ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kinezi jebali mater Indijcima

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Kinezi jebali mater Indijcima - Page 3 Empty Re: Kinezi jebali mater Indijcima

Post by michaellcmacha Tue 16 Jun - 21:47

Legendovich wrote:PAS MATER..!!!kako se dobro osjecam.... cheers cheers cheers...mante mrtve,volite se i pravite djecu..
negoh,nedje procito da se Ero čudi,kako u bosniji nisu ocekivali drugi val covid 19...slatko se nasmijah..
pa ne može kod nas biti mir, ako se svugdje nešto  kuha ili odvija... treba biti pripremljen za naglo razbuktavanje pizdarija i u hrvatskoj... ja sam obišao svoj ferenac i pobrao ljekovite biljke koje su predviđene za liječenje boljki od mogućih pizdarija... ;)

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Kinezi jebali mater Indijcima - Page 3 Empty Re: Kinezi jebali mater Indijcima

Post by RayMabus Tue 16 Jun - 21:48

AssadNaPodmornici wrote:toliko o savezu BRICSA koji će se ujediniti i zajedno će Brazil, Rusija, Kina, Indija, Južna Afrička Republika, plus manji saveznici poput venezuele, irana, hezbollaha, republike srpbije, republike srpske, herceg srpske i republike srpske krajine poraziti ameriku, trumpa, i neoliberalni kapitalizam
Nemoj zaboraviti i nesvrstane.

https://mondo.ba/Info/Politika/a908800/Dodik-Baku-Pokret-nesvrstanih.html
RayMabus
RayMabus

Posts : 176422
2014-04-11


Back to top Go down

Kinezi jebali mater Indijcima - Page 3 Empty Re: Kinezi jebali mater Indijcima

Post by Guest Tue 16 Jun - 21:48

Kinezi nisu dobra nacija...Neempaticni su i krajnje okrutni...vodje sam samo jednom sa njima imao posela preko firme..ne bih vise..gori su od reptilijana gushterskih...ti te mrtvih ociju hladno zgrabe za ruku i pojedu je..brrrrrr affraid affraid affraid
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kinezi jebali mater Indijcima - Page 3 Empty Re: Kinezi jebali mater Indijcima

Post by michaellcmacha Tue 16 Jun - 21:49

RayMabus wrote:
michaellcmacha wrote:oni navode da su srušili nekakav kineski helikopter i da su tu nastali kineski gubici
A kog briga. Sve mi se čini da je ovo inscenirano kako raja ne bi razmišljala o korona virusu i njegovim posljedicama na gospodarstvo. Indija je četvrta zemlja po broju zaraženih a imaju miljardu i 400 i nešto miljona stanovnika dakle sranje je tek počelo.
pa koga briga... mene je briga kako će se i kada kod nas zakuhati... i kako u tom slučaju odigrati...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Kinezi jebali mater Indijcima - Page 3 Empty Re: Kinezi jebali mater Indijcima

Post by Guest Tue 16 Jun - 21:52

michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:PAS MATER..!!!kako se dobro osjecam.... cheers cheers cheers...mante mrtve,volite se i pravite djecu..
negoh,nedje procito da se Ero čudi,kako u bosniji nisu ocekivali drugi val covid 19...slatko se nasmijah..
pa ne može kod nas biti mir, ako se svugdje nešto  kuha ili odvija... treba biti pripremljen za naglo razbuktavanje pizdarija i u hrvatskoj... ja sam obišao svoj ferenac i pobrao ljekovite biljke koje su predviđene za liječenje boljki od mogućih pizdarija... ;)
cuj...NIKAD VISE KAO PRIJE NIDJE NEĆE BITI...Ja sma danas se ispuhao kao furijanac,gori u birokraciji firme i dao otkaz..ej Miha.....Irud te hebo,koji je to osjecaj olaksanja bijo..oyebotey...pizdarija ce biti sugdje..valja si traziti odstupnicu i miran platz,ako je to moguce na planeti,ipak,u nekim drzavama je prvi susjed na 500 km...milina.. cheers cheers cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kinezi jebali mater Indijcima - Page 3 Empty Re: Kinezi jebali mater Indijcima

Post by Guest Tue 16 Jun - 21:54

NI ZA JEDNU stranu vise ne igram,samo za Svoju guzicu..i najblizih naravno..ona je vrijednija nego ove usrane drzav.e..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kinezi jebali mater Indijcima - Page 3 Empty Re: Kinezi jebali mater Indijcima

Post by AssadNaPodmornici Tue 16 Jun - 21:55

Legendovich wrote:Kinezi nisu dobra nacija...Neempaticni su i krajnje okrutni...vodje sam samo jednom sa njima imao posela preko firme..ne bih vise..gori su od reptilijana gushterskih...ti te mrtvih ociju hladno zgrabe za ruku i pojedu je..brrrrrr affraid affraid affraid
pa kinezima život običnog kinezna ne znači baš ništa . ono baš ništa. imaš video klipove po youtubu, netko im zgazi dijete u prometnoj nesreći, jedino dijete, a onda se kinezi na cesti cjenkaju sa vozačem kamiona oko odštete..

njihovoj partiji životi kineza ne znače ništa , ako će taj mrtvi kinez jačati moć i snagu partije..

sa druge strane Tajvan(to se službeno zove Republika Kina) je sasvim druga priča..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Kinezi jebali mater Indijcima - Page 3 Empty Re: Kinezi jebali mater Indijcima

Post by michaellcmacha Tue 16 Jun - 21:55

Legendovich wrote:
michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:PAS MATER..!!!kako se dobro osjecam.... cheers cheers cheers...mante mrtve,volite se i pravite djecu..
negoh,nedje procito da se Ero čudi,kako u bosniji nisu ocekivali drugi val covid 19...slatko se nasmijah..
pa ne može kod nas biti mir, ako se svugdje nešto  kuha ili odvija... treba biti pripremljen za naglo razbuktavanje pizdarija i u hrvatskoj... ja sam obišao svoj ferenac i pobrao ljekovite biljke koje su predviđene za liječenje boljki od mogućih pizdarija... ;)
cuj...NIKAD VISE KAO PRIJE NIDJE NEĆE BITI...Ja sma danas se ispuhao kao furijanac,gori u birokraciji firme i dao otkaz..ej Miha.....Irud te hebo,koji je to osjecaj olaksanja bijo..oyebotey...pizdarija ce biti sugdje..valja si traziti odstupnicu i miran platz,ako je to moguce na planeti,ipak,u nekim drzavama je prvi susjed na 500 km...milina.. cheers cheers cheers
pa tko će sad plaćati kredite, kad si dao otkaz...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Kinezi jebali mater Indijcima - Page 3 Empty Re: Kinezi jebali mater Indijcima

Post by AssadNaPodmornici Tue 16 Jun - 21:56

Legendovich wrote:
AssadNaPodmornici wrote:toliko o savezu BRICSA koji će se ujediniti i zajedno će Brazil, Rusija, Kina, Indija, Južna Afrička Republika, plus manji saveznici poput venezuele, irana, hezbollaha, republike srpbije, republike srpske, herceg srpske i republike srpske krajine poraziti ameriku, trumpa, i neoliberalni kapitalizam
..ma nema potrebe Yodice,Jemri sami na tom rade...bash ce oni dopustiti da ih netko iz vanka razjebe.. lol! lol! lol!
pa točno. marksistička revolucija posijana 60-70 , sada im uzima maha

sve je još počelo sa beatlsima i Johnom Lennonom i njegovom pjesmom imagine...

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Kinezi jebali mater Indijcima - Page 3 Empty Re: Kinezi jebali mater Indijcima

Post by RayMabus Tue 16 Jun - 21:57

michaellcmacha wrote:
RayMabus wrote:
michaellcmacha wrote:oni navode da su srušili nekakav kineski helikopter i da su tu nastali kineski gubici
A kog briga. Sve mi se čini da je ovo inscenirano kako raja ne bi razmišljala o korona virusu i njegovim posljedicama na gospodarstvo. Indija je četvrta zemlja po broju zaraženih a imaju miljardu i 400 i nešto miljona stanovnika dakle sranje je tek počelo.
pa koga briga... mene je briga kako će se i kada kod nas zakuhati... i kako u tom slučaju odigrati...
Mene nije. Taj dio svijeta nema veze s Europom. Ima ih na bacanje. 200 mrtvih je njima ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176422
2014-04-11


Back to top Go down

Kinezi jebali mater Indijcima - Page 3 Empty Re: Kinezi jebali mater Indijcima

Post by Guest Tue 16 Jun - 21:58

michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:
michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:PAS MATER..!!!kako se dobro osjecam.... cheers cheers cheers...mante mrtve,volite se i pravite djecu..
negoh,nedje procito da se Ero čudi,kako u bosniji nisu ocekivali drugi val covid 19...slatko se nasmijah..
pa ne može kod nas biti mir, ako se svugdje nešto  kuha ili odvija... treba biti pripremljen za naglo razbuktavanje pizdarija i u hrvatskoj... ja sam obišao svoj ferenac i pobrao ljekovite biljke koje su predviđene za liječenje boljki od mogućih pizdarija... ;)
cuj...NIKAD VISE KAO PRIJE NIDJE NEĆE BITI...Ja sma danas se ispuhao kao furijanac,gori u birokraciji firme i dao otkaz..ej Miha.....Irud te hebo,koji je to osjecaj olaksanja bijo..oyebotey...pizdarija ce biti sugdje..valja si traziti odstupnicu i miran platz,ako je to moguce na planeti,ipak,u nekim drzavama je prvi susjed na 500 km...milina.. cheers cheers cheers
pa tko će sad plaćati kredite, kad si dao otkaz...
krediti osigurani,standardno,i keshovina prilicna na racunu..nema brige...

nego..primjetih da ljudfi dizu keshovinu i to u buntovima podebljim..nesh se priprema..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kinezi jebali mater Indijcima - Page 3 Empty Re: Kinezi jebali mater Indijcima

Post by michaellcmacha Tue 16 Jun - 22:05

Legendovich wrote:
michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:
michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:PAS MATER..!!!kako se dobro osjecam.... cheers cheers cheers...mante mrtve,volite se i pravite djecu..
negoh,nedje procito da se Ero čudi,kako u bosniji nisu ocekivali drugi val covid 19...slatko se nasmijah..
pa ne može kod nas biti mir, ako se svugdje nešto  kuha ili odvija... treba biti pripremljen za naglo razbuktavanje pizdarija i u hrvatskoj... ja sam obišao svoj ferenac i pobrao ljekovite biljke koje su predviđene za liječenje boljki od mogućih pizdarija... ;)
cuj...NIKAD VISE KAO PRIJE NIDJE NEĆE BITI...Ja sma danas se ispuhao kao furijanac,gori u birokraciji firme i dao otkaz..ej Miha.....Irud te hebo,koji je to osjecaj olaksanja bijo..oyebotey...pizdarija ce biti sugdje..valja si traziti odstupnicu i miran platz,ako je to moguce na planeti,ipak,u nekim drzavama je prvi susjed na 500 km...milina.. cheers cheers cheers
pa tko će sad plaćati kredite, kad si dao otkaz...
krediti osigurani,standardno,i keshovina prilicna na racunu..nema brige...

nego..primjetih da ljudfi dizu keshovinu i to u buntovima podebljim..nesh se priprema..
znači vraćaš se doma... gotovo zajebavanje rodbine u njemačkoj...:))
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Kinezi jebali mater Indijcima - Page 3 Empty Re: Kinezi jebali mater Indijcima

Post by Guest Tue 16 Jun - 22:08

AssadNaPodmornici wrote:
Legendovich wrote:Kinezi nisu dobra nacija...Neempaticni su i krajnje okrutni...vodje sam samo jednom sa njima imao posela preko firme..ne bih vise..gori su od reptilijana gushterskih...ti te mrtvih ociju hladno zgrabe za ruku i pojedu je..brrrrrr affraid affraid affraid
pa kinezima život običnog kinezna ne znači baš ništa . ono baš ništa. imaš video klipove po youtubu, netko im zgazi dijete u prometnoj nesreći, jedino dijete, a onda se kinezi na cesti cjenkaju sa vozačem kamiona oko odštete..

njihovoj partiji životi kineza ne znače ništa , ako će taj mrtvi kinez jačati moć i snagu partije..

sa druge strane Tajvan(to se službeno zove Republika Kina) je sasvim druga priča..
:tu :tu :tu

ima onih videa na tjubu..snimani sa dash kamerama i slucajni prolaznici sto su snimili..jebate,kamijun ide i pukne babu,ali onako polako vozi,babi nish,i da je samo stao odmah,baba ziva i zdrava ostane,a lik onako polaganim gasom,pravo preko babe...uzas u MP6..ima takvih filmica zilijun..
ludi su isto u Poljskoj..to je nevjerovatno kako ljudi pijani voze i cuda rade..

ovo mogusatima gledati..

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kinezi jebali mater Indijcima - Page 3 Empty Re: Kinezi jebali mater Indijcima

Post by AssadNaPodmornici Tue 16 Jun - 22:10

Zašto si dao otkaz, nije u krizi pametno davati otkaze osim ako baš nemaš dosta bolju opciju

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Kinezi jebali mater Indijcima - Page 3 Empty Re: Kinezi jebali mater Indijcima

Post by Guest Tue 16 Jun - 22:20

AssadNaPodmornici wrote:Zašto si dao otkaz, nije u krizi pametno davati otkaze osim ako baš nemaš dosta bolju opciju
cuj..moramo uciti od ženaaa....koj su razmisljanjem bliske cimpanzima...Dok ne uhvate drugu lijanu,prvu ne pustaju.. :starac :starac :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kinezi jebali mater Indijcima - Page 3 Empty Re: Kinezi jebali mater Indijcima

Post by Hektorović Tue 16 Jun - 22:21

Indijci izgleda organiziraju bojkot...

Kinezi jebali mater Indijcima - Page 3 Slika397
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Kinezi jebali mater Indijcima - Page 3 Empty Re: Kinezi jebali mater Indijcima

Post by RayMabus Tue 16 Jun - 22:24

Hektorović wrote:Indijci izgleda organiziraju bojkot...

Kinezi jebali mater Indijcima - Page 3 Slika397
A jest im bojkot. Nek obustave trgovinu između njih i Kine ako su face.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176422
2014-04-11


Back to top Go down

Kinezi jebali mater Indijcima - Page 3 Empty Re: Kinezi jebali mater Indijcima

Post by veber Tue 16 Jun - 22:28

svetoje dao otkaz?
kaj nije jučer išao u njemačku?
nije to bitno
gule nas u beli, onako.
žešće

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Kinezi jebali mater Indijcima - Page 3 Empty Re: Kinezi jebali mater Indijcima

Post by veber Tue 16 Jun - 22:32

i kaj bu sad rujkka?
usahla?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Kinezi jebali mater Indijcima - Page 3 Empty Re: Kinezi jebali mater Indijcima

Post by AssadNaPodmornici Tue 16 Jun - 22:34

Hektorović wrote:Indijci izgleda organiziraju bojkot...

Kinezi jebali mater Indijcima - Page 3 Slika397
ovaj tik tok doslovno radi non stop potpore BLMu, i daje savjete kako organizirati prosvjede protiv Trumpa

pretpostavljam da Tik-Tok niti riječi od Hong Kongu i prosvjedima tamo
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Kinezi jebali mater Indijcima - Page 3 Empty Re: Kinezi jebali mater Indijcima

Post by michaellcmacha Tue 16 Jun - 22:38

AssadNaPodmornici wrote:Zašto si dao otkaz, nije u krizi pametno davati otkaze osim ako baš nemaš dosta bolju opciju
ma nije ni radio, al spika je dobro zvučala...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Kinezi jebali mater Indijcima - Page 3 Empty Re: Kinezi jebali mater Indijcima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum