ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova Empty Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova

Post by RayMabus Sat 20 Jun - 21:40

:tu

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2191940
RayMabus
RayMabus

Posts : 175524
2014-04-11


Back to top Go down

Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova Empty Re: Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova

Post by jastreb Sat 20 Jun - 21:42

Reformatorske bedastoće.

A i oni Brazilci nemaju drugog posla nego se baviti tim novotarijama.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova Empty Re: Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova

Post by RayMabus Sat 20 Jun - 21:44

Pa dobra mu je ideja. Podržava se. Smeta im misa za Bleiburg i čačkaju pa eto uvik može gore.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175524
2014-04-11


Back to top Go down

Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova Empty Re: Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova

Post by jastreb Sat 20 Jun - 21:45

RayMabus wrote:Pa dobra mu je ideja. Podržava se. Smeta im misa za Bleiburg i čačkaju pa eto uvik može gore.
Kakve sad veze imaju brazilski pentekosalci sa Židovima i Blajburgom???
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova Empty Re: Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova

Post by RayMabus Sat 20 Jun - 21:47

jastreb wrote:
RayMabus wrote:Pa dobra mu je ideja. Podržava se. Smeta im misa za Bleiburg i čačkaju pa eto uvik može gore.
Kakve sad veze imaju brazilski pentekosalci sa Židovima i Blajburgom???

Ima. Objasnio sam tko su ellte Židova. Iluminati.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175524
2014-04-11


Back to top Go down

Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova Empty Re: Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova

Post by RayMabus Sat 20 Jun - 21:52

Koliko ima Židova na planeti ? 15 miljona.

A ostalih ? Sedam osam miljardi ne znam ni ja više.

Pa.jel lakše.pobit 15 miljona il osam miljardi ?

Eto pa to je to.

U scientologiji to zovemo optimalno rješenje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175524
2014-04-11


Back to top Go down

Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova Empty Re: Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova

Post by RayMabus Sat 20 Jun - 22:01

Sami su krivi šta se diraju u tuđe religije. Oni bi zabranjivali mise. Ma oćeš li.

Lirani vanzemaljci , Zeus i ekipa , židovski Bogovi.

Iluminati..Oćete vladat svijetom ? Dobro.

Pali pećicu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175524
2014-04-11


Back to top Go down

Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova Empty Re: Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova

Post by RayMabus Sat 20 Jun - 22:06

Kad ja spustim palac dole gotov si. Nema nazad.

Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova Images?q=tbn%3AANd9GcSERlBN-45WAun5_itp3-w0p4ss4_oBdx2dEDs3zwcLgeUVJR8H&usqp=CAU

Popu svaka čast na ideji. To šta on propagira je antisemitizam. Mene ne zanima tih 15 miljona Židova koji nemaju pojma šta im elite rade al kad svi povežu konce pa shvate da je izabrani narod drugo ime za malu skupinu ljudi preko kojih zli vanzemaljci žele kontrolirati ostatak čovječanstva a u zadnje vrijeme to rade lovom i koriste Ameriku kao državu za vojnu silu na planeti...

Bude čišćenje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175524
2014-04-11


Back to top Go down

Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova Empty Re: Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova

Post by RayMabus Sat 20 Jun - 22:29

I Merkel je pod njihovom kontrolom. Al otić će i ona. Bude ta njihova organizacija uklonjena s lica Zemlje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175524
2014-04-11


Back to top Go down

Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova Empty Re: Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova

Post by IL Risorto Sat 20 Jun - 22:31

RayMabus wrote:
jastreb wrote:
RayMabus wrote:Pa dobra mu je ideja. Podržava se. Smeta im misa za Bleiburg i čačkaju pa eto uvik može gore.
Kakve sad veze imaju brazilski pentekosalci sa Židovima i Blajburgom???

Ima. Objasnio sam tko su ellte Židova. Iluminati.
Vidiš kako si u zabludi.Illuminati nemaju nikakve veze sa Židovima.
Ok.ne kažem da nema Židova u Illuminatima,ali to je nadnacionalna organizacija,te Židovima u Illuminatima stalo je do Izraela i cionizma,jednako kao što je illuminatskim Hrvatima stalo do Hrvatske.
Svi vi polazite od pogrešnih pretpostavki stavljajući znak jednakost između illuminata i Židova prvenstveno iz krivog tumačenja predskazanja nevještih kršćanskih mističara,koje su kasnije obični klerski birokrati uzeli kao dogmu,te se nastavili prenosit kao nešto zdravo za gotovo.
I cionisti i illuminati imaju zajedničkih neprijatelja,no kako se bankarsko-trgovački ceh isprepletali i njihovim previranjima u igricama moći,nerijetko su dolazili do nekih dodirnih točki gdje im se interesi poklapaju,no to ukoliko surađuju na jednoj stvari,na nekim posve drugim stvarima su mnogo žešći neprijatelji nego s ovima drugima.
Illuminatska i cionistička isčekivanja su oprečna,a korijen toga vuče se još iz doba drevnog  Sumera,te je sasvim jasno da će u finalnim doigravanjima najveći i najkrvaviji rat vodit se između illuminata i cionista.
I Illuminati i cionisti su malobrojni,niti se mogu znatno brojčano povećat,međutim rat će se vodit preko njihovih podređenih.
Za Židove će bitku vodit cionistički kršćani koji su uvjereni da je podizanje trećeg hrama preduvjet za drugi dolazak Krista,te će oni misleć da podržaju Židove,zapravo radit pripreme za dolazak Krista a mudri Židovi to znaju i korist.
Prema židovskom-cionističkom shvaćanju,judaizam je religija za elitu,odabrani narod abrahamskog boga a kršćanstvo je tek škart proizvod za široke mase.
Ironično,kršćani bi za Židove trebali bit nešto kao što su ustaše služili nacistima.Možeš se borit za tu ideju,ali nikad ne možeš bit taj,,odabrani'' pa kao što jedan ustaša nikad ne bi u očima nacista bio arijevac,ma koliko god bio na lojalan,isto tako ni ti cionistički kršćani nikad neće bit ništa više od gojima za Cioniste.


Odabrani narod, jest mezimče abrahamskog boga,međutim,illuminati su u službi drugog boga,onog koji će u finalima izać na megdan s abrahamskim bogom i njegovim kopiletom.

Ono po čemi se razlikuju cionisti i illuminati je to što cionistom možeš postat rođenjem,dok illuminat možeš postat tek zaslugom.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova Empty Re: Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova

Post by RayMabus Sat 20 Jun - 22:34

Baš ću se ja zamarati puno s tim tko je cionist a tko Iluminat. Sve u pećicu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175524
2014-04-11


Back to top Go down

Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova Empty Re: Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova

Post by RayMabus Sat 20 Jun - 22:37

Ti se zoveš Kiki a on se zove Miki a u osnovi ste svi jedan te isti kurac.

Pećica. Pećica. Pa se tamo razvrstavajte.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175524
2014-04-11


Back to top Go down

Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova Empty Re: Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova

Post by RayMabus Sat 20 Jun - 22:40

Da je Staljin tako razmišlja ne bi nikad bija to šta je. Jes popija kavu sa sumnjivim ? Amo pećica.

Nema tu igrica ja nisam ti jesi možda smo malo. Čim si povezan s njima pećica.

To su njihove igre da kroz više organizacija zamute vodu. Sve je to ista ekipa. Samo u pećicu bacaj. Nema tu cionista i Iluminata ovi ovo oni ono. To je sve ista ekipa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175524
2014-04-11


Back to top Go down

Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova Empty Re: Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova

Post by IL Risorto Sat 20 Jun - 22:44

Ma tvoja Galaktička Federacija ima traljavu obavještajnu službu a to Nostradamusovo okačite mačku o rep.
Možda ti imaš te njegove podatke iz budućnosti,ali ti i malo tko drugi,možete imat podatke iz sadašnjosti kakve ja imam.
Znaš šta je košnica,eto to je ta mreža podataka koji kolaju i cirkuliraju među nama.
Jebeš ti ta proročanstva koja su tobože predskazana prije xy godina,a događaji koji bi se trebali po njima odvijat,ideš usmjeravat i odigravat tako da ispadne da se ostvaruju proročanstva,a zapravo se to odigrava po več unaprijed tom istom scenariju.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova Empty Re: Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova

Post by RayMabus Sat 20 Jun - 22:46

Kad budeš ima pet zvjezdica na generalskom činu GF onda ti vodi te operacije.

Lyrani će se uklonit s planete jer je to uvjet da ovdje dođe GF.

Pošto rade preko 15 miljona Židova a ljudi je osam miljardi onda da se ne zamaramo idemo to ...

Znaš koje je moje privatno geslo u GF ?

Koga nema taj ne postoji.

Sve ti je jasno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175524
2014-04-11


Back to top Go down

Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova Empty Re: Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova

Post by IL Risorto Sat 20 Jun - 22:47

RayMabus wrote:Da je Staljin tako razmišlja ne bi nikad bija to šta je. Jes popija kavu sa sumnjivim ? Amo pećica.

Nema tu igrica ja nisam ti jesi možda smo malo. Čim si povezan s njima pećica.

To su njihove igre da kroz više organizacija zamute vodu. Sve je to ista ekipa. Samo u pećicu bacaj. Nema tu cionista i Iluminata ovi ovo oni ono. To je sve ista ekipa.
Ja ne mogu tebi govorit šta je GF,ali ti nikad,ama baš nikad ne možeš imat podatke koje ja imam a i ja moram pazit kako dozirano pričat a da ne kažem ništa konkretno,tak da i ja ne završim u jami.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova Empty Re: Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova

Post by IL Risorto Sat 20 Jun - 22:49

RayMabus wrote:Kad budeš ima pet zvjezdica na generalskom činu GF onda ti vodi te operacije.

Lyrani će se uklonit s planete jer je to uvjet da ovdje dođe GF.

Pošto rade preko 15 miljona Židova a ljudi je osam miljardi onda da se ne zamaramo idemo to ...

Znaš koje je moje privatno geslo u GF ?

Koga nema taj ne postoji.

Sve ti je jasno.
Šta će meni i stotine GF zvjezdica ?
To je isto kao kad bi ti nekom Sovjetu ponudio nacistički željezni križ.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova Empty Re: Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova

Post by RayMabus Sat 20 Jun - 22:50

RayMabus wrote:Kad budeš ima pet zvjezdica na generalskom činu GF onda ti vodi te operacije.

Lyrani će se uklonit s planete jer je to uvjet da ovdje dođe GF.

Pošto rade preko 15 miljona Židova a ljudi je osam miljardi onda da se ne zamaramo idemo to ...

Znaš koje je moje privatno geslo u GF ?

Koga nema taj ne postoji.

Sve ti je jasno.

A ako se kojem Židovu ne sviđa plan nek postane ateista , budista il nešto treće al ta će prokleta sekta nestat s lica zemlje.

Neće je biti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175524
2014-04-11


Back to top Go down

Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova Empty Re: Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova

Post by IL Risorto Sat 20 Jun - 22:51

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Kad budeš ima pet zvjezdica na generalskom činu GF onda ti vodi te operacije.

Lyrani će se uklonit s planete jer je to uvjet da ovdje dođe GF.

Pošto rade preko 15 miljona Židova a ljudi je osam miljardi onda da se ne zamaramo idemo to ...

Znaš koje je moje privatno geslo u GF ?

Koga nema taj ne postoji.

Sve ti je jasno.

A ako se kojem Židovu ne sviđa plan nek postane ateista , budista il nešto treće al ta će prokleta sekta nestat s lica zemlje.

Neće je biti.
Tu se donekle slažem s tobom,ali ne samo ta,već sve sekte proizašle iz abrahamskog pravca.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova Empty Re: Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova

Post by RayMabus Sat 20 Jun - 23:18

Nek to Bog rješava. Nije meni nego ludom popu palo na pamet da drži misu za novi Holokaust.

Svašta. Al ajd kad se imaju obraza dirat u druge religije onda podržavam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175524
2014-04-11


Back to top Go down

Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova Empty Re: Svećenik u Brazilu molio za novi Holokaust , pozvao na masakr Židova

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum