ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HEHE HEH Ukida se zabrana rada nedjeljom

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

HEHE HEH Ukida se zabrana rada nedjeljom - Page 4 Empty Re: HEHE HEH Ukida se zabrana rada nedjeljom

Post by immortal 27/5/2020, 19:20

Legendovich wrote:
mortal wrote:
RayMabus wrote:
Legendovich wrote:
mortal wrote:
takve sam ja poslodavce imala
u više navrata
sreco,tako ti je danas posvuda..ja sam promijenio hrpu firmi,jer nisam htio raditi subotom,niti produzeno..bilo je jebeno,ali covjek mora drzati do svojega,inace te nitko ne cijeni,jos manje postiva...moderno ropstvo je u tijeku..
Da , moderno ropstvo je u tijeku. Zato san se ja maka sa tog tržišta rada i fino doma uživan i jebe mi se i za državu , poslodavce i te radnike koji još ovise o Hrvatskoj kad je tržište rada u pitanju.
:tu

samo poseban užitak bi mi bio spriječiti takve da to ostvare u globalu
sve vratiti pod državno vlasništvo, ali Hrvatskog naroda, ne političkih opcija i tamo nekih narodnih oslobodilaca koji su tamanili Hrvatski narod
malo nemoguce...pogotovo u sredjenim i drzavama gdje je pravosudje jako..

Netko je gradio svoj Imperij recimo 100'-150 godina,prozeo je cijelo jedno drustvo vezama svih vrsta od obicnih ljudi do vrha politike,nametnu ose kao veliki arbajtgeber,tezak je vise desetaka miljardi do stotina ojrova ili dolara...TO je jebena moc,a takvij je jebeno puno ipak..drzave mogu lajati i zakonima ovo i ono ishoditi,ali ako bi pretjerali,ode glava doslovno ..šit hepens i slicne stvari..
budi sigurna,nes ti nacionalizirati takve imperije..sitni poduzetnici i obrtnici,na takvima se drzava i izivljava...

Crveno boldano..Čitam i ne vjerujem.. lol! lol! lol! lol! lol!
ne partizanimaa, nego Hrvatima
nikad nisam bila za privatizaciju otimanja stvorenog, nego stvaranje vlastitog od početka
očito nisi dovoljno obraćao pažnju na moje upise o tome


kao drugo ti koji su stvarali svoj imperij 100-150 god , ti isti su poslali tuđe sinove da ginu (Hrvatske) i po svim pravilima takvi ne zaslužuju opstanak kakav su zamislili nego gubljenje stečenog na zločinu i prijevari

immortal

Posts : 23133
2014-04-16


Back to top Go down

HEHE HEH Ukida se zabrana rada nedjeljom - Page 4 Empty Re: HEHE HEH Ukida se zabrana rada nedjeljom

Post by RayMabus 27/5/2020, 19:28

Slovenski parlament uvjerljivo odbio zabranu rada nedjeljom.

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2186166

Stranka Ljevica predložila da sva nedjelja bide neradna , Janša se načelno složio al u ovakvom formatu da se niti jedna nedjelja ne radi je odbijen velikom većinom u slovenskom parlamentu.

Evo i oni se lome oće neće. Najjaći su mi zahtjevi trgovaca da će ostat 20 tisuća ljudi bez posla ako se to zabrani. A neš ti štete ionako fali ljudi jer je sve iselilo i natalitet riknija upravo zbog ovakvih izrabljivača kao šta su vlasnici trgovina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175439
2014-04-11


Back to top Go down

HEHE HEH Ukida se zabrana rada nedjeljom - Page 4 Empty Re: HEHE HEH Ukida se zabrana rada nedjeljom

Post by immortal 27/5/2020, 19:31

jebeš novo uređenje država i napredak ako sad zabrane rad nedjeljom a za vrijeme ograničenog komunizma se radilo
hebo lud zbunjenog

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23133
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

HEHE HEH Ukida se zabrana rada nedjeljom - Page 4 Empty Re: HEHE HEH Ukida se zabrana rada nedjeljom

Post by RayMabus 27/5/2020, 19:34

mortal wrote:jebeš novo uređenje država i napredak ako sad zabrane rad nedjeljom a za vrijeme ograničenog komunizma se radilo
hebo lud zbunjenog
Tko će zabranit ? Plenkovic ? Pa vidiš da mulja idiote čim priča o budućem sazivu Sabora dakle to je ono dajte vi meni naivne budale glas a posli ništa. Plenkovic laže čim zine. Neće on ukidat ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175439
2014-04-11


Back to top Go down

HEHE HEH Ukida se zabrana rada nedjeljom - Page 4 Empty Re: HEHE HEH Ukida se zabrana rada nedjeljom

Post by dijagram 27/5/2020, 19:36

RayMabus wrote:
mortal wrote:jebeš novo uređenje država i napredak ako sad zabrane rad nedjeljom a za vrijeme ograničenog komunizma se radilo
hebo lud zbunjenog
Tko će zabranit ? Plenkovic ? Pa vidiš da mulja idiote čim priča o budućem sazivu Sabora dakle to je ono dajte vi meni naivne budale glas a posli ništa. Plenkovic laže čim zine. Neće on ukidat ništa.
em to trazi trgovacki lobi, em se bolje puni proracun
samo jos malo oklijevati i zajebati naivce
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

HEHE HEH Ukida se zabrana rada nedjeljom - Page 4 Empty Re: HEHE HEH Ukida se zabrana rada nedjeljom

Post by RayMabus 27/5/2020, 19:38

dijagram wrote:
RayMabus wrote:
mortal wrote:jebeš novo uređenje država i napredak ako sad zabrane rad nedjeljom a za vrijeme ograničenog komunizma se radilo
hebo lud zbunjenog
Tko će zabranit ? Plenkovic ? Pa vidiš da mulja idiote čim priča o budućem sazivu Sabora dakle to je ono dajte vi meni naivne budale glas a posli ništa. Plenkovic laže čim zine. Neće on ukidat ništa.
em to trazi trgovacki lobi, em se bolje puni proracun
samo jos malo oklijevati i zajebati naivce
Pa priče za malu dicu. Neće taj ništa ukidat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175439
2014-04-11


Back to top Go down

HEHE HEH Ukida se zabrana rada nedjeljom - Page 4 Empty Re: HEHE HEH Ukida se zabrana rada nedjeljom

Post by Guest 27/5/2020, 20:09

vidim,rado bi vi malo josh komjunizma..brutalni kapitalizam vam bash ne pase..sve vise zalite za Titom... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HEHE HEH Ukida se zabrana rada nedjeljom - Page 4 Empty Re: HEHE HEH Ukida se zabrana rada nedjeljom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum