ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Sisku se održava Hod za život, okupili se brojni kontraprosvjednici

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

U Sisku se održava Hod za život, okupili se brojni kontraprosvjednici - Page 5 Empty Re: U Sisku se održava Hod za život, okupili se brojni kontraprosvjednici

Post by RayMabus 20/6/2020, 18:43

Sora wrote:
RayMabus wrote:Ne da mi se o tome pričat jer sam i sam taj slučaj , imaš normalna očekivanja a na kraju se razočaraš u ljubavi pa se štufaš i razočaraš pa onda ti se ne da ništa s nikim , oprezan si , pušeš i na ladno , oćeš nešto al ti više ništa ne paše , razdrqžljiv si kad ti netko spomene vezu a kamo li da imaš dite s nekim jer to znači da se vežeš s nekim tko ti ne paše do kraja života i to te sve umara umisto da te puni energijom i da polet.

Ma.
e i ti ga kompliciraš
ideš s nekim tko je tebe izabrao kao i ti njega
ako je obostrano, nema razočaranja
Nije to baš tako ako oboje imaju obveze pa jedan put ne može on a drugi ona pa se smanjuje bliskost i komunikacija a na kraju pukne i realta pa svak na svoju stranu jer vide da ona druga strana nema vremena za tu vezu jer netko gonja karijeru.

Shit happens ( sranja se događaju )

RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

U Sisku se održava Hod za život, okupili se brojni kontraprosvjednici - Page 5 Empty Re: U Sisku se održava Hod za život, okupili se brojni kontraprosvjednici

Post by veber 20/6/2020, 18:54

ja mislio hod za život da su bipsići.
to ona grdog pogleda?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

U Sisku se održava Hod za život, okupili se brojni kontraprosvjednici - Page 5 Empty Re: U Sisku se održava Hod za život, okupili se brojni kontraprosvjednici

Post by RayMabus 20/6/2020, 19:03

RayMabus wrote:
Sora wrote:
RayMabus wrote:Ne da mi se o tome pričat jer sam i sam taj slučaj , imaš normalna očekivanja a na kraju se razočaraš u ljubavi pa se štufaš i razočaraš pa onda ti se ne da ništa s nikim , oprezan si , pušeš i na ladno , oćeš nešto al ti više ništa ne paše , razdrqžljiv si kad ti netko spomene vezu a kamo li da imaš dite s nekim jer to znači da se vežeš s nekim tko ti ne paše do kraja života i to te sve umara umisto da te puni energijom i da polet.

Ma.
e i ti ga kompliciraš
ideš s nekim tko je tebe izabrao kao i ti njega
ako je obostrano, nema razočaranja
Nije to baš tako ako oboje imaju obveze pa jedan put ne može on a drugi ona pa se smanjuje bliskost i komunikacija a na kraju pukne i realta pa svak na svoju stranu jer vide da ona druga strana nema vremena za tu vezu jer netko gonja karijeru.

Shit happens ( sranja se događaju )
Imaš trokut koji se zove : ARC i to su afinitet ( sviđanje ) , komunikacija i realnost

Ako bilo šta od ovog padne il se poveća pada ili se poveća i sve ostalo.

Ako ti radiš šta je za muškog logično pa radi i ona il je na fakultetu pa ti svoje obveza a one svoje ne može uskladit onda pada realnost pa pada komunikacija pa pada afinitet.

Na kraju raskol.

A oboje ste željeli vezu.

Vidiš Sora nije to baš tako kako ti tvrdiš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

U Sisku se održava Hod za život, okupili se brojni kontraprosvjednici - Page 5 Empty Re: U Sisku se održava Hod za život, okupili se brojni kontraprosvjednici

Post by RayMabus 20/6/2020, 19:13

Iz ovog razloga ti ja ne želim ženske s fakultetom. Čim čujem da ide na il ima fakultet ja to križam.

Ne bojim se ja njenog akademskog obrazovanja jer sam dovoljno načitqn da se toga ne moram bojati nit šta će ona možda zarađivati više od mene štaviše volim inteligentne osobe s kojima mogu popričat i s kojima neću imat financijskih problema al ta je ženska imala ponude za brak dok je gonjala taj isti fakultet al joj je karijera bila bitnija.

Problem je šta je karijeristica a to meni ne triba u životu jer to prvo sebe gleda pa tek onda muškoga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

U Sisku se održava Hod za život, okupili se brojni kontraprosvjednici - Page 5 Empty Re: U Sisku se održava Hod za život, okupili se brojni kontraprosvjednici

Post by IL Risorto 20/6/2020, 19:19

Kad vidim ovu katolibansku svjetinu i sve ovo što drvlje zadnjih par dana,gdje se petljaju u svaki kurac i nameću svoje retardirane srednjovjekovne katolibanske stavove,počevš od Škore,Raspudića,itd. točno nekad pomislim kako su komunisti bili preblagi nakon 1945 god. pogotovu prema crkvi.
Sve je to trebalo po kineskom modelu,da se više nikad ne oporave.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

U Sisku se održava Hod za život, okupili se brojni kontraprosvjednici - Page 5 Empty Re: U Sisku se održava Hod za život, okupili se brojni kontraprosvjednici

Post by darth_vader 20/6/2020, 19:25

dijagram wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:Petirka je ok , ima jebozovni glasić ....čudi me da se nije udala. Nemam pojma zašto a i ne ulazi mi se u to no ženska je za jebat prva liga.

A eto štaš , krenila karijerno pa ništa brak , dica.
A ono, ako si nije mogla naći para/jebača u Bruxellesu ili u diplomaciji ili nekog bogatog poduzetnika, za to si je sama kriva. Nije ružna, daleko od toga. Samo je - nesposobna.
ona je tila seljaka, a onda joj stranku mazne ona seljacina beljak:)


I još Veberov frend... :_|
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

U Sisku se održava Hod za život, okupili se brojni kontraprosvjednici - Page 5 Empty Re: U Sisku se održava Hod za život, okupili se brojni kontraprosvjednici

Post by veber 20/6/2020, 19:29

jasambrend wrote:
dijagram wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:Petirka je ok , ima jebozovni glasić ....čudi me da se nije udala. Nemam pojma zašto a i ne ulazi mi se u to no ženska je za jebat prva liga.

A eto štaš , krenila karijerno pa ništa brak , dica.
A ono, ako si nije mogla naći para/jebača u Bruxellesu ili u diplomaciji ili nekog bogatog poduzetnika, za to si je sama kriva. Nije ružna, daleko od toga. Samo je - nesposobna.
ona je tila seljaka, a onda joj stranku mazne ona seljacina beljak:)


I još Veberov frend... :_|
pa ne odričeš se frendova.
ili da?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

U Sisku se održava Hod za život, okupili se brojni kontraprosvjednici - Page 5 Empty Re: U Sisku se održava Hod za život, okupili se brojni kontraprosvjednici

Post by darth_vader 20/6/2020, 19:30

Koji kurac bi se odrica...nismo kradezeovci...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

U Sisku se održava Hod za život, okupili se brojni kontraprosvjednici - Page 5 Empty Re: U Sisku se održava Hod za život, okupili se brojni kontraprosvjednici

Post by veber 20/6/2020, 19:32

jasambrend wrote:Koji kurac bi se odrica...nismo kradezeovci...
i onda?
u biti je frend moje šogorice.
tako smo se upoznali.
godine davne.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

U Sisku se održava Hod za život, okupili se brojni kontraprosvjednici - Page 5 Empty Re: U Sisku se održava Hod za život, okupili se brojni kontraprosvjednici

Post by RayMabus 20/6/2020, 19:37

סמאל wrote:Kad vidim ovu katolibansku svjetinu i sve ovo što drvlje zadnjih par dana,gdje se petljaju u svaki kurac i nameću svoje retardirane srednjovjekovne katolibanske stavove,počevš od Škore,Raspudića,itd. točno nekad pomislim kako su komunisti bili preblagi nakon 1945 god. pogotovu prema crkvi.
Sve je to trebalo po kineskom modelu,da se više nikad ne oporave.
Ma nek oni šetaju i dalje. 900 djece rođeno manje , mladi će zaprašit na zapad itd. To je samo gluma da je njima do nečega stalo. Čisti desni perfomans desnice. Foklor. Skupljanje političkih bodova i za vlastiti interes. Naivna priča za budale.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

U Sisku se održava Hod za život, okupili se brojni kontraprosvjednici - Page 5 Empty Re: U Sisku se održava Hod za život, okupili se brojni kontraprosvjednici

Post by darth_vader 20/6/2020, 19:39

veber wrote:
jasambrend wrote:Koji kurac bi se odrica...nismo kradezeovci...
i onda?
u biti je frend moje šogorice.
tako smo se upoznali.
godine davne.


Ma sve pet...imam i ja frendove koji su gupi ko kurac pa su mi isto dragi...:D Čak i kradezenjare...:)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

U Sisku se održava Hod za život, okupili se brojni kontraprosvjednici - Page 5 Empty Re: U Sisku se održava Hod za život, okupili se brojni kontraprosvjednici

Post by veber 20/6/2020, 19:49

jasambrend wrote:
veber wrote:
jasambrend wrote:Koji kurac bi se odrica...nismo kradezeovci...
i onda?
u biti je frend moje šogorice.
tako smo se upoznali.
godine davne.


Ma sve pet...imam i ja frendove koji su gupi ko kurac pa su mi isto dragi...:D Čak i kradezenjare...:)
samo razmjenjujemo mišljenje.
zajeb je, nekom posudiš auto.
kasnije u gepeku otkriješ dvije vreće vapna.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

U Sisku se održava Hod za život, okupili se brojni kontraprosvjednici - Page 5 Empty Re: U Sisku se održava Hod za život, okupili se brojni kontraprosvjednici

Post by darth_vader 20/6/2020, 19:54

veber wrote:
jasambrend wrote:
veber wrote:
jasambrend wrote:Koji kurac bi se odrica...nismo kradezeovci...
i onda?
u biti je frend moje šogorice.
tako smo se upoznali.
godine davne.


Ma sve pet...imam i ja frendove koji su gupi ko kurac pa su mi isto dragi...:D Čak i kradezenjare...:)
samo razmjenjujemo mišljenje.
zajeb je, nekom posudiš auto.
kasnije u gepeku otkriješ dvije vreće vapna.

Dobro dok je samo vapno... :|
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

U Sisku se održava Hod za život, okupili se brojni kontraprosvjednici - Page 5 Empty Re: U Sisku se održava Hod za život, okupili se brojni kontraprosvjednici

Post by veber 20/6/2020, 19:59

jasambrend wrote:
veber wrote:
jasambrend wrote:
veber wrote:
jasambrend wrote:Koji kurac bi se odrica...nismo kradezeovci...
i onda?
u biti je frend moje šogorice.
tako smo se upoznali.
godine davne.


Ma sve pet...imam i ja frendove koji su gupi ko kurac pa su mi isto dragi...:D Čak i kradezenjare...:)
samo razmjenjujemo mišljenje.
zajeb je, nekom posudiš auto.
kasnije u gepeku otkriješ dvije vreće vapna.

Dobro dok je samo vapno... :|
nije vapno, serem. VC40
i onda nakon obilaska njemačke, australije, novog zelanda i kruzinga po polarnom krugu, pita me kćer da maknem one vreće iz gepeka jer ona mora stavit torbe.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

U Sisku se održava Hod za život, okupili se brojni kontraprosvjednici - Page 5 Empty Re: U Sisku se održava Hod za život, okupili se brojni kontraprosvjednici

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum