ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'' Svijet SEIZMIČKI AKTIVNO PODRUČJE PODRHTAVANJE NA ‘VATRENOM PRSTENU’: Novi Zeland pogodio potres magnitude 5,9; ‘Probudilo me, treslo se barem 10 sekundi’''

Go down

'' Svijet SEIZMIČKI AKTIVNO PODRUČJE PODRHTAVANJE NA ‘VATRENOM PRSTENU’: Novi Zeland pogodio potres magnitude 5,9; ‘Probudilo me, treslo se barem 10 sekundi’'' Empty '' Svijet SEIZMIČKI AKTIVNO PODRUČJE PODRHTAVANJE NA ‘VATRENOM PRSTENU’: Novi Zeland pogodio potres magnitude 5,9; ‘Probudilo me, treslo se barem 10 sekundi’''

Post by red wolf Mon 25 May - 0:19

Svijet SEIZMIČKI AKTIVNO PODRUČJE PODRHTAVANJE NA ‘VATRENOM PRSTENU’: Novi Zeland pogodio potres magnitude 5,9; ‘Probudilo me, treslo se barem 10 sekundi’

Tik...Tak...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

'' Svijet SEIZMIČKI AKTIVNO PODRUČJE PODRHTAVANJE NA ‘VATRENOM PRSTENU’: Novi Zeland pogodio potres magnitude 5,9; ‘Probudilo me, treslo se barem 10 sekundi’'' Empty Re: '' Svijet SEIZMIČKI AKTIVNO PODRUČJE PODRHTAVANJE NA ‘VATRENOM PRSTENU’: Novi Zeland pogodio potres magnitude 5,9; ‘Probudilo me, treslo se barem 10 sekundi’''

Post by red wolf Mon 25 May - 0:24

Buuuuum...hehehehehehehehehe
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

'' Svijet SEIZMIČKI AKTIVNO PODRUČJE PODRHTAVANJE NA ‘VATRENOM PRSTENU’: Novi Zeland pogodio potres magnitude 5,9; ‘Probudilo me, treslo se barem 10 sekundi’'' Empty Re: '' Svijet SEIZMIČKI AKTIVNO PODRUČJE PODRHTAVANJE NA ‘VATRENOM PRSTENU’: Novi Zeland pogodio potres magnitude 5,9; ‘Probudilo me, treslo se barem 10 sekundi’''

Post by vili40 Mon 25 May - 8:39

VIDEO Novozelandska premijerka gostovala na televiziji u trenutku snažnog potresa
'' Svijet SEIZMIČKI AKTIVNO PODRUČJE PODRHTAVANJE NA ‘VATRENOM PRSTENU’: Novi Zeland pogodio potres magnitude 5,9; ‘Probudilo me, treslo se barem 10 sekundi’'' F75004dd-a105-4f19-89be-c949b184c2b2

NOVOZELANDSKA premijerka Jacinda Ardern gostovala je uživo na televiziji kad je potres pogodio Novi Zeland. 
Prostorija u kojoj se nalazila premijerka Ardern se naočigled tresla.

Ona je nakratko izgledala zabrinuto, ali je nastavila razgovor rekavši da je na sigurnom mjestu. "Nisam ispod visećih svjetala i čini se kako sam na sigurnom mjestu", rekla je Ardern. 
Podsjetimo, potres jačine 5,9 po Richteru pogodio je područje 90 kilometara sjeverno od glavnog grada Wellingtona. 
Potres se osjetio širom zemlje, a nema nikakvih informacija o šteti ili ozljedama. 
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

'' Svijet SEIZMIČKI AKTIVNO PODRUČJE PODRHTAVANJE NA ‘VATRENOM PRSTENU’: Novi Zeland pogodio potres magnitude 5,9; ‘Probudilo me, treslo se barem 10 sekundi’'' Empty Re: '' Svijet SEIZMIČKI AKTIVNO PODRUČJE PODRHTAVANJE NA ‘VATRENOM PRSTENU’: Novi Zeland pogodio potres magnitude 5,9; ‘Probudilo me, treslo se barem 10 sekundi’''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum