ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina - Page 2 Empty Re: Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina

Post by RayMabus 14/6/2020, 11:56

AssadNaPodmornici wrote:ja mi se kada budeš to instalira, riješit ću ti ja jeftino na crno instalaciju
Neću sad ništa. Sad samo proučavam pa me iznenadilo kako to svitli tako a puni se od Sunca. Mislim ono da nestane struje imaš svitlo po noći u kući. A svašta. Evo slikat ću je.


Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina - Page 2 15921210


I evo baš kavu stavija i stari mi uleti s : A jes vidija kako ona lampa svitli a ja mu kažen Evo taman to sad pričam nešto gori na mobitelu ( internet ).

RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina - Page 2 Empty Re: Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina

Post by IL Risorto 14/6/2020, 12:07

AssadNaPodmornici wrote:bilo je i poziva za streljanje.. navikne se čovik. .. par sam ih bloka pa ih i ne čitam :rasta
lol! lol!  a koji bi te biser izveo pred streljački vod ? lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina - Page 2 Empty Re: Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina

Post by AssadNaPodmornici 14/6/2020, 12:10

nacional socijalist vuk sa dinare jednom
i yugo socijalist sora isto davno

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21063
2018-06-14


Back to top Go down

Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina - Page 2 Empty Re: Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina

Post by IL Risorto 14/6/2020, 12:11

AssadNaPodmornici wrote:nacional socijalist vuk sa dinare jednom
i yugo socijalist sora isto davno
Pa da,to i sliči na njih,posebno za onu pjanduru,ne znam kako nisam pogodio.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina - Page 2 Empty Re: Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina

Post by IL Risorto 14/6/2020, 12:13

RayMabus wrote:
Legendovich wrote:
RayMabus wrote:Koga briga za to. Osiguraš se da ne moraš radit i spavaš doma do kraja života.
king king king
Pa e. Svi se nešto muće pa kad dođu da će u penziju onda umru. Pa jel onda bolje otić dvadeset - trideset godina prije u penziju ladit jaja pa i kad umreš tamo u 65 boli te kurac.

Ovi rade cili život za kikiriki i onda kad dođu u te godine onda otegnu papke.
Da znaš da si upravu.Cijeli život radit da bi par plandovao par godina kao starac,jebeš to,treba uživat sad dok si mlad.
Osim toga,da si pritisnut nekim glupostima poput radne obveze,moraš razmišljat kad ćeš ujutro ustat,razmišljat o računima,ovome,onome,kurcu palcu,onda ti ništa vremena ne bi preostalo za tvoje intergalaktičke aktivnosti i bio bi beskoristan za GF,Ashtare pa i samu emancipaciju.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina - Page 2 Empty Re: Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina

Post by RayMabus 14/6/2020, 12:15

Dok Vučic priča o povećanju plaća u tih sedam godina po Srbije će iselit pa neće imat tko radit u tvornicama. Srbiji će se stanovništvo pripolovit. Takvi im je oroskop.

Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina - Page 2 Serbia-population-pyramid-2018
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina - Page 2 Empty Re: Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina

Post by michaellcmacha 14/6/2020, 12:18

AssadNaPodmornici wrote:
vili40 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Serbinho-3 wrote:Pogrešno.

Ako imas HR uhljebe, zbog kojih se zadužuju da isplate svoj krug

ljudi, obzirom da ne moze svako priviriti da bude uhljeb, osim

da zaradjuje i vraca dugove sto ovi potroše.

Investitori ih kasnije zaobilaze a prosek naguravaju dobro 

plaćeni uhljebi, dok kod privatnika...

Suljo ovde gresi i vidim da se trka sa Hrvatima, ali na pogrešnoj 

stazi.

Neka predje na trku sa reciklažom.


plaće uopće nisu ključna stavka. 
u rumunjskoj su prosječne netto plaće čak i niže nego kod nas. međutim troškovi života su još puno niži, pa je standard rumunjskih cigana prešao naš standard ima koju godinu, i sada se udaljavaju.  sa naglaskom da je rumunjska nakrcana tvornicama , a mi ovisimo o zaraženim šveđanima i o tome hoće li EU poslati pomoć

bolje vam je privlačiti investicije u industriju, i držati niske poreze i niske plaće u javnom sektoru, prvo niski porezi privlače investicije, potrošnju i podižu standard građana, a niže plaće u javnom sektoru demotiviraju uhljebljivanje, krađu, i manje opterećuju proračun 

budete li išli podizanjem plaća trpačinom u javni sektor što naši su domoljubi napravili, propast će te u roku keks.. mi imamo turizam pa možemo preko zaraženih švedskih turista hraniti velik broj domoljuba i drugih lopova, a vi nemate to.. vi morate raditi
gdje su sad dežurni troleri da ospore svaki dio tvog upisa?
čekam da me napadanu da sam yugosloven, da mrzim sve hrvatsko-bosansko-domoljubno-lopovsko-katoličko, da sam nesupjepšan, da sam lijen  a bilo je i poziva za streljanje.. navikne se čovik. .. par sam ih bloka pa ih i ne čitam :rasta
pa nisi jugosloven, ali jesi antifa... probaj počitat samog sebe... koji put... kako je moguće... da šojka nije kruha gladna, ti nisi kruha gladan, dapače si i uspješan, svetozar ima 3 kredita i 4-ti u planu, villi svira kurcu, onako fućkanja radi, ali i njemu ide dobro, jebenica radi i usput jebe mater posred face ugostiteljima od kojih i on lagodno živi... gnječ mi je prijatelj ali on bi porokao 100 000 mene, međutim uvjeren sam da i on ima svaki dan za paklu cigareta, jebale ga cigarete, mene su skoro ubile... i tako dalje svi  do jednoga koji pišate po čardaku živite ili na visokoj nozi ili vam gdje god zagrebete izviri zlatna poluga i sve to u tom jebenom čardaku... pa daj objasni kako je to moguće, pa vi ste sjebali i teoriju singulariteta i opću teoriju i teoriju velikog praska strune sve nategnute u vas nema ni jednom da pukne... aj sad ti objasni ili probaj izguglat jel to i teoretski moguće da vas 300 iljada mokritelja po čardaku svi do jednoga imate, znate, možete, a sve to usprkos državi koja vam neda dihat... a jebo te pa kako te nije sram stavljati se u razinu jedne šojke, ili jednog ringa i sličnijeh njima s onu stranu "ulice"

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina - Page 2 Empty Re: Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina

Post by RayMabus 14/6/2020, 12:18

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
Legendovich wrote:
RayMabus wrote:Koga briga za to. Osiguraš se da ne moraš radit i spavaš doma do kraja života.
king king king
Pa e. Svi se nešto muće pa kad dođu da će u penziju onda umru. Pa jel onda bolje otić dvadeset - trideset godina prije u penziju ladit jaja pa i kad umreš tamo u 65 boli te kurac.

Ovi rade cili život za kikiriki i onda kad dođu u te godine onda otegnu papke.
Da znaš da si upravu.Cijeli život radit da bi par plandovao par godina kao starac,jebeš to,treba uživat sad dok si mlad.
Osim toga,da si pritisnut nekim glupostima poput radne obveze,moraš razmišljat kad ćeš ujutro ustat,razmišljat o računima,ovome,onome,kurcu palcu,onda ti ništa vremena ne bi preostalo za tvoje intergalaktičke aktivnosti i bio bi beskoristan za GF,Ashtare pa i samu emancipaciju.
Pa normalno da sam u pravu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina - Page 2 Empty Re: Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina

Post by RayMabus 14/6/2020, 12:30

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
Legendovich wrote:
RayMabus wrote:Koga briga za to. Osiguraš se da ne moraš radit i spavaš doma do kraja života.
king king king
Pa e. Svi se nešto muće pa kad dođu da će u penziju onda umru. Pa jel onda bolje otić dvadeset - trideset godina prije u penziju ladit jaja pa i kad umreš tamo u 65 boli te kurac.

Ovi rade cili život za kikiriki i onda kad dođu u te godine onda otegnu papke.
Da znaš da si upravu.Cijeli život radit da bi par plandovao par godina kao starac,jebeš to,treba uživat sad dok si mlad.
Osim toga,da si pritisnut nekim glupostima poput radne obveze,moraš razmišljat kad ćeš ujutro ustat,razmišljat o računima,ovome,onome,kurcu palcu,onda ti ništa vremena ne bi preostalo za tvoje intergalaktičke aktivnosti i bio bi beskoristan za GF,Ashtare pa i samu emancipaciju.
Pa normalno da sam u pravu.
Cili sistem je usmjeren protiv muškog od vlade do općine priko roditelja i na kraju žena.

Ekonomija je ulaz izlaz. Umisto da ti robuješ za njih ogradiš se i sebe gledaš. 

Onda ti kaže netko a tko će te kad budeš stariji njegovati. Pa fino skupiš 15 godina staža a u međuvremenu do 40 zaradiš za sebe i odeš u penziju.

Muškarci žive kraće. Ako si se već u 40 potkožio materijalno onda u toj 65 ako je doživiš ide miminimalna penzija. S titim platiš ženu da ti čisti i drugo šta triba.

A oni neka gledaju zašto im natalitet propada. Plati pa se rugaj. Diži porodiljne naknade ili će ti cili sistem pasta a već je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina - Page 2 Empty Re: Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina

Post by RayMabus 14/6/2020, 12:42

Stiže njima još jedno iznenađenje u vidu raspada nataliteta. 900 djece manje se rodilo u Hrvatskoj ove godine. Žena za rađanje je sve manje.

Ako ne misle dignit porodiljne nemaju se čemu ni nadat nit teoretski.

Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina - Page 2 350px-Croatiapop.svg


Kad budu morali masno plaćat ljudima da imaju dicu onda će se malo pobrinuti da ta dica i normalno odrastu jer investiraju u njih hrpu para.

Najlakše je muškom sve natovarit na leđa a on ka magarac nek rinta za sistem.

Da šta ću. Pušite kurac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina - Page 2 Empty Re: Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina

Post by IL Risorto 14/6/2020, 12:43

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
Legendovich wrote:
king king king
Pa e. Svi se nešto muće pa kad dođu da će u penziju onda umru. Pa jel onda bolje otić dvadeset - trideset godina prije u penziju ladit jaja pa i kad umreš tamo u 65 boli te kurac.

Ovi rade cili život za kikiriki i onda kad dođu u te godine onda otegnu papke.
Da znaš da si upravu.Cijeli život radit da bi par plandovao par godina kao starac,jebeš to,treba uživat sad dok si mlad.
Osim toga,da si pritisnut nekim glupostima poput radne obveze,moraš razmišljat kad ćeš ujutro ustat,razmišljat o računima,ovome,onome,kurcu palcu,onda ti ništa vremena ne bi preostalo za tvoje intergalaktičke aktivnosti i bio bi beskoristan za GF,Ashtare pa i samu emancipaciju.
Pa normalno da sam u pravu.
Cili sistem je usmjeren protiv muškog od vlade do općine priko roditelja i na kraju žena.

Ekonomija je ulaz izlaz. Umisto da ti robuješ za njih ogradiš se i sebe gledaš. 

Onda ti kaže netko a tko će te kad budeš stariji njegovati. Pa fino skupiš 15 godina staža a u međuvremenu do 40 zaradiš za sebe i odeš u penziju.

Muškarci žive kraće. Ako si se već u 40 potkožio materijalno onda u toj 65 ako je doživiš ide miminimalna penzija. S titim platiš ženu da ti čisti i drugo šta triba.

A oni neka gledaju zašto im natalitet propada. Plati pa se rugaj. Diži porodiljne naknade ili će ti cili sistem pasta a već je.
Ako uvedu to starosnu nacionalnu mirovinu,neće ti ni trebat tih 15 god. staža,ili ima neka kvaka.
Ma jebeš penziju,ako nemaš alternativni izvor.Slabašan mi je taj tvoj GF,kad ne mogu sebi priuštit,da uzdržavaju svog đenerala s 5*.
Vidiš,kako meni moji plate sve troškove i još mi i ostane.Očito se ti ne boriš za pravu stvar.


Last edited by סמאל on 14/6/2020, 12:45; edited 1 time in total
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina - Page 2 Empty Re: Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina

Post by Guest 14/6/2020, 12:43

michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
vili40 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Serbinho-3 wrote:Pogrešno.

Ako imas HR uhljebe, zbog kojih se zadužuju da isplate svoj krug

ljudi, obzirom da ne moze svako priviriti da bude uhljeb, osim

da zaradjuje i vraca dugove sto ovi potroše.

Investitori ih kasnije zaobilaze a prosek naguravaju dobro 

plaćeni uhljebi, dok kod privatnika...

Suljo ovde gresi i vidim da se trka sa Hrvatima, ali na pogrešnoj 

stazi.

Neka predje na trku sa reciklažom.


plaće uopće nisu ključna stavka. 
u rumunjskoj su prosječne netto plaće čak i niže nego kod nas. međutim troškovi života su još puno niži, pa je standard rumunjskih cigana prešao naš standard ima koju godinu, i sada se udaljavaju.  sa naglaskom da je rumunjska nakrcana tvornicama , a mi ovisimo o zaraženim šveđanima i o tome hoće li EU poslati pomoć

bolje vam je privlačiti investicije u industriju, i držati niske poreze i niske plaće u javnom sektoru, prvo niski porezi privlače investicije, potrošnju i podižu standard građana, a niže plaće u javnom sektoru demotiviraju uhljebljivanje, krađu, i manje opterećuju proračun 

budete li išli podizanjem plaća trpačinom u javni sektor što naši su domoljubi napravili, propast će te u roku keks.. mi imamo turizam pa možemo preko zaraženih švedskih turista hraniti velik broj domoljuba i drugih lopova, a vi nemate to.. vi morate raditi
gdje su sad dežurni troleri da ospore svaki dio tvog upisa?
čekam da me napadanu da sam yugosloven, da mrzim sve hrvatsko-bosansko-domoljubno-lopovsko-katoličko, da sam nesupjepšan, da sam lijen  a bilo je i poziva za streljanje.. navikne se čovik. .. par sam ih bloka pa ih i ne čitam :rasta
pa nisi jugosloven, ali jesi antifa... probaj počitat samog sebe... koji put... kako je moguće... da šojka nije kruha gladna, ti nisi kruha gladan, dapače si i uspješan, svetozar ima 3 kredita i 4-ti u planu, villi svira kurcu, onako fućkanja radi, ali i njemu ide dobro, jebenica radi i usput jebe mater posred face ugostiteljima od kojih i on lagodno živi... gnječ mi je prijatelj ali on bi porokao 100 000 mene, međutim uvjeren sam da i on ima svaki dan za paklu cigareta, jebale ga cigarete, mene su skoro ubile... i tako dalje svi  do jednoga koji pišate po čardaku živite ili na visokoj nozi ili vam gdje god zagrebete izviri zlatna poluga i sve to u tom jebenom čardaku... pa daj objasni kako je to moguće, pa vi ste sjebali i teoriju singulariteta i opću teoriju i teoriju velikog praska strune sve nategnute u vas nema ni jednom da pukne... aj sad ti objasni ili probaj izguglat jel to i teoretski moguće da vas 300 iljada mokritelja po čardaku svi do jednoga imate, znate, možete, a sve to usprkos državi koja vam neda dihat... a jebo te pa kako te nije sram stavljati se u razinu jedne šojke, ili jednog ringa i sličnijeh njima s onu stranu "ulice"
o majkutiirudovu,upisah se skoro..... lol! lol! lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina - Page 2 Empty Re: Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina

Post by RayMabus 14/6/2020, 12:48

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
Pa e. Svi se nešto muće pa kad dođu da će u penziju onda umru. Pa jel onda bolje otić dvadeset - trideset godina prije u penziju ladit jaja pa i kad umreš tamo u 65 boli te kurac.

Ovi rade cili život za kikiriki i onda kad dođu u te godine onda otegnu papke.
Da znaš da si upravu.Cijeli život radit da bi par plandovao par godina kao starac,jebeš to,treba uživat sad dok si mlad.
Osim toga,da si pritisnut nekim glupostima poput radne obveze,moraš razmišljat kad ćeš ujutro ustat,razmišljat o računima,ovome,onome,kurcu palcu,onda ti ništa vremena ne bi preostalo za tvoje intergalaktičke aktivnosti i bio bi beskoristan za GF,Ashtare pa i samu emancipaciju.
Pa normalno da sam u pravu.
Cili sistem je usmjeren protiv muškog od vlade do općine priko roditelja i na kraju žena.

Ekonomija je ulaz izlaz. Umisto da ti robuješ za njih ogradiš se i sebe gledaš. 

Onda ti kaže netko a tko će te kad budeš stariji njegovati. Pa fino skupiš 15 godina staža a u međuvremenu do 40 zaradiš za sebe i odeš u penziju.

Muškarci žive kraće. Ako si se već u 40 potkožio materijalno onda u toj 65 ako je doživiš ide miminimalna penzija. S titim platiš ženu da ti čisti i drugo šta triba.

A oni neka gledaju zašto im natalitet propada. Plati pa se rugaj. Diži porodiljne naknade ili će ti cili sistem pasta a već je.
Ako uvedu to starosnu nacionalnu imovinu,neće ti ni trebat tih 15 god. staža,ili ima neka kvaka.
Ma jebeš penziju,ako nemaš alternativni izvor.Slabašan mi je taj tvoj GF,kad ne mogu sebi priuštit,da uzdržavaju svog đenerala s 5*.
Vidiš,kako meni moji plate sve troškove i još mi i ostane.Očito se ti ne boriš za pravu stvar.
Ma mogu al ja neću. Ljudi koji imaju djecu planiraju se opet inkarnirat na Zemlju. Ja ne planiram.

Nemaju sve planete 4 godišnja doba. Moramo se složit da je ovaj planet lijep. Kao cvijet koji privlači pčele i druge insekte. Da nije lijep ne bi ih privlačio.

Zato je i odabran.

Da bude planet zatvor.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina - Page 2 Empty Re: Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina

Post by RayMabus 14/6/2020, 12:52

Da bi zatvorenik ostao dobrovoljno u zatvoru najbolje je da zatvor bude ugodan i on sam neće htjeti vanka.

Vrlo malo planeta ima 4 godišnja doba i da je lijep za živit.

Zato je odabran. Ne bi funkcioniralo da je samo gola pustinja il ružan planet

To je jedan od vidova Matrixa koji vam je ispred očiju  a ne vidite ga.

Lijepo vam je al ste u zatvoru.

Kad budete manje gledali omot a više sadržaj onda ćete to skužit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina - Page 2 Empty Re: Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina

Post by abraham 14/6/2020, 12:54

AssadNaPodmornici wrote:
Serbinho-3 wrote:Pogrešno.

Ako imas HR uhljebe, zbog kojih se zadužuju da isplate svoj krug

ljudi, obzirom da ne moze svako priviriti da bude uhljeb, osim

da zaradjuje i vraca dugove sto ovi potroše.

Investitori ih kasnije zaobilaze a prosek naguravaju dobro 

plaćeni uhljebi, dok kod privatnika...

Suljo ovde gresi i vidim da se trka sa Hrvatima, ali na pogrešnoj 

stazi.

Neka predje na trku sa reciklažom.


plaće uopće nisu ključna stavka. 
u rumunjskoj su prosječne netto plaće čak i niže nego kod nas. međutim troškovi života su još puno niži, pa je standard rumunjskih cigana prešao naš standard ima koju godinu, i sada se udaljavaju.  sa naglaskom da je rumunjska nakrcana tvornicama , a mi ovisimo o zaraženim šveđanima i o tome hoće li EU poslati pomoć

bolje vam je privlačiti investicije u industriju, i držati niske poreze i niske plaće u javnom sektoru, prvo niski porezi privlače investicije, potrošnju i podižu standard građana, a niže plaće u javnom sektoru demotiviraju uhljebljivanje, krađu, i manje opterećuju proračun 

budete li išli podizanjem plaća trpačinom u javni sektor što naši su domoljubi napravili, propast će te u roku keks.. mi imamo turizam pa možemo preko zaraženih švedskih turista hraniti velik broj domoljuba i drugih lopova, a vi nemate to.. vi morate raditi
Eeeeeee kolega, sad cemo se jos i vrijedjati??? Kakovi zarazeni svedki turisti majku mu??? Do nedavno bili prokuzeni i krdovsko imuni a sada ovako negtivno a cijelo vrijeme ih hrabrili da sta vise zaraze. Ostalo je manje vise ok ali ovaj dio i vrijedjanje... Nista od podrske Lukasenku, bratu Kimu i narodu prijateljske svedske. Sada su najednom neka kuga??? Svasta. Kila mozga...Tragicno je da u DNRH ne treba nikada cekati vise od mjesec dana da ljudi okranu pricu za 180 stupnjeva...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina - Page 2 Empty Re: Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina

Post by IL Risorto 14/6/2020, 12:58

RayMabus wrote:Da bi zatvorenik ostao dobrovoljno u zatvoru najbolje je da zatvor bude ugodan i on sam neće htjeti vanka.

Vrlo malo planeta ima 4 godišnja doba i da je lijep za živit.

Zato je odabran. Ne bi funkcioniralo da je samo gola pustinja il ružan planet

To je jedan od vidova Matrixa koji vam je ispred očiju  a ne vidite ga.

Lijepo vam je al ste u zatvoru.

Kad budete manje gledali omot a više sadržaj onda ćete to skužit.
Znaš Longi,sinoć sam malo gledao što smo ti,ja i ezeki prisali prije par god.Da sam zločest,sad bih likovao.
Predvidio sam da ćeš izgubit bitku protiv emancipacije,ako što sam predvidio i virus. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina - Page 2 Empty Re: Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina

Post by RayMabus 14/6/2020, 13:06

Da , bitka protiv emanicipacije je izgubljena. Sad će kaos i muškarci će se ubijat između sebe a to nije moja igra.

Zato spavanje a sačuvaj Bože da radim neko djete pa da budem odgovoran šta se neka duša inkarnirala u emanicipaciju.

Jeza.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina - Page 2 Empty Re: Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina

Post by IL Risorto 14/6/2020, 13:08

RayMabus wrote:Da , bitka protiv emanicipacije je izgubljena. Sad će kaos i muškarci će se ubijat između sebe a to nije moja igra.

Zato spavanje a sačuvaj Bože da radim neko djete pa da budem odgovoran šta se neka duša inkarnirala u emanicipaciju.

Jeza.
Sjećaš li se ti uopće što smo pisali na starom forumu ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina - Page 2 Empty Re: Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina

Post by RayMabus 14/6/2020, 13:15

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Da , bitka protiv emanicipacije je izgubljena. Sad će kaos i muškarci će se ubijat između sebe a to nije moja igra.

Zato spavanje a sačuvaj Bože da radim neko djete pa da budem odgovoran šta se neka duša inkarnirala u emanicipaciju.

Jeza.
Sjećaš li se ti uopće što smo pisali na starom forumu ?
Ne znam.al znam samo da ne uzimaš moje pisanje po internetu ozbiljno jer ja sam namjerno iskrivim dosta toga da vidim reakcije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina - Page 2 Empty Re: Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina

Post by michaellcmacha 14/6/2020, 13:17

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Da , bitka protiv emanicipacije je izgubljena. Sad će kaos i muškarci će se ubijat između sebe a to nije moja igra.

Zato spavanje a sačuvaj Bože da radim neko djete pa da budem odgovoran šta se neka duša inkarnirala u emanicipaciju.

Jeza.
Sjećaš li se ti uopće što smo pisali na starom forumu ?
Ne znam.al znam samo da ne uzimaš moje pisanje po internetu ozbiljno jer ja sam namjerno iskrivim dosta toga da vidim reakcije.
aj ti malo škicni jel idu turisti preko na brač... da ja isto krenem dolje pa da odemo na cugu...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina - Page 2 Empty Re: Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina

Post by RayMabus 14/6/2020, 13:19

michaellcmacha wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Da , bitka protiv emanicipacije je izgubljena. Sad će kaos i muškarci će se ubijat između sebe a to nije moja igra.

Zato spavanje a sačuvaj Bože da radim neko djete pa da budem odgovoran šta se neka duša inkarnirala u emanicipaciju.

Jeza.
Sjećaš li se ti uopće što smo pisali na starom forumu ?
Ne znam.al znam samo da ne uzimaš moje pisanje po internetu ozbiljno jer ja sam namjerno iskrivim dosta toga da vidim reakcije.
aj ti malo škicni jel idu turisti preko na brač... da ja isto krenem dolje pa da odemo na cugu...
Ne bavim se turizmom. Pitaj Yodu , on je u Splitu pa će bolje znat jel ima gužve u trajektnoj luci.

Ako ima gužve ima i turista na Braču. Logično.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina - Page 2 Empty Re: Vučići: Stižemo plate Hrvata za 7 godina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum