbora

Post by RayMabus Mon 22 Jun - 14:35

vili40 wrote:ono dobro uspjeli u kratko vrijeme sve pojebati,čim se u nešto politika umiješa bolje ni ne može ispasti
Pa ja im zahvaljujem na tome. Već sam mislio da će im uspit ova taktika oko korone i da će doć izbori i raja glasat masovno za Plenkovica a kad ono Nole car.

RayMabus

Posts : 175524
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ : Moguća je odgoda izbora - Page 2 Empty Re: HDZ : Moguća je odgoda izbora

Post by RayMabus Mon 22 Jun - 14:37

AssadNaPodmornici wrote:
RayMabus wrote:Sad možemo fino i na izbore. Poneseš svoju kemijsku i zaokružiš nešto samo da nije HDZ.

Plenkovic je otpisani. Neće imat dovoljno mandata u saboru da sam sastavlja vladu a to za njega znači odlazak sa scene. Savršeno.
ja ću zaokružiti nešto.. možda i poništim listić.. da su MOST i Škoro išli zajedno zaokružio bi njih 100%.. ovako vidit ću tko će biti nositelj u X jedinici,  a možda i poništim listić kao u predsjedničkim izborima.. prvi krug juričan, drugi krug poništio lisitć
Nemoj poništavat listić jer onda se ne broji a ako zaokružiš nekog tko može dobit mandat onda ovi drugi u omjerima gube. Uvik daj glas nekome. Tako poništavaš glas nekog uhljeba.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175524
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ : Moguća je odgoda izbora - Page 2 Empty Re: HDZ : Moguća je odgoda izbora

Post by RayMabus Mon 22 Jun - 15:00

Nema odgode

https://www.jutarnji.hr/izbori/vijesti/jandrokovic-ne-vjerujem-da-su-ugrozeni-izbori-sigurno-ce-se-odrzati-15003933

Idu pa šta bude. Računaju da će velik broj ljudi ostat doma a njihova mašinerija neće i tu su u pravu. Al ne pomaže nakon ovog Đokovića jer puše u Dalmaciji hrpu glasova.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175524
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ : Moguća je odgoda izbora - Page 2 Empty Re: HDZ : Moguća je odgoda izbora

Post by vili40 Mon 22 Jun - 15:03

RayMabus wrote:Nema odgode

https://www.jutarnji.hr/izbori/vijesti/jandrokovic-ne-vjerujem-da-su-ugrozeni-izbori-sigurno-ce-se-odrzati-15003933

Idu pa šta bude. Računaju da će velik broj ljudi ostat doma a njihova mašinerija neće i tu su u pravu. Al ne pomaže nakon ovog Đokovića jer puše u Dalmaciji hrpu glasova.
sad je gotovo,mora se kako god to ispalo.Sabor je raspušten a kako je krenulo to će ići samo na gore.
vili40
vili40

Male
Posts : 10719
2015-08-02


Back to top Go down

HDZ : Moguća je odgoda izbora - Page 2 Empty Re: HDZ : Moguća je odgoda izbora

Post by RayMabus Mon 22 Jun - 15:06

vili40 wrote:
RayMabus wrote:Nema odgode

https://www.jutarnji.hr/izbori/vijesti/jandrokovic-ne-vjerujem-da-su-ugrozeni-izbori-sigurno-ce-se-odrzati-15003933

Idu pa šta bude. Računaju da će velik broj ljudi ostat doma a njihova mašinerija neće i tu su u pravu. Al ne pomaže nakon ovog Đokovića jer puše u Dalmaciji hrpu glasova.
sad je gotovo,mora se kako god to ispalo.Sabor je raspušten a kako je krenulo to će ići samo na gore.
Bitno je da Plenkovic ne može sam sastavit vladu a sad nakon Noleta i ove priče ta opcija je prekrižena. U prevodu Plenkovic leti il se ide na nove izbore di leti HDZ u kompletu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175524
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ : Moguća je odgoda izbora - Page 2 Empty Re: HDZ : Moguća je odgoda izbora

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum