ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prekrasna Zenska Stvorenja

Page 3 of 15 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 3 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 1/6/2020, 09:50

Meni je savrsen primjer iskrenog Lajavca,predsjednik Trump..od njega ces svasta u facu dozivjeti,ali udarac u ledja neces...lika boli kurtchina za javno misljenje...inteligentan,sposoban,ucinkovit..

Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 3 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 1/6/2020, 09:51

..i ima odlicnu Pičku.. :tu :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 3 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 1/6/2020, 10:01

Picka mu nema štap u guzicu, već cijeli slavonski hrast jebogati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 3 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 1/6/2020, 10:02

Moxy wrote:Picka mu nema štap u guzicu, već cijeli slavonski hrast jebogati
a sad.. :rasta :rasta :rasta ..Mislim,po Venusinuim rjecima,asocijalni i takav lik,bit ce u najmanju ruku izopćen iz drustva...kakoda ne.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 3 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by kic 1/6/2020, 10:38


words, words, words,
you may as well listen to the birds
Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 3 20200610
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 3 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 1/6/2020, 11:14

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 3 F90eb779e7db4b8d7c84636acc805304
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 3 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 1/6/2020, 13:02

Legendovich wrote:
venus wrote:
Pametan uvijek razmišlja o onome što mu drugi kažu i kako ga vide jer može donijet odluku da se drugačije predstavlja javnosti.

Samo tvrdoglav i asocijalan čovjek misli da su svi drugi u krivu, a samo on uvijek u pravu.
Na ove druge je besmisleno trošit energiju :)
Apsolutno tocno,no samo u slucaju da se radi o BITNIM osobama u zivotu..i opet vrlo uski krug ljudi,uglavnom famiglija i poslovni partneri..do njihovog misljenja svakako treba drzati,kao imisljenje partnera-partnerice..

Predstavljanje javnosti..e tko o javnosti ovisi i o njegovom misljenju,jadan je taj likom i djelom..patetika ziva..


Ti pod ovim bitnim ljudima nisi stavio forumaše s kojima se godinama dopisuješ, a zapravo moguće više vremena provodiš ovdje nego sa bitnim ljudima koje si naveo. Tebi je očito forum bitan.


Ja smatram da ne treba ovisiti o javnosti, nego slušati njen glas. 
& Ne treba podcjenjivati druge jer oni imaju mogućnost vidjeti onaj dio nas kojeg mi sami ne vidimo..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 3 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 1/6/2020, 14:26

venus wrote:
Legendovich wrote:
venus wrote:
Pametan uvijek razmišlja o onome što mu drugi kažu i kako ga vide jer može donijet odluku da se drugačije predstavlja javnosti.

Samo tvrdoglav i asocijalan čovjek misli da su svi drugi u krivu, a samo on uvijek u pravu.
Na ove druge je besmisleno trošit energiju :)
Apsolutno tocno,no samo u slucaju da se radi o BITNIM osobama u zivotu..i opet vrlo uski krug ljudi,uglavnom famiglija i poslovni partneri..do njihovog misljenja svakako treba drzati,kao imisljenje partnera-partnerice..

Predstavljanje javnosti..e tko o javnosti ovisi i o njegovom misljenju,jadan je taj likom i djelom..patetika ziva..


Ti pod ovim bitnim ljudima nisi stavio forumaše s kojima se godinama dopisuješ, a zapravo moguće više vremena provodiš ovdje nego sa bitnim ljudima koje si naveo. Tebi je očito forum bitan.


Ja smatram da ne treba ovisiti o javnosti, nego slušati njen glas. 
& Ne treba podcjenjivati druge jer oni imaju mogućnost vidjeti onaj dio nas kojeg mi sami ne vidimo..

ONO sto trazim na forumu je zajebancija,opustanje,pracenje vijesti koje me zanimaju,diskusija o tome,malo sale na svaciji racun....i to je to..
da,puno vremena posvetim SEBI..komunikacija sa drugima, je ono,cisto razmjena misljenja,podrska ili nepodrska..
Forum,kao sjeciste mojih nabrojanih interesa mi je bitan,ali ne i diskutanti..
Primjetices da je hrpa jako dobrih diskutanata i zabavnih ljudi otisla sa Foruma,i prosao je koji dan-tjedan,nitko te ljude vise nije niti jednom spomenuo..a bili su tod,10-15 godina..niti jednom..toliko o tvojoj teoriji da je ovdje ITKO ITKOME BITAN..mozda ova ekipa koja se poznaje u RL-u i posjecuje..to je druga stvar..no ovo ostalo,mislim da previse grijesis..

slusam ja javni glas-sto se dogadja u svijetu-news..i to je to..ostalo...na jedno uslo na drugo izislo..
ne potcjenjujem druge,nego me cisto ne zanima sto misle u kontekstu menea i menea it self..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 3 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 1/6/2020, 14:30

ajmo sad dosta price,topic se uneredio od toliko teksta..

bonbončić...

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 3 F80d2f017a504a85d00316a86e5d2b39
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 3 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 1/6/2020, 16:42

https://mixer.com/PrincessCourt
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 3 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Ra 1/6/2020, 21:50

Venera wrote:
Legendovich wrote:
Venera wrote:
Legendovich wrote:bijim se otvoriti emocionalno ?? .. NE, nego u ovim godinama ne mračiti nekoga Romea, vremesne lijekove, ne bi trebale ni Juliju glumiti ... morbidno izgleda, a ne odishe iskrenoscu ..

Pa Romeo, ako baš želim otvoriti ovaj put o tome kako ću doživjeti forumaši temelje svoje priče ..  :D

Mislim da bih htio ... Te Rujka prekrasna, Rujka skuhala, ima 100 puta, ima sam ovo ovdje i onu tamo, te kresnuo , maznuo .. :^0
Pisala si ti vec pod nickom RA, tako da u sustini znam misljenje koje REALNO ima o meni..naravno, cim ti ne polira perje, pokaze se pravi stav..i karakter drugoga
, boli me kurcina, kako me bilo tko ko ko ko od vas evo dozivljava, na konto toga, se i ponasam, otvoreno i iskreno..nisam ovdje pak da lijevo tudje frustracije i komplekse, nego da se zajebavam ..: rasta :: rasta::rasta

Ne, nisam pisala pod nickom RA, nemam pojma tko je to. Pitaj Kica.

Htjedoh reci samo da sam sebe pokazao kao da jesi Romeo, pa ako se zajebavaš, okej, sve 5. 
Ovdje samo razmjenjujemo mišljenja :)
Dobro veče Venera, ja sam Ra.
Drago mi je :)






Svetozare, ti ne samo da si ljigav, nego si i bistar u tri krasne. Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 3 1523192931
Nije ona bila Ra (pretpostavljamo da imamo neke sličnosti),  ja sam ipak druga osoba. 

Moj stav o tebi nema veze s poliranjem perja (nisam iz vaše obitelji perutnine), čak i sa svojim četvrtastim laganjem.
Nisi ti jedini, jer ljudi ljudi lažu sami sebe više nego druge, ali ako im to laganje treba pomoći otamburati ovaj život nema veze. Vjerojatno imaš neki razlog zašto to radiš. 
Moj stav o tebi je formiran u onih nekoliko mjeseci koliko sam pisala tu i to na bazi tvog sirovog seljačkog i nadasve seksističkog obraćaju ženama (dakle u nekoliko navrata i meni) kad se malo raspizdiš, a pogotovo nakon onog psovanja kćeri muškarcu kojem nisi dorastao u prepucavanju.

Petnaest godina sam pisala na kultnima, bilo je neviđenih sukoba, uvreda i psovki, ali tek rijetki oprdine su dirale nečiju djecu ili mrtve. 
Eto, ti si jedan od takvih oprdina. Ali vjerujem da nisi jedini, jer je na tvoj vulgarni ispad reagirao samo otac i još jedan forumaš. Ostali su šutjeli ko pizde. 
Kao da nitko doma nema kćeri i kao da je nešto najnormalnije da se u nedostatku vokabulara vrijeđa nečiju djecu. 
Nemam kćeri, ali da imam i da joj neka smežurana spodoba napiše onako nešto, vjerujem mi našla bih te kad  tad ... i kastrirala. 
Sram te bilo mamlaze degutantni. A i sve one koji su pročitali da nisu te kolektivno poslali u tri pičke materine gdje ti je i mjesto. Đubre
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 3 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Ra 1/6/2020, 22:04

Odlična tema.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 3 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 1/6/2020, 22:07

aha..dobro..dvaput je dvaput.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 3 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 1/6/2020, 22:08

Ra.barbara wrote:Odlična tema.


Uuuu...ja sam kamilična u usporedbi s tobom  :D :D :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 3 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 1/6/2020, 22:10

Danas je fkt neki opičeni dan..

Odoh leć da sutra izgledam..(bit će sexa vidim).

Zabavljajte se..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 3 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 1/6/2020, 22:11

doktor Jackyl ide pajkiti.... :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 3 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Ra 1/6/2020, 22:18

venus wrote:
Ra.barbara wrote:Odlična tema.


Uuuu...ja sam kamilična u usporedbi s tobom  :D :D :D
Dobro što se nisam jučer ulogirala. Danas sam jako dobre volje.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 3 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Ra 1/6/2020, 22:20

Legendovich wrote:aha..dobro..dvaput je dvaput.. lol! lol! lol!
Da. I oba puta si pročitao. 


Trebat će to ponoviti i nekoliko puta da ti dopre do ono pola vijuge koju ti nejebica nije pojela.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 3 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Ra 1/6/2020, 22:21

venus wrote:Danas je fkt neki opičeni dan..

Odoh leć da sutra izgledam..(bit će sexa vidim).

Zabavljajte se..
Laku noć Ra... pardon Venus.  :rasta
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 3 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 1/6/2020, 22:29

Ra.barbara wrote:
Legendovich wrote:aha..dobro..dvaput je dvaput.. lol! lol! lol!
Da. I oba puta si pročitao. 


Trebat će to ponoviti i nekoliko puta da ti dopre do ono pola vijuge koju ti nejebica nije pojela.
poanta je da uopce nisam niti jednom procitao..nego vidim,dvaput,pa rekoh cura se potrudila... :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 3 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 1/6/2020, 22:30

Mislim,Isus te jebo samodopadnog, fufa mi upadne ovdje i misli da gutam kerefeke koje kucka??kakoda ne ..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 3 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 15 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum