ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kerum, skinija kolegu jer je kolegu po rasnoj osnovi napao da mu smrdi iz usta

Go down

kerum, skinija kolegu jer je kolegu po rasnoj osnovi napao da mu smrdi iz usta Empty kerum, skinija kolegu jer je kolegu po rasnoj osnovi napao da mu smrdi iz usta

Post by michaellcmacha Fri 19 Jun - 17:36

https://www.index.hr/vijesti/clanak/kerum-objasnio-zasto-je-smijenio-covjeka-rekao-je-kolegi-da-mu-smrdi-iz-usta/2191685.aspx?index_ref=read_more_d

jebiga tu se ne poštuje ni razmak od 1,5 metara, niti maska da bi se stavila... niti stručak peršina da bi se izgriza nakon kojeg česna bijelog luka...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

kerum, skinija kolegu jer je kolegu po rasnoj osnovi napao da mu smrdi iz usta Empty Re: kerum, skinija kolegu jer je kolegu po rasnoj osnovi napao da mu smrdi iz usta

Post by debotoijusto Fri 19 Jun - 18:28

Grubšić kaza da mu smrdi iz usta. Pa ne možeš tako s ljudima, to je rasna diskriminacija.

splite grade sto si posta nediljeti
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

kerum, skinija kolegu jer je kolegu po rasnoj osnovi napao da mu smrdi iz usta Empty Re: kerum, skinija kolegu jer je kolegu po rasnoj osnovi napao da mu smrdi iz usta

Post by debotoijusto Fri 19 Jun - 18:33

kerum, skinija kolegu jer je kolegu po rasnoj osnovi napao da mu smrdi iz usta 102923076_1758327310957806_635782934421694166_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_sid=110474&_nc_ohc=SXXDE2EbL3IAX_StF3W&_nc_ht=scontent.fzag2-1
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

kerum, skinija kolegu jer je kolegu po rasnoj osnovi napao da mu smrdi iz usta Empty Re: kerum, skinija kolegu jer je kolegu po rasnoj osnovi napao da mu smrdi iz usta

Post by Sora Fri 19 Jun - 18:35

keruma izabrati za wc boya
nek tamo snifa tko se posro di ne treba kerum, skinija kolegu jer je kolegu po rasnoj osnovi napao da mu smrdi iz usta 1f601

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

kerum, skinija kolegu jer je kolegu po rasnoj osnovi napao da mu smrdi iz usta Empty Re: kerum, skinija kolegu jer je kolegu po rasnoj osnovi napao da mu smrdi iz usta

Post by Sora Fri 19 Jun - 18:38

kolega MIKA šta ima u sisku
jel slavimo dan antifašističke borbe
ili ne? :cro

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

kerum, skinija kolegu jer je kolegu po rasnoj osnovi napao da mu smrdi iz usta Empty Re: kerum, skinija kolegu jer je kolegu po rasnoj osnovi napao da mu smrdi iz usta

Post by michaellcmacha Fri 19 Jun - 19:25

Sora wrote:kolega MIKA  šta ima u sisku
jel slavimo dan antifašističke borbe
ili ne? :cro
ja sam u organizacijskom odboru...ikićka je moja najbolja prijateljica, tak da ću se ove godine podružiti sa najmilijim mi predsjednikom... ako odem na brač postoji velika vjerojatnost i da konvertiram i ubacim se u vaše redove... jbg pošto vas ne smijemo i ne želimo fizički dezintegrirati, morat ćemo vas preodgojiti a to je jedino moguće da se infiltriramo u vaše redove.... evo ja krećem od svoje drage gradonačelnice, koja mi je prošle godine makar sam joj bio trn u oku, sredila posao u jednoj gradskoj firmi... ;), i meni i sinovima i supruzi...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

kerum, skinija kolegu jer je kolegu po rasnoj osnovi napao da mu smrdi iz usta Empty Re: kerum, skinija kolegu jer je kolegu po rasnoj osnovi napao da mu smrdi iz usta

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum