ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Minneapolis će raspustit policiju

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Minneapolis će raspustit policiju  - Page 4 Empty Re: Minneapolis će raspustit policiju

Post by Guest 8/6/2020, 15:54

Speare Shaker wrote:
prckov wrote:
Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:
tako da je bilo jasno a ja sam tu pisao prije da ce tesko trump dohvatiti drugi mandat sprijecit ce ga ili izborima a mozes jedino sprijeciti da izazoves pizdarije unutar same amerike..ili ce ga upucati odnosno svrgnuti na neki drugi nacin..

Srećom za Trumpa, tvoje su se prognoze uvijek pokazale kao loše.
samo cudo ce bit ako poslije ovog tramp ne dobije izbore
medije drze demokrati tako da njihove prognoze nisu pouzdane

Građanska Amerika sigurno neće izabrati anarhiju i revolucionarno nasilje koje im nudi Demokratska stranka sa Sandersom kao isturenim igračem. Nitko normalan naravno ne vjeruje da bi dementni Joe mogao stvarno obnašati ulogu predsjednika i da dobije izbore. Umjesto njega bi to činila neka vrsta centranog komiteta DS.

Mislim da bi tek sad neki na ovom forumu mogli shvatiti točnost mojih postova na ovom forumu iz proteklih godina o pogubnosti anarhizma i kako ta priča uvijek završava. Uostalom, to je dobro dokazano još na primjeru Francuske revolucije, ali neki jako teško uče lekcije učiteljice života.

Guest
Guest


Back to top Go down

Minneapolis će raspustit policiju  - Page 4 Empty Re: Minneapolis će raspustit policiju

Post by prckov 8/6/2020, 15:55

Critical race theory (CRT)[1] is a theoretical framework in the social sciences, developed out of epistemic philosophy, that uses critical theory to examine society and culture as they relate to categorizations of racelaw, and power.[2][3] It began as a theoretical movement within American law schools in the mid- to late 1980s as a reworking of critical legal studies on race issues,[4][5] and is loosely unified by two common themes: First, CRT proposes that white supremacy and racial power are maintained over time, and in particular, that the law may play a role in this process. Second, CRT work has investigated the possibility of transforming the relationship between law and racial power, and more broadly, pursues a project of achieving racial emancipation and anti-subordination

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34166
2014-04-19


Back to top Go down

Minneapolis će raspustit policiju  - Page 4 Empty Re: Minneapolis će raspustit policiju

Post by Guest 8/6/2020, 15:56

vuksadinare wrote:
Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:
Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:
tako da je bilo jasno a ja sam tu pisao prije da ce tesko trump dohvatiti drugi mandat sprijecit ce ga ili izborima a mozes jedino sprijeciti da izazoves pizdarije unutar same amerike..ili ce ga upucati odnosno svrgnuti na neki drugi nacin..

Srećom za Trumpa, tvoje su se prognoze uvijek pokazale kao loše.
da bar..ali ovaj put...ne radi se tu o izborima u nekom normalnom ozracju...plus sto su trumpu otezali podobar broj onih koji su republikanci i koji su sad ziheraski i misleci na svoju guzicu mu okrenuli leđa i optuzuju ga...

Nisu se mogli bolje namjestiti na listu za politički odstrijel nakon izbora.
ne znam...ocito ovaj globalni liberalno lijevi politicki i svakojaki svijet je poceo igrati na posljednju kartu na - nasilje..prije izbora...a bojim se da ce ta scena se preljeti i na druge zemlje zapada tj eu-a...kako desna scena jaca...ne preostaje im nista drugo inace ce popusiti...a kako se kaze na koncu cilj ne bira sredstvo..

Tim bolje, jer to može samo ubrzati njihov neslavni kraj. Druga je priča što oni još nisu shvatili da su već popušili, a ka'će shvatiti, ne zna se.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Minneapolis će raspustit policiju  - Page 4 Empty Re: Minneapolis će raspustit policiju

Post by vuksadinare 8/6/2020, 15:56

uostalom taj zapadni liberalno lijevi politicki spektar je svjestan da vise te svoje ideje i 'revolucije' ne mogu izvoiti u istocnu i srednju europu..i da su njihovi istomisljenici tu izgubili...ali zato nece i ne zele prepustiti da se takvo sto desi na zapadu ni pod koju cijenu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99378
2015-09-08


Back to top Go down

Minneapolis će raspustit policiju  - Page 4 Empty Re: Minneapolis će raspustit policiju

Post by prckov 8/6/2020, 15:56

Speare Shaker wrote:
prckov wrote:
Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:
tako da je bilo jasno a ja sam tu pisao prije da ce tesko trump dohvatiti drugi mandat sprijecit ce ga ili izborima a mozes jedino sprijeciti da izazoves pizdarije unutar same amerike..ili ce ga upucati odnosno svrgnuti na neki drugi nacin..

Srećom za Trumpa, tvoje su se prognoze uvijek pokazale kao loše.
samo cudo ce bit ako poslije ovog tramp ne dobije izbore
medije drze demokrati tako da njihove prognoze nisu pouzdane

Građanska Amerika sigurno neće izabrati anarhiju i revolucionarno nasilje koje im nudi Demokratska stranka sa Sandersom kao isturenim igračem. Nitko normalan naravno ne vjeruje da bi dementni Joe mogao stvarno obnašati ulogu predsjednika i da dobije izbore. Umjesto njega bi to činila neka vrsta centranog komiteta DS.
mislim da je dementni joe paravan za hilary
ako dobije izbore povuci ce se, a hilary ce preuzet

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34166
2014-04-19


Back to top Go down

Minneapolis će raspustit policiju  - Page 4 Empty Re: Minneapolis će raspustit policiju

Post by Guest 8/6/2020, 15:59

Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:
Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:
Speare Shaker wrote:

Srećom za Trumpa, tvoje su se prognoze uvijek pokazale kao loše.
da bar..ali ovaj put...ne radi se tu o izborima u nekom normalnom ozracju...plus sto su trumpu otezali podobar broj onih koji su republikanci i koji su sad ziheraski i misleci na svoju guzicu mu okrenuli leđa i optuzuju ga...

Nisu se mogli bolje namjestiti na listu za politički odstrijel nakon izbora.
ne znam...ocito ovaj globalni liberalno lijevi politicki i svakojaki svijet je poceo igrati na posljednju kartu na - nasilje..prije izbora...a bojim se da ce ta scena se preljeti i na druge zemlje zapada tj eu-a...kako desna scena jaca...ne preostaje im nista drugo inace ce popusiti...a kako se kaze na koncu cilj ne bira sredstvo..

Tim bolje, jer to može samo ubrzati njihov neslavni kraj. Druga je priča što oni još nisu shvatili da su već popušili, a ka'će shvatiti, ne zna se.

Jedino što mene brine je da smo mi uvijek kasnili par koraka iza svijeta, pa bi tako ove ideološke crkotine mogli dovesti na vlast. I tako bi opet izgubili nekoliko godina dok ih se opet ne otresemo. 
No, nakon ovog poraza bi konačno moglo uslijediti čišćenje mainstream medija od ostataka totalitarnih ideologija.
To bi konačno moglo otvoriti put prema nužnim zakonodavnim (Ustav), političkim i gospodarskim reformama u Hrvatskoj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Minneapolis će raspustit policiju  - Page 4 Empty Re: Minneapolis će raspustit policiju

Post by Guest 8/6/2020, 16:00

prckov wrote:
Speare Shaker wrote:
prckov wrote:
Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:
tako da je bilo jasno a ja sam tu pisao prije da ce tesko trump dohvatiti drugi mandat sprijecit ce ga ili izborima a mozes jedino sprijeciti da izazoves pizdarije unutar same amerike..ili ce ga upucati odnosno svrgnuti na neki drugi nacin..

Srećom za Trumpa, tvoje su se prognoze uvijek pokazale kao loše.
samo cudo ce bit ako poslije ovog tramp ne dobije izbore
medije drze demokrati tako da njihove prognoze nisu pouzdane

Građanska Amerika sigurno neće izabrati anarhiju i revolucionarno nasilje koje im nudi Demokratska stranka sa Sandersom kao isturenim igračem. Nitko normalan naravno ne vjeruje da bi dementni Joe mogao stvarno obnašati ulogu predsjednika i da dobije izbore. Umjesto njega bi to činila neka vrsta centranog komiteta DS.
mislim da je dementni joe paravan za hilary
ako dobije izbore povuci ce se, a hilary ce preuzet

Pa svakako je paravan, ali je li Hillary u pitanju ili netko drugi, to nije jasno. S obzirom na vjerojatni ishod izbora, teško da ćemo to ikada pouzdano znati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Minneapolis će raspustit policiju  - Page 4 Empty Re: Minneapolis će raspustit policiju

Post by Guest 8/6/2020, 16:04

vuksadinare wrote:uostalom taj zapadni liberalno lijevi politicki spektar je svjestan da vise te svoje ideje i 'revolucije' ne mogu izvoiti u istocnu i srednju europu..i da su njihovi istomisljenici tu izgubili...ali zato nece i ne zele prepustiti da se takvo sto desi na zapadu ni pod koju cijenu...

Oni imaju isti problem kao i Hrvati.
Kratko političko pamćenje.
Da su uspjeli 1968., sva je prilika da bi do sad učvrstili svoju vlast u politici i prevlast u školstvu i medijima. 
Kako su ipak propali, nema teorije po kojoj bi sad mogli polučiti uspjeh, jer se u međuvremenu dogodio kolaps tzv. real socijalizma koji je sam po sebi sasvim dovoljno upozorenje svima kako završava to revolucionarno nasilje.
Pogotovo kako završavaju revolucionarne kulturne revolucije, a jedan takav pokušaj upravo gledamo u Americi.
Kulturna revolucija na američki način.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Minneapolis će raspustit policiju  - Page 4 Empty Re: Minneapolis će raspustit policiju

Post by vuksadinare 8/6/2020, 16:09

Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:uostalom taj zapadni liberalno lijevi politicki spektar je svjestan da vise te svoje ideje i 'revolucije' ne mogu izvoiti u istocnu i srednju europu..i da su njihovi istomisljenici tu izgubili...ali zato nece i ne zele prepustiti da se takvo sto desi na zapadu ni pod koju cijenu...

Oni imaju isti problem kao i Hrvati.
Kratko političko pamćenje.
Da su uspjeli 1968., sva je prilika da bi do sad učvrstili svoju vlast u politici i prevlast u školstvu i medijima. 
Kako su ipak propali, nema teorije po kojoj bi sad mogli polučiti uspjeh, jer se u međuvremenu dogodio kolaps tzv. real socijalizma koji je sam po sebi sasvim dovoljno upozorenje svima kako završava to revolucionarno nasilje.
Pogotovo kako završavaju revolucionarne kulturne revolucije, a jedan takav pokušaj upravo gledamo u Americi.
Kulturna revolucija na američki način.
mogli bi nesto nauciti od crnaca a to je zajednistvo...neces vidjeti crnce ili bar pokoji pojedinacni slucaj kad bjelci prosvjede drze neovisno o cemu se radi...ali vidjet ces masu uskopljenih bijelaca na crnackim prosvjedima..i to ti je...kod negroidnih naroda nikad nije carevala susosjecajnost osim vlastitih interesa i tu love bjelce...na svoju vec otrcanu spiku kako su 'jadni,ugrozeni'...bla bla vec poznata mantra kao da su ucili od komsija...od najboljih Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99378
2015-09-08


Back to top Go down

Minneapolis će raspustit policiju  - Page 4 Empty Re: Minneapolis će raspustit policiju

Post by Guest 8/6/2020, 16:12

vuksadinare wrote:
Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:uostalom taj zapadni liberalno lijevi politicki spektar je svjestan da vise te svoje ideje i 'revolucije' ne mogu izvoiti u istocnu i srednju europu..i da su njihovi istomisljenici tu izgubili...ali zato nece i ne zele prepustiti da se takvo sto desi na zapadu ni pod koju cijenu...

Oni imaju isti problem kao i Hrvati.
Kratko političko pamćenje.
Da su uspjeli 1968., sva je prilika da bi do sad učvrstili svoju vlast u politici i prevlast u školstvu i medijima. 
Kako su ipak propali, nema teorije po kojoj bi sad mogli polučiti uspjeh, jer se u međuvremenu dogodio kolaps tzv. real socijalizma koji je sam po sebi sasvim dovoljno upozorenje svima kako završava to revolucionarno nasilje.
Pogotovo kako završavaju revolucionarne kulturne revolucije, a jedan takav pokušaj upravo gledamo u Americi.
Kulturna revolucija na američki način.
mogli bi nesto nauciti od crnaca a to je zajednistvo...

To bi mogli bolje naučiti od političkih muslimana. Čak i od latinosa. Da talijansku mafiju i slične organizacije i ne spominjem.
Srbi bi nam također mogli poslužiti kao politički primjer u tom smislu, ali zajedništvo je temelj za volju da se nešto napravi, ali volja sama po sebi nije dovoljna za uspjeh.
Puno toga ovisi i o drugim faktorima, poput odnosa snaga npr.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Minneapolis će raspustit policiju  - Page 4 Empty Re: Minneapolis će raspustit policiju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum