ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘ Empty Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘

Post by Hektorović 14/6/2020, 22:41

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/miroslav-skoro-kod-bage-vjerujem-da-cemo-mi-imati-24-mandata-a-moguce-i-preko-30-15002483
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘ Empty Re: Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘

Post by kic 14/6/2020, 22:46


nepovezivanje s Mostom je ubilo ikakav smisao izbora
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘ Empty Re: Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘

Post by Guest 15/6/2020, 00:11

kic wrote:
nepovezivanje s Mostom je ubilo ikakav smisao izbora

smisao izbora je da glasači potvrde unaprijed dogovorenu preraspodjelu fotelja..
s mostom se očito nisu uspjeli dogovoriti oko fotelja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘ Empty Re: Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘

Post by vuksadinare 15/6/2020, 08:24

škoro demontirao bagu...ocito je napravio dobar iskorak i shvatio da treba ostrije suceliti se...ne mo's prema svakom biti milosrdan jer takvi ni ne zele da bude netko sa suprotne strane takav
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99140
2015-09-08


Back to top Go down

Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘ Empty Re: Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘

Post by epikur37 15/6/2020, 09:26

Hektorović wrote:https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/miroslav-skoro-kod-bage-vjerujem-da-cemo-mi-imati-24-mandata-a-moguce-i-preko-30-15002483


ahah!
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘ Empty Re: Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘

Post by melkior 15/6/2020, 10:22

kic wrote:
nepovezivanje s Mostom je ubilo ikakav smisao izbora
S tim da više vjerujem Mostu nego Škori oko razloga razlaza. Na jesen novi izbori, a onda velika koalicija HDZ-SDP.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘ Empty Re: Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘

Post by melkior 15/6/2020, 10:29

melkior wrote:
kic wrote:
nepovezivanje s Mostom je ubilo ikakav smisao izbora
S tim da više vjerujem Mostu nego Škori oko razloga razlaza. Na jesen novi izbori, a onda velika koalicija HDZ-SDP.
Osim Plenkovića, HDZ je potkapacitiran za obnašanje izvršne vlasti. U SDP-u bih vjerovao jedino Peđi Grbinu i ovoj ekipi koja je u EU Parlamentu (Picula, Biljana Borzan, Neven Mimica), ali Peđa Grbin je u nemilosti, a ove ne zanima lokalna kloaka. I onda tko ti preostaje u SDP-u? Gordan Maras  cheers lol!
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘ Empty Re: Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘

Post by kic 15/6/2020, 10:38

melkior wrote:
kic wrote:
nepovezivanje s Mostom je ubilo ikakav smisao izbora
S tim da više vjerujem Mostu nego Škori oko razloga razlaza. Na jesen novi izbori, a onda velika koalicija HDZ-SDP.

a koji su razlozi razlaza?

Škoro s ovim pristajanjem da Kenwood Kenon bude ministar, već priznaje da nije neka alternativa..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘ Empty Re: Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘

Post by melkior 15/6/2020, 10:38

Bernardić je dobar dečko, ali je fizičar po stuci, a fizičari jednostavno nemaju socijalnu inteligenciju. Kenwood Kenon sam je jači od svih njih zajedno, zapravo jači od sveg na političkoj sceni. Ali on je sve ono što HDZ nije. A mi ne živimo u diktaturi jednog čovjeka, nego u nekakvoj demokraciji, takozvanoj republici, pa je onda ipak bitno tko će biti ministar, tko zamjenik ministra, tko pomoćnik ministra, tko državni tajnik, a tko direktori javnih poduzeća. Za uredno funkcioniranje države, nije dovoljno imati samo jakog i kvalitetnog isturenog glavnog igrača, moraš imati kvalitetan i prvi i drugi ešalon Partije. A toga nam manjka u svim strankama, pogotovo u ovim velikima. Kenwood Kenon u HDZ-u je kao Christiano Ronaldo u NK Čulinec. Ne, HDZ nije Dinamo, nemojte si tepati. Nije ni Hajduk. U političkoj areni, mi nemamo 11 kvalitetnih igrača niti u jednoj stranci. Niti jedna stranka ne bi dala kvalitetan nogometni tim. 
Pa ipak, HDZ je u jednoj prednosti. Naime, bolje da jedan lav vodi krdo magaraca, nego da jedan magarac vodi čopor lavova. I to je sasvim dovoljno za osvajanje vlasti, na žalost, ali ne i za upravljanje državom u 21. stoljeću.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘ Empty Re: Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘

Post by melkior 15/6/2020, 10:49

kic wrote:
melkior wrote:
kic wrote:
nepovezivanje s Mostom je ubilo ikakav smisao izbora
S tim da više vjerujem Mostu nego Škori oko razloga razlaza. Na jesen novi izbori, a onda velika koalicija HDZ-SDP.

a koji su razlozi razlaza?

Škoro s ovim pristajanjem da Kenwood Kenon bude ministar, već priznaje da nije neka alternativa..
Ono što je Škoro radio Mostu, to je pokušao i HČSP-u. U stvari, vidi se HDZ-ov modus operandi. Njega zanima infrastruktura. U biti, radi se o pokušaju preuzimanja "savezničke" stranke.  Bez Mosta, Škoro ne bi dobio onoliko glasova za predsjedničke izbore. Ovim intervjuom, Škoro je pokazao da ima velike apetite, kao uostalom i svi poduzetnici, ali nema kapaciteta. To je naizgled isti Čačićev pristup: misli da ako je vodio neko poduzeće (i to neuspješno), da zato može i treba imati najveći utjecaj na političke strukture u državi, ili da može obnašati državnu vlast. Istodobno, državnički kapacitet jednog Čačića bez Slavka Linića ne vrijedi apsolutno ništa. S tom razlikom da je Čačić s vremenom ipak shvatio da mu je bolje ostati u nazovi pozadini nego javno preuzimati odgovornost,  a Škoro još ne zna koliko je šupalj, već ga pumpaju oni banditi oko njega. Narodna pevaljka bi bio premijer, lol.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘ Empty Re: Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘

Post by kic 15/6/2020, 11:08

melkior wrote:
kic wrote:
melkior wrote:
kic wrote:
nepovezivanje s Mostom je ubilo ikakav smisao izbora
S tim da više vjerujem Mostu nego Škori oko razloga razlaza. Na jesen novi izbori, a onda velika koalicija HDZ-SDP.

a koji su razlozi razlaza?

Škoro s ovim pristajanjem da Kenwood Kenon bude ministar, već priznaje da nije neka alternativa..
Ono što je Škoro radio Mostu, to je pokušao i HČSP-u. U stvari, vidi se HDZ-ov modus operandi. Njega zanima infrastruktura. U biti, radi se o pokušaju preuzimanja "savezničke" stranke.  Bez Mosta, Škoro ne bi dobio onoliko glasova za predsjedničke izbore. Ovim intervjuom, Škoro je pokazao da ima velike apetite, kao uostalom i svi poduzetnici, ali nema kapaciteta. To je naizgled isti Čačićev pristup: misli da ako je vodio neko poduzeće (i to neuspješno), da zato može i treba imati najveći utjecaj na političke strukture u državi, ili da može obnašati državnu vlast. Istodobno, državnički kapacitet jednog Čačića bez Slavka Linića ne vrijedi apsolutno ništa. S tom razlikom da je Čačić s vremenom ipak shvatio da mu je bolje ostati u nazovi pozadini nego javno preuzimati odgovornost,  a Škoro još ne zna koliko je šupalj, već ga pumpaju oni banditi oko njega. Narodna pevaljka bi bio premijer, lol.

nisam to ispratio bas.. ali cinilo mi se da je tako nesto, Skoro bi htio organizaciju pod sobom koja slusa sve sto odredi sredisnjica..

a Most je puno slobodniji u tom smislu, svako raspolaze svojim mandatom..

Skoro ima zastarjelo verziju, steta sto ce odnijeti mandata koji bolje da idu Mostu..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘ Empty Re: Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘

Post by melkior 15/6/2020, 11:13

kic wrote:
melkior wrote:
kic wrote:
melkior wrote:
kic wrote:
nepovezivanje s Mostom je ubilo ikakav smisao izbora
S tim da više vjerujem Mostu nego Škori oko razloga razlaza. Na jesen novi izbori, a onda velika koalicija HDZ-SDP.

a koji su razlozi razlaza?

Škoro s ovim pristajanjem da Kenwood Kenon bude ministar, već priznaje da nije neka alternativa..
Ono što je Škoro radio Mostu, to je pokušao i HČSP-u. U stvari, vidi se HDZ-ov modus operandi. Njega zanima infrastruktura. U biti, radi se o pokušaju preuzimanja "savezničke" stranke.  Bez Mosta, Škoro ne bi dobio onoliko glasova za predsjedničke izbore. Ovim intervjuom, Škoro je pokazao da ima velike apetite, kao uostalom i svi poduzetnici, ali nema kapaciteta. To je naizgled isti Čačićev pristup: misli da ako je vodio neko poduzeće (i to neuspješno), da zato može i treba imati najveći utjecaj na političke strukture u državi, ili da može obnašati državnu vlast. Istodobno, državnički kapacitet jednog Čačića bez Slavka Linića ne vrijedi apsolutno ništa. S tom razlikom da je Čačić s vremenom ipak shvatio da mu je bolje ostati u nazovi pozadini nego javno preuzimati odgovornost,  a Škoro još ne zna koliko je šupalj, već ga pumpaju oni banditi oko njega. Narodna pevaljka bi bio premijer, lol.

nisam to ispratio bas.. ali cinilo mi se da je tako nesto, Skoro bi htio organizaciju pod sobom koja slusa sve sto odredi sredisnjica..

a Most je puno slobodniji u tom smislu, svako raspolaze svojim mandatom..  

Skoro ima zastarjelo verziju, steta sto ce odnijeti mandata koji bolje da idu Mostu..
Škoristi su odmetnuti HDZ-ovci kojima je Kenwood Kenon stao na žulj. Ako moram birati između Škore i Plenkovića, onda uvijek radije biram Plenkovića. Ne treba nam još jedan HDZ na političkoj sceni, to Domovinski pokret jest. On je samo HDZ-jskiji od samog HDZ-a. HDZ na n-tu potenciju, bez bruxelleske šminke i opernbala u Beču.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘ Empty Re: Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘

Post by sitting_bull 15/6/2020, 14:59

melkior wrote:Bernardić je dobar dečko, ali je fizičar po stuci, a fizičari jednostavno nemaju socijalnu inteligenciju. Kenwood Kenon sam je jači od svih njih zajedno, zapravo jači od sveg na političkoj sceni. Ali on je sve ono što HDZ nije. A mi ne živimo u diktaturi jednog čovjeka, nego u nekakvoj demokraciji, takozvanoj republici, pa je onda ipak bitno tko će biti ministar, tko zamjenik ministra, tko pomoćnik ministra, tko državni tajnik, a tko direktori javnih poduzeća. Za uredno funkcioniranje države, nije dovoljno imati samo jakog i kvalitetnog isturenog glavnog igrača, moraš imati kvalitetan i prvi i drugi ešalon Partije. A toga nam manjka u svim strankama, pogotovo u ovim velikima. Kenwood Kenon u HDZ-u je kao Christiano Ronaldo u NK Čulinec. Ne, HDZ nije Dinamo, nemojte si tepati. Nije ni Hajduk. U političkoj areni, mi nemamo 11 kvalitetnih igrača niti u jednoj stranci. Niti jedna stranka ne bi dala kvalitetan nogometni tim. 
Pa ipak, HDZ je u jednoj prednosti. Naime, bolje da jedan lav vodi krdo magaraca, nego da jedan magarac vodi čopor lavova. I to je sasvim dovoljno za osvajanje vlasti, na žalost, ali ne i za upravljanje državom u 21. stoljeću.
precjenjuješ blefera iz hdz-a. njegove diktatorske sposobnosti nisu upitne, ali šarlatan nije lider i što je najgore nema ambiciju biti državnik.
mlohavi zgubidan je poguban za zemlju u kojoj treba vući jake poteze u korist države jer je njegov najveći projekt jedino on sam i sva njegova ambicija i aktivnost je upregnuta u to. jebe se zgubidanu za hrvatsku, za razliku od velikomađarskog nacionaliste orbana kad je u pitanju mađarska, i sad bi, da nije bilo korone i da se mogao isproducirati kroz predsjedavanje europskom unijom, već pakirao kofere put brisela, ali mu se plan izjalovio pa pokušava ne ispasti luzer i izgubiti treće izbore za redom.
kao i precjednica, anemičnog šarlatana zanima samo on i njegov društveni i financijski status. hrvatska je samo sredstvo kojim je mislio doći do cilja.

nije riječ ni o kakvom lavu, nego o političkoj hijeni.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘ Empty Re: Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘

Post by vuksadinare 15/6/2020, 15:13

sitting_bull wrote:
melkior wrote:Bernardić je dobar dečko, ali je fizičar po stuci, a fizičari jednostavno nemaju socijalnu inteligenciju. Kenwood Kenon sam je jači od svih njih zajedno, zapravo jači od sveg na političkoj sceni. Ali on je sve ono što HDZ nije. A mi ne živimo u diktaturi jednog čovjeka, nego u nekakvoj demokraciji, takozvanoj republici, pa je onda ipak bitno tko će biti ministar, tko zamjenik ministra, tko pomoćnik ministra, tko državni tajnik, a tko direktori javnih poduzeća. Za uredno funkcioniranje države, nije dovoljno imati samo jakog i kvalitetnog isturenog glavnog igrača, moraš imati kvalitetan i prvi i drugi ešalon Partije. A toga nam manjka u svim strankama, pogotovo u ovim velikima. Kenwood Kenon u HDZ-u je kao Christiano Ronaldo u NK Čulinec. Ne, HDZ nije Dinamo, nemojte si tepati. Nije ni Hajduk. U političkoj areni, mi nemamo 11 kvalitetnih igrača niti u jednoj stranci. Niti jedna stranka ne bi dala kvalitetan nogometni tim. 
Pa ipak, HDZ je u jednoj prednosti. Naime, bolje da jedan lav vodi krdo magaraca, nego da jedan magarac vodi čopor lavova. I to je sasvim dovoljno za osvajanje vlasti, na žalost, ali ne i za upravljanje državom u 21. stoljeću.
precjenjuješ blefera iz hdz-a. njegove diktatorske sposobnosti nisu upitne, ali šarlatan nije lider i što je najgore nema ambiciju biti državnik.
mlohavi zgubidan je poguban za zemlju u kojoj treba vući jake poteze u korist države jer je njegov najveći projekt jedino on sam i sva njegova ambicija i aktivnost je upregnuta u to. jebe se zgubidanu za hrvatsku, za razliku od velikomađarskog nacionaliste orbana kad je u pitanju mađarska, i sad bi, da nije bilo korone i da se mogao isproducirati kroz predsjedavanje europskom unijom, već pakirao kofere put brisela, ali mu se plan izjalovio pa pokušava ne ispasti luzer i izgubiti treće izbore za redom.
kao i precjednica, anemičnog šarlatana zanima samo on i njegov društveni i financijski status. hrvatska je samo sredstvo kojim je mislio doći do cilja.

nije riječ ni o kakvom lavu, nego o političkoj hijeni.
pa plenki nije drzavnk sigurno ali realno bero je jos manje taj ce sigurno vuci 'jake poteze'...a ne moze ni u vlastitoj stranci...vratimo mi mamica...ziher je ziher pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99140
2015-09-08


Back to top Go down

Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘ Empty Re: Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘

Post by debotoijusto 15/6/2020, 15:14

Kad se ne zna tko će biti ljudi na listama, sada kada smo to istestirali, ja vjerujem da ćemo mi imati minimalno 23, 24 mandata, a moguće da ih imamo i preko 30.

bude razocaranje veliko
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30626
2014-04-12


Back to top Go down

Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘ Empty Re: Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘

Post by kic 15/6/2020, 15:17


neće nitko moć složit većinu i krenut će nestabilna situacija laganog bezvlašća i padanja vlada

što i nije toliko loše
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘ Empty Re: Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘

Post by vuksadinare 15/6/2020, 15:18

debotoijusto wrote:
Kad se ne zna tko će biti ljudi na listama, sada kada smo to istestirali, ja vjerujem da ćemo mi imati minimalno 23, 24 mandata, a moguće da ih imamo i preko 30.

bude razocaranje veliko
od 15 do 20 mandata najrealnije...i to je dobar rezultat..bez njih nema sastavljanja vlade osim velike koalicije ili hdz-suverenisti plenki ministar vanjskih poslova..to je jos i dobra ponuda..inace najvjerojatnija opcija je ponavljanje izbora krajem godine ako korona to ne presudi prije ovih izbora Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99140
2015-09-08


Back to top Go down

Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘ Empty Re: Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘

Post by debotoijusto 15/6/2020, 15:45

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
Kad se ne zna tko će biti ljudi na listama, sada kada smo to istestirali, ja vjerujem da ćemo mi imati minimalno 23, 24 mandata, a moguće da ih imamo i preko 30.

bude razocaranje veliko
od 15 do 20 mandata najrealnije...i to je dobar rezultat..bez njih nema sastavljanja vlade osim velike koalicije ili hdz-suverenisti plenki ministar vanjskih poslova..to je jos i dobra ponuda..inace najvjerojatnija opcija je ponavljanje izbora krajem godine ako korona to ne presudi prije ovih izbora Basketball

20 su pusti snovi , 15 ako se sve poklopi realno 10-12...to dok milo moje lice s ekrana kad kampanja otpocno i ukljuce kristo nedrk hasan mogu samo dolje
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30626
2014-04-12


Back to top Go down

Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘ Empty Re: Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘

Post by vuksadinare 15/6/2020, 15:50

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
Kad se ne zna tko će biti ljudi na listama, sada kada smo to istestirali, ja vjerujem da ćemo mi imati minimalno 23, 24 mandata, a moguće da ih imamo i preko 30.

bude razocaranje veliko
od 15 do 20 mandata najrealnije...i to je dobar rezultat..bez njih nema sastavljanja vlade osim velike koalicije ili hdz-suverenisti plenki ministar vanjskih poslova..to je jos i dobra ponuda..inace najvjerojatnija opcija je ponavljanje izbora krajem godine ako korona to ne presudi prije ovih izbora Basketball

20 su pusti snovi , 15 ako se sve poklopi realno 10-12...to dok milo moje lice s ekrana kad kampanja otpocno i ukljuce kristo nedrk hasan mogu samo dolje
bumo videli..naravno kako opet u susjedstvu je nagli skok koronasa a plenkiju neocekivano se ne poklapaju brojke u anketama se uopce odrze izbori
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99140
2015-09-08


Back to top Go down

Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘ Empty Re: Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘

Post by vuksadinare 15/6/2020, 15:52

uostalom debo nisi bas za škoru dobro prognozirao i na predsjednickim izborima nesto slicno si zborio kao u ovom postu a ako me sjecanje ne vara a ne vara rekao si 'ako ulovi 15% vrh vrhova a blizi je 10% nego 15%'...otprilike ovako si napisao
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99140
2015-09-08


Back to top Go down

Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘ Empty Re: Škoro kod Bage: ‘Ja ću biti premijer, a Kenwood Kenon ministar vanjskih poslova‘

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum