ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom

Page 29 of 31 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31  Next

Go down

Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom - Page 29 Empty Re: Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom

Post by Hektorović 14/6/2020, 16:39

AssadNaPodmornici wrote:
Legendovich wrote:Imam Hapejov laptup,koji radi uredno 10 godina..Mejd in PRC..st ofali..nish..josh 5 godina,i svijet ce voziti uglavnom kineske aute..jeftini a skoro uduplo jeftiniji od zaspadnih pandana
a nisam siguran da će se kinezi stići probiti na auto tržištu..

njihovih auta nema na zapadu, ali i u kini rastu plaće i cijene, tako da će za koju godinu biti blizu zapadnim plaćama.. a još auta nema.. vjerojatno taj segment tržišta neće kinezi se probiti.. tu će dominirati zapadne zemlje, slovačka, japan i koreja.. ali oće u drugim stvarima.. u svemu ostalome

Auto industrija je specifična, moraš napraviti jaku logističku mrežu za servisiranje, prodaju,... Kineske firme sasvim dovoljno zarađuju u Kini, ne trbaju im ogromni troškovi uspostavljanja tih mreža vanka za na koncu upitan profit.

Neki su pokušali, i opekli se... Jednostavno ne isplate se te investicije u tržište koje je već prepuno.

Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom - Page 29 Empty Re: Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom

Post by Hektorović 14/6/2020, 16:51

Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom - Page 29 EaeuEYhU0AIqU72?format=jpg&name=900x900

Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom - Page 29 EaeuEYfUwAAWww-?format=jpg&name=900x900
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom - Page 29 Empty Re: Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom

Post by AssadNaPodmornici 14/6/2020, 16:53

pusti im tu državu kada im je tako napeto.. šteta što se onaj reketar pripa i prestao reketirati.. sada radi medija svi mirni..

ja bih ih pustio na miru, pa neka se skvotaju tamo ... ili će početi raditi međusobno sranja ili će se razići

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21040
2018-06-14


Back to top Go down

Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom - Page 29 Empty Re: Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom

Post by Hektorović 14/6/2020, 16:56

AssadNaPodmornici wrote: pusti im tu državu kada im je tako napeto.. šteta što se onaj reketar pripa i prestao reketirati.. sada radi medija svi mirni..

ja bih ih pustio na miru, pa neka se skvotaju tamo ... ili će početi raditi međusobno sranja ili će se razići

Pa evo gradonačelnica ih maksimalno podržava, promovira, obilazi...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom - Page 29 Empty Re: Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom

Post by dijagram 14/6/2020, 16:59

Sve je to jos ok,...dok socijala lijeze
Bude li tu zastoja onda su problemi
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom - Page 29 Empty Re: Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom

Post by AssadNaPodmornici 14/6/2020, 17:01

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote: pusti im tu državu kada im je tako napeto.. šteta što se onaj reketar pripa i prestao reketirati.. sada radi medija svi mirni..

ja bih ih pustio na miru, pa neka se skvotaju tamo ... ili će početi raditi međusobno sranja ili će se razići

Pa evo gradonačelnica ih maksimalno podržava, promovira, obilazi...
trump će ispasti glup ako agresivno nastupi. a nije toliko glup. prijetio je agresijom kada je čuo da se tamo dešavaju sranja . sada kako se situacija smirila, neka ih pusti na miru. tko im jebe mater.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21040
2018-06-14


Back to top Go down

Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom - Page 29 Empty Re: Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom

Post by dijagram 14/6/2020, 17:04

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote: pusti im tu državu kada im je tako napeto.. šteta što se onaj reketar pripa i prestao reketirati.. sada radi medija svi mirni..

ja bih ih pustio na miru, pa neka se skvotaju tamo ... ili će početi raditi međusobno sranja ili će se razići

Pa evo gradonačelnica ih maksimalno podržava, promovira, obilazi...
trump će ispasti glup ako agresivno nastupi. a nije toliko glup. prijetio je agresijom kada je čuo da se tamo dešavaju sranja . sada kako se situacija smirila, neka ih pusti na miru. tko im jebe mater.
Netko mu je mudro prisapnuo
Evidentno ce ih pustiti ovako, neka se izgalame, pokazu, ili dokazu:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom - Page 29 Empty Re: Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom

Post by Guest 14/6/2020, 17:24

michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:jebeš te teorije... hominini postoje cca 10 milijuna godina, prvi hominin koji je koristio kamen u svojstvu oruđa 2,3 milijuna godina iuglavnom u najboljoj opciji moderan čovjek će postojati još koju tisuću godina, jer zadnjih 5-6 tisuća godina evolucijski tijek je sam čovjek usmjerio bez mogućnosti da ga nadzire ili predviđa... a svemir je tu 13,7 milijardi godina i minimalno će postojati još toliko... ljudi kao svemirski bitna činjenica su red veličine 0,pa bezbroj nula i onda stavite bilo koji broj... e sad sa tolikom bitnošću čovjek, analizira i pokušava razumjeti gravitaciju makro sveprostora i kvantnu mehaniku mikro prostora, a toga u svem preostalom vremenu će biti dok samog čovjeka neće. ili netko ovdje misli da će čovjek svjedočiti kraju svega... od svega

tu si potpuno u pravu. sve ovo ostalo je kao da uzmeš dve cigle lupaš se po jajima i osjećaš kako se svemir širi.
pa ajmo biti realni, teorija o gravitacijskom singularitetu ili o nepostojanju istog obuhvaća nepojmljivo velik prostor i do ovog trenutka 13,8 tisuća milijuna godina, a hominini uključujući cijeli evolucijski tijek su tu 10-ak milijuna godina, a o svemiru raspravljaju tek nekih 7-8000 godina, i slijedom dosadašnjih spoznaja, uvažavajući teoretska promišljanja budućih događanja vezano za planet na kojem se ljudska civilizacija nalazi, mi smo tu još jedno kraće vrijeme možda koju tisuću godina a možda i manje.... a kako veli šejker, a vjerujem da se i ti slažeš čak i teorija o nepostojanju gravitacijskog singulariteta daje svemiru najmanje toliko koliko je prošlo pa i do dvostruko toliko... do "kraja" ili čega već, al eto mi (mi ljudi) kojih neće biti ni u primislima u "beskrajnoj" tišini našli se pozvanima da pojasnimo i objasnimo što li je i kako bilo i što li će i kako biti...

ljudi neznaju da li se svemir širi ili ne. sve što znaju i mogu dokazati je da se materija u svemiru širi u odnosu na planetu Zemlju. i to samo u ovom dijelu svemira koji je nama momentalno vidljiv a postoji out there beskrajno puno toga što mi nikada nećemo vidjeti jer svjetlo i radijacija od te nama nevidljive materije nikada neće stići do nas. ako i djelić stigne to bude za 100 milijardi godina a onda odavno više ne bude ljudi ni ovog sunčevog sistema.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom - Page 29 Empty Re: Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom

Post by michaellcmacha 14/6/2020, 17:30

Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:jebeš te teorije... hominini postoje cca 10 milijuna godina, prvi hominin koji je koristio kamen u svojstvu oruđa 2,3 milijuna godina iuglavnom u najboljoj opciji moderan čovjek će postojati još koju tisuću godina, jer zadnjih 5-6 tisuća godina evolucijski tijek je sam čovjek usmjerio bez mogućnosti da ga nadzire ili predviđa... a svemir je tu 13,7 milijardi godina i minimalno će postojati još toliko... ljudi kao svemirski bitna činjenica su red veličine 0,pa bezbroj nula i onda stavite bilo koji broj... e sad sa tolikom bitnošću čovjek, analizira i pokušava razumjeti gravitaciju makro sveprostora i kvantnu mehaniku mikro prostora, a toga u svem preostalom vremenu će biti dok samog čovjeka neće. ili netko ovdje misli da će čovjek svjedočiti kraju svega... od svega

tu si potpuno u pravu. sve ovo ostalo je kao da uzmeš dve cigle lupaš se po jajima i osjećaš kako se svemir širi.
pa ajmo biti realni, teorija o gravitacijskom singularitetu ili o nepostojanju istog obuhvaća nepojmljivo velik prostor i do ovog trenutka 13,8 tisuća milijuna godina, a hominini uključujući cijeli evolucijski tijek su tu 10-ak milijuna godina, a o svemiru raspravljaju tek nekih 7-8000 godina, i slijedom dosadašnjih spoznaja, uvažavajući teoretska promišljanja budućih događanja vezano za planet na kojem se ljudska civilizacija nalazi, mi smo tu još jedno kraće vrijeme možda koju tisuću godina a možda i manje.... a kako veli šejker, a vjerujem da se i ti slažeš čak i teorija o nepostojanju gravitacijskog singulariteta daje svemiru najmanje toliko koliko je prošlo pa i do dvostruko toliko... do "kraja" ili čega već, al eto mi (mi ljudi) kojih neće biti ni u primislima u "beskrajnoj" tišini našli se pozvanima da pojasnimo i objasnimo što li je i kako bilo i što li će i kako biti...

ljudi neznaju da li se svemir širi ili ne. sve što znaju i mogu dokazati je da se materija u svemiru širi u odnosu na planetu Zemlju. i to samo u ovom dijelu svemira koji je nama momentalno vidljiv a postoji out there beskrajno puno toga što mi nikada nećemo vidjeti jer svjetlo i radijacija od te nama nevidljive materije nikada neće stići do nas. ako i djelić stigne to bude za 100 milijardi godina a onda odavno više ne bude ljudi ni ovog sunčevog sistema.
ma nema tu... ja i ti se slažemo sve ko jedan... kad zagrmi krene pičvajz javi se pa ćemo vidjet gdje ćemo uspostaviti obrambenu liniju, ili zavisi od situacije možda krenemo odmah u kontru, ja evo malo nadošo, jučer 11 km u komadu pod punim presingom... do 1.7. budem spreman pa igranka može početi...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom - Page 29 Empty Re: Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom

Post by Guest 14/6/2020, 17:34

michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
tre wrote:
ebeni nemoj se ljutiti ali ti nisi dorastao ovakvim raspravama, jednostavno si uvijek za svađu, humor nikad ne ubacuješ u igru, ne znaš prepoznati sarkazam ili ironiju i ideš uvijek grlom j jagode. Ako netko ima volje neka ti objasni zašto je preglupo onako potrošiti život a ako ne jebiga, probaj drugi put ;)
pa ti mi objasni, objasni mi iz perspektive današnjeg umirovljenika kad pogleda unazad, više smrznut nego u toplom, više gladan nego sit, sa hrpom pet ambalaže u kutu stana koliko mu život nije bačen. svojim riječima mi to objasni pa ćemo onda skupa reć' kako je alija sirotanović debil.
šta lupaš ti, jel ti uopće znaš kakve su mirovine ovisno o statusu pojedinih struka i zanimanja...
ne znam, ti ćeš mi objasnit za kaj si se borio. objasni. :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom - Page 29 Empty Re: Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom

Post by Ringo10 14/6/2020, 17:34

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote: pusti im tu državu kada im je tako napeto.. šteta što se onaj reketar pripa i prestao reketirati.. sada radi medija svi mirni..

ja bih ih pustio na miru, pa neka se skvotaju tamo ... ili će početi raditi međusobno sranja ili će se razići

Pa evo gradonačelnica ih maksimalno podržava, promovira, obilazi...
trump će ispasti glup ako agresivno nastupi. a nije toliko glup. prijetio je agresijom kada je čuo da se tamo dešavaju sranja . sada kako se situacija smirila, neka ih pusti na miru. tko im jebe mater.
PA nije se to još nimalo smirilo

ALi hoće ... 

ALi Amerika je društvo u dubokoj krizi ... ali naravno njihovi debili na vlasti će opet tražiti krivce drugdje i optuživati Kinu, Rusiju, Iran, Madura ...

I zato će biti sve gore
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom - Page 29 Empty Re: Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom

Post by Guest 14/6/2020, 17:35

kaya wrote:
ebenica wrote:
kaya wrote:Joj je ovaj ebeni naporan već s tom svojom revolucijom. Svaku nedjelju revolucija
kaj ti radiš na forumu? marš u dućan, pizda ti materina, nedjelja je.
Idem sad, nemoj se ljutit samo
i bolje ti je, ljudi te čekaju na poslu pizda ti materina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom - Page 29 Empty Re: Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom

Post by AssadNaPodmornici 14/6/2020, 17:36

neće moći nikoga optužiti.. mogu eventualno malo Kinu koja zaista financira i podržava ova marksistička sranja, ali najveći problem je unutar same USA. usput država je razjebana pa i ne mogu se fokusirati na vanka, čekamo izbore.. ako pobjedi Biden , ova kulturna revolucija će se širiti i po ostatku EU, AUstralije još brže i jače. Ako pobjedi Trump , onda se možda možemo nadati kontra revoluciji,

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21040
2018-06-14


Back to top Go down

Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom - Page 29 Empty Re: Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom

Post by vuksadinare 14/6/2020, 17:38

ima jedna odlicna fotja na gejsu gdje naoruzani desnicari i trumpovci drze dvojicu antifa umotanu u americku zastavu i svezane konopcem u kombiju lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom - Page 29 Empty Re: Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom

Post by Ringo10 14/6/2020, 17:39

AssadNaPodmornici wrote:neće moći nikoga optužiti.. mogu eventualno malo Kinu koja zaista financira i podržava ova marksistička sranja, ali najveći problem je unutar same USA. usput država je razjebana pa i ne mogu se fokusirati na vanka, čekamo izbore.. ako pobjedi Biden , ova kulturna revolucija će se širiti i po ostatku EU, AUstralije još brže i jače. Ako pobjedi Trump , onda se možda možemo nadati kontra revoluciji,
JA ne vidim nikakvih uvjeta da se ovo prelije u Australiju.

Drukčija je Australija i predobro se živi a da bi se rulja bavila ovakvim pizdarijama
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom - Page 29 Empty Re: Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom

Post by Guest 14/6/2020, 17:40

michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:jebeš te teorije... hominini postoje cca 10 milijuna godina, prvi hominin koji je koristio kamen u svojstvu oruđa 2,3 milijuna godina iuglavnom u najboljoj opciji moderan čovjek će postojati još koju tisuću godina, jer zadnjih 5-6 tisuća godina evolucijski tijek je sam čovjek usmjerio bez mogućnosti da ga nadzire ili predviđa... a svemir je tu 13,7 milijardi godina i minimalno će postojati još toliko... ljudi kao svemirski bitna činjenica su red veličine 0,pa bezbroj nula i onda stavite bilo koji broj... e sad sa tolikom bitnošću čovjek, analizira i pokušava razumjeti gravitaciju makro sveprostora i kvantnu mehaniku mikro prostora, a toga u svem preostalom vremenu će biti dok samog čovjeka neće. ili netko ovdje misli da će čovjek svjedočiti kraju svega... od svega

tu si potpuno u pravu. sve ovo ostalo je kao da uzmeš dve cigle lupaš se po jajima i osjećaš kako se svemir širi.
pa ajmo biti realni, teorija o gravitacijskom singularitetu ili o nepostojanju istog obuhvaća nepojmljivo velik prostor i do ovog trenutka 13,8 tisuća milijuna godina, a hominini uključujući cijeli evolucijski tijek su tu 10-ak milijuna godina, a o svemiru raspravljaju tek nekih 7-8000 godina, i slijedom dosadašnjih spoznaja, uvažavajući teoretska promišljanja budućih događanja vezano za planet na kojem se ljudska civilizacija nalazi, mi smo tu još jedno kraće vrijeme možda koju tisuću godina a možda i manje.... a kako veli šejker, a vjerujem da se i ti slažeš čak i teorija o nepostojanju gravitacijskog singulariteta daje svemiru najmanje toliko koliko je prošlo pa i do dvostruko toliko... do "kraja" ili čega već, al eto mi (mi ljudi) kojih neće biti ni u primislima u "beskrajnoj" tišini našli se pozvanima da pojasnimo i objasnimo što li je i kako bilo i što li će i kako biti...

ljudi neznaju da li se svemir širi ili ne. sve što znaju i mogu dokazati je da se materija u svemiru širi u odnosu na planetu Zemlju. i to samo u ovom dijelu svemira koji je nama momentalno vidljiv a postoji out there beskrajno puno toga što mi nikada nećemo vidjeti jer svjetlo i radijacija od te nama nevidljive materije nikada neće stići do nas. ako i djelić stigne to bude za 100 milijardi godina a onda odavno više ne bude ljudi ni ovog sunčevog sistema.
ma nema tu... ja i ti se slažemo sve ko jedan... kad zagrmi krene pičvajz javi se pa ćemo vidjet gdje ćemo uspostaviti obrambenu liniju, ili zavisi od situacije možda krenemo odmah u kontru, ja evo malo nadošo, jučer 11 km u komadu pod punim presingom... do 1.7. budem spreman pa igranka može početi...

nemoj ići u overburn tj. nemoj se preforsirati. ja se spremam obavitii nešto što sam morao još u veljači ali covid-19 me zajebo. sad guram da stignem na red prije jeseni dok opet ne krene drugi val.

usput novosti:

Portions Of Beijing Goes Into Lock Down Due To New COVID-19 Outbreak

https://www.thailandmedical.news/news/breaking-china-medical-news-portions-of-beijing-goes-into-lock-down-due-to-new-covid-19-outbreak

a ovo je još najvažnije sada:

Scripp Institute Has Detected The Mutation That Most Scientist Dread: The D614G Mutation Which Could Make The SARS-CoV-2 More Infectious

SARS-CoV-2 Mutations: Genomic researchers and virologist from Scripp Research Institute in Florida say they believe the SARS-CoV-2 coronavirus has mutated in a way that makes it more easily infect human cells.

The researchers say more research is needed to show whether the change has altered the course of the pandemic, but at least one researcher not involved in the study says it likely has, and the changes may explain why the virus has caused so many infections in the United States and Latin America.

This is a mutation that scientists have been worried about for weeks.

The researchers from Scripps Research Institute said the mutation affects the spike protein- a structure on the outside of the SARS-CoV-2 coronavirus that it uses to get into cells. If the findings are confirmed, it would be the first time someone has demonstrated that changes seen in the virus have significance for the pandemic. Though the research is published on a preprint server, it is currently being peer-reviewed and already many other professionals are agreeing with the research findings.

https://www.thailandmedical.news/news/scripp-institute-has-detected-the-mutation-that-most-scientist-dread:-the-d614g-mutation-which-could-make-the-sars-cov-2-more-infectious

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom - Page 29 Empty Re: Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom

Post by Ringo10 14/6/2020, 17:53

michaellcmacha wrote:
tre wrote:
Ringo10 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:tolerira jer gotovo sve državne institucije u USA države ljevičari.... evo čitam federalna centralna banka otpustila ekonomista koji je kritizirao de-fund police. pazi. znači da i FED drže ljevičari. drže vojsku , FBI/CIA to već znamo, ministarstva, sve .
sa druge strane drže i velik dio privatnog sektora, velike korporacije su inflitrirane sa njima, a drže sve velike medije osim fox news,a i majnih medija. 

nemozes nista.  jedino izgleda da ne drže panduriju zato je i ruše.  najbolje da se porokaju, ili da se krenu odvajati. pazi mentalitet prosjeđnog bijelca srednjeg zapada i bijelca u new yorku je puno različitiji nego razlika prosječnog srbina i hrvata u yugi 1990. interesi, ideje, način na koji bi se trebala upravljati država, sve - totalno su na drugoj strani. ne dijele nikake vrijednosti zajedničke. 

prije su ljudi govorili da je republikanska stranka i demokratska da su isti kurac. bili su. ali nisu više.
republikanska i demokratska stranka su totalno suprotni u svemu . baš svemu. 
recimo HDZ i SDP s u isti kurac. stavi Zorana Milanovića na čelo HDZa a Plenkija na čelo SDPa i nećeš primjetiti razliku. 

demokrati i republikanci su bili takvi prije 20godina, sada su totalno druga stvar. republikanci su krenuli u zdravu normalnu desnicu, a demokrati nisu više niti lijevi centar nego skreću u najgoru boljševičku lenjinističku kvasinu, što bi tebi trebalo biti OK pa ti nije OK 

više demokrati imaju veze danas sa lenjinizmom nego republikancima i USA ustavom
Mozda je to tako ...vjerojatno jeste

Ja se mnogo iznenadio i bilo mi smijesno kad mi je sin rekao kad je bio student na jednom univerzitetu u Melburnu da na drustvenim naukama dominira marksizam i marksisti

I rekao mi da su i profesori listom marksisti i ljevicari i da ih ima vrlo radikalnih ...i da imaju vrlo jak upliv na studentariju koja je na tim drustvenim naukama vrlo ljevicarska.

Meni bilo smijesno i nisam to uzimao za ozbiljno.
e vidiš sad kako ti nama ispadaš smješan sa svojim glupostima :tss
ma ko ga jebe.... nek crkne u rudniku... i nek mu se kinez nalomi kičme...
Tupane, vidiš, ja mogu u rudniku raditi ali samo kao inženjer 

Kineza ima naravno i prilično su školovani ... ali ne lome kičme osim u tvojoj blesavoj glavurdi
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom - Page 29 Empty Re: Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom

Post by Guest 14/6/2020, 19:34

Od cega ekipa bude planirala da te republika narodna prezivi..ono.,..ZIVOT KOSHTA..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom - Page 29 Empty Re: Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom

Post by AssadNaPodmornici 14/6/2020, 19:46

Ringo10 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:neće moći nikoga optužiti.. mogu eventualno malo Kinu koja zaista financira i podržava ova marksistička sranja, ali najveći problem je unutar same USA. usput država je razjebana pa i ne mogu se fokusirati na vanka, čekamo izbore.. ako pobjedi Biden , ova kulturna revolucija će se širiti i po ostatku EU, AUstralije još brže i jače. Ako pobjedi Trump , onda se možda možemo nadati kontra revoluciji,
JA ne vidim nikakvih uvjeta da se ovo prelije u Australiju.

Drukčija je Australija i predobro se živi a da bi se rulja bavila ovakvim pizdarijama


LOOL nevidiš ništa
nevidiš da ste imali BLM prosvjede
nevidiš masovnu trpčainu gdje će za 10ak godina AUS se demografski izmjeniti kao USA
nevidiš to što si i rekao da ti sinu na fakultetu predavaju marksistički radikali koji će tako pržiti mozak mlađoj generaciji
čak i kinezi financiraju takve profesore i udruge i medije , neka ti objasni prckov

čekaj 10ak godina -pogotovo ako pobjedi Biden pa se čujemo
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21040
2018-06-14


Back to top Go down

Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom - Page 29 Empty Re: Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom

Post by Guest 14/6/2020, 20:10

Legendovich wrote:Od cega ekipa bude planirala da te republika narodna prezivi..ono.,..ZIVOT KOSHTA..

Od poreza na krivicu zbog robovlasničke prošlosti.
ili prevedeno - od pljačke. Moralno opravdavane navodnim pravednim ciljem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom - Page 29 Empty Re: Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom

Post by Guest 14/6/2020, 20:13

Speare Shaker wrote:
Legendovich wrote:Od cega ekipa bude planirala da te republika narodna prezivi..ono.,..ZIVOT KOSHTA..

Od poreza na krivicu zbog robovlasničke prošlosti.
ili prevedeno - od pljačke. Moralno opravdavane navodnim pravednim ciljem.
pa i ducani i lageri se vremenom isprazne,a produkcija i ekonomija zamiru...hocel stati ili josh agfresivnije se nastaviti siriti?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom - Page 29 Empty Re: Seattle: policija napustila centar grada, proglašena autonomna narodna republika, Trump prijeti intervencijom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 29 of 31 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum