ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hasanbegović: Izetbegovićeva ostavština i političko-nacionalna filozofija nije samo povijesna simbolika već konkretan putokaz

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Hasanbegović: Izetbegovićeva ostavština i političko-nacionalna filozofija nije samo povijesna simbolika već konkretan putokaz - Page 6 Empty Re: Hasanbegović: Izetbegovićeva ostavština i političko-nacionalna filozofija nije samo povijesna simbolika već konkretan putokaz

Post by vuksadinare Sat 20 Jun - 17:33

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:Hasanče je samo najistaknutija  potka te ideološke linije, povrh ostalog  zato što kao bošnjak idealno sjeda u pravaški ideološki sklop koji nije maknuo iz endehazijskog cvjećarenja.

Isti kurac su i Bujanec, Glasnović i drugi. Samo Hasanče je svjesno u toj ekipi (a ovi drugi su jednostavno budale) jer tu može navlačiti i navlači na muslimansku stranu u BiH.

Ja, kao Hrvat iz BiH to neću odćutati i pokazujem ne samo hasančeta nego općenito tu ideologiju kao opasnu za hercegbosnu.

Možda tebe to ne dotiče ali ja sam senzibiliziran za to pitanje i politički na vrhu mi je priroiteta.

Tamo su Hrvati godinama u grotlu diskriminacije, prvenstveno od bošnjaka i pred političkim nestankom.

A meni sad treba biti važnije jel neka baba srpkinja  od njih 2 % u etnički čistoj, situiranoj i samostalnoj Hrvtaskoj uzela češalj s tri prtsa ili neki mulac u Mirkovcima navija za crvenu zvezdu.



znaci selis u herceg bosnu i nastavljas se boriti..aha ne selis...sigurni je je biti na pristojnoj udaljenosti u situiranoj hrvatskoj...borac na jeziku muda nula bodova..bolje da se ne javljas vise i nista ne pises...b.t.w nema tako dugo u vitez se vratio jedan moj poznanik zagrizeni hercegbosanac...jednostavno je objasnio...'nije to to kad sam tu ili tamo'...amen

dobro ti si deklarirani paravš i mrzitelj hercegbosne
covjece sa tobom nesto nije u redu...ti si patoliski obolio...tebi svi mrze herceg bosnu i hrvate u bh-a..u hrvatskoj...ja te ne mrzim ja te vise razumijem..mozda bi i ja tako na tvom mjestu...

vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Hasanbegović: Izetbegovićeva ostavština i političko-nacionalna filozofija nije samo povijesna simbolika već konkretan putokaz - Page 6 Empty Re: Hasanbegović: Izetbegovićeva ostavština i političko-nacionalna filozofija nije samo povijesna simbolika već konkretan putokaz

Post by vuksadinare Sat 20 Jun - 17:34

epikur37 wrote:
Ringo10 wrote:
epikur37 wrote:Hasanče je samo najistaknutija  potka te ideološke linije, povrh ostalog  zato što kao bošnjak idealno sjeda u pravaški ideološki sklop koji nije maknuo iz endehazijskog cvjećarenja.

Isti kurac su i Bujanec, Glasnović i drugi. Samo Hasanče je svjesno u toj ekipi (a ovi drugi su jednostavno budale) jer tu može navlačiti i navlači na muslimansku stranu u BiH.

Ja, kao Hrvat iz BiH to neću odćutati i pokazujem ne samo hasančeta nego općenito tu ideologiju kao opasnu za hercegbosnu.

Možda tebe to ne dotiče ali ja sam senzibiliziran za to pitanje i politički na vrhu mi je priroiteta.

Tamo su Hrvati godinama u grotlu diskriminacije, prvenstveno od bošnjaka i pred političkim nestankom.

A meni sad treba biti važnije jel neka baba srpkinja  od njih 2 % u etnički čistoj, situiranoj i samostalnoj Hrvtaskoj uzela češalj s tri prtsa ili neki mulac u Mirkovcima navija za crvenu zvezdu.
TAcno je sve

A ovo boldano ... jebo te zivot, cim neki srpski starkelja nesto izbaljezga ili nek ne nekom zidu osvane nesto na cirilici ili neki srpski simbol iako se ni ne zna ko je to nacrtao, odmah krene histerija i kaos...

PA samo na forumu pogledaj reakcije ... na svaki srpski prdez ovaj vuksdinare poziva na rat sa Srbijom

Kolega,

Još malo pa će 20 godina kako sam na ovom forumu i bavim se ovim pitanjem...

U najmanju ruku doktorirao sam na ovoj temi.
..je..od mrznje prema kiflarima Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Hasanbegović: Izetbegovićeva ostavština i političko-nacionalna filozofija nije samo povijesna simbolika već konkretan putokaz - Page 6 Empty Re: Hasanbegović: Izetbegovićeva ostavština i političko-nacionalna filozofija nije samo povijesna simbolika već konkretan putokaz

Post by veber Sat 20 Jun - 17:41

epikur37 wrote:
Ringo10 wrote:
epikur37 wrote:Hasanče je samo najistaknutija  potka te ideološke linije, povrh ostalog  zato što kao bošnjak idealno sjeda u pravaški ideološki sklop koji nije maknuo iz endehazijskog cvjećarenja.

Isti kurac su i Bujanec, Glasnović i drugi. Samo Hasanče je svjesno u toj ekipi (a ovi drugi su jednostavno budale) jer tu može navlačiti i navlači na muslimansku stranu u BiH.

Ja, kao Hrvat iz BiH to neću odćutati i pokazujem ne samo hasančeta nego općenito tu ideologiju kao opasnu za hercegbosnu.

Možda tebe to ne dotiče ali ja sam senzibiliziran za to pitanje i politički na vrhu mi je priroiteta.

Tamo su Hrvati godinama u grotlu diskriminacije, prvenstveno od bošnjaka i pred političkim nestankom.

A meni sad treba biti važnije jel neka baba srpkinja  od njih 2 % u etnički čistoj, situiranoj i samostalnoj Hrvtaskoj uzela češalj s tri prtsa ili neki mulac u Mirkovcima navija za crvenu zvezdu.
TAcno je sve

A ovo boldano ... jebo te zivot, cim neki srpski starkelja nesto izbaljezga ili nek ne nekom zidu osvane nesto na cirilici ili neki srpski simbol iako se ni ne zna ko je to nacrtao, odmah krene histerija i kaos...

PA samo na forumu pogledaj reakcije ... na svaki srpski prdez ovaj vuksdinare poziva na rat sa Srbijom

Kolega,

Još malo pa će 20 godina kako sam na ovom forumu i bavim se ovim pitanjem...

U najmanju ruku doktorirao sam na ovoj temi.
a, lijepo ti velim.
zemi ženicu, ili onu teticu, ako odeš s ovom mlđom koju bi, a ne bi, ženi veliš da ti je gliser riknul na hvaru.
ali nikako preko tjedna ako biraš B
a sa ženom možeš kada god hoćeš. i ne nosi cvijeće ako ga nisi do tada.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hasanbegović: Izetbegovićeva ostavština i političko-nacionalna filozofija nije samo povijesna simbolika već konkretan putokaz - Page 6 Empty Re: Hasanbegović: Izetbegovićeva ostavština i političko-nacionalna filozofija nije samo povijesna simbolika već konkretan putokaz

Post by epikur37 Sun 21 Jun - 20:23





Ante Prkačin o slavnoj Armiji BiH i bratskoj borbi....jedinom pravom savezu.

Te da je 80% zla za bratoubilački rat s muslimanima na leđima Hrvata.

ZDS

Domovinski pokret

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hasanbegović: Izetbegovićeva ostavština i političko-nacionalna filozofija nije samo povijesna simbolika već konkretan putokaz - Page 6 Empty Re: Hasanbegović: Izetbegovićeva ostavština i političko-nacionalna filozofija nije samo povijesna simbolika već konkretan putokaz

Post by epikur37 Sun 21 Jun - 20:31

https://www.youtube.com/watch?time_continue=95&v=U8z9JHRtFR4&feature=emb_logo

prkačinova slavna viteška krajiška...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hasanbegović: Izetbegovićeva ostavština i političko-nacionalna filozofija nije samo povijesna simbolika već konkretan putokaz - Page 6 Empty Re: Hasanbegović: Izetbegovićeva ostavština i političko-nacionalna filozofija nije samo povijesna simbolika već konkretan putokaz

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum