ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 27 of 50 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 38 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by phreaky 9/5/2014, 16:33

Položila i zadnji ispit.  :D 
Hvala curke. 

I je Lejdi, sveee! :D

phreaky

Posts : 138
2014-04-19


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/5/2014, 16:43

phreaky wrote:Položila i zadnji ispit.  :D 
Hvala curke. 

I je Lejdi, sveee! :D
Bravo dadickaaaa  cheers  cheers  cheers  cheers  cheers

Sto i je sve? ne kuzim :/ :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/5/2014, 16:44

Imamo slične avatare pa ću tome pripisati zamjenu.... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 9/5/2014, 17:15


_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by phreaky 9/5/2014, 17:16

Zagy wrote:Imamo slične avatare pa ću tome pripisati zamjenu.... :D

Dap, tebe je išlo. Zamijenila sam vas.  :shy  :shy  :shy

_________________
:}
phreaky
phreaky

Female
Posts : 138
2014-04-19

Age : 30
Lokacija: : Iza 7 mora...

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 9/5/2014, 17:18



Još ću malo raduckat i spremat se paralelno, pa bježim iz grada na dva-3 dana...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 9/5/2014, 17:29

nekako sam nedefinisano danas ...jedna bucka me muci...valjda prodje... :|

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 9/5/2014, 17:34


_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Jolie 9/5/2014, 18:11

je je.. alergijski konjuktivitis..
Svaki djavli na mene dolaze  :^0  :^0

_________________
''Too beautiful to die. Too wild to live.''
Jolie
Jolie

Female
Posts : 379
2014-04-15


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 10/5/2014, 07:24

koliko je moj tata teška osoba, bože dragi..... mama opet živčana... ja sam super i ispala :^0


ali ON! to se pravi gluho i glupo, za nepovjerovat  No ne daj bože da okreneš glavu od njega (u vožnji, ispred kompa) i pričaš s njim... ajme meni, tek onda te nikako neće čut jer ne gledaš ravno u njega, ko u kralja  :coffee


Last edited by modra on 10/5/2014, 07:26; edited 1 time in total

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 10/5/2014, 07:25

a kako samo čuje mene i mamu u kuhinji dok mislimo da spava u boravku
al ne i ne, on je gluh

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 10/5/2014, 07:28

danas je  moj veliki dječak napunio 4 godine  B-)  :x  parti cijeli dan, kod nas, naravno.. nas nijedno slavlje ne može zaobić  :aw

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/5/2014, 10:10

pusa malom seceru :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/5/2014, 10:16

jogonella od visnje u srcu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 10/5/2014, 10:16

:o)

e i ja ću ga danas izljubit da će samo gledat

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/5/2014, 10:40

I on je mali tvrdoglavi bikonja :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 10/5/2014, 11:14

jeste dabome!
 :^0

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/5/2014, 11:48

Eh jebemu jos jedan dan kada sam se uhvatila razmisljajuci o kojekakvim pizdarijama iz proslosti.

Cesto mi je na pameti jedan decko. Dobre duse, miran, lijep i cesto ga se sjatim kako su ga zlostavljale odredene muske i zenske pi*ke u skoli. Zalim trenutak kada nisam otisla kod ravnateljice. Zalim i nikada si necu oprostiti.
Jedna zenska o kojoj sam nedavno napisala status ga je mrzila. Zasto? Zato sto nije podilazio curama poput nje. Zato sto se opirao i nije bio kao oni. I ta koza stavi neku sliku tipa da se karma okrece i sve vraca. pa picka ti materina sto bi se tebi trebalo vratiti? A sa druge strane njoj je isto tako u zivotu stvarno tesko. Doci u skolu u tankoj trenerci sa tangama pribijenim u guzicu po snijegu dok smo mi ostali bili u dva para hlaca...sigurno ima visoko misljenje o sebi.
Nadalje neki manijak sa kojim sa se svadala stalno i njegova dva guzo-lisca. Guzolizac je mene imao na piku, al sam mu odvratila neka se uvuce u supak svom nadredenom i od tada mi se stalno javljao i pitao me za zadacu. :D postali smo si dobri...no svejedno ga nisam podnosila.

A da ne spominjem profesore. :blj 
Mnogi su vidjeli, mnogi ignorirali.

Imali smo stvarno tri super decka u razredu. Takvu plemenitost i dobrotu i njeznost i brigu sa muske strane nikada nisam osjetila. Nadam se da ce dobiti u zivotu sve dobro sto zasluzuju i puno vise od toga.

A ono neko nalazenje za godisnjice mature nabijem na onu stvar.

Zao mi je sto sam bila mirna i sutljiva. pogotovo prema profesorima. I iskreno, voljela bih da dobiti trenutak nasamo sa njima da ima kazem sve ono sto su oni meni rekli...
Dijete sam cistacice i cuvara, ali to ne smanjuje moju ljudskost.

Ponekada sam zahvalna na svakom iskustvu koje mi se dogodilo jer da ga nije bilo nebih mnoge stvari vidjela, uocila i znala. Koliko god mi je tesko bilo, iz toga su proizasle mnoge dobre stvari.

Sumnjam da ce ovo itko citati, ali bio mi je potreban trebnutak izbacivanja emocija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 10/5/2014, 12:28

Lady_D wrote:
 
Ponekada sam zahvalna na svakom iskustvu koje mi se dogodilo jer da ga nije bilo nebih mnoge stvari vidjela, uocila i znala. Koliko god mi je tesko bilo, iz toga su proizasle mnoge dobre stvari.

 

ovo! također  :) 
  afro

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 10/5/2014, 12:31

ono moje malo prase je za 4. rođendan od roditelja dobilo tablet, ja ću se ubit  :face:  

te igrice će ga upropastit  :starac

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/5/2014, 12:42

Veeec=?  affraid  affraid  affraid  affraid  affraid  affraid  affraid  affraid  affraid  affraid  affraid  affraid
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 27 of 50 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum