ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu - Page 5 Empty Re: Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu

Post by epikur37 23/6/2020, 00:03

AssadNaPodmornici wrote:evo googla sam.. lik je iz budističke familije, ali je bio član KP , i naravno kako je u trendu bilo postati pravoslavac postao je i pravoslavac zadnjih par godina :D  podsjeća na naše domoljube po tome.. :D

ali za razliku od naših domoljuba, čitam mu ostale karakteristike - - jebeno je sposoban

čovjek kršćanin,kao i ti, ne znam šta ti nije jasno.

da je sposoban ...jest

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu - Page 5 Empty Re: Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu

Post by AssadNaPodmornici 23/6/2020, 00:07

epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:evo googla sam.. lik je iz budističke familije, ali je bio član KP , i naravno kako je u trendu bilo postati pravoslavac postao je i pravoslavac zadnjih par godina :D  podsjeća na naše domoljube po tome.. :D

ali za razliku od naših domoljuba, čitam mu ostale karakteristike - - jebeno je sposoban

čovjek kršćanin,kao i ti,  ne znam šta ti nije jasno.

da je sposoban ...jest

lik je kršćanin na papiru kao i ti i ja .. u dubini duše on je budist, iskreno meni budistička učenja djeluju normalnije od kršćanstva, a ti si ateist , dakle ti još najmanje veze imaš sa nama , ja i taj rus smo vjernici, ti si nevjernik
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21019
2018-06-14


Back to top Go down

Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu - Page 5 Empty Re: Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu

Post by epikur37 23/6/2020, 00:08

AssadNaPodmornici wrote:
epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:evo googla sam.. lik je iz budističke familije, ali je bio član KP , i naravno kako je u trendu bilo postati pravoslavac postao je i pravoslavac zadnjih par godina :D  podsjeća na naše domoljube po tome.. :D

ali za razliku od naših domoljuba, čitam mu ostale karakteristike - - jebeno je sposoban

čovjek kršćanin,kao i ti,  ne znam šta ti nije jasno.

da je sposoban ...jest

lik je kršćanin na papiru kao i ti i ja .. u dubini duše on je budist, iskreno meni budistička učenja djeluju normalnije od kršćanstva, a ti si ateist , dakle ti još najmanje veze imaš sa nama , ja i taj rus smo vjernici, ti si nevjernik

meni je drago da ste ti i Šojgu na liniji :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu - Page 5 Empty Re: Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu

Post by AssadNaPodmornici 23/6/2020, 00:12

evo ga lik je izgradio luksunu rezidenciju koja košta kao 100 njegovih godišnjih plaća. aj to je manje bitno bitno je drugo;


ali pogledajte oblik njegove rezidencije . lik je 100% budist

Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu - Page 5 2DF0C1F700000578-3296348-image-a-1_1446205664814
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21019
2018-06-14


Back to top Go down

Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu - Page 5 Empty Re: Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu

Post by michaellcmacha 23/6/2020, 00:13

budizam kako si i rekao je učenje a ne religija, i to sa kršćanstvom baš i ne bi trebalo uspoređivati...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu - Page 5 Empty Re: Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu

Post by epikur37 23/6/2020, 00:14

AssadNaPodmornici wrote:evo ga lik je izgradio luksunu rezidenciju koja košta kao 100 njegovih godišnjih plaća. aj to je manje bitno bitno je drugo;


ali pogledajte oblik njegove rezidencije . lik je 100% budist

Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu - Page 5 2DF0C1F700000578-3296348-image-a-1_1446205664814

Lik je kršćanin a krćanstvo je univerzalna religija preko svih meridijana sa svim stilovima :)

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu - Page 5 Empty Re: Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu

Post by epikur37 23/6/2020, 00:16

michaellcmacha wrote:budizam kako si i rekao je učenje a ne religija, i to sa kršćanstvom baš i ne bi trebalo uspoređivati...

Stoji ta tvrdnja, premda se budizam svrstava u religije nominalno.

Slovenski pisac Evald Flisar napisao je sjajnu knjigu o tibetanskom budizmu....davno sam čitao kao i neke zen koane.


epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu - Page 5 Empty Re: Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu

Post by AssadNaPodmornici 23/6/2020, 00:17

michaellcmacha wrote:budizam kako si i rekao je učenje a ne religija, i to sa kršćanstvom baš i ne bi trebalo uspoređivati...
vjera je vjera, vjeruje u viši smisao života, naravno da se religije razlikuju u tim detaljima ali vjeruju u nešto više itd.

samo mi je smješan epi sa uživljenosti u kršćanstvo(točnije pravoslavlje) a lik je više puta naglasio da je ateist. jebote reci da si ateist , nevjernik i adio.

taj Šoigu je budist, odrastao je u baš budističkoj obitelji. naravno navodno je postao član pravoslavne crkve prije koju godinu, kršten. to je reda radi,

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21019
2018-06-14


Back to top Go down

Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu - Page 5 Empty Re: Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu

Post by epikur37 23/6/2020, 00:20

Sergej Šojgu je rođen u Čadanu (Tiva) 1955. godine od oca pripadnika tuvanske manjine i majke Ruskinje.

Religija Pravoslavlje
Djeca Julija i Ksenija
.................


Lik je Rus, kršćanin

jebi ga...to što ti imaš problem s pravoslavcima ...nemoš lomiti preko svega
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu - Page 5 Empty Re: Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu

Post by AssadNaPodmornici 23/6/2020, 00:23

pokršten je tek prije koju godinu, odgojen u budizmu a vidiš mu i kuću u moskvi, nema oblik europske(zapadne gradnje) nego budističkog hrama.

da ga pitaš da li su mi bliža budistička vjerovanja i molitove, ili kršćanska vjerovanja i rituali/molitve , mislim da bi mu odgovor bio jasan.


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21019
2018-06-14


Back to top Go down

Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu - Page 5 Empty Re: Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu

Post by epikur37 23/6/2020, 00:26

Pa ni pravoslavne crkve i hramovi nemaju zapadni oblik gradnje o čemu ti...


Čovjek prenosi svoju arhitekturu...pogle ovu crkvu sto je gene stavio

jel te to podsjeća na zapadnu arhitekturu?
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu - Page 5 Empty Re: Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu

Post by epikur37 23/6/2020, 00:32

Roditelji su mu vjerojatno bili dosljedni sovjeti, bez posebne nacionalne i vjerske furke. Ipak Rusija je temelj Sovjetskom savezu, njegova majka je Ruskinja, ćaća uvjereni sovjet ...lik je prošao kroz propast SSSr-a i utvrdio se kao Rus, kršćanin, u državnoj službi.
Ima kulturnih i zavičajnih elemenata ali, nitko ne dovodi u pitanje njegov identitet i političku opciju7.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu - Page 5 Empty Re: Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu

Post by Hektorović 23/6/2020, 00:40

AssadNaPodmornici wrote:pokršten je tek prije koju godinu, odgojen u budizmu a vidiš mu i kuću u moskvi, nema oblik europske(zapadne gradnje) nego budističkog hrama.

da ga pitaš da li su mi bliža budistička vjerovanja i molitove, ili kršćanska vjerovanja i rituali/molitve , mislim da bi mu odgovor bio jasan.


Pogledaj IQ u Mongoliji


A osobni vjerski osjećaji... pa evo gle tko je sve kod nas veliki katolik, od keruma, đakića nadalje...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu - Page 5 Empty Re: Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu

Post by Ringo10 23/6/2020, 02:45

epikur37 wrote:Roditelji su mu vjerojatno bili dosljedni sovjeti, bez posebne nacionalne i vjerske furke. Ipak Rusija je temelj Sovjetskom savezu, njegova majka je Ruskinja, ćaća uvjereni sovjet ...lik je prošao kroz propast SSSr-a i utvrdio se kao Rus, kršćanin, u državnoj službi.
Ima kulturnih i zavičajnih elemenata ali, nitko ne dovodi u pitanje njegov identitet i političku opciju7.
On je uvjereni ruski patriot ...

I to je najvaznije 

A ruske oruzane snage je modernizirao i unaprijedio kao malo ko prije njega
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu - Page 5 Empty Re: Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu

Post by Leviathan2 23/6/2020, 12:55

AssadNaPodmornici wrote:pokršten je tek prije koju godinu, odgojen u budizmu a vidiš mu i kuću u moskvi, nema oblik europske(zapadne gradnje) nego budističkog hrama.

da ga pitaš da li su mi bliža budistička vjerovanja i molitove, ili kršćanska vjerovanja i rituali/molitve , mislim da bi mu odgovor bio jasan.

sojgu je cuvash, republika tuva, otas chuvash a majka ruskinja,
sam se deklarira kao rus kao i chuvasi ga smatraju svojim , inace republika tuva je samostalno prisla sovjetskom savezu i sto je zanimljivo, rusiju su prihvatili kao svoju domovinu i veci su rusofili od samih rusa a inace su budisti i cak ni u sovjetskom savezu su se mogli izjasnjavati kao budisti bez obzira jesu li bili na nekoj funkciji, imali su posebnu autonomiju i povlastice
oni jos uvijek imaju pravo odvojiti se od rusije kad pozele ali po jednom ispitivanju, 100% njih bi odbilo odvajanje , dugo vremena su bili jedna od najnerazvijenijih republika u rusiji i tek u novije vrijeme se ulaze dosta u taj kraj ,
medjutim jebe ih geografija, planine i neprohodnost, momentalno imaju bum turizma plus velike dotacije iz budzeta (zahvaljujuci Shojgu)
inace su dosta veliki militaristi i zesci borci u ruskoj armiji, ogroman broj ih sluzi kao oficiri i profi vojnici
u zadnje vrijeme se checeni pokusavaju progurati u neke vojne odjele, tipa specnaz i slicno gdje nema chuvasa, 
inace, shojgu je jedan iz igraca za ocuvanje rusije, tu su likovi iz fsb, iz GRU, iz vojske  koji su postrojeni eshalonski tako da u slucaju odlaska putina novi precjednik ne moze skrenuti na jeljcinov put
ista ekipa za one koji prate rusku politicku scenu je iza ostavke jeljcina i smjene hrpe generala i slicnijeh kljucnih ljudi na kljucnim mjestima, 
u biti je putin bokserka vreca na kojoj se iskaljuju svi a iza njega stoji organizacija jaca od americke duboke drzave

_________________
Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu - Page 5 Empty Re: Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu

Post by crvenkasti 23/6/2020, 13:25

Zašto me zajebavate? To nije lijepo.

Vidio bih kako bi vama bilo da ste glupi poput mene.

Četnički smrdljivi gadovi!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28798
2014-04-17


Back to top Go down

Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu - Page 5 Empty Re: Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu

Post by Leviathan2 23/6/2020, 13:59

crvenkasti wrote:Zašto me zajebavate? To nije lijepo.

Vidio bih kako bi vama bilo da ste glupi poput mene.

Četnički smrdljivi gadovi!
ajd shuti ustasho

_________________
Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu - Page 5 Empty Re: Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu

Post by Ringo10 23/6/2020, 14:30

crvenkasti wrote:Zašto me zajebavate? To nije lijepo.

Vidio bih kako bi vama bilo da ste glupi poput mene.

Četnički smrdljivi gadovi!
A jesi li glup kao Hrvat ili kao Srbin?

Ili oboje ... pa si duplo glup
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu - Page 5 Empty Re: Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu

Post by crvenkasti 23/6/2020, 19:40

Ringo10 wrote:
crvenkasti wrote:Zašto me zajebavate? To nije lijepo.

Vidio bih kako bi vama bilo da ste glupi poput mene.

Četnički smrdljivi gadovi!
A jesi li glup kao Hrvat ili kao Srbin?

Ili oboje ... pa si duplo glup

Kao Hrvat i nisam toliko, ali kao Srbin, užas.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28798
2014-04-17


Back to top Go down

Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu - Page 5 Empty Re: Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu

Post by Hektorović 25/6/2020, 02:23

epikur37 wrote:Roditelji su mu vjerojatno bili dosljedni sovjeti, bez posebne nacionalne i vjerske furke. Ipak Rusija je temelj Sovjetskom savezu, njegova majka je Ruskinja, ćaća uvjereni sovjet ...lik je prošao kroz propast SSSr-a i utvrdio se kao Rus, kršćanin, u državnoj službi.
Ima kulturnih i zavičajnih elemenata ali, nitko ne dovodi u pitanje njegov identitet i političku opciju7.

Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu - Page 5 164412
Foto: SRNA



Foto: SRNA
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu - Page 5 Empty Re: Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu

Post by Hektorović 4/7/2020, 18:22

Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu - Page 5 Empty Re: Rusija otvorila jednu od najvećih novoizgrađenih crkvi na svijetu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum